Dodaj do ulubionych

Sukienkowe emamy - na born2be.pl sukienki za grosz

11.08.19, 18:25
Grosze.

Jest wyprzedaż - 40 od przeceny.
Ja WIEM, że to nie jakość Taranko czy inne Massimo.
Ale można sie ubrać naprawdę tanio, a mają pełno rozmiarów L, Xl, 3XL itp. A wiem, że wiele z Was takich rozmiarów szuka. A kupić kiecke w słusznym rozmiarze za 19,90 to sukces.

Tak się chciałam podzielić.
Oglądam i myślę, że ze 3 wybiorę.
Edytor zaawansowany
  • troompka 11.08.19, 19:59
    Ja nie mam szczęścia do tego sklepu. Co zamówię to odsyłam bo albo rozmiar nie ten albo jakość zdecydowanie nie ta. Buty zamówiłam na slomianej koturnie, ledwo je założyłam to obcas się rozwarstwil.....dla mnie ten sklep to strata czasu.
  • mail-na-gazecie 11.08.19, 21:37
    Ja też niestety odesłałam z uwagi na słabą jakość.
  • lot_w_kosmos 12.08.19, 05:33
    A my z córką sobie wybrałysmy po sukience.
    Moja za 19.30 a corki za 17,20.
    Myślę, że odsyłać nie będziemy smile
  • ajaksiowa 12.08.19, 05:42
    Locie,czy materiały na kiecki gniecące są?

--
    ,,Oddajemy sprawiedliwość w ręce skazanych,,to Twój ideał?
  • lot_w_kosmos 12.08.19, 18:01
    A nie wiem, się okaże wink jutro.
  • tojamarusia 12.08.19, 07:34
    Ja kupiłam w tym sklepie sporo rzeczy i część słabej jakości ale większość bardzo fajna i do tego niezła jakość.

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • ichi51e 12.08.19, 06:59
    Malo planeta zasmiecona?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ewkadrzewka 12.08.19, 07:19
    Zaraz zerknę, może cos znajdę
  • raczek47 12.08.19, 07:39
    Kupowałam tam buty,bardzo słabe jakościowo i wyglądowo,niestety. Z sukienkami pewnie będzie podobnie.
  • ewkadrzewka 12.08.19, 07:48
    A ja raz kupiłam buty i nie obtarły mnie a wszystko mnie obciera smile i raz sukienkę którą oddałam bo była sztywna i miała popsuty zamek
  • lot_w_kosmos 12.08.19, 10:01
    Dziewczyny, ja was nie namawiam.
    Kupowałam raz tam córce sniegowce, bo cena na wyprzedaży wyniosła 29 zł i okazały się w sam raz na jakiś atak sniegowy.

Ale zważywszy jakie tam ceny obecnie są, to zawsze coś może przypadnie do gustu, na wakacje, na spacery plaża czy do ogródka na leżak.
    wink
  • agusia86 21.08.19, 11:52
    Ja mogę polecić z czystym sumieniem, zamawiam ubranka dla córci i sobie wypatruje perełki co jakiś czas. Jestem zadowolona, bardzo przystępne ceny i szybki czas realizacji. Czasami zdarza się niedopasowany rozmiar, ale informują w przypadku niestandardowej rozmiarówki.
  • aragorna71 21.08.19, 15:03
    mnie tez sie cos tam podoba, ale nigdy nie kupowalam. Jak z rozmairowka? zawyzona/zanizona, najbardziej interesuje mnie jak z biustem, czy jest miejsce na spory biust w sukience czy raczej maja chlopiece kroje?

--
    "Przeznaczenie daje nam w życiu: trzech nauczycieli,trzech przyjaciół, trzy wielkie miłości i trzech wrogów.
    Ta dwunastka jest jednak zawsze zakryta i nie wiemy, kto kim jest, dopóki ich nie pokochamy, nie zostawimy lub nie pokonamy."
  • kermicia 21.08.19, 18:22
    Jaki kod na -40 od wyprzy?
  • fashioner 27.08.19, 12:05
    Ja uwielbiam born2be za te ceny i promocje. Rzeczywiście, czasami coś nie pasuje, ale tak jest w przypadku każdego sklepu internetowego, bez przymierzenia, trudno powiedzieć czy będzie dobrze leżało. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, ostatnio kupiłam płaszczyk jesienny za 30 zł. Trudno znaleźć takie ceny. Polecam.
  • double-facepalm 27.08.19, 12:15
    na allegro/vinted znajduję uzywki w jeszcze nizszej cenie, do tego dobre sklady, nie poliester. buty wolę zdecydowanie z zaufanych i sprawdzonych zrodel. te sie rozpadaja od patrzenia na foty xd

buty i inne rzeczy z tego sklepu ogolnie tragedia, najtansza bangladeszczyzna, niewarta wydanej kasy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka