Dodaj do ulubionych

Kto wysyła zdjęcia swojego p.... ;)

10.08.19, 14:47
Ktoś stąd się chwalił, że wysyłał kobietom zdjęcia swojego małego przyjaciela?
Chyba wszystko się zgadza wink

"New research reveals that there are only two types of men who send unsolicited pictures of their genitalia to women: those that are narcissistic and sexist, and those that literally have a dick for a face.

(...) men who sent dick pics reported higher levels of narcissism as well as ambivalent and hostile sexism.

Narcissists tend to have an excessive admiration for themselves, often believing they are better than others or becoming self-obsessed.

(...)it seems that most men who engage in this behavior simply don’t trust their face to make the right impression, and feel that their todger has a better shot."

www.iflscience.com/editors-blog/men-send-unsolicited-dick-picks-usually-narcissistic-sexist-study-confirms/
Edytor zaawansowany
  • majenkir 10.08.19, 14:59
    IMO przede wszystkim trzeba byc idiota. Ale pewnie jestem stara i sie nie znam tongue_out.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • malia 10.08.19, 15:07
    Ja się z tobą zgadzam, początek rozpoznania to idiota a potem dopiero rózne inne zaburzenia big_grin
  • iberka 10.08.19, 15:17
    Mój eks wysyłał i złapał na to kilka pań - jedna z nich jest teraz jego żoną (ona mu wysyłała "całą" siebie 😂)
  • erzulie 10.08.19, 16:51
    Ciekawe co by wyszło, gdyby zbadać też kobiety.
  • pani_tau 10.08.19, 17:28
    Poważnie można kogoś poderwać na takie coś? Ja bym uznala, że dewiant i pierwsze co bym zrobiła to zablokowała go gdzie się da.
  • iberka 10.08.19, 17:43
    Ano można, łapały się Polki, ale ostatecznie wyrwał Ukrainkę. On swoje foto robił "na zawołanie"...np. w korpo łazience 😂.
  • pani_tau 10.08.19, 20:55
    Żenujące i załamujące...
  • katja.katja 10.08.19, 21:00
    Przynajmniej nie kupujesz kota w worku. Wyobraź sobie, że poznajesz fajnego faceta, wszystko Ci gra i w końcu dochodzi do seksu. Jesteś już cała rozpalona i gotowa, a tu facet wyskakuje ze spodni i ma 5 cm "interes", ciekawe czy by było Ci d śmiechu i jakbyś wybrnęła z klasą z takiej sytuacji.

--
    Nie dam się wygasić!
  • alpepe 10.08.19, 15:17
    Józio.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • erzulie 10.08.19, 17:42
    Tak, wnioski z badań pasują.
  • chinczyk_z_donbasu 10.08.19, 17:57
    Ależ to było z 10 lub prawie 10 lat temu i z pełną świadomością pań z którymi pisałem, za ich pełną zgodą i w ramach wymiany. Nawet taką wymianę zrobiłem z dziewczyną z forum gazeta.pl, która dzisiaj jest matką i mężatką. Była to dla mnie jakaś tam alternatywna forma życia seksualnego. Wtedy nawet nie myślałem, żeby szukać jakiejś dziewczyny. Uważałem, że jestem na etapie pracy nad sobą i muszę się jeszcze nieźle "ulepszyć".
  • pani_tau 10.08.19, 20:53
    chinczyk_z_donbasu napisał:

> Uważałem, że jestem na etapie pracy nad sobą i mus
    > zę się jeszcze nieźle "ulepszyć".

I wersja, którą widzę na forum jest lepsza od poprzedniej? W jakim sensie?
  • chinczyk_z_donbasu 10.08.19, 21:25
    Ta wersja na forum to ja już zgorzkniały, po nieudanym związku. Był jednak moment, że było ze mną lepiej. Teraz to już tylko gasnę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka