Dodaj do ulubionych

Tatuowanie brwi, brody i... głowy

09.08.19, 12:04

W odmętach internetu (czyli na głównej) trafiłam na coś takiego:
kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,24563528,z-brwiami-nie-ma-zartow-i-z-tymi-wyskubywanymi-na-potege-w.html
Brew mi się uniosła na "makijaż permanentny" czyli po prostu tatuaż brwi, ale okazuje się, że można sobie wytatuować... głowę (żeby wyglądała jak ogolona, a nie łysa) i brodę (jak ma się łyse placki). Rzecz musi kuriozalnie wyglądać jak się chłopię zechce ogolićbig_grin
Wytatuowały byście sobie coś na twarzy/głowie?

--
"weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
Edytor zaawansowany
  • alpepe 09.08.19, 12:10
    Po jakiejś chemoterapii być może, ale bardziej nie niż tak.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • mary_lu 09.08.19, 12:12
    Nie widzę w tym nic śmiesznego, znam osoby zajmujące się mikropigmentacją i o ile brwi nigdy bym sobie nie wytatuowała, to widziałam zdjęcia prac, w których poprawiały w,sanie takie defekty plus zakrywanie ubytków we włosach i mikropigmentacja brodawek po zabiegach, jestem pod wrażeniem.
  • pitupitt 09.08.19, 13:24
    Jeszcze nie zgłupłam😂 z ogromnym współczuciem patrzę na dziewczyny, które robią sobie takie kuku, bo zrobione brwi widać od razu. Są takie "za bardzo". Najgorsze jest to, że posiadaczki takiego czegoś uważają, że im w tym ładnie

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
  • kalina_lin 09.08.19, 13:38
    Źle zrobione brwi widać od razu. Dobrze zrobione brwi wyglądają naturalnie i nie zwracasz uwagi.
  • kryzys_wieku_sredniego 09.08.19, 20:39
    Widać, że są nie twoje tylko zrobione i nie ważne czy henna, czy namalowane czy tatuaż.
    Ja maluję no i jest diametralna różnica bez czy z makijażem. Nikt nie ma brwi od linijki chociaż mam kształtne to jednak litości wyglądają jak w latach 70 z zalinkowanego artykułu.
  • princy-mincy 09.08.19, 13:40
    Chyba nie czytałaś tego artykułu zalinkowanego.
    Tam właśnie jest napisane, że to nie jest tatuaż i że wiele osób wykonuje taki zabieg źle.
  • chatgris01 09.08.19, 13:28
    Może to niezły pomysł dla Józka, przestałby się dręczyć łysieniem i liniami włosów (oraz wyobrażać sobie, że wszyscy na to zwracają uwagę i odrzucają go z tego powodu).

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • chinczyk_z_donbasu 11.08.19, 07:41
    Mikropigmentacją można zrobić efekt ogolonej głowy u niełysiejącego faceta, ale:
    podobno idealnie naturalnie to nie wygląda,
    na pewno ktoś z kumpli by zauważył że sobie coś zrobiłem i by mnie wyśmiał jako lalusia z kompleksem łysienia,
    o ile ogolona głowa u łysiejącego to coś w sumie neutralnego pod względem wizerunku, to jako w wizerunku niełysiejącego z ogolonym łbem mógłbym być odbierany jako jakiś "naziol".
    Tak więc, jak z włosami będzie bardzo źle to się ogolę na gładko, na razie jednak nie, bo przy odpowiedniej fryzurze nie wyglądam jeszcze tragicznie.
  • princy-mincy 09.08.19, 13:33
    Ja rozumiem, jeśli ktoś ma na tym punkcie jakieś kompleksy i dość pieniędzy, by to dobrze zrobić.
    Gdybym miała jakąś paskudną bliznę np na łuku brwiowym, gdzie nie rosłyby mi włoski (widziałam taką u młodej dziewczyny po upadku z konia) to może bym rozważyłą.
    Tyle, że zabieg u kogoś, kto faktycznie zrobi to tak, by wyglądało to naturalnie a nie karykaturalnie kosztuje majątek a znaleźć kogoś takiego wcale nie jest łatwo.
  • aerra 09.08.19, 14:21
    On taki słabo permanentny jest, dlatego niżej w tym wywiadzie nazywają go nie permanentnym tylko pigmentacją, bo po roku-półtora już go praktycznie nie widać wink

I brwi bym sobie zrobiła, właśnie taką metodą kreseczkową, żeby było naturalnie, bo mam "tarczycowe" brwi, przerzedzone. Jak kiedyś nie malowałam brwi w ogóle, tak teraz to jest podstawa mojego makijażu...
    Tylko jak sobie pomyślę, że musiałabym co roku, to mnie to zniechęca.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • hanusinamama 09.08.19, 14:26
    Pytanie czy sie goli do zera. MOj osobisty ma ładną ciemną brodę.Raz w roku goli sie do zera...i wtedy i ja i dzieci patrzymy na niego dziwnie smile Pomijam ze przechodzi wtedy lifting smile i wygląda 10 lat młodziej. Są faceci ktorzy sie nie golą tylko strzygą brody. Poza tym taki permanentny chyba nie jest na zawsze...
  • cauliflowerpl 09.08.19, 20:45
    Moj tez tak ma... 😂

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ac/lj/uy6c/pYnLYndJmSwecaujGB.jpg
  • 21mada 09.08.19, 21:41
    Większość kobiet wygląda jak kukły teatralne - namalowane brwi, sztuczne rzęsy, farbowane włosy (koniecznie na żółto lub czarno). Po co to robią? Ja jestem naturalna i wyglądam 20 lat młodziej.
  • bywalec.hoteli 11.08.19, 00:18
    Dziadostwo

--
    Lato smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka