Dodaj do ulubionych

ukryty homo

10.08.19, 23:42
Na wstępie chcę zaznaczyć, że nic nie mam przeciwko homoseksualistom. Do napisana tego wątku skłoniła mnie niedawna rozmowa z koleżanką ze szkoły średniej. Nie widziałyśmy się z kilkanaście lat. Pamiętam jak brała ślub, urodziło im się dziecko. Kilka lat po ich rozwodzie mąż przyznał jej się, że jest homo. Minęło już sporo czasu od tego wyznania, pozostali w przyjaźni, dziecko, już prawie dorosłe też to zaakceptowało. Znam też dziewczynę, która się rozwiodła, bo zakochała się w koleżance, również mieli dzieci. I tak sobie myślę, że chyba nie zdajemy sobie sprawy, że odsetek osób homoseksualnych jest spory. Mam też znajomego, jestem na 99% pewna, że jest homo, ma rodzinę, wydaje mi się, że żona wie, taki układ po prostu, myślę, że dopóki jego rodzice żyją to się nie ujawni. Znacie take przypadki?
Edytor zaawansowany
  • czarniejszaalineczka 10.08.19, 23:47
    tak

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • szorstkawelna 10.08.19, 23:47
    Nie. Znam dwie młode osoby homoseksualne. Nie ukrywają się i nie mają dzieci.
  • bywalec.hoteli 10.08.19, 23:50
    Znam przypadki kiedy homo sapiens jest ukryty

--
    Lato smile
  • schiraz 10.08.19, 23:55
    Mieszkam po sąsiedzku z dziewczyną, która po rozwodzie z mężem związała się z kobietą, mieszkają razem i wspólnie wychowują syna rozwiedzionej kobiety. Nie plują na mężczyzn, dziecko normalnie się z ojcem spotyka, miłe i sympatyczne obie. Nie mam jednak odwagi zapytać jej czy będąc z mężem (byli małżeństwem prawie 10 lat) już czuła/wiedziała, że woli kobiety. Nie moja sprawa.
  • edelstein 11.08.19, 10:06
    A moze jest bi?

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • schiraz 11.08.19, 12:04
    Bardzo możliwe, o tym nie pomyślałam ale racja.
  • aerra 11.08.19, 01:09
    U ciebie zwłaszcza sapiens jest ukryty wink

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • lauren6 11.08.19, 12:13
    😁
  • bywalec.hoteli 11.08.19, 12:47
    A u ciebie homo smile

--
    Lato smile
  • livia.kalina 10.08.19, 23:52
    W Polsce trzeba mieć jaja jak berety, żeby dokonać coming outu. Miałam kiedyś bliska osobę, z małego miasteczka, która traktowała mnie jak przykrywkę. Przyjeżdżał do mnie, do wielkiego miasta, na weekendy. Umawiał się w tym czasie na randki, chodziliśmy do gejowskiego klubu. Robił sobie ze mną zdjęcia, jako "z wielką miłością swojego życia, która jest z jego przyjacielem" (coś jak "Cierpienia młodego Wertera"), żeby pokazywać swoim kumplom, kolegom z pracy, rodzinie "dlaczego pozostaje samotny i nie szuka dziewczyny". Potem powiedział, że u mnie przeżył najpiękniejsze chwile swojego życia ale nie umie żyć w tej dwoistości i wciąż tęsknic do powrotu więc schodzi całkowicie do podziemia.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • alba27 10.08.19, 23:57
    Wiecie, nie chodzi mi o ocenę ich zachowania, raczej interesuje mnie ono od psychologicznej strony. W obu znanych mi przypadkach swoją orientację odkryto juz jako dojrzali ludzie po 30 tce. Wcześniej nie czuli, że są homo? Jestem hetero i kobiety zupełnie mnie nie kręcą, wiem to smile Może tak być, że 40 % społeczeństwa jest homo i co więcej, homoseksualiści zawsze byli, więc może to oni są większością?
  • tryggia 11.08.19, 00:18
    No, już bez przesady z tą większością, byłoby to nielogiczne z punktu widzenia przetrwania gatunku. Ale sporo.
    Poza tym - do tej pory presja założenia podstawowej komórki społecznej była tak duża, że każdy to robił, nawet osoba homoseksualna. Myślę, że większy jest odsetek osób biseksualnych, bo niby skąd te dzieci.

--
    Hope
  • mrs.solis 11.08.19, 00:24
    Wiedzieli, ze sa homo juz w wieku 13 lat , ale niektorzy z nich usilnie probuja sie z tym kryc ze strachu przed reakcja rodziny , znajomych , ksiedza itp. itd. Po 40-ce kiedy przychodzi kryzys wieku sredniego przewracajai swoje zycie do gory nogami i postanowiaja zyc zgodnie ze swoimi przekonaniami nie patrzac na to co powiedza inni, plus pewnie dzieci tez sa juz odchowane .

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • ichi51e 11.08.19, 09:40
    I presja spoleczna tez na takich ludziach mniejsza. Zycie upozne dzieci odchowane. Niech se zyja jak chca

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 11.08.19, 09:40
    Ulozone*

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • odnawialna 11.08.19, 00:14
    Znam. W pierwszym, żona po 11 latach małżeństwa przyłapała męża na gorącym uczynku w łóżku z innym facetem. Rozwiedli się bez orzekania o winie, kobieta zachowała sprawę w tajemnicy i nikt z rodziny, ani znajomych nic nie wiedział i nadal nie wie. Ja wiem od samego "sprawcy", przeprowadził się na drugi koniec Polski i zerwał kontakty ze starym środowiskiem. Tu się nie ukrywa.
    W drugim przypadku wydało się jakieś 2-3 lata po ślubie, ale małżeństwo nadal trwa. Już jakieś 25 lat. Taki wolny związek. Teraz to już chyba wszyscy wiedzą, bo pan się specjalnie nie kryje i od kilku dobrych lat pojawia się w towarzystwie tego samego partnera. Żona z nimi. Akurat tego nie rozumiem, ale nic mi do tego. Może dobrze im że sobą w trójkę?
  • mrs.solis 11.08.19, 00:16
    Mnostwo. Swego czasu mialam bardzo duzo znajomych , ktorzy byli gejami i duzo z nich bylo kiedys w zwiazkach malzenskich i mieli dzieci. Wiesz oni nie zawsze akceptuja fakt , ze sa gejami stad moze te proby ulozenia sobie zycia z kobietami.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • wartta 11.08.19, 01:35
    Tak.
    Z przykrością to mówię, bo padłam ofiarą takiego.
    I nie jestem w stanie o tym mówić. Skrzywdził mnie tym Nie chciał się przyznać. Najgorsze jest że z tego jest syn.
    Tak. Nasz syn.

To są emocje które nadal buzują we mnie silnie. To najpodlejsze oszustwo jakie mnie spotkało.
  • wartta 11.08.19, 01:40
    Presja oczywiście rodziny na nim zaważyła. Wymusili na nim kobietę. Cieszę się że to za mną.

Kobiety które wiedziały i zostały, pewnie zrobiły to dlatego, że nie chciały zaczynać od nowa, a taki mężczyzna nie zdradza. Dba o rodzinę. Jest odpowiedzialny za tą stronę życia. To się liczy, nawet jeśli.. nie jest mężczyzną kobiety.

Ja nie zostałam. Po prostu uznałam że nie muszę tak żyć. Że to zabija. Nie płakałam po nim, ale po sobie. To gorsze od zdrady. Tego się z siebie nie zmyje. Trudno mi o słowa teraz.
  • aniani7 11.08.19, 02:11
    Moja kuzynka teraz z takim sie prowadza. Na 90% jest gejem, ale pochodzi z rodziny z tzw prawdziwych Polakow. Ja ujmuje tym, ze kocha miloscia romantyczna.
  • chicarica 11.08.19, 11:18
    Piękny obraz, do czego prowadzi to polskie "normalna rodzina, chłopak i dziewczyna". Ściskam i serdecznie współczuję.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • aqua48 11.08.19, 07:15
    Tak, znam podobne przypadki, a także takie kiedy osoba homo usilnie wypiera ten fakt i próbuje bezskutecznie nawiązywać kontakty hetero, które z oczywistych względów nie wypalają. To też się zdarza i niekiedy prowadzi wręcz do tragedii.
  • heca7 11.08.19, 07:44
    Dwóch. Obaj się ożenili. Jeden po m/W roku nagle wyprowadził do kochanka zostawiając żonie kredyt słony we franku. Okazało się że jego rodzina wiedziała już kiedy był w podstawówce, kuzynka się przyznała, że wszyscy byli zaskoczeni zaproszeniem na ślub. Rozwiedli się, on jest z facetem, ona ma męża dzieci i jest szczęśliwa.
    W drugim przypadku pan wyglądał na geja odkąd pamiętam. Ożenił się i urodziło mu się dwóch synów. Wyprowadził się z domu po 15 latach do kochanka.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • sofia_87 11.08.19, 13:21
    Znam, wlasciwie znałam, mieszkalismy w tym samym bloku, oni od dziecka razem, jako nastolatki para.
    Ślub, dziecko, potem on zaczął znikać wieczorami, nocami, dziewczyna dodała 2+2 ustaliła, że maz jest gejem i wniosła sprawę o rozwód.
    Jego matka groziła sądem jeśli ktoś mówił, że jej syn jest gejem, kilka lat później na jej pogrzeb przyjechał z Londynu, gdzie miesxka, z chłopakiem.
    O wszystkim wiem od mamy, która utrzymuje kontakt z rodzicami dziewczyny. Ona na szczęście ma drugiego męża i kolejne dziecko z nim.
    Najgorsze jest to, że on mógł się ujawnic wcześniej, mieszkal w Warszawie, rocznik '84, może '85
  • cauliflowerpl 12.08.19, 11:47
    Masakra sad
  • nenia1 11.08.19, 08:29
    Znam jeden taki przypadek, kobieta z trójką dzieci, rozstała się z mężem, lata temu, i żyje razem z dziećmi z drugą kobietą.
    Ale nie znamy się na tyle blisko by mi się zwierzała, czy ukrywała to, czy później odkryła, czy może po prostu jest biseksualna.
  • sumire 11.08.19, 08:57
    Znam dwa przypadki, w obu sytuacjach powód był taki sam - bardzo tradycyjni, opresyjni wręcz rodzice. Jedna z moich znajomych miała chłopaka przez dobrych parę lat, ale wszyscy wiedzieli, że to ściema na potrzeby rodziny. Zresztą coming out skończył się wielką awanturą, wyrzuceniem z domu i zerwaniem kontaktów na jakiś czas, więc trudno się dziwić, że się bała.
    W drugim przypadku było małżeństwo, dość nawet udane. Nie mieli dzieci, ale dobrą dekadę ze sobą przeżyli, zanim postanowili się rozstać. Dziewczyna (no, pani mocno po 40-tce już teraz) od tamtej pory wiąże się wyłącznie z kobietami.
  • hanusinamama 12.08.19, 11:11
    Tez taki znam. Rodzice obojga mega religijni, sex tylko po ślubie...tylko ze rok po slubie sexu nadal nie było. Dziewczyna juz myslała ze to coś z nnią nie tak...az przyłapała męza z innym. Okazało sie ze jego rodzina tym ślubem go "leczyła" z gejostwa. Pan sie dał wkręcić bo miał tak mózg wyprany ze bycie gejem to najgorszy grzech....dziewczynie zgotowali piekło tak naprawde bo to małe miasteczko. Wyjechała daleko. Przez kilka lat miała róznych facetów, sama mówiła ze teraz to chce sexu bez ślubu smile Jej matka twierdziła "ze sie leczy po nieudanym małżeństwie". Chłopak tez wyjechał to tu rodzina sie wstydziła kim jest...
  • bazia8 11.08.19, 09:33
    Nie znam osobiście (mogę zakładać tylko, że kilka znanych mi samotnych kobiet ukrywa swoją orientację z obawy przed reakcją rodziny).
    To są prawdziwe dramaty.
    Bardzo współczuję tym ludziom, którzy nie mogą żyć normalnie.

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • malia 11.08.19, 11:22
    Znam taką osobę, to bardzo trudne dla niego, chociaż teraz rodzina , a szczególnie matka, pogodziła się z tym.
  • hungaria 11.08.19, 11:31
    Niestety do tego prowadzi chora presja spoleczna. Istnieje tez mozliwosc, ze ktos jest bi (jak duza czesc z nas, wiekszosc osob jest gdzies posrodku skali), i postanawia w koncu zrealizowac te czesc siebie.
  • fawiarina 11.08.19, 12:09
    Znam.
    1. Ciotka. Wyszła za wujka, urodziła dwójkę dzieci, zaraz potem szybki rozwód. Ciotka ponad trzydzieści lat mieszkała "z przyjaciółką", z którą wychowała te dzieci. Ciotka nie żyje, dzieci wciąż w dobrych relacjach z partnerką matki, nawet po niej dziedziczą testamentem.

2. Dobre małżeństwo. Naprawdę dobre. W 40 urodziny facet mówi żonie, że jest gejem. Rozwód, kobieta załamana.

3. Koleżanka. Zawsze miała ciągotki do kobiet, była bi. Wyszła za mąż, urodziła dziecko, wróciła do pracy i.. zakochała się w koleżance z pracy. Wzajemnie. Biuro huczało od plotek, mąż dowiedział się dopiero po kilku latach. Rozwód, dziś obie panie mieszkają razem, wychowują wspólnie tamto dziecko.
  • piekna_remedios4 11.08.19, 12:21
    tak

--
    Cien años de soledad
  • beataj1 11.08.19, 12:23
    Znajomy gej spacjalizowal się w zonatych facetach. Nie miał cienia problemu że znajdowanie nowych miłości. Szczytem był komandos z 5 dzieci. Żona nie miała zupełnie żadnego problemu z tym że jej mąż ma takiego bliskiego przyjaciela.
    W ogóle wojskowi/mundurowi jakoś często pojawiali się wśród jego kochanków.

--
    Szkoda, że nazwiska zasłonięte.
    Uważam, że dane kretynów, podobnie jak pedofilów, należy ujawniać, dla dobra ogółu. by cauliflowerpl
  • mamablue 11.08.19, 12:24
    Tak. Żona i 2 dzieci. Rozwód po 15 latach. Teraz w szczęśliwym związku z innym facetem.
    To nic dziwnego, tylko w Polsce nietolerancja jest tak duża, że niewielu ryzykuje ujawnienie się.
    Znam również kilku księży gejów, też się oficjalnie nie ujawniają.
  • bywszy 11.08.19, 18:36
    mamablue napisała:
    > ...
    > Znam również kilku księży gejów, też się oficjalnie nie ujawniają.

To jest dziwne. Stosunek tej firmy do homoseksualizmu jest powszechnie znany.
    Nie wiedzieli kim są, jak szli do seminarium?
  • jeanny1986 11.08.19, 18:46
    Wiedzieli ilu tam jest gejów. To jest idealne miejsce dla młodego geja który nie ma odwagi na przyznanie się do swojej orientacji, szczególnie jeśli rodzina konserwatywna. Jak pójdzie na księdza to nikt im nie bedzie wmuszał dziewczyny, żony, dzieci - a szczególnie na wsi gdzie to jest jedyny "właściwy" sposób życia. A dodatkowo na wsiach dochodzi szacunek dla "powołania". Wg różnych badań nawet 50% księży nie żyje w celibacie więc stosunek władz kościoła to jedno, realia to drugie.

--
    "Mój syn miał świadectwo z wyróżnieniem pierwszy raz, efekt ciężkiej pracy [...] kiedy to został brutalnie uświadomiony, że z takimi ocenami i motywacją grozi mu szkoła branżowa i wypad do tatusia, bo ja nie chcę w domu towarzystwa z męskiej zawodówki." (by triss_merigold6)
  • bywszy 12.08.19, 11:13
    Innymi słowy, pod latarnią najciemniej.

Ale z drugiej strony - wiadomo, kto pracuje pod latarniami...
  • cauliflowerpl 12.08.19, 11:49
    Wlasnie czytam "Sodome", chyba po tej ksiazce m ie juz nic nie zdziwi w tym temacie.
  • feniks_4 11.08.19, 12:27
    Zaprzyjaźnione małżeństwo mojej koleżanki. Dom, dwójka nastoletnich dzieci. On wyjechał na do pracy na kontrakt zagranice, na dwa lata. W pracy zakochał się w koledze i odkrył, że tak naprawdę jest gejem.
    Wrócił do Polski i zakomunikował to rodzinie. Poznałam jego była żonę już po rozwodzie, była załamana.

• princesswhitewolf 11.08.19, 12:44
    To niemozliwe by homoseksualista mial rodzine z kobieta tzn dzieci i ja oszukiwal. Jesli tak jest to jest biseksualny a nie homoseksualny.
  • snakelilith 11.08.19, 13:17
    No to jest bi. Takich ludzi jest mnóstwo. Osobiście znam więcej właśnie bi, niż konkretnie homo, co u mnie nie jest powodem do wstydu i nikt się z tym nie kryje. Nawet sama spotykałam się na studiach z chłopkiem bi i może nie krył tego przed swoimi dziewczynami, ale jednak nie opowiadał każdemu, tym bardziej, że wiązał się emocjonalnie z kobietami, z facetami tylko umawiał czasem na niezobowiązujący seks.

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • elenelda 11.08.19, 19:09
    Jak najbardziej homoseksualista może być w związku z kobietą. Wspomaga się farmakologią, seks jest raz na dwa miesiące i kochanek / kochankowie na boku. Znam osobiście dwóch takich. Nie są bi. Kontakty seksualne z żoną / narzeczoną określają jako obrzydliwe, ale konieczne. Obaj uważają siebie za katolików (co niedziela do kościoła).
  • kryzys_wieku_sredniego 11.08.19, 13:20
    Czasami dopiero w późnym wieku człowiek się orientuje, że płeć przeciwna przyciąga. Będąc nastolatką byłam zafascynowana koleżanką, przeszło, mam rodzinę, kobiety lubię, doceniam piękno, jak która chętna na flirt to nie odmawiam. Facetów wolę bardziej.
  • kryzys_wieku_sredniego 11.08.19, 13:22
    Że ta sama płeć przyciąga ;P ... miało być.
  • elenelda 11.08.19, 19:00
    Znam, jeden odszedł do kochanka 10 lat po ślubie. Okazało się, że od początku małżeństwa zdradzał żonę z facetami. Przed
  • elenelda 11.08.19, 19:05
    Z seksem czekał do ślubu, narzeczona wniebowzięta (głęboko wierząca). Drugi dwa tygodnie temu wziął ślub (świadkiem był jego kochanek). Rodzice wiedzieli, że wcześniej spotykał się z mężczyznami, uznali, że to fanaberia. Wywierali presję, kusili pieniędzmi. Dziewczynę kilka osób ostrzegało, ale uznała, że to z zazdrości. Facet wspomaga się niebieskimi tabletkami.
  • feniks_4 11.08.19, 21:39
    Najczęściej się słyszy o takich przypadkach. Dziewczyna (wierząca) cieszy się, że facet ją szanuje i czeka z seksem do ślubu… A potem seksu nadal nie ma, bo on po prostu nie jest zainteresowany…
  • potworia116 11.08.19, 21:52
    Całkiem sporo, głównie w pokoleniu, urodzonym w latach 60- tych. Głównie faceci, ale nie tylko.
  • obrus_w_paski 12.08.19, 12:24
    A propos ukrytych homo, dziś rano czytałam o paradzie równości i kontrmanifestantach, których dzieci „na nagraniach „widać nawet 7-10-letnie dzieci z rodzin nacjonalistów i narodowców, skandujące »Je*ać was«, »Weź, pedale, ku**sa do buzi«, wykonują przy tym obsceniczne gesty”.

I ja się zastanawiam- w jakim świecie osoba, która jest przeciwko homoseksualistom, krzyczy do nich “Weź pedale kutasa do buzi”, bo mi się coś tutaj nomen omen gryzie. Rozumiem, ze ci chłopcy i ich ojcowie krzyczą, ze chcą żeby homoseksualiści im odciągnęli? Czyli chyba jednak tych homoseksualistów lubią?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka