Dodaj do ulubionych

Okropny ból w dłoni

10.08.19, 00:53
Może będziecie wiedzieć co to może być i do jakiego lekarza się udać. Otóż dzisiaj rano wzięłam do lewej ręki kartkę z długopisem i poczułam kłujący ból w dłoni, taki nagły, ze aż wypuściłam je z ręki. Ból był u podstawy palców (środkowy, serdeczny i wskazujący, tak na środku), nie mogłam w pełni wyprostować ani zgiąć palców. Rozmasowalam to i jakoś przeszło, ale wieczorem znowu nagle to poczułam. Boli już od kilku godzin, wymacalam dobrze i wydaje mi się, ze źródłem jest środkowy palec, jak dotykam go z wierzchu (kość) to czuje ten ból mocno, nadal nie mogę w pełno wyprostować ani zgiąć palców. Naprawdę mocny rwący ból. Co to może być? W weekend raczej nic z tym nie zrobię jak nie przejdzie uncertain zdjęłam wszystkie pierścionki, bo myślałam, ze może uciskają. Jak naciskam same stawy palców to nic nie boli, może to nerw? Poradzcie sad
Edytor zaawansowany
  • aerra 10.08.19, 01:18
    Cieśń?

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • kryzys_wieku_sredniego 10.08.19, 01:48
    Inaczej trzymaj komórkę. Też tak miałam ból straszny, spowodowany nienaturalnym długotrwałym ustawieniem dłoni i palców, przyczyna: za dużo ematki i fb.
  • rosapulchra-0 10.08.19, 02:49
    Ja bym poszła do neurologa.
    A na teraz kupiłabym żel voltaren 23,2 - ten mocny i posmarowała bolące miejsce.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • mrs.solis 10.08.19, 03:53
    Poczytaj o ciesni nadgarstka.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • aqua48 10.08.19, 06:27
    Neurolog a doraźnie maść do smarowania. Pani w aptece doradzi która, bo jest tego trochę.
  • morekac 10.08.19, 06:37
    A po co od razu neurolog? To nie musi być sprawa neurologiczna. Na pierwszy rzut - proponowałabym internistę.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • bachula_gr 10.08.19, 07:19
    Przypomina zespol ciesni (nad)garstka.

--
    bachula_gr = bachula_grr
  • bo1 10.08.19, 07:47
    Udaj się do ortopedy. Dobrze byłoby do takiego, który specjalizuje się w dłoni (bo ortopedzi miewają swoje "ulubione" części ciała). Być może masz zespół cieśni nadgarstka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka