10.08.19, 21:57
Byłam w hotelowej saunie. Wszyscy wchodzą w kąpielówkach i wychodzą pod prysznic się ochłodzić. Ja byłam w samym ręczniku i nie miałam jak wziąć prysznica. Kto tu robi błąd?
Edytor zaawansowany
  • wapaha 10.08.19, 22:02
    A sauna koedukacyjna ?
  • 21mada 10.08.19, 22:19
    Tak, a co?
  • aankaa 10.08.19, 22:25
    odwijasz się z ręcznika, odwracasz tyłem (jeśli nie polujesz na konkretnego pana), bierzesz prysznic, zawijasz w ręcznik i z powrotem

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 21mada 10.08.19, 22:29
    Ale sauna i prysznice sa tuz obok basenu na którym sa dzieci.
  • kalina_lin 11.08.19, 06:39
    To widocznie nie była sauna przeznaczona do korzystania z niej nago. Chociaż w kostiumach kąpielowych też nie zalecają, ale w basenowych saunach wszyscy są w kostiumach.
  • 21mada 11.08.19, 08:32
    Czyli bez sensu. Każda sauna powinna chyba być przeznaczona do korzystania z niej nago lub w ręczniku? Niedawno był wątek o saunie i podobno wchodzenie do niej w poliestrach to samo zuo.
  • owmordke 11.08.19, 08:42
    Nie wiem jak jest w Polsce ale na wyspach jeszcze nie widzialam nagiej osoby w saunie. A jestem tu juz pare dobrych lat i z sauny korzystam zawsze jak mam okazje.
  • 21mada 11.08.19, 08:50
    Ale ludzie sa w ręcznikach czy kąpielówkach?
  • lot_w_kosmos 11.08.19, 14:27
    Bo ludziom się myli.
    Naczytali się, że do sauny wchodzi się nago.
    Owszem, do własnej, do wynajętej prywatnie, w hotelu dla dorosłych, do podzielonej na płci, z rytuałem.

Ake do diaska nie w Gołębiewskim w Mikołajkach przy wycieczce 10 latków......
  • swiezynka77 11.08.19, 15:12
    bo do sauny wchodzi się nago. np w Austrii lub w Niemczech, wówczas nagość pod prysznicem też nie jest problemem. w PL większość ludzi chodzi w kostiumach kąpielowych. ja tego nie znoszę i chodzę w ręczniku, a pod prysznic idę na basen - przeważnie są oddzielne płciowo szatnie.

--
    Obrzeży pochwy nie pokazuje się na dzień dobry.[beataj1]
  • droch 11.08.19, 16:13
    A co jest nie tak z polskim dziesięciolatkiem, że umiera od razu, jak ktoś nagi bierze prysznic?
  • homohominilupus 11.08.19, 16:43
    W Austii tylko na golasa, nie powiem, dosc krepujace to jest, zwlaszcza, jak przychodzi sie z grupa znajomych na wyjezdzie narciarskim. Wtedy trzeba sie umowic: chlopcy na lewo, dziewczynki na prawo.
    W termach w Bialce o ile pamietam, tez jest strefa dla golasow ale tylko dla doroslych. Tzn chozisz w reczniku a w saunie siadasz na tym reczniku i odkrywasz wdzieki wink Swiatlo jest przycmione wiec niewiele widac.
    Myslalam, ze w Finlandii, skad saunowanie pochodzi, wszyscy laza na golasa i jest to dla wszystkich aturalne, ale poznalam niedawno Finke i ona mowi, ze nago tylko w prywatnej saunie, a tak to sie ludzie raczej zakrywaja.
    Uwielbiam saune, a najbardziej gdzies nad jeziorem na Suwalszczyznie, kameralnie i prywatnie...rozmarzylam sie...

--
    Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise wink
  • lot_w_kosmos 11.08.19, 16:44
    Wiem, że widok starego Niemca z obwisłym przyrodzeniem paradującym od sauny pod prysznic w hotelu w Międzyzdrojach był obrzydliwy, nie na miwjscu i obsceniczny.

Zakorbiacie się na tym, że do sauny nago.
    Ale sauny w resortach dla rodzin z dziećmi to nie miejsce na to.

I k o n i e c.
  • 21mada 11.08.19, 16:52
    A czemu nie? Co to za pajdokracja? To ze hotel wpuszcza rodziny z dziećmi to znaczy ze wszyscy inni dorośli musza się dostosować do dziubdziusiow?
  • homohominilupus 11.08.19, 17:11
    no przecież piszę, że w Austrii (Bad Hofgastein) ludzie chodzą nago, wisi nawet info, że jest zakaz wchodzenia w stroju kąpielowym, można mieć na sobie tylko ręcznik. Podobnie w Pl, w Białce.
    Do stref nagości wstęp jest tylko dla osób pełnoletnich, więc już tak się nie pultaj.

--
    Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise wink
  • lot_w_kosmos 11.08.19, 17:22
    Ale ja nie do ciebie pisałam, drzewko ci siada...
  • droch 11.08.19, 18:26
    A to jest forum, skoro już publicznie dzielisz się swoimi przemyśleniami, to musisz liczyć się z komentarzami.
  • 21mada 11.08.19, 16:49
    A dlaczego nie?
  • niu13 11.08.19, 17:10
    No ale przecież brak kostiumu nie oznacza, że w saunie i jej okolicach wszyscy epatują nagością. Są duże ręczniki, prześcieradła kąpielowe, owinięcie tym pokazuje mniej golizny niż kostium. Nie o to chodzi żeby się w saunie rozkraczać na golasa, tylko żeby nie wchodzić do niej w tych gumowanych strojach.
    Ja wogóle nie znoszę Polski za nastawienie do ciała i nagości. Mam wrażenie, że toniemy w pruderii, wstydzimy się własnych ciał, że to niesmaczne, ale już bluzgać publicznie się nie krępujemy.
    W szatniach na basenach niektórych są tabliczki, żeby przebierać się w kabinach, jakby widok ciała innej kobiety miał gorszyć, ale już regularne mycie i golenie tego ciała uchodzi za zbytek. Nie ogarniam.
  • lot_w_kosmos 11.08.19, 17:27
    Dla mnie wyłażenie z sauny z gołym dyndającym penisem i paradowanie pod prysznic jest wstrętne i jest naruszaniem czyjejś przestrzeni. W tym dziecięcej.
    Ja rozumiem sens siedzenia na golasa w saunie. Proszę bardzo, są odpowiednie ośrodki, domki, agroturystyki czy inne hotele dla dorosłych czy nudystów.
    W innych miejscach należy okryć się ręcznikiem na ciągach komunikacyjnych. A w saunie leżeć tak, żeby po otwarciu drzwi, 10letnia dziewczynka nie trafiała na faceta lwżącefo na pierwszej ławce z gołym wackiem na wierzchu.
    Jak się jest takim rządnym leżenia nago, to trzeba sobie wybrać odpowiednie miejsce do tego, a nie Gołębiewskiego w Mikołajkach choćby.
  • ichi51e 11.08.19, 18:37
    Nie moglas wziac prysznica nago jak pan buk przykazal?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka