Dodaj do ulubionych

Zalando reklamacje doświadczenia?

10.08.19, 10:09
Reklamuję chyba czwarty raz z rzędu , dwie poprzednie reklamacje rozpatrzone pozytywnie przez Messenger.
Kolejne kazali odesłać do oceny...Odsyłała któraś uszkodzony w trakcie użytkowania towar, jaki efekt?
Edytor zaawansowany
  • segregatorwpaski 10.08.19, 11:22
    Ja tylko jedna reklamacja: rozpatrzona przez telefon, więc słabe doświadczenie. Buty (topshop, cena normalna ok 400 zł, cena za którą kupiłam 200 zł, była na nie obniżka 50%) po jednym wyjściu się rozkleiły, nieznacznie ale jednak, po opisie wady (opis słowny, bez wysyłania zdjęć itp.) kazali albo odesłać i zwrot kasy albo uznali mi koszt naprawy w wysokości 50% ceny. Odesłałam, dostałam kasę za 4 dni.
  • ichi51e 10.08.19, 11:36
    Trzeba bylo oddac a nie reklamowac

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • araceli 10.08.19, 11:37
    ichi51e napisała:
    > Trzeba bylo oddac a nie reklamowac

Nie oddaje się uszkodzonych, zepsutych rzeczy.

--
    Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
  • alfa36 10.08.19, 12:42
    Reklamowałam dwa razy. Kazali albo zatrzymać i oddadzą 50 procent wartości butów, albo odesłać i po rozpatrzeniu oddadzą 100 procent. Za pierwszym razem odesłałem, za drugim nie. Pieniądze były szybko na koncie.
  • ichi51e 10.08.19, 15:11
    Dlaczego? Masz 24 dni na odstapienie bez podania przyczyny

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • mikams75 10.08.19, 16:07
    Ale uzywane? Nowe sie zazwyczaj nie rozpada w reku.
  • kryzys_wieku_sredniego 10.08.19, 16:48
    Ale nie chodzone. Jakby się uprzeć to majtki ze 20 razy mogłabyś mieć na sobie ;P
    Nowe, nie noszone się odsyła.
  • iimpala 10.08.19, 14:24
    może czwarty raz to o trzy za dużo???
    nie wiem...ale ja często robie zakupy na zalando i reklamowałam tylko raz, i to przed używaniem towaru- bo rzecz miała wyraźne ślady uzywania, po rozpakowaniu paczki. Odbyło się bez zgrzytów.
    Potem już nie miałam potrzeby reklamowania.
    Jakos wyjątkowego pecha masz...
  • pasquda77 10.08.19, 14:52
    Dużo zamawiam...urwany pasek w skórzanej torbie-kupiona w kwietniu , buty Adidas-rozklejone po dwóch tygodniach noszenia , plecak Adidas -porobiły się dziurki , ot tak Bóg wie dlaczego i ostatnio buty nike mają takie przeplatane jakby taśmy , one właściwie trzymają buta do kupy , kupione dokładnie 26 czerwca , pasek wczoraj po prostu urwał się...
  • iimpala 10.08.19, 15:08
    na twoim miejscu to chyba przestałabym tam kupować. Serio.
    Na szczęście ja nie mam takich doświadczeń.
    No, pecha jakiegoś masz....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka