Dodaj do ulubionych

Zalando- płatności

10.08.19, 12:57
Czy tylko ja tak mam że jedyna dostępna forma płatności (składam drugie zamówienie w ciągu 3 tyg) to przelew tradycyjny?
Zawsze pokazywało się kilka form, zazwyczaj wybierałam przelew 24 lub płatność kartą.
A teraz tylko przelew tradycyjny, który jest dość niewygodny dla mnie, zwłaszcza jeśli robię przez telefon.
Jestem rozczarowana, zadzwonię do nich w poniedziałek z pytaniem dlaczego tak.
Edytor zaawansowany
  • lifecolor 10.08.19, 13:04
    Nie masz po co dzwonić, miałam ten sam problem, twierdza, że nie mają na to wpływu. Czasem mam tylko przelew tradycyjny, czasem wszystkie formy płatności. Spróbuj z innego konta.
  • princy-mincy 10.08.19, 14:38
    A na co mają wpływ?
    I czy powiedzieli Ci, dlaczego tak się dzieje?
    Innego konta nie mam.
  • lifecolor 10.08.19, 15:21
    Powiedzieli, że to techniczna sprawy od nich niezależne, że tak się czasem dzieje🙈. Na wielu grupach i forach był ten temat poruszany, nikt nic nie wskorał
  • princy-mincy 10.08.19, 17:17
    Masakra, przecież działało tyle lat a teraz 'niedasie'
  • madami 10.08.19, 17:42
    bo Zalando podupada, zmienili sposób płatności i zaczęli współprace z tzw. partnerami - ja przestrzegam przed kupowaniem przez Zalando owego "partnera", brak informacji o wysyłce, nie można śledzić paczki, jak chcesz odesłać to trzeba odesłać do partnera, zwrot oczywiście darmowy ale w moim przypadku okazało się, że musze się pofatygować z paczką na poczte polską czyli największe dziadostwo ever, gdybym przy zakupie wiedziała, że zwrot jest przez pocztę to nie kupiłabym ale Zalando sobie to sprytnie zataiło.
  • princy-mincy 10.08.19, 18:12
    Ja też już nie kupuję u tzw partnera. Że zwrotem też musiałam iść na pocztę bo kurier może odebrać tylko zwrot do Zalando.
    Wczoraj właśnie wywaliłam z koszyka spódniczkę od partnera.
  • iberka 10.08.19, 17:28
    Mam tak od ponad 1.5 roku

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka