Dodaj do ulubionych

Błąd antropologiczny

12.08.19, 06:05
Co to znaczy?w kontekście wypowiedzi p Jędraszewskiego,coś z genetyką?

--
,,Oddajemy sprawiedliwość w ręce skazanych,,to Twój ideał?
Edytor zaawansowany
  • tanebo6.0 12.08.19, 06:12
    pl.m.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%85d_antropologiczny
  • asfiksja 13.08.19, 09:24
    O właśnie. Biskupowi nadal chodzi o to, że LGBT=komuna (tęczowa zaraza=czerwona zaraza). Tylko wyraża to kulturalnym określeniem "błąd antropologiczny", czyli fałszywa wizja człowieka.
    Co ciekawe, to akurat PIS intensywnie wciela w życie hasło "komuno, wróć", a abp Jędraszewski akurat popiera "lawendowego" agresora.
  • taki-sobie-nick 12.08.19, 23:24
    Wiesz, że chcesz się czepić arcybiskupa, ale sama nie wiesz jak?! tongue_out
  • roks30 12.08.19, 23:38
    Błąd na człowieku lub błąd stworzony przez człowieka. Jeśli to pierwsze to chyba zrobił to wszechprzelozony Jedraszewskiego 😂 i biskup powinien się z tym pogodzić. Tak serio to Jedraszewski bredzi starczo i nie ma co tego powielać choć to co mówi jest co najmniej niebezpieczne.
  • ajaksiowa 13.08.19, 06:28
    Nie chciałam się czepić nikogo tylko miałam nadzieję że p J się chce zrechabilirować za zarazę i naprawd€ zapomniałam znaczenia tego słowa(stara jestem) a tu ....kontynuacja😞

--
    ,,Oddajemy sprawiedliwość w ręce skazanych,,to Twój ideał?
  • taki-sobie-nick 13.08.19, 22:17
    Cóż, to zależy, czy owa "zaraza" odnosiła się do bycia gejem, czy do bluźnierstwa. LGBT tak to ostatnio ściśle połączyli, że trudno rozróżnić.
  • livia.kalina 13.08.19, 08:12
    To takie bluźnierstwo, że Bóg nie stworzył człowieka takim jakim chciał bo nie umiał albo zapomniał się skonsultować z Jędraszewskim.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka