Dodaj do ulubionych

Piotrowicz samolotem VIP wiózł sztuczne łzy dla żo

10.08.19, 11:14
No i już wiadomo, dlaczego poseł Piotrowicz miał potrzebę wożenia się samolotem dla VIPów.

"Piotrowicz samolotem dla VIP-ów przewoził sztuczne łzy dla żony. Bo żona posła Piotrowicza cierpi na suchość oka, jak mówi."

I oczywiście takie sztuczne łzy tylko na drugim końcu Polski można zakupić...

Cytując klasyka "bo ciemny lud to kupi"...

Edytor zaawansowany
  • morekac 10.08.19, 11:18
    A ja myślałam, że ciumki.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • malia 10.08.19, 11:19
    Pomijając koniec Polski, to były łzy VIP, więc takie można.
  • ren.s 10.08.19, 11:46
    No własnie, kolejny kłamczuch. Instytut Hematologii wydał oświadczenie, ze nie wydaje pacjentom leków głęboko zamrożonych. Pani Piotrowicz odebrała sztuczne łzy 14 marca i miała 18 godzin na przetransportowanie ich do domu i zamrożenie. Furmanką by zdążyła. Ale nie, wygodniej było poczekać i lecieć 15 marca z Kuchciński Travel.
  • morekac 10.08.19, 13:25
    To pani Piotrowicz też leciała?

--
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • magazynka 10.08.19, 14:11
    Czekał na samolot Kuchcińskiego, bo rejsowym tylko on ma za darmo, a za żonę musiałby płacić. Tak więc oboje polecieli za darmo.
    Pewnie nie stać go na bilet samolotowy dla kochanej 'chorej' żony.
  • taki-sobie-nick 10.08.19, 23:48
    Oj tam, starał się biedaczek kupić bilet na samolot rejsowy tongue_out (kilka godzin przed wylotem), no ale miejsc nie było, to musiał z Kuchcińskim.

Kuchciński Travel - piękne!
  • antyideal 10.08.19, 12:16
    No po prostu "Miś 2".
  • lwica_24 10.08.19, 12:18
    Lodówka turystyczna, która mozna przewieść sztuczne łzy ( i inne leki wymagające chłodzenia- nie mylic ze stanem zamrożenia) kosztuje w RTV AGD 340 zł.
    Poseł ma zawsze prawo do miejsca w samolocie - gdy sie zgłosi ( nawet w ostatniej chwili) zostanie wpuszczony na pokład ( najwyżej nie poleci ktos inny i wtedy linie lotnicze musza mu - pasażerowi a nie posłowi- zaproponowac inny termin). Praktyki overbooking sa praktykowane na całym swiecie.
    Kurcze dlaczego gość nie powiedział prawdy, ze po prostu nie chciało mu sie tłuc samolotem z gawiedzią i postanowił polecieć wraz z małzonka razem z wybranymi. Suweren to kupi.
  • bywszy 10.08.19, 12:23
    Suweren ma głęboko gdzieś, ile wadza przewali dla siebie, dopóki ta rozdaje wódkę i kiełbasę za friko.
  • kanna 10.08.19, 13:05
    Mam przenośnią, foliowa lodówkę z wkładami chłodzącymi - dostałam kiedyś do serków. Świetnie mi służy od wielu lat (transport mrożonek itp.). Raz dziecko pojechało na kajaki, zamroziłam mu mleko kokosowe w kartonie i wrzuciłam do tej lodówki. Płatki mógł jeść dopiero po 24 h, bo wcześniej to mleko ciągle było zamrożone...

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • chicarica 10.08.19, 12:25
    Suweren to popiera. Gdyby mógł, też by latał.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • malia 10.08.19, 13:15
    Zupełnie serio się z tobą zgadzam, to trafne podsumowanie poparcia i tego co się dzieje.
  • kropkaa 10.08.19, 15:02
    > Suweren to popiera. Gdyby mógł, też by latał.

I to jest doskonałe podsumowanie, dlaczego ludzi to nie rusza.
    Bo tak samo by się zachowywali po dorwaniu do koryta. Więc rozumieją tę całą gawiedź.
  • anorektycznazdzira 10.08.19, 14:20
    się to jemu należało!!!

--
    'Na słońcu jest rzeczywiście znacznie mniej cienia, wiesz?' by król Julian
  • ginger.ale 10.08.19, 14:25
    Przynajmniej będzie miał kto nad nim łzę uronić, bo mnie to już tylko pusty śmiech ogarnia...

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • gama2003 10.08.19, 15:53
    Cóż, tak ciężka choroba jak suche oko żony wymaga transplantacji łez. I to nagłej.
    Gdyby z powodu ich rozmrożenia oko jej wypadło, to kto byłby winien ?
    Taki mąż to skarb. I jaki dumny z siebie, zasłużenie !
    To historia na plakaty do wszystkich rejestracji do wszystkich poradni. Niech suweren wie, dlaczego takie długie kolejki ( dla niego) i brak terminów. I pokornie czeka na operacje ratujace życie. Latami.

A jak przyjdzie płakać kiedyś i łzy się skończą to zawsze rządowe samoloty posłużą ratunkiem i dowiozą.
  • taki-sobie-nick 10.08.19, 23:51
    Niech suweren wie, dlaczego takie długie kolejki ( dla niego) i brak terminów.

Nie mamy tylu polityków. To raczej z braku nakładów na leczenie i braku personelu.
  • gama2003 11.08.19, 00:28
    A nie chodzi w tym wszystkim o pieniadze, których nie ma na sprawy służace społeczeństwu, natomiast są na bohaterskie przewożenie łez i inne rydzyki ?
    I kolejki to skutek przekierowania pieniędzy w niefajną stronę ?
  • taki-sobie-nick 11.08.19, 00:42
    Ale mam potakiwać czy mogę dyskutować?

Bo specjalnie sprawdziłam, ile wynosi budżet naszego NFZ (tegoroczny) i ile dostał o. Rydzyk.

Natomiast jeśli nie o to chodzi, to mogę się powstrzymać.

• 1elka26 11.08.19, 17:13
    Tak trzeba postępować.

"Poseł Prawa i Sprawiedliwości przedstawił dokument, z którego wynika, że jego małżonka rzeczywiście otrzymała 533 ampułki sztucznych łez. Stanisław Piotrowicz wyjaśnił, że zarówno za poradę, jak i za preparat jego małżonka zapłaciła z własnej kieszeni. Joanna Mucha na razie nie usunęła swoich wpisów, nie zamieściła sprostowania i nie opublikowała przeprosin. Stanisław Piotrowicz skierował do niej w tej sprawie wezwanie przedsądowe – informuje portal tvp.info.

Szef sejmowej komisji sprawiedliwości oczekuje od Muchy sprostowania i przeprosin. "

forum.gazeta.pl/forum/w,567,168523425,168523425,Piotrowicz_samolotem_VIP_wiozl_sztuczne_lzy_dla_zo.html

PIS popełnil bardzo powazny błąd - trzeba było rozliczyć wszystkie loty poprzedniej ekipy. Nie byłoby teraz tej pseudo afery i kolejnego aktu w seriali - obalić rząd.
    Trzeba było przewidzieć, że "totalna opozycja" to totalna pustka programowa i awanturnictwo polityczne to jedyny argument jaki potrafią wykorzystać.
  • morekac 11.08.19, 17:21
    >PIS popełnil bardzo powazny błąd - trzeba było rozliczyć wszystkie loty poprzedniej ekipy.

Ale jak rozliczać, skoro to wszystko zgodne z prawem?
    A sztuczne łzy można przewieźć niezamrożone - tylko trzeba się streszczać z tym przewozem, a nie czekać na darmowe okazje.

--
  • demodee 11.08.19, 17:28
    > Stanisław Piotrowicz skierował do niej w tej sprawie wezwanie przedsądowe

Ale wezwanie przedsądowe to chyba się kieruje tylko w przypadku długu? Jaką kwotę winna jest Joanna Mucha Stanisławowi Piotrowiczowi w związku z lotem p. Piotrowicz?
  • ren.s 11.08.19, 17:43
    Tak, skupmy sie na rozliczaniu legalnych, zgodnych z prawem lotów, często liniami rejsowymi, bez rodziny i łamania regulaminów i instrukcji, chyba Cię rozum opuścił tongue_out

W przypadku Piotrowicza chodzi o to, ze nie miał prawa znaleźć się w tym samolocie. Ani on, ani jego żona. Dodatkowo Piotrowicz KŁAMIE, że żona dostała lek w stanie zamrożonym. Sztuczne łzy mają być zamrożone w ciągu 18 godzin od otrzymania, zatem nie było żadnej potrzeby latać z Kuchciński Travel. Jak można tak kłamać? Jak można tego bronić?
  • bywszy 11.08.19, 17:56
    Szczerze mówiąc, przydałby się proces. I to jak najszybciej.
  • demodee 11.08.19, 17:57
    > W przypadku Piotrowicza chodzi o to, ze nie miał prawa znaleźć się w tym samolocie
    Mnie, jako sponsorkę tych podróży, interesuje, jaki cel podróży służbowej miał wpisany w delegację poseł Piotrowicz. Bo jeśli z Kuchcińskim wybierali się w to samo miejsce w tym samym czasie w tym samym celu, to dobrze, że poseł P. poleciał, bo samolot i tak leciał (z Kuchcińskim), a za Piotrowicza musiałabym dodatkowo zapłacić, więc jak lecieli razem, to oszczędność jest.

Za żonę posła Kuchcińskiego, ani za jej łzy, nie mam zamiaru płacić, więc niech zwróci cenę biletu w klasie luksusowej (no chyba że w luku bagażowym leciała, razem z łzami).
  • morekac 11.08.19, 23:05
    W dodatku sztuczne łzy robią i w Rzeszowie, nie musiała żona Piotrowicza do Warszawy latać w te i we wte.

--
  • bywszy 11.08.19, 18:05
    1elka26 napisał(a):
    > PIS popełnil bardzo powazny błąd - trzeba było rozliczyć wszystkie loty poprzed
    > niej ekipy. Nie byłoby teraz tej pseudo afery i kolejnego aktu w seriali - oba
    > lić rząd.

No właśnie.
    PiS jakoś poprzestał na rozlicznych "białych księgach"; udało się je opublikować, zanim jeszcze z rządowych gabinetów wywietrzał zapach poprzedników. Roiło się w tych księgach od nadużyć, defraudacji, rujnacji.

I co dalej? Czwarty rok mija, i nic? Gdzie te pozwy, gdzie te procesy? Cisza.
    Ciekawe, dlaczego...
  • kropkaa 11.08.19, 19:13
    >PIS popełnil bardzo powazny błąd - trzeba było rozliczyć wszystkie loty poprzedniej ekipy. Nie byłoby teraz tej pseudo afery i kolejnego aktu w seriali - obalić rząd.

Mieli rozliczyć przede wszystkim lot do Smoleńska. I co? I pstro!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka