Dodaj do ulubionych

Rolki czy wrotki? Problem pierwszego swiata...

08.08.19, 22:02
Kiedys, baaaardzo dawno temu jak jeszcze bylam piekna i mloda bardzo duzo jezdzilam na rolkach. Poamietam, ze kupilam rolki takie juz bardziej profesjonalne, za spore pieniadze.
Odkad przyjechalam do De w ogole nie jezdzilam. Tak jakos wyszlo, maz nie z tej partii, rodzinnie jezdzilismy na rowerach, poza tym u mnie w okolicy to w kazdym kierunku jedzie sie tylko pod gorke wink
Dzis, po kilkunastu latach przerwy przymierzylam moje cuda i szoku doznalam. Musialam jechac z podkurczonymi palcami (doslownie), do tego nabawilam sie dwoch odciskow od spodu stopy sad Masakra, ale i tak znow poczulam ten wiatr we wlosach i dawna milosc wink Teraz mialabym tez partnera do jazd, corka uwielbia rolki.

Jedno jest pewne cos sobie kupie, ale wlasnie co lepiej? Znow zainwestowac w rolki czy moze sprobowac jazdy na wrotkach? Nie jestem juz taka mloda i sprawna, dzis mi sie nogi trzesly jak galarety i co chwile sie chwialam jak nie wiem co. Moze wrotki beda stabilniejsze i bezpieczniejsze?

Co byscie wybraly?

--
"Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
Edytor zaawansowany
  • mikams75 08.08.19, 23:02
    rolki,
    wrotki maja taka konstrukcje, ze nie wiem czy sie nadaja do jazdy poza specjalnymi halami. Tzn. pojechac sie da, ale nie wiem czy bezpiecznie - przy byle kamyku czy patyku polecisz do przodu. No i skrecanie nimi tez jest utrudnione. One sa do jazdy artystycznej raczej, nie dla samego jezdzania po trasach.
  • jematkajakichmalo 08.08.19, 23:16
    No właśnie tego się obawiam, że one (wrotki) na perfekcyjnej nawierzchni to pojadą dobrze, ale w terenie może być gorzej, wydam kasę i się rozczaruje.

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • bywszy 08.08.19, 23:41
    klik
  • zwyczajnamatka 08.08.19, 23:11
    Moja córka twierdzi, że trudniejsze są wrotki. Na jednych i drugich jeździ bardzo dobrze, nawet jakieś figury wykonuje.
  • aguar 09.08.19, 07:36
    Może figury są trudniejsze na wrotkach, ale pierwsze kroki - zdecydowanie łatwiejsze.
  • ga-ti 08.08.19, 23:12
    Dziecko me się uparło na wrotki, bo takie ładne i pewnie też bezpieczniejsze, bo kółek więcej wink Bardzo miły i rzeczowy pan w sklepie sportowym wyjaśnił, że na początek, na podłoże z kostki zdecydowanie rolki. Pozwolił dziecku wrotki przymierzyć, ale nalegał, by założyło też rolki. Dziecko zdecydowanie stwierdziło, że w rolkach lepiej.
    Więc rada: jedź do sklepu i poprzymierzaj.
  • jematkajakichmalo 08.08.19, 23:18
    O, nawet o tym nie pomyślałam. Przejadę się do Decathlonu albo Inter sportu.

--
  • mikams75 08.08.19, 23:29
    eee wcale nie iecej po 4 tyko wink

• 35wcieniu 09.08.19, 00:08
    Kółek to akurat tyle samo tongue_out

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • slonko1335 08.08.19, 23:15
    Jeżdżę na jednym i drugim. Rolki są dla mnie zdecydowanie łatwiejsze i stabilniejsze, moja latorośl natomiast zdecydowanie woli wrotki chociaż od rolek zaczynała i na nich jeździć się świetnie nauczyła.

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • 35wcieniu 09.08.19, 00:09
    Na wrotkach tylko po idealnie płaskim asfalcie, do jazdy po okolicy rolki.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • ichi51e 09.08.19, 07:52
    Rolki bym wybrala choc sama mam wrotki. Wygodniejsze szybsze i bardziej uniwersalne (nie musisz miec idealnego asfaltu a najlepiej toru) chyba ze na starosc chce ci sie w rollerderby wchodzic

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka