12.08.19, 15:20
Chciałam się pożegnać.
Edytor zaawansowany
  • ajrisz.ka 12.08.19, 15:21
    Dlaczego?
  • lidek0 12.08.19, 15:22
    Powodzenia, pa pa smile

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • spanish_fly 12.08.19, 15:27
    Co się dzieje? Pamiętam, że pisałaś o nerwicy.
  • aguar 12.08.19, 15:31
    Umierasz? Chcesz się zabić? Czy tylko odchodzisz z forum?
  • pasquda77 12.08.19, 15:41
    Z całym szacunkiem , ale Hedna to mistrzyni dramatu...
  • cruella_demon 12.08.19, 19:02
    Dokładnie. Drama queen objawi się jak już dostanie wystarczającą ilość uwagi.
  • kropkacom 12.08.19, 19:10
    To po co podbijacie ten wątek?
  • fornita111 12.08.19, 19:27
    Zeby gwiazda nastepnym razem az tak tanich chwytow nie stosowala. Na rose podzialalo- od slynnego watku umieralnego, w ktorym dostala po tylku dala sobie spokoj z trollowaniem po bandzie...
  • kropkacom 12.08.19, 19:31
    Myślę, ze skuteczniej (jeśli już) byłoby ją ignorować. Na wspomnianą forumkę też ten sposób zadziała najlepiej. No ale co ja tam wiem... Miłej zabawy.
  • cauliflowerpl 12.08.19, 15:47
    Znowu?
  • raczek47 12.08.19, 15:53
    Hedna, dlaczego "i"? Z kim jeszcze się żegnasz,tak jak z nami i z jakiego powodu?
    Mam nadzieję że nie masz głupich myśli.
    Napisz coś więcej.
  • sundace46 12.08.19, 15:57
    Znowu? big_grin
  • anika772 12.08.19, 15:59
    A z kim jeszcze się pożegnałaś? Co planujesz, Hedna?
  • cruella_demon 12.08.19, 16:00
    Idę do Carrefoura po mleko dla młodego, to se od razu popcorn kupię big_grin
  • sundace46 12.08.19, 16:03
    cruella_demon napisała:

> Idę do Carrefoura po mleko dla młodego, to se od razu popcorn kupię big_grin

Biorąc pod uwagę kto jest autorka postu, kup potrójną porcję pop cornu big_grin
  • fornita111 12.08.19, 16:09
    "Okrutna, zla i podla" big_grin Ja popcornu nie lubie, otwieram piwo wink
  • cruella_demon 12.08.19, 16:16
    No właśnie miałam napisać, że browara też sobie kupię big_grin
  • pasquda77 12.08.19, 16:27
    Mam likier waniliowy , ale średnio komponuje się z popcornem , a w sraczu mam słaby zasięg wi fi...😂😂😂
  • cauliflowerpl 12.08.19, 16:52
    Alkoholiczki! Jeszcze siedemnastej nie ma!
  • sundace46 12.08.19, 16:57
    Jeszcze 3 minuty i otwieram puszkę warki big_grin
  • mamolka1 12.08.19, 17:01
    17 właśnie puszka zrobiła pssyk...
    Hedna nie wygłupiaj się i powiedz co się dzieje.

--
    www.siepomaga.pl/serce-julka/
  • cauliflowerpl 12.08.19, 17:07
    Sadystki zatem!
    Zaraz za kierownicę wsiadam.
  • bywalec.hoteli 12.08.19, 17:02
    Lepiej otworzyć całą Warkę smile

--
    Lato smile
  • lauren6 12.08.19, 17:04
    Co za okrucieństwo!

Nie zapomnij o tym browarze do popcornu 🤣
  • iberka 12.08.19, 17:04
    Nie lubię popcornu i piwa zatem prosecco i czytam
  • fornita111 12.08.19, 18:06
    Nie no, impreza zdechla, szkoda marnowac dobre piwo. No to lipa- napar z suszonych kwiatow i lisci. Uwielbiam jej zapach i smak, kojarzy mi sie ze zlocistym napojem elfow z Wladcy Pierscieni wink
  • lilia.z.doliny 12.08.19, 17:45
    hedna??????

--
    Wielu z uczniów, którzy musieli przeczytać wszystkie 4 tomy "Wojny i pokoju" żałowało, że w pojedynku zginął Puszkin, a nie Tołstoj.
  • chococaffe 12.08.19, 17:55
    Opanujcie się kobiety!
  • euze_bia0 12.08.19, 18:02
    Ubaw po pachy, haha. Serio, czasem lepiej dwa razy się zastanowić, zanim się zacznie ,,otwierać piwo, wino, kupować popcorn”. Była tu kiedyś jedna pani, która w taki sposób żegnała się nie tyle z forum co z życiem, i w ostatniej chwili ja uratowano
  • edelstein 12.08.19, 19:25
    Czyli Hedna pisze z zaswiatow,bo to kolejny raz🤣

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • fornita111 12.08.19, 19:28
    big_grin
  • szpil1 12.08.19, 19:36
    euze_bia0 napisał(a):

> Ubaw po pachy, haha. Serio, czasem lepiej dwa razy się zastanowić, zanim się za
    > cznie ,,otwierać piwo, wino, kupować popcorn”.

Reakcje byłyby inne gdyby to nie był fęfnasty wątas Hedny w temacie żegnania się na zawsze.
  • pani_tau 12.08.19, 18:10
    Ktoś stąd jest w kontakcie z Hedna?
  • karme-lowa 12.08.19, 18:20
    Hedna???
  • 35wcieniu 12.08.19, 18:41
    No tak, sama ze sobą na bank.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • livia.kalina 12.08.19, 20:11

Wy macie chyba dobry kontakt? Napisz, co jest....

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • agrypina6 12.08.19, 18:48
    Może faktycznie ktoś ma kontakt z Hedna? Przecież różnie bywa..
  • zosia_1 12.08.19, 18:53
    Po co tak się żegnać? Nastraszyła nas, że może sobie coś zrobić, my się tu martwimy. Jak ktoś chce być samobójcą to po co chce zostawić innych w poczuciu winy, że nie zdążyli pomóc. Tyle matek tu jedna Ci pomogło.wsparło słowem, kasą, a tu proszę ta odwdzięka.
  • zosia_1 12.08.19, 19:03
    *hedna nie jedna
  • edelstein 12.08.19, 19:37
    Chyba musialam jakies watki ominac,ze tak diametralnie zmienilo sie podejscie forumek

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • cruella_demon 12.08.19, 20:07
    Eee, w ostatnim wątku już nikt nie proponował przelewu tongue_out
  • edelstein 13.08.19, 11:32
    Daj linka do ostatniego. Ja sie zatrzymalam na tym w ktorym hedna podala dane personalne jakiejs kobiety, po czym sie oburzyla,ze jej dane ,ktore sama ma w stopce doprowadzily do tego iz wszyscy rzucili sie na FB ogladac ja i jej zdjecia.Kiedys ematki po mnie jechaly za take wpisy w watkach hedny,a teraz prosze😈

--
  • cruella_demon 13.08.19, 11:59
    A to w międzyczasie seria nieszczęść ją spotkała, a to jakaś super specjalistka lekarka z habilitacją bierze 150zł za wizytę, a to enigmatyczne "trzymajcie kciuki", standard.
    Ale odpowiedzi chyba niekoniecznie poszły po myśli autorki wink
  • edelstein 13.08.19, 12:53
    Czyli w sumie ciagle to samo, jak moglyscie nie trzymac kciukow,no jak?

--
  • szpil1 13.08.19, 16:12
    edelstein napisała:

> Daj linka do ostatniego.

Nie wiem czy ostatni, ale proszę:

Praca

W skrócie: mąż stracił pracę, ale jednak nie stracił, sytuacja zyciowa zła, ale nic, ale to nic nie da się zrobić.
  • cauliflowerpl 13.08.19, 08:23
    Za mlodu mowilismy sobie z innymi dzieciakami "nie zartuj sobie, ze sie topisz, bo w koncu naprawde bedziesz sie topic i nikt Ci nie pomoze bo wszyscy pomysla, ze znow udajesz".
    Chyba to ten sam mechanizm.
  • cleod 15.08.19, 10:58
    Nikt, nawet tutejsze hejterki nie kwestionują tego, że jest matką ciężko chorego dziecka z nieciekawą sytuacją materialną i sama również jest chora.
    Jej sytuacja to wieczne tonięcie, a będzie jeszcze gorzej, ten rodzaj autyzmu się nie cofa, a z wiekiem jest gorzej, dochodzi kwestia zapanowania nad 2 -latkie w ciele już nie 2-latka, ale rosłego 18 latka na przykład, Hedna z każdym rokiem nie będzie młodnieć, już teraz jest schorowana.
    Sytuacja bardzo trudna i nikt nie lubi przyglądać się cudzemu nieszczęściu, jeżeli nie komentuje to wystarczy.
  • piekna_remedios4 12.08.19, 19:46
    dajcie spokój te martwiące się. Hedna odezwie się za kilka godzin lub jutro, pisząc, że chciała się pożegnać bo jedzie na wakacje, emigruje lub za szybko pisała i nie doprecyzowała

--
    Cien años de soledad
  • anika772 12.08.19, 19:54
    Albo i nie.
    Ktoś ma z nią kontakt?
  • wapaha 12.08.19, 20:14
    Ja mam-w miarę regularny, e-mail. Napisałam do niej.
  • iberka 13.08.19, 09:02
    Ona potrzebuje terapii chyba nawet w ośrodku zamkniętym, bo robi dramaty co jakiś czas i to normalne nie jest. Próbuje wzbudzić litość - udaje się, ale bez leczenia w końcu dojdzie do tragedii, bo jak dla mnie, to jedna ma psychikę zjechaną.
    Tak, jest jeszcze opcja bycia wyrachowaną, ale żeby aż tak?
  • princy-mincy 13.08.19, 11:05
    Okropne co piszesz.
    Nie jestem fanką wyuczonej bierności jak to jest u Hedny, ale ona ma okropną sytuację- ciężko chorego synka, więc nic dziwnego, że psychicznie nie wyrabia.
  • edelstein 13.08.19, 11:35
    Na tym forum jest skoro matek z ciezko chorymi dziecmi, z ZD,z zaawansowanym autyzmem,z porazeniem,i jakos zadna takich cyrkow nie odstawia.Poza tym ona ma juz dwoje chorych dzieci,bo corka cierpi juz ma na otylosc.

--
  • princy-mincy 13.08.19, 11:58
    Każdy ma inny poziom wytrzymałości psychicznej a do tego dochodzi sytuacja finansowa.
    Jeśli ktoś zmaga się z długotrwałym stresem i ma świadomość, że nie będzie końca to sprawa jest bardzo, bardzo trudna.
  • 35wcieniu 13.08.19, 12:04
    No ale z tym się wszyscy zgadzamy.
    Tylko pytam ponownie - co to ma do cyklicznych wątków: "Odchodze z forum / Odchodzę nie powiem dokąd / Żegam się / To mój ostatni wpis w tym temacie" itp.?

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • princy-mincy 13.08.19, 12:21
    Odniosłam się do wypowiedzi Iberka
    Ona potrzebuje terapii chyba nawet w ośrodku zamkniętym, bo robi dramaty co jakiś czas i to normalne nie jest. Próbuje wzbudzić litość - udaje się, ale bez leczenia w końcu dojdzie do tragedii, bo jak dla mnie, to jedna ma psychikę zjechaną.
    Tak, jest jeszcze opcja bycia wyrachowaną, ale żeby aż tak?
  • euze_bia0 13.08.19, 11:46
    Też ją doskonale rozumiem. Widzę po swoim dziecku, ile pracy, ile nerwów kosztuje opieka nad nim czy rehabilitacje. Ile idzie na to wszystko pieniędzy, własnego zdrowia. Można się zayebać totalnie zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Jeszcze jak komus los wali co chwile kłody pod nogi, to nic dziwnego, zw ktos może psychicznie nie wytrzymać. KAŻDY ma jakies granice. Są takie momenty, że się wysiada zupełnie. Więc jakos ten wątek mnie nie bawi..
  • cleod 13.08.19, 15:11
    Mnie również nie.
  • iberka 13.08.19, 13:53
    Wiele ludzi ma problemy,ale robienie z nich przedstawienia, to jest manipulacja.
  • cleod 13.08.19, 15:21
    Niewielu ludzi ma na głowie mocno upośledzone dziecko z aktami agresji i autoagresji, a jeśli do tego dochodzą własne choroby i problemy finansowe to ja nazwałabym to przedsionkiem piekła. W takich sytuacjach czujemy się bezsilni, nikt nie lubi czuć się bezsilnym, a najlepszą obroną jest atak, także atak przed obśmianie. Przodują tu forumki, które same chlubią się posiadaniem zdrowych dzieci i dobrą sytuacją materialną. Czy może być coś obrzydliwszego?
  • bergamotka77 13.08.19, 17:00
    O to ja się nie łapie. Mam grube i kulawe smile A tak serio cleod to chyba hedna w nowej odslonie. Nie jestem fanka hedny, ale tez mnie zniesmaczyly te podsmiechujki "Zabiła się czy nie?"

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • double-facepalm 13.08.19, 21:38
    bergamotka77 napisała:

> O to ja się nie łapie. Mam grube i kulawe smile A tak serio cleod to chyba hedna w
    > nowej odslonie. Nie jestem fanka hedny, ale tez mnie zniesmaczyly te podsmiech
    > ujki "Zabiła się czy nie?"
    >
    Jak na hednę to za dużo autorefleksji, retrospekcji, totalnie inny sposób wyslawiania się.
  • livia.kalina 12.08.19, 20:11
    To byłoby bardzo fajnie, jakby się tak skończyło.

--
    super_hetero_dyna:
  • raczek47 12.08.19, 20:34
    Ja się, szczerze mówiąc ,niepokoję.
  • sundace46 13.08.19, 06:54
    A ja nie. O Hednę, nawet przez moment się nie niepokoję. Drama queen spadajaca na 4 łapy.
  • rosapulchra-0 13.08.19, 07:05
    Znaczy się mało wiesz i niesprawiedliwie oceniasz.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • edelstein 13.08.19, 11:39
    Rosa to juz fefnasty watek hedny gdzie sie zegna z forum. Mnie jakos nie dziwi,ze forumki przestaly sie przejmowac.I tak dawaly jej duzo za duzo szans.

--
  • sundace46 13.08.19, 06:54
    piekna_remedios4 napisała:

> dajcie spokój te martwiące się. Hedna odezwie się za kilka godzin lub jutro, pi
    > sząc, że chciała się pożegnać bo jedzie na wakacje, emigruje lub za szybko pisa
    > ła i nie doprecyzowała
    >
    Taaa, jak z tym odłączaniem prądu było.
  • nenia1 13.08.19, 11:02
    Też tak kiedyś myślałam, o pewnym znajomym, że tylko tak sobie gada, straszy, zwraca na siebie uwagę...dzień później już nie żył, wsadził głowę do piekarnika i odkręcił gaz. Może jednak lepiej 10 razy wyjść na naiwnego czy niepotrzebnie współczującego człowieka niż 1 źle ocenić.
  • fornita111 13.08.19, 11:45
    No to badz naiwna i wspolczujaca i szukaj Hedny w realu, zeby ja uratowac. Bo chyba zdajesz sobie sprawe, ze pisanie w tym watku "Hedna???", "Hedna odezeij sie!" jej na pewno od samobojczej smierci nie uratuje. Do dziela pikajace serduszka tongue_out
  • euze_bia0 13.08.19, 11:51
    Można heheszkować do woli, wszak to modne, ale chyba niektórzy nie mają pojęcia, jak daje w doope opieka nad niepełnosprawnym, zaburzonym dzieckiem. Zapraszam do opieki. Takiej dosłownie na kilka dni. Gwarantuje, że przez te kilka dni będzie sporo bardzo trudnych sytuacji, gdzie trzeba będzie mieć oczy naokoło głowy i jedno w du.pie. O paru dniach mówię, ale niektóre matki/rodzice mają takie życia CAŁYMI LATAMI. I mogą mieć naprawdę dosc, skoro dosc mają mamusie i tatusiowie, bo ich dziecko przeżywa bunt dwulatka..
  • 35wcieniu 13.08.19, 11:56
    A co to ma do odwalanych regularne akcji: "Uwaga: Żegnam się"?

--
    - Ale jak przez głowę?
  • euze_bia0 13.08.19, 11:58
    Czy ematki nadal będą heheszki uprawiać, jak się okaże, że tym razem to nie wątek-,,żart''?
  • 35wcieniu 13.08.19, 12:01
    Jak to nie jest?

--
    - Ale jak przez głowę?
  • edelstein 13.08.19, 12:58
    No to trudno, jak ktos robi ludzi regularnie w balona to nie powinien byc specjalnie zdziwiony,je ludzie w koncu pokaza faka.Forumki nie beda winne niczemu.

--
  • marisol25 13.08.19, 14:47
    euze_bia0 napisał(a):

> Można heheszkować do woli, wszak to modne, ale chyba niektórzy nie mają pojęcia
    > , jak daje w doope opieka nad niepełnosprawnym, zaburzonym dzieckiem. Zapraszam
    > do opieki. Takiej dosłownie na kilka dni. Gwarantuje, że przez te kilka dni bę
    > dzie sporo bardzo trudnych sytuacji, gdzie trzeba będzie mieć oczy naokoło głow
    > y i jedno w du.pie. O paru dniach mówię, ale niektóre matki/rodzice mają takie
    > życia CAŁYMI LATAMI. I mogą mieć naprawdę dosc, skoro dosc mają mamusie i tatus
    > iowie, bo ich dziecko przeżywa bunt dwulatka..

Sorry ale gdzie jest napisane, że życie jest sprawiedliwe? Jednym rodzą się zdrowe dzieci i jeszcze mają w cholere kasy a innym zawsze wiatr w oczy. No i? Tak było jest i będzie. Oczywiście współczuję dziecka autystyka i wyobrażam sobie jak niewdzieczna praca być to musi ale co w związku z tym? Dzieci w Syrii umierają codziennie.. I co z tym robisz euzebia?
  • nenia1 13.08.19, 14:57
    marisol25 napisała:

> Dzieci w Syrii umier
    > ają codziennie.. I co z tym robisz euzebia?

Co za bzdurny, a powtarzający się często argument. Jednym słowem "nie potrafisz zbawić całego świata nie rób nic". Coś jak zdanie osoby, która nie idzie na wybory "bo mój jeden głos nic nie zmieni" Problem w tym, że takich osób jest miliony...
    Dokładnie jak tu, nawet jeśli nie uratujesz wszystkich dzieci z Syrii, to zawsze możesz zrobić coś dobrego, tu gdzie jesteś. Na przykład odpuścić komuś, nawet jeśli ten ktoś kolejny raz pisze coś drażniącego na forum.
  • marisol25 13.08.19, 15:04
    nenia1 napisała:

> marisol25 napisała:
    >
    > > Dzieci w Syrii umier
    > > ają codziennie.. I co z tym robisz euzebia?
    >
    > Co za bzdurny, a powtarzający się często argument. Jednym słowem "nie potrafisz
    > zbawić całego świata nie rób nic". Coś jak zdanie osoby, która nie idzie na wy
    > bory "bo mój jeden głos nic nie zmieni"

Bzdurne to było klepanie euzebii.i twoje. Nie skupiam się na kwestii zbawienia świata, chyba nie ogarnęłas. Jeśli ktoś lituje się nad hedna, niech ogarnie czułym sercem całość a nie tylko wybrane fragmenty. I nie widzę analogii-w jaki konkretny sposób pomogłas.ciesze hednie? I uratowałas chociaż jedną duszyczke? Tym fanzoleniem na forum? 😀😀

Problem w tym, że takich osób jest mili
    > ony...
    > Dokładnie jak tu, nawet jeśli nie uratujesz wszystkich dzieci z Syrii, to zawsz
    > e możesz zrobić coś dobrego, tu gdzie jesteś. Na przykład odpuścić komuś, nawet
    > jeśli ten ktoś kolejny raz pisze coś drażniącego na forum.

Please, czekam na konkrety w jaki sposób Ty ratujesz i robisz coś dobrego. Podciągasz pod tą definicje swoje forumowe pierdo#lolo?
  • nenia1 13.08.19, 15:18
    Poważnie tak trudno odróżnić litowanie się od niezgadzania się z hejtem? Tobie się to w całość zlewa? Pomijając już fakt, że dla wielu ludzi litowanie się nad nimi nie jest niczym przyjemnym, bo nie każdy chce być obiektem litości. Ja się nie lituję, jak piszę: NIE WIEM co się dzieje. Ty wiesz?
    Nie wiem czy uratowałam choć jedną duszyczkę, nie latam i nie pytam duszyczek, ale staram się nie dokładać ludziom, którym i tak jest już może za ciężko. To straszne starać się być po prostu miłych dla innych. Skandal, jednym słowem. Liczy się tylko jak uratujesz dzieci z Syrii, bo zwyczajne bycie uprzejmym dla innych jest passe.
  • marisol25 13.08.19, 16:37
    nenia1 napisała:

> Poważnie tak trudno odróżnić litowanie się od niezgadzania się z hejtem? Tobie
    > się to w całość zlewa?

Tobie się wiele rzeczy zlewa. Chrzanisz tu bez końca a jednego słowa na temat autorki nie widzę, jeno zażarta walkę na słowa, z hejterami 😀mówiłaś coś na temat wolnego czasu może? Xd
    Pomijając już fakt, że dla wielu ludzi litowanie się nad
    > nimi nie jest niczym przyjemnym, bo nie każdy chce być obiektem litości. Ja si
    > ę nie lituję, jak piszę: NIE WIEM co się dzieje. Ty wiesz?

Nie wiem ale wiem za to że kto sieje wiatr ten zbiera burze. Czytałam wiele wątków autorki i w ogóle się nie dziwię reakcji niektorych forumek

> Nie wiem czy uratowałam choć jedną duszyczkę, nie latam i nie pytam duszyczek,
    > ale staram się nie dokładać ludziom, którym i tak jest już może za ciężko. To s
    > traszne starać się być po prostu miłych dla innych. Skandal, jednym słowem. Lic
    > zy się tylko jak uratujesz dzieci z Syrii, bo zwyczajne bycie uprzejmym dla inn
    > ych jest passe.

Ty nie jesteś miła tylko łechtasz swoje ego w niewyszukany sposób.
    Nikt jej nie dokłada, ludzie wyrażają swoje zniecierpliwienie jej postawa.
  • nenia1 13.08.19, 12:28
    fornita111 napisała:

> No to badz naiwna i wspolczujaca i szukaj Hedny w realu, zeby ja uratowac. Bo c
    > hyba zdajesz sobie sprawe, ze pisanie w tym watku "Hedna???", "Hedna odezeij si
    > e!" jej na pewno od samobojczej smierci nie uratuje.

Nie wiadomo co ratuje a co nie, ale wyśmiewanie i lekceważenie nawet w necie, choć z pewnością łatwiejsze, bo nikt nie widzi twojej twarzy, zazwyczaj nie pomaga.
  • edelstein 13.08.19, 13:10
    Matka Theresa sie znalazla,przestan robic z forumek potwory bez serca,czesc dziewczyn zainwestowala w Hedne nie tylko czas,ale i kase.To co Robi jedna to zwyczajny Psychoterror.Uwazasz,je granie ludziom na emocjach to jest fair. Jakby teraz ktos przelal jej 10tysiecy pod wplywem emocji to kazdy sad cofnalby darowizne,bo nie mozna odnosic korzysci za pomoca terroryzowania samobojem.Chcesz jej pomoc,zawiadom mops,ze nie jest w stanie sprawowac wladzy rodzicielskiej.Jesli uskutecznia takie jazdy na dzieciach,w co nie watpie,patrzac,je corka kompulsywnie sie obzera to lepiej jak wejdzie asystent rodziny, a jej ogranicza prawa.Wcale sie nie zdziwie jesli okaze sie,je wiekszosc problemow z synem to wynik niestabilnosci psychicznej matki.Jej mi wcale nie jest szkoda,dzieci natomiast tak.

--
  • nenia1 13.08.19, 13:16
    edelstein napisała:

> Matka Theresa sie znalazla,przestan robic z forumek potwory bez serca,czesc dzi
    > ewczyn zainwestowala w Hedne nie tylko czas,ale i kase.

Ile zainwestowałaś, czy bawisz się teraz na free?
  • edelstein 13.08.19, 14:38
    Nie mam zamiaru utrzymywac lenia patentowanego,ale owszem w pierwszym watku tez jej doradzalam.na szczescie szybko pojelam,ze ona nie ma zamiaru zadnych rad wprowadzac w zycie.To co zawiadamiasz ten MOPS?

--
  • iberka 13.08.19, 16:28
    Zgadzam się z Tobą
  • malgo21 13.08.19, 13:24
    fornita111 napisała:

> No to badz naiwna i wspolczujaca i szukaj Hedny w realu, zeby ja uratowac. Bo c
    > hyba zdajesz sobie sprawe, ze pisanie w tym watku "Hedna???", "Hedna odezeij si
    > e!" jej na pewno od samobojczej smierci nie uratuje. Do dziela pikajace serdusz
    > ka tongue_out

Wiesz, nie trzeba się od razu rzucać na ratunek, ale można sobie darować heheszki i chamskie posty (na szczęście te najbardziej chamskie zostały wycięte)
  • fornita111 13.08.19, 13:26
    No tak myslalam, ze zadna sie na ratunek nie rzuci... smuteczek.
  • fornita111 13.08.19, 13:35
    Aha, ktos tu juz napisal wyzej: najlepiej by Hednie zrobilo konsekwentne olewanie ze strony forum. To typowa attention whore i zarowno wysmiewanie, jak i zatroskanie czy glaski podsycaja jej zaburzenie. Smieszkowanie forumek bez serca tez dostarcza Hednie tego, czego onq laknie, wiec juz tak nie jezdzijcie po nas- w sumie jej "robimy dobrze" tongue_out
  • nenia1 13.08.19, 14:00
    Masz coś w głowie, oprócz tego, że tkwisz w głupawej roli "ostrej forumki"? Tak ci się wydaje, że znalazłaś argument? Nie jestem ani ja, ani sporo tu piszących detektywem, żeby wyśledzić adresy piszących tu ludzi. Nawet nie wiadomo zresztą ostatecznie o co chodzi z tym żegnaniem. Niemniej warto czasem powściągnąć język, bo nigdy nie wiesz co się faktycznie dzieje po drugiej stronie monitora. Ale to, że nie widzisz człowieka nie oznacza, że koniecznie trzeba się z niego wyśmiewać i urządzać sobie hejt, internetowa bohaterko od siedmiu boleści...
  • fornita111 13.08.19, 14:12
    Co za agresja. Zabolalo wytkniecie, ze jestescie takie zatroskane tylko na pokaz? Ja nie szukam zadnych argumentow, dla mnie Hedna to beznadziejny przypadek, ktoremu juz nic co napisza forumki ani nie pomoze, ani nie zaszkodzi. A wasze histerie mnie troche smiesza a troche zniesmaczaja tongue_out
  • nenia1 13.08.19, 14:24
    A co mnie niby ma boleć? Przecież to co piszesz jest po prostu głupie. Pozujesz na twardzielkę, ale twoje zachowanie jest po prostu prymitywne i częste w naturze zwierzęcej, zagryźć słabszego, nihil novi sub sole.
  • fornita111 13.08.19, 14:27
    Na nikogo nie pozuje, tak sobie tlumacz. I co z twojej "wrazliwosci" dobrego dla Hedny wyniklo? Niech zgadne- myslisz, ze ja wsparlas psychicznie swoimi postami big_grin
  • chococaffe 13.08.19, 14:30
    Czasami wystarczy nie robić nic złego.
  • fornita111 13.08.19, 14:32
    Zle jest udzielanie sie w kazdym tego typu watku. Wiec, drogie panie, przychodzac tu ze swoimi pouczeniami tez postapilyscie zle tongue_out
  • chococaffe 13.08.19, 14:33
    "Wygrałaś". eot
  • chatgris01 13.08.19, 14:33
    Przynajmniej jej nie zaszkodziła.

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • fornita111 13.08.19, 14:40
    Oczywiscie, ze zaszkodzila, jak kazda forumka podbijajaca watki Hedny. Ale rozumiem, ze wy wszystkie na forum od wczoraj i nie rozumiecie, ze dawanie jej zainteresowania przy takich akcjach jej nie pomaga.
  • nenia1 13.08.19, 14:49
    Dziecko drogie, że tak to protekcjonalnie ujmę, z zasady w wątkach hedny albo się nie udzielam wcale, albo wątle, bowiem nie umiem jej pomóc, niemniej nie lubię jak się kopie leżącego, a szczególnie zbiorowo i tylko dlatego teraz tu piszę. Do tego coraz mniej mi się podoba hejtowanie w internecie i bezczynne przyglądanie się temu. Niczym się nie różni od potępianej tu często "znieczulicy" w realu. Twoje bezsensowne odbijanie piłeczki nic tu teraz nie zmieni.
  • fornita111 13.08.19, 14:51
    Ciesze sie, ze pojechanie po mnie pozwolilo ci sie poczuc lepiej. Ale na przyszlosc: lubisz Hedne, nie podsycaj jej zaburzen. Proste, banalnie proste i przynajmniej realnie zadziala. Eot "dziecko drogie" tongue_out
  • nenia1 13.08.19, 14:59
    Na mnie nie działa taki mechanizm, że jak pojadę po kimś to mi lepiej, nie oceniaj po sobie. Wcale nie jest mi lepiej gdy muszę tłumaczyć, wydawało by się, oczywistości, bo to tylko pokazuje kondycję ludzką. I nie dopisuj mi lubienia czy nie lubienia, wyrażam swoje zdanie niezależnie od tego.
  • cleod 13.08.19, 15:07
    Gdzie może wyżalić się matka ciężko chorego dziecka? Gdyby e-mama napisała tysięczny wątek o nielubianej teściowej nie dostałaby takiego hejtu jak matka w naprawdę trudnej sytuacji, matka chorego dziecka. Jeżeli nie współczujesz Hednie omijaj jej wątki. Nikt nie ma obowiązku wpisywania się w każdy wątek.
  • marisol25 13.08.19, 14:58
    nenia1 napisała:

> Dziecko drogie, że tak to protekcjonalnie ujmę, z zasady w wątkach hedny albo s
    > ię nie udzielam wcale, albo wątle, bowiem nie umiem jej pomóc, niemniej nie lub
    > ię jak się kopie leżącego, a szczególnie zbiorowo i tylko dlatego teraz tu pisz
    > ę. Do tego coraz mniej mi się podoba hejtowanie w internecie i bezczynne przygl
    > ądanie się temu. Niczym się nie różni od potępianej tu często "znieczulicy" w r
    > ealu. Twoje bezsensowne odbijanie piłeczki nic tu teraz nie zmieni.

Jak jesteś taka święta i współczujaca, powinnaś omijać wątki hedny szerokim łukiem. Wiesz, że jej nie pomożesz, nie lubisz hejtu a jednak tu jesteś i podbijasz bębenek. Robisz założycielce krzywdę, bo zaburzeni ludzie karmią się atencja. A jeśli na serio chce sobie coś zrobić, zamiast wdawac się w słowna szermierke wątpliwej jakości - weź za słuchawkę i zgłoś wątek na policję.
  • nenia1 13.08.19, 15:05
    marisol25 napisała:

> Jak jesteś taka święta i współczujaca, powinnaś omijać wątki hedny szerokim łuk
    > iem. Wiesz, że jej nie pomożesz, nie lubisz hejtu a jednak tu jesteś i podbijas
    > z bębenek.

Nie ma ludzi świętych, a ja z pewnością święta nie jestem. Zwyczajnie nie lubię hejtu i właśnie się mu sprzeciwiam. Twoje stwierdzenia jest pozbawione logiki, to jakbyś zarzuciła człowiekowi, który staje w obronie bitej osoby, że lubi się bić.

Swoją drogą ciekawe zjawisko, tak bardzo narzekamy na znieczulicę, gdy ktoś nie reaguje, a z drugiej strony jak bardzo wzbudza irytację, ktoś kto reaguje. Co się drażni?

I skończcie z tą krzywdą, bo ja nic nie piszę o założycielce, tylko o zachowaniu niektórych tu piszących osób. Uprasza się choć o odrobinę logicznego myślenia.
  • fornita111 13.08.19, 15:12
    Nie piszesz o zalozycielce watku, ale podbijasz jej watek, czyli karmisz jej zaburzenie. Naprawde juz nie chce mi sie bawic w wyzywanki z toba, zmeczylas mnie, ale to jedno bys mogla zrozumiec. W tym watku szkodzisz Hednie, chociaz wydaje ci sie, ze robisz cos dobrego, czyli walczysz z hejtem. A tak naprawde nakrecasz jej autodestrukcyjne zachowanie. Tyle ode mnie, sama sie dziwie, ze tyle razy to samo powtorzylam wink
  • nenia1 13.08.19, 15:21
    Tak dobrze, masz rację, niech ci będzie, ja szkodę, ty o nią się troszczysz. W sumie cieszy mnie, że walczysz o utrzymanie dobrego obrazu samej, jednak coś się tam w tobie tli.
  • fornita111 13.08.19, 15:27
    Jakbys czytala moje posty, to bys wiedzisla, ze uznalam Hedne za beznadziejny przypadek, ktoremu forum na pewno nie pomoze ale specjalnie zaszkodzic tez nie jest w stanie. Nie troszcze sie o Hedne. Ale tez nie jestem typem dajacym zebrakowi-pijakowi kase na wodke "dla jego dobra". Ty i inne wspolczujace duszyczki to wlasnie robicie w tym watku. Bardzo widze sie skupilas na walce z "hejterami" (ach co za szlachetna istota!) a autorka watku ci wisi luznym kalafiorem. Wlasciwie bylo do przewidzenia od poczatku wink
  • marisol25 13.08.19, 16:28
    nenia1 napisała:

>
    > Nie ma ludzi świętych, a ja z pewnością święta nie jestem. Zwyczajnie nie lubię
    > hejtu i właśnie się mu sprzeciwiam. Twoje stwierdzenia jest pozbawione logiki,
    > to jakbyś zarzuciła człowiekowi, który staje w obronie bitej osoby, że lubi si
    > ę bić.

Wytykasz komuś brak logiki a sama nią nie grzeszysz.oczywiscie,ze nie jesteś na tyle szalona aby twierdzić wprost, że jesteś święta. Natomiast twoje wpisy trącą straszna swietoszkowatoscia. Nie ja jedna to widzę.
    >
    > Swoją drogą ciekawe zjawisko, tak bardzo narzekamy na znieczulicę, gdy ktoś nie
    > reaguje, a z drugiej strony jak bardzo wzbudza irytację, ktoś kto reaguje. Co
    > się drażni?

Chyba sobie kpisz. Autorka słynie na forum ze swoich wątków i stylu, który przybrała. Serio, naucz się oceniać sytuację we właściwym kontekście.
    >
    > I skończcie z tą krzywdą, bo ja nic nie piszę o założycielce, tylko o zachowani
    > u niektórych tu piszących osób. Uprasza się choć o odrobinę logicznego myślenia

Zachowanie osób jest ściśle związane z osobą autorki. W realu też notorycznie wycinasz sytuację z kontekstu i odnosisz się do wybranych, wygodnych fragmentów? Współczuję.
    > .
  • nenia1 13.08.19, 16:40
    marisol25 napisała:

> Wytykasz komuś brak logiki a sama nią nie grzeszysz.oczywiscie,ze nie jesteś n
    > a tyle szalona aby twierdzić wprost, że jesteś święta. Natomiast twoje wpisy tr
    > ącą straszna swietoszkowatoscia. Nie ja jedna to widzę.

A to trzeba być szalonym, żeby twierdzić wprost, że się nie jest święta big_grin
    Może wystarczy zwykła realna ocena siebie i innych ludzi, bo wybacz, ale święci moi zdaniem są wyłącznie wytworem fantazji w hagiografiach tworzonych na potrzeby religii.
    A za to co ty widzisz i podpierana się przez ciebie liczna mnoga nie ja odpowiadam, tylko wasza interpretacja innych.

> Chyba sobie kpisz. Autorka słynie na forum ze swoich wątków i stylu, który przy
    > brała.

Aha, to przepraszam, nie wiedziałam, że wychowywanie ciężko chorego dziecka to "styl, który się przybiera". Głupia ja.
  • marisol25 13.08.19, 18:31
    nenia1 napisała:

>
    > A to trzeba być szalonym, żeby twierdzić wprost, że się nie jest święta big_grin

No raczej.. Możesz jeszcze twierdzić że jesteś Jezusem albo Napoleonem, ten sam level 😀

> Może wystarczy zwykła realna ocena siebie i innych ludzi, bo wybacz, ale święci
    > moi zdaniem są wyłącznie wytworem fantazji w hagiografiach tworzonych na potrz
    > eby religii.

Mój Boże. Słyszałaś kiedyś o metaforach? Znam ludzi, których jak najbardziej mogłabym określić świętymi - są po prostu dobrymi, bardzo dobrymi ludźmi. Ale skoro dla ciebie to tylko twory fantazji to chyba nie mam pytań xd

> A za to co ty widzisz i podpierana się przez ciebie liczna mnoga nie ja odpowia
    > dam, tylko wasza interpretacja innych.

Tak, my król widzimy.. Nie zauważyłaś? 😃
    >
    >
    >
    > Aha, to przepraszam, nie wiedziałam, że wychowywanie ciężko chorego dziecka to
    > "styl, który się przybiera". Głupia ja.

Aha przepraszam, zapomniałam że tylko autorka na tym Bożym świecie , wychowuje chore dziecko.
    Głupia ja, nie skapnelam się.
  • nenia1 13.08.19, 18:47
    marisol25 napisała:

> Mój Boże. Słyszałaś kiedyś o metaforach? Znam ludzi, których jak najbardziej mo
    > głabym określić świętymi - są po prostu dobrymi, bardzo dobrymi ludźmi. Ale sko
    > ro dla ciebie to tylko twory fantazji to chyba nie mam pytań xd

Mój Boże a słyszałaś kiedyś o szczerości? Przecież nie użyłaś określenia "święta" i "świętoszkowatość" w moim kierunku mając na myśli bardzo dobrych ludzi. Więc nie mydl teraz oczu, opowiadając o bardzo dobrych ludziach i wciskają jakieś kity, że dobrzy ludzie to dla mnie twory fantazji? Wtf?

> Tak, my król widzimy..

No przecież sama pisałaś, że nie tylko ty widzisz "świętoszkowatość" więc dla tego użyłam liczby mnogiej. Bo się podpierasz bliżej nie określonymi "innymi".

> Aha przepraszam, zapomniałam że tylko autorka na tym Bożym świecie , wychowuje
    > chore dziecko.

No i? Wszystkie powinny być jak klony? Czyli co? Radzić sobie, siedzieć cicho, być zaradne i broń boże nie narzekać, bo to drażni pańcie z forum?
  • marisol25 13.08.19, 19:02
    nenia1 napisała:

>
    > Mój Boże a słyszałaś kiedyś o szczerości? Przecież nie użyłaś określenia "święt
    > a" i "świętoszkowatość" w moim kierunku mając na myśli bardzo dobrych ludzi. Wi
    > ęc nie mydl teraz oczu, opowiadając o bardzo dobrych ludziach i wciskają jakieś
    > kity, że dobrzy ludzie to dla mnie twory fantazji? Wtf?

Ty serio nie ogarniasz tego co czytasz. Odniosłam się do tego że grasz święta a jestes swietoszkowata. Dla ciebie świeci to obrazki na ścianie a dla mnie realni ludzie.
    Widzę właśnie ze kompletnie Łot de fak z tobą..
    >
    > > Tak, my król widzimy..
    >
    > No przecież sama pisałaś, że nie tylko ty widzisz "świętoszkowatość" więc dla t
    > ego użyłam liczby mnogiej. Bo się podpierasz bliżej nie określonymi "innymi".

Haha. Nie kumasz tej dyskusji, co? Podparlam się innymi osobami z wątku które odbierają cię podobnie jak ja. Dajcie mnie facepalm..
    >
    >
    >
    > No i? Wszystkie powinny być jak klony? Czyli co? Radzić sobie, siedzieć cicho,
    > być zaradne i broń boże nie narzekać, bo to drażni pańcie z forum?

Po co wyzywasz, to nie przystoi takiej dobrej istocie. Powinnaś podejść do mnie życzliwie i z miłością 😂😂
    Nie, nie mam przepisu na życiową postawę matki chorego dziecka. I nie to jest celem mojej wypowiedzi. Raczej to, że nie jest jedyna która ma pod górkę - a czytając ten wątek można w to uwierzyć
  • nenia1 13.08.19, 19:21
    Ależ ty głupoty piszesz, i w koło Macieju to samo...Nie, zwrócenie ludziom uwagi, żeby nie wyśmiewali innych, szczególnie tych w trudnej sytuacji życiowej, szczególnie gdy NIE WIEMY co się dzieje (ty masz 100% pewności?) , nie oznacza, że jestem świętą, dobrą, cudowną na wiecznym haju życzliwości istotą. Piszesz tak, bo po prostu brak ci sensownych argumentów, więc wydaje ci się, że mnie w ten sposób ośmieszysz. Ale ośmieszasz tylko to, że nie potrafisz z sensem uzasadnić dlaczego dobre jest śmianie się z innych, gdy cierpią. Bo co być nie napisała, jak hedna wydaje ci się groteskowa, śmieszna, przesadzona, przerysowana, histeryczna i co tam sobie jeszcze wymyślisz, nikt szczęśliwy nie robi i nie pisze takich rzeczy. Nikt tu hedny nie zaczął głaskać, klepać po pleckach, wzruszać się nad nią, łatwo to sprawdzić, wątek istnieje, od razu praktycznie zaczęło się, jak to nazwano "otwieranie popkornu". Zasłużyła sobie? Więc nie w ciemie bite forumki kute pokazały jej miejsce w szeregu? Kto wie, wręcz zrobiły przysługę?To, że nie ona jedyna ma pod górkę dalej nie zmienia jej sytuacji. Nie ty jesteś od tego, żeby decydować jak kto ma żyć. Ale tak, jak każdy kretyn w tej chwili, MASZ PRAWO WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE, i nie zawahałaś się go użyć.
  • marisol25 13.08.19, 21:13
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • nenia1 13.08.19, 21:20
    marisol25 napisała:

> Mam w doopie jak żyją anonimy z forum. Natomiast jeśli anonim wywleka swoje życ
    > ie, musi się liczyć z oceną.

Och, jak ja kocham te argumenty hejterów "mam prawo do..." i "musi liczyć się z oceną". I oczywiście masz w doopie jak kto żyje, ale ocenić musisz...

Reszty mi się nawet nie chce komentować, typowe forumowe brednia przy powtarzające się flaki z oleju bo brak argumentów, pień się dalej sama, na zdrowie.

• pade 13.08.19, 21:56
    Nenia, odpisałam.

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • marisol25 14.08.19, 07:44
    nenia1 napisała:

> marisol25 napisała:
    >
    > > Mam w doopie jak żyją anonimy z forum. Natomiast jeśli anonim wywleka swo
    > je życ
    > > ie, musi się liczyć z oceną.
    >
    > Och, jak ja kocham te argumenty hejterów "mam prawo do..." i "musi liczyć się z
    > oceną". I oczywiście masz w doopie jak kto żyje, ale ocenić musisz...
    >
    > Reszty mi się nawet nie chce komentować, typowe forumowe brednia przy powtarzaj
    > ące się flaki z oleju bo brak argumentów, pień się dalej sama, na zdrowie.

> weź coś na uspokojenie bo zachowujesz się jak psychiczna.zaczelas mnie wyzywać bo nie radzisz sobie z myśleniem i kojarzeniem faktów.
    Az szkoda że już wiekowa jesteś bo przynajmniej można by próbować zwalić to na błędy młodości.
    A co ty kochasz a czego nie, nikogo nie interesuje.

>
    >
  • marisol25 14.08.19, 07:47
    Nie ty jes
    > teś od tego, żeby decydować jak kto ma żyć. Ale tak, jak każdy kretyn w tej chw
    > ili, MASZ PRAWO WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE, i nie zawahałaś się go użyć.

Nie dość, że klepiesz w koło Maciej to samo to jeszcze ponosi cię jak ostatnia prostaczke i przekupe z targu. Wyzywasz ludzi od kretynow (!) kiedy to możliwości twojego mózgu są mizerne. Naprawdę kobieto, masz swoje lata, zastanów się jak to wygląda z boku.
  • pade 13.08.19, 16:42
    marisol25 napisała:

> nenia1 napisała:
    >
    > >
    > > Nie ma ludzi świętych, a ja z pewnością święta nie jestem. Zwyczajnie nie
    > lubię
    > > hejtu i właśnie się mu sprzeciwiam. Twoje stwierdzenia jest pozbawione l
    > ogiki,
    > > to jakbyś zarzuciła człowiekowi, który staje w obronie bitej osoby, że l
    > ubi si
    > > ę bić.
    >
    > Wytykasz komuś brak logiki a sama nią nie grzeszysz.oczywiscie,ze nie jesteś n
    > a tyle szalona aby twierdzić wprost, że jesteś święta. Natomiast twoje wpisy tr
    > ącą straszna swietoszkowatoscia. Nie ja jedna to widzę.

To nie jest świętoszkowatość, to jest niezgoda na kopanie leżącego.
    Ja za to widzę, że na ematce ktoś, kto ma jakieś zasady moralne jest wyszydzany, jakby posiadanie ich było czymś wstydliwym, a normą zaś ich brak.

> >
    > > Swoją drogą ciekawe zjawisko, tak bardzo narzekamy na znieczulicę, gdy kt
    > oś nie
    > > reaguje, a z drugiej strony jak bardzo wzbudza irytację, ktoś kto reaguj
    > e. Co
    > > się drażni?
    >
    > Chyba sobie kpisz. Autorka słynie na forum ze swoich wątków i stylu, który przy
    > brała. Serio, naucz się oceniać sytuację we właściwym kontekście.

W stylu Hedny nie ma nic krzywdzącego innych. Można jej wątków nie czytać, można nie odpowiadać.
    > >
    > > I skończcie z tą krzywdą, bo ja nic nie piszę o założycielce, tylko o zac
    > howani
    > > u niektórych tu piszących osób. Uprasza się choć o odrobinę logicznego my
    > ślenia
    >
    > Zachowanie osób jest ściśle związane z osobą autorki. W realu też notorycznie w
    > ycinasz sytuację z kontekstu i odnosisz się do wybranych, wygodnych fragmentów?
    > Współczuję.
    > > .

Czyli zachowanie osób jest ściśle związane z depresją, zaburzeniami lękowymi autorki, z chorobą jej dziecka, sytuacją finansową i innymi problemami? Dobrze zrozumiałam?

--
  • marisol25 13.08.19, 18:24
    pade napisała:

>
    > To nie jest świętoszkowatość, to jest niezgoda na kopanie leżącego.
    > Ja za to widzę, że na ematce ktoś, kto ma jakieś zasady moralne jest wyszydzany
    > , jakby posiadanie ich było czymś wstydliwym, a normą zaś ich brak.

Słuchaj ale jesteś kolejna która wycina sytuację z kontekstu. Przeciez ocena autorki jest ściśle powiązana z jej wcześniejszym postępowaniem.
    Jakie kopanie leżącego? Realna ocena sytuacji? Może gdyby wokół siebie miała ludzi którzy potrafiliby ja otrzezwic zamiast serwować odgrzewane kotlety współczucia, dziś byłaby w innej sytuacji. Nie pomyślałaś?
    >
    > > >
    > >
    >
    > W stylu Hedny nie ma nic krzywdzącego innych. Można jej wątków nie czytać, możn
    > a nie odpowiadać.

Attention Whore to nie jest lajtowe zjawisko. Ponadto ponoć jakieś forumki dawały jej kasę a więc..
    > > >
    > >
    > > > .
    >
    > Czyli zachowanie osób jest ściśle związane z depresją, zaburzeniami lękowymi au
    > torki, z chorobą jej dziecka, sytuacją finansową i innymi problemami? Dobrze zr
    > ozumiałam?

> ale jesteś lekarzem hedny i dysponujesz jej karta zdrowia? Zdumiewająca diagnoza.
    O sytuacji hedny wiadomo tyle ile sama powie.
    Ja jej nie chce dokonać, współczuję jej.
    Ale przybrała trochę dziwna formę szukania pomocy. It doesnt work anymore.
    >
    >
  • cruella_demon 13.08.19, 18:29
    >
    > Attention Whore to nie jest lajtowe zjawisko. Ponadto ponoć jakieś forumki dawa
    > ły jej kasę a więc..
    >

I to podobno niemało.
  • kura17 13.08.19, 18:53
    cruella_demon napisała:

> > Ponadto ponoć jakieś forumki dawały jej kasę a więc..
    > >
    >
    > I to podobno niemało.

Ty cos jej dalas? albo Edel? nie zagladaj innym do kieszeni!

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • cruella_demon 13.08.19, 19:00
    Jak ktoś pisze na publicznym forum musi się liczyć także z negatywnymi komentarzami.
    Z poprzednich wątków wyłania się obraz autorki nie chcącej żadnych rad ani zmian, tylko konkretnej, materialnej pomocy.
  • cruella_demon 13.08.19, 19:01
    Gdybym chciała być złośliwa, to bym napisała, żeby któraś poprosiła o numer konta, to się zaraz autorka objawi.
  • alicia033 13.08.19, 19:17
    kura17 napisała:

> nie zagladaj innym do kieszeni!

bo co?

>
    >
    >
    >

--
    volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
    "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
    czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
  • edelstein 13.08.19, 19:21
    Owszem dalam jej pare rad, no ale to sie nie liczy skoro nie wyslalam przelewu😂 przykro mi darmozjadow nie wspieram kasa

--
  • kropkacom 13.08.19, 19:27
    Edel, dałaś jej parę rad? No może coś tam rzuciłaś, ale potem albo w trakcie jechałaś bez trzymanki. Czasami sobie myślę, że to forum potrzebuje takich hedn czy bergamotek aby żyć.
  • bergamotka77 13.08.19, 20:13
    kropkacom napisała:

> Edel, dałaś jej parę rad? No może coś tam rzuciłaś, ale potem albo w trakcie je
    > chałaś bez trzymanki. Czasami sobie myślę, że to forum potrzebuje takich hedn c
    > zy bergamotek aby żyć.

Od bergamotki się odstosunkuj łaskawie.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • edelstein 13.08.19, 23:12
    Jak wyszlo,ze ona ma wszystkie rady w dudzie to nie widzialam powodu,by ja dalej glaskac.

--
  • pade 13.08.19, 21:32
    Podobno...

--
  • sniyg 13.08.19, 18:33
    Tak z ciekawości, żeby dobrze zrozumieć. Ktoś pisze w dwuznaczny sposób, ktoś kto sygnalizował wcześniej sporo problemów, być może cierpi na depresję a na pewno ma niepełnosprawne dziecko. Do tego powszechnie (chyba) obecnie wiadomo, że samobójcy sygnalizują wcześniej otoczeniu swój zamiar. I ty uważasz że wyśmiewanie jej i robienie sobie z niej jak jest realną oceną sytuacji i otrzeźwi ją? A może od razu na 3 zdrowaski do pieca?
  • marisol25 13.08.19, 18:44
    sniyg napisał:

> Tak z ciekawości, żeby dobrze zrozumieć. Ktoś pisze w dwuznaczny sposób, ktoś k
    > to sygnalizował wcześniej sporo problemów, być może cierpi na depresję a na pew
    > no ma niepełnosprawne dziecko. Do tego powszechnie (chyba) obecnie wiadomo, że
    > samobójcy sygnalizują wcześniej otoczeniu swój zamiar. I ty uważasz że wyśmiewa
    > nie jej i robienie sobie z niej jak jest realną oceną sytuacji i otrzeźwi ją?
    > A może od razu na 3 zdrowaski do pieca?

A ty serio uważasz że jęczenie na forum i klepanie po plecach coś pomoże? Srsly?
    Weź za telefon i dzwoń na policję, jeśli uważasz że coś jest nie halo. Po co nadawać w kółko to samo.
  • sniyg 13.08.19, 18:49
    A kto ją klepał po plecach?
  • marisol25 13.08.19, 19:04
    sniyg napisał:

> A kto ją klepał po plecach?
    No ty płaczesz tutaj na temat hejtu.
    Tak z ciekawości - dzwoniłeś już na policję?
  • pade 13.08.19, 21:34
    Ktoś tu o niekarmieniu uwagą wspominał...

--
  • cleod 13.08.19, 15:25
    Hedna zakłada nowy wątek raz na kilka miesięcy, rzadko udziela się w innych. Zdecydowanie są tu na forum dużo bardziej zaburzone osoby, o wiele częściej piszące na forum, ludziom którzy piszą w tych wątkach nie zarzuca się podbijania bębenka i że nie powinni brać udział w wątkach.
  • marisol25 13.08.19, 16:32
    cleod napisał(a):

> Hedna zakłada nowy wątek raz na kilka miesięcy, rzadko udziela się w innych. Zd
    > ecydowanie są tu na forum dużo bardziej zaburzone osoby, o wiele częściej piszą
    > ce na forum, ludziom którzy piszą w tych wątkach nie zarzuca się podbijania bęb
    > enka i że nie powinni brać udział w wątkach.

Hedna w nowym wcieleniu? 😂 Raz na parę miesięcy, za to zawsze to samo, w tym samym stylu i z takim samym efektem. Śmieszne to już jest. I to właśnie widzą forumki..
  • cleod 13.08.19, 15:03
    Mogę tylko powiedzieć tyle, że synek Hedny naprawdę jest ciężko chory, w stopniu uniemożliwiający samodzielny byt, wymaga opieki w systemie całodziennym.
    Traktujmy ją jak każdego innego rodzica dotkniętego ciężką i trwałą chorobą dziecka - z szacunkiem i współczuciem. Niedawno wszystkie trzymałyśmy kciuki za rodziców dzieci niepełnosprawnych, za ich żądania godnego zasiłku bo wszyscy wiemy, że matkom takich dzieci niezwykle ciężko jest pójść do pracy zawodowej, a często jest to wręcz niemożliwe.
    Nie kopmy osoby, która na swoje nieszczęście nie miała żadnego wpływu. Większość z nas ma zdrowe dzieci, a i tak nierzadko jesteśmy wykończone bieganiną i narzekamy.
  • malgo21 13.08.19, 14:33
    A co wynika z twoich postów? Tam gdzieś wyżej piszesz że taka ostra reakcja forum uleczyła rosę, wygląda na to że to ty się rzucasz na ratunek hednie.
  • nenia1 13.08.19, 14:36
    Nic nie musi wynikać, sherlocku. Widzę, że cię to przerasta. Po prostu nie wiem, tak jak i ty nie wiesz, co się naprawdę dzieje, i uważam, że w przypadku osoby z problemami, nawet jeśli męczy, nawet jeśli się powtarza, nawet jeśli irytuje można się powstrzymać od zbiorowego wyśmiewania jak prymitywne przekupy na targu, nie masz lepszych rozrywek w realu?
    Nie ma znaczenia, czy hedna się wygłupia czy nie wygłupia, mamy wpływ tylko na nasze zachowanie, nie odpowiadamy za cudze, więc nie osądzam tu hedny, bo nie jestem w jej głowie, z mojego punktu widzenia Z OSTROŻNOŚCI lepiej się zamknąć w takiej sytuacji, niż powiedzieć o słowo za dużo.

• sundace46 13.08.19, 14:37
    nenia1 napisała:

nie masz lepszych rozrywek w realu?

A ty nie masz lepszych rozrywek w realu niż serwowanie kolejnych wpisów w wątku?
  • nenia1 13.08.19, 14:39
    Aleś dogryzła...
  • malgo21 13.08.19, 14:39
    Ostrożność jest dla mięczaków, a tu same ostre babki się zleciały, one nie mają problemu powiedzieć prawdę prosto w oczy, zwłaszcza jak te oczy są za monitorem.
  • cleod 13.08.19, 15:28
    One ciągle się zarzekały, że poszłyby na aborcję gdyby z dzieckiem było coś nie tak bo nie widzą siebie, twardych babek w roli matek takich dzieci, niejedna pisała, że gdyby po porodzie okazało się, że z dzieckiem jest coś nie tak to by się pocięły. Hedna im przypomina, że kreska dzieląca ich szczęście ze zdrowych dzieci od jej sytuacji jest bardzo cienka i tylko przypadek spowodował, że nie to ich dzieci nie dotknęła ciężka forma autyzmu.
  • ginger.ale 13.08.19, 16:39
    fornita111 napisała:

> Na nikogo nie pozuje, tak sobie tlumacz. I co z twojej "wrazliwosci" dobrego dl
    > a Hedny wyniklo? Niech zgadne- myslisz, ze ja wsparlas psychicznie swoimi posta
    > mi big_grin

To, że nie poczujesz jest najgorsze. Nie ma czym się chwalić, zachowujesz się prymitywnie.

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • ginger.ale 13.08.19, 18:41
    *nie pozujesz

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • lot_w_kosmos 13.08.19, 10:40
    Hej? Co jest? Odezwij się.
  • sundace46 13.08.19, 13:28
    Nie bój się big_grin jeszcze kilka błagalnych wpisów od forumek i odezwie się. Zawsze tak jest.
  • lauren6 13.08.19, 13:34
    Po prostu ostatnie wątki hedny zostały przez forum solidarnie olane, więc trzeba było wyskoczyć z większym kalibrem dramy.

A że przypadkiem w wątku obok toczy się dyskusja o próbie samobójczej pojawiła się inspiracja do nowej dramy.
  • mrs.solis 13.08.19, 13:38
    Narazie ona buduje napiecie. Ludzie siei schodza i czekaja na az pani raczy rzucic jakis post z dwoma slowami po czym znowu zniknie, a jutro watek bedzie mial kilkaset odpowiedzi smile

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • sundace46 13.08.19, 13:52
    mrs.solis napisała:

> Narazie ona buduje napiecie.

100/100 tym bardziej, że ani razu się nie odezwała big_grin
  • lot_w_kosmos 13.08.19, 17:12
    Może i tak, może i igra z nami.
    Ale co, jeśli nie?
  • lelija05 13.08.19, 13:57
    No to niech moderacja zgłosi post na policję, jeśli ma problem, to pomogą, jeśli to żart, to już więcej go nie zrobi.

--
    Wiedźmy nikt tu nie widział od lat.Podobno wykończyła ją ostatecznie na dobre para dzieciaków, które uciekły z domu.-Dzisiejsza młodzież-mruknął Rincewind.-Moim zdaniem to wina rodziców-oświadczył Dwukwiat.
  • fornita111 13.08.19, 14:15
    To chyba pod nekanie podpada wink
  • iberka 13.08.19, 15:27
    Zgłoszenie ?
  • fornita111 13.08.19, 15:30
    No zgloszenie. Chociaz... to jest bardzo dobra mysl, tylko nikt z forum tego nie zrobi pewnie, zeby nie miec nieprzyjemnosci.
  • iberka 13.08.19, 16:11
    Czyli nawet te martwiące się nie robią tego na serio? Uhm
  • fornita111 13.08.19, 16:18
    Tu nie ma martwiacych sie wink Z tego co wiem, Hedna jest jak najbardziej do namierzenia- ktos tam jej profil fb przegladal, mozna by ta droga do jej znajomych napisac. Ale nikt sie nie bedzie wyglupial z dzialaniem, bo nikt nie wierzy, ze ona mogla sobie cos z zrobic. Taka prawda.
  • nenia1 13.08.19, 16:23
    No to napisz kto przeglądał jej profil i gdzie można napisać do jej znajomych. Czy wiesz, ale nie powiesz? Nie wszyscy siedzą na forum od rana do wieczora i notują wszystko w kajeciku. Bo na razie odbieram to co piszesz wyłącznie jak odbijanie piłeczki.
  • fornita111 13.08.19, 16:39
    Ja odbijam pileczke? To ty za mna lazisz i mekolisz. Dziewczyny jej wpacaly na 1%-moze ktoras z nich przeczyta i sie ujawni? Wapaha pisala, ze ma z nia kontakt mailowy. Edel pisala cos o jej corce, to chyba tez z fb ma info. Malo informacji? Czy juz mozesz dzialac boCHaterko? big_grin
  • nenia1 13.08.19, 16:42
    Będę mogła jak ktoś napisze konkretnie, jak razie "takie to wszystko proste" ale sama nie wiesz.
  • fornita111 13.08.19, 16:47
    Jak ktos napisze co konktetnie??? Jej dane na forum- to jest dopiero swinstwo. Podalam ci dwa nicki- to jest konkret. Piszesz do nich na priv w sprawie Hedny, czy dalej sie bedziesz osmieszac? Niektorzy to naprawde nie maja poczucia obciachu. Taaaak bym chciala pomoc ale nie wiem jak! Ojojoj
  • nenia1 13.08.19, 16:48
    A kto mówi, że na forum, wystarczy na pocztę, sprawiasz wrażenie, że wiesz, to napisz do mnie.
  • fornita111 13.08.19, 16:52
    Ja "sprawiam wrazenie"? Moze nie konfabuluj? Napisalam ci co wiem. A ty sie tak martwisz o rzekoma samobojczynie, ze palcem nie kiwniesz... a nie sorry, kiwniesz: zeby jeszcze kilka postow wysmazyc. Brawo ty, rzeczywiscie ulepszylas ten swiat, ze heeeej big_grin
  • nenia1 13.08.19, 17:04
    Czyli nie wiesz nic konkretnego, choć sugerujesz że to takie proste. Przyjęłaś dość łatwą do rozszyfrowania taktykę, na dodatek na tym forum dość wyświechtaną, wydaje ci się pewnie, że twoje prymitywne zachowanie się od tego skurczy.
  • fornita111 13.08.19, 17:08
    Jeszcze mozesz boCHaterko do modek napisac- tak tylko mowie, wiem, ze tego nie zrobisz. Spoko, medal z ziemniaka za "szerzenie dobra" juz masz, nie musisz sie jeszcze bardziej wysilac tongue_out
  • chococaffe 13.08.19, 17:08
    Taaaak bym chciala pomoc ale nie wiem jak! Ojojoj

KTO tak twierdzi?

Ja od dawna wiem, że nie jestem w stanie pomóc hednie, z wielu powodów. Ale to nie powód, że mam ją kopać. To bardzo proste.

• fornita111 13.08.19, 17:11
    Nie na temat piszesz. Sprawdz o czym jest ta odnoga watku...
  • edelstein 13.08.19, 17:24
    Wiesz Frau Nenia zapomniala nagle jak uzywa sie wyszukiwarki. W 5sekund znalazlam Profil Hedny🤣 jakby tak pikajacym serduszkom zalezalo to juz dawno po tylu informacjach znalazlby ja na FB. Mam dobre serce podalam dokladnie jak sie nazywa,zeby nie bylo,ze nie potrafia znalezc.

--
  • chococaffe 13.08.19, 17:26
    Nie rozumiesz, że chodzi o to, żeby nie kopać i nie hejtować? "Tylko" o to?
  • chococaffe 13.08.19, 17:29
    p.s. W tej dyskusji były obecne co najmniej 2 forumki, które mają bezpośredni kontakt z hedną. I zapewne robią to co trzeba. To nie znaczy, że innym łatwo przychodzi patrzenie się, jak niektórzy robią sobie igrzyska z tragedii. Tak, pop corn.
  • edelstein 13.08.19, 17:32
  • chococaffe 13.08.19, 17:33
    Jak nie skopiesz, to znaczy, że dajesz się zrobic w choo...????
  • edelstein 13.08.19, 17:35
    Logika ci szwankuje nowy nicku

--
  • chococaffe 13.08.19, 17:36
    Ah..logika wink "Logika".
  • edelstein 13.08.19, 17:39
    To co pomozesz neni pisac epistoly do hedny czy skonczy sie na dobrych checiach ktorymi wiadomo co jest wybrukowane

--
  • chococaffe 13.08.19, 17:41
    Po co któraś z nas ma pisać do hedny???
  • chococaffe 13.08.19, 17:43
    Gdybyś nie zrozumiała/nie zauważyła to nikt ani do Ciebie ani do fornity ani do innych z popcornowego towarzystwa nie ma pretensji, że nie ratujecie ani nie pocieszacie hedny.
  • edelstein 13.08.19, 17:50
    Czyli zbierzmy do kupy,o hedne sie nie martwicie i ratowac nie zamierzacie,do nikogo pretensji nie macie.To w sumie po co ta pisanina?nuda?

--
  • chococaffe 13.08.19, 17:53
    Jeszcze raz - chodzi tylko o to, żeby nie hejtować, bo NIE WIEMY co się dzieje. Wiemy, że hedna jest w ekstremalnie trudnej sytuacji, wiemy, że trudno jej pomóc - z wielu powodow, wiemy, że bywa trudna w kontakcie (ale nikogo nie hejtuje), mamy nadzieję, że wszystko będzie ok (na tyle na ile może być), wiemy, że, że inne forumk wczoraj i się z nią kontaktowały.

To wystarczająca wiedza, żeby po prostu, najzwyczajniej w swiecie NIE HEJTOWAĆ. Nic więcej.
  • edelstein 13.08.19, 17:56
    To chyba przegapilas pare watkow hedny gdzie ja cieto za obrazliwe komentarze na temat innych forumek.
    My jestesmy hejterkami,a hedna jest wylacznie trudna w kontakcie.Interesujacy podzial.

--
  • chococaffe 13.08.19, 17:57
    Nie widziałam. Ale to nie ma znaczenia. W takiej sytuacji nawet z agresywnych forumek nie robi się zabawy.
  • edelstein 13.08.19, 18:02
    Aha czyli znaczenie ma tylko w okreslonych przypadkach.Dosc osobliwe.

--
  • edelstein 13.08.19, 17:48
    Czyli wy wcale sie o nia nie martwicie? Dlaczego mnie to nie dziwi.

--
  • sniyg 13.08.19, 17:53
  • edelstein 13.08.19, 17:59
    Ktos tu przed chwila pisal o agresji🤣aaa zapomnialam ty jestes pewnie "trudna w kontakcie"

--
  • chococaffe 13.08.19, 18:01
    Przez pomyłkę za mało rechoczących emotikonów wstawiłaś. Miłego dnia.
  • edelstein 13.08.19, 18:03
    Ooo masz dwa nicki? Fajnie

--
  • valla-maldoran 13.08.19, 17:47
    edelstein napisała:

> To co pomozesz neni pisac epistoly do hedny czy skonczy sie na dobrych checiach
    > ktorymi wiadomo co jest wybrukowane
    >
    Ktoś cię strasznie skrzywdził, skoro tyle w tobie agresji wobec obcej ci osoby i jeszcze się nakręcasz i napawasz tym.
    Przykre.
  • edelstein 13.08.19, 17:52
    Oho kolejna pseudo psychoanalityczka na forum🤣🤣🤣🤣 chzba niektorym to trzeba by bylo wpier...l spuscic bo nazywaja agresja zwykla wymiane zdan😂

--
  • chococaffe 13.08.19, 17:54
    Mam nadzieję, że nie usuną Twojego wpisu - naprawdę.
  • edelstein 13.08.19, 18:01
    Za co maja usunac?😂 za tryb przypuszczajacy?🤣🤣🤣

--
  • rosapulchra-0 14.08.19, 00:38
    To ciekawe, że zawsze uaktywniasz się, gdy możesz komuś dokopać lub się z kimś pokłócić. Naprawdę musisz, edel?

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • edelstein 14.08.19, 09:39
    Spiseq😂

--
  • cleod 15.08.19, 11:16
    Odszedł od niej niedawno wieloletni konkubent, została zmuszona do podjęcia fizycznej pracy by się utrzymać na poziomie choć trochę podobnym który miała wcześniej. Tyle jej jak odbije sobie na kimś w jeszcze gorszej sytuacji życiowej niż ona.
  • kura17 15.08.19, 12:11
    cleod napisał(a):

> Odszedł od niej niedawno wieloletni konkubent, została zmuszona do podjęcia fiz
    > ycznej pracy by się utrzymać na poziomie choć trochę podobnym który miała wcześ
    > niej. Tyle jej jak odbije sobie na kimś w jeszcze gorszej sytuacji życiowej niz ona.

... no i ta wypowiedz spalila kolejny "przyjazny" nick Gazety ...

--
  • iks.de.00 15.08.19, 13:14
    kura skąd wiesz, ze to on?!
  • iks.de.00 15.08.19, 13:15
    ze cleod to gazeciarz? po czym to rozpoznajecie?
  • kura17 15.08.19, 13:20
    > kura skąd wiesz, ze to on?!

no przeciez to zdanie, ktore zacytowalam, jest tak charakterystyczne, ze az strach ... i jeszcze ze dwa potkniecia w innych wypowiedziach ... a sam sie chwalil, ze "ma inne nicki, ktore sa lubiane i z ktorymi normalnie sie rozmawia" ...

--
  • edelstein 15.08.19, 14:29
    Stara sie jak moze😉

--
  • edelstein 15.08.19, 12:13
    Pudlo,pracuje od lat😂

--
  • fornita111 13.08.19, 17:26
    No i dzieki wink Neniu, "dziecko drogie" ty tez podziekuj tongue_out
  • nenia1 13.08.19, 17:28
    edelstein napisała:

> Wiesz Frau Nenia zapomniala nagle jak uzywa sie wyszukiwarki.

Może dlatego, że jak sama stwierdziłaś w trakcie mojej chemioterapii "chemia mi mózg wyżarła".
  • edelstein 13.08.19, 17:30
    Widze,ze dalej pyszczysz zamiast pisac do Hedny😂wiedzialam,ze tak bedzie.

--
  • chococaffe 13.08.19, 17:31
    Po co ma pisac do hedny???

A pyszczy na głupotę i hejt.
  • edelstein 13.08.19, 17:34
    No jak to po co dopiero twierdzila,je nie ma kontaktu by napisac,teraz ma.Nie musicie dziekowac za pomoc😂

--
  • chococaffe 13.08.19, 17:35
    Ktoś inny ma kontakt i JUŻ NAPISAŁ. To jest w tym wątku.
  • edelstein 13.08.19, 17:37
    "Będę mogła jak ktoś napisze konkretnie, jak razie "takie to wszystko proste" ale sama nie wiesz."czyli tak pierd...icie zeby rodzine powiekszyc?com za szlachetnosc,sie poplakusialam prawie

--
  • iberka 13.08.19, 16:26
    No ja tu widzę, że część jednak wierzy.....a może tylko strofują te, które wierzyć już nawet nie chcą
  • malgo21 13.08.19, 17:56
    Można nie wierzyć i być zniesmaczonym tym wątkiem. Można też wierzyć i to nie jest obciach. Lepiej uwierzyć i być frajerem niż "ostrą babką" co wpadnie tu podjudzać do samobójstwa
  • fornita111 13.08.19, 18:00
    Nikt tu nie podjudza do samobojstwa. Bardzo nieladne pomowienie. Widze, ze sie rozkreca prawdziwa jatka big_grin
  • fornita111 13.08.19, 18:03
    Nastepny bedzie pewnie zarzut, ze ja zabic chcialysmy otwierajac popcorn. Czekam rozwoj sytuacji...
  • malgo21 13.08.19, 18:48
    Nie piszę o tobie tylko o poście który został wycięty. Niepotrzebnie się odzywasz kiedy uderzyłam w stół, a może jednak masz sobie coś do zarzucenia?
  • lauren6 13.08.19, 20:05
    Jesssu, laska odeszła z forum, a ta wypisuje kocopoły o podżeganiu do samochodu.

Hedna zwolniła posadę forumowej drama queen i teraz bierzecie udział w konkursie na jej godną następczynię? Co dalej? Zostaniemy zwyzywane od morderczyń forumowych kreacji?
  • lauren6 13.08.19, 20:05
    * podżeganiu do samobójstwa
  • cruella_demon 13.08.19, 20:09
    A hedna zapewne bardzo zadowolona z siebie, czyta wątek z wypiekami na twarzy.
    Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby hedna udzielała się na forum regularnie pod innym nickiem.
  • lauren6 13.08.19, 20:15
    Albo właśnie przyjmuje herbatą patrol policji, bo jednak któraś ematka mogła ją zgłosić jako potencjalną samobójczynię.
  • cruella_demon 13.08.19, 20:36
    Miałam napisać, ze taka nauczka dobrze by jej zrobiła, ale po zastanowieniu, dla attention whore taka akcja, to by było spełnienie marzeń.
  • edelstein 13.08.19, 18:05
    Wiesz,ze to pomowienie?i na to sa paragrafy.Otwieranie wirtualnie popcornu nie jest karalne, twi3rdzenie,ze ktos podjudza do samobojstwa i owszem

--
  • mildenhurst 13.08.19, 18:31
    Zgłoś to.
  • malgo21 13.08.19, 18:49
    Następna z nieczystym sumieniem. No co wy takie poważne? Przecież to wszystko tylko takie hihi haha.
  • cruella_demon 13.08.19, 18:52
    Proszę o konkretny cytat z podżeganiem do samobójstwa.
  • malgo21 13.08.19, 18:55
    Po co miałabym pisać coś co już zostało raz wycięte?
  • edelstein 13.08.19, 19:28
    Ciekawa rzecz zostalo wyciete bez sladu,a u gory widac tylko jeden wyciety post i nie podzegal on do niczego,bo to byly wycieczki personalne do mnie

--
  • malgo21 13.08.19, 20:55
    Ciebie edel tyle razy wycinali że powinnaś wiedzieć że można zrobić to zostawiając [...] a można też wyciąć bez śladu.
  • edelstein 13.08.19, 23:19
    Nie kotku,wycinaja cale odnogi,jesli wycinaja pojedyncza wypowiedz zostaje slad.Tak sie sklada,ze czytam ten watek na biezaco i nie zauwazylam by zniknal jakis post.
    To milo,ze nowy nick wie kiedymnie wycinano😏🤣

--
  • edelstein 13.08.19, 19:30
    Nieczystym sumieniem,po prostu piszesz kompletne bzdury, nie za bardzo wiesz co to jest podzeganie do samobojstwa.

--
  • mildenhurst 13.08.19, 19:36
    To zgłoś. Ja sumienie mam czyste, napisałam co powinnaś zrobić.
  • edelstein 13.08.19, 23:20
    Po co mam zglaszac skoro mi to lata kalafiorem😂

--
  • betty_bum 13.08.19, 17:10
    Internet teraz ci chcą odciąć?

Jeśli piszesz na poważnie to chyba powinniśmy zawiadomić rodzinę i policję. Jeśli ktoś już to zrobił konsekwencje będą poważne. Lepiej napisz, że wszystko ok, bo trudno to będzie odkręcić jeśli machina ruszy.
  • edelstein 13.08.19, 19:26
    Personalia hedny sa ogolnie dostepne,wiec migly juz x razy do niej napisac albo wyslac policje.Policja w 3sekundy ustala adres.

--
  • 35wcieniu 13.08.19, 19:31
    No to właśnie napisałam. Co najmniej kilka z wypowiadających się tutaj zna personalia hedny od dawna. Przy rzeczywistym zaniepokojeniu już by to zgłaszały.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • marisol25 13.08.19, 20:55
    35wcieniu napisał(a):

> No to właśnie napisałam. Co najmniej kilka z wypowiadających się tutaj zna pers
    > onalia hedny od dawna. Przy rzeczywistym zaniepokojeniu już by to zgłaszały.

Wola się kłócić i pyskowac ząb za ząb bo to nic nie kosztuje.. A sama hedne maja w doopie, raczej podkarmiaja swoje ego w tym wątku
    >
    >
  • pade 13.08.19, 21:36
    "Wola się kłócić i pyskowac ząb za ząb bo to nic nie kosztuje.. A sama hedne maja w doopie, raczej podkarmiaja swoje ego w tym wątku ".
    Robisz dokładnie to, co zarzucasz innym.

--
  • edelstein 13.08.19, 23:17
    A ona gdzies twierdzila,ze sie o nia martwi?

--
  • marisol25 14.08.19, 07:38
    pade napisała:

> Robisz dokładnie to, co zarzucasz innym.

Zdrowa jesteś? To ty i nenia1 wiedziecie prym w podkarnianiu ego a pytania co konkretnie zrobillyscie dla swojej hedny, starannie omijacie.
    Serio jedyne co wam zostało to wyzywać jak ta nieszczęśliwa nenia1 czy grać Idiotke, jak ty?
    >
  • panna.jezowa 13.08.19, 21:19
    Mam kontakt z Hedną.
    Jest cała i zdrowa, tym wątkiem chciała się tylko pożegnać z forum.
    Prosi by osoba o imieniu Joanna nie pisała do jej znajomych na FB i wycofała to, co już napisała.
  • livia.kalina 13.08.19, 21:31
    I dobrze. Dzięki.

--
    super_hetero_dyna:
  • fornita111 13.08.19, 21:33
    Bylo do przewidzenia tongue_out
  • iberka 13.08.19, 21:40
    Czyli klasyka.
  • pade 13.08.19, 21:41
    To forum nie jest warte tego, by się z nim żegnać.
    Najpierw byłam zdziwiona, że ten ściek wisi, bo trudno go wątkiem nazwać, ale w sumie niech zostanie. Pełno w nim wizytówek.

--
  • smiechupara 13.08.19, 21:42
    Cyrk.
  • cruella_demon 13.08.19, 21:41
    🤣🤣
  • cesme 13.08.19, 21:48
    😂😂😂😂 czyli standard plus nie mowcie moim znajomym na FB bo wyjdzie co odwalam w sieci i ci także przejrzą na oczy. Paradna akcja 👍
  • mrs.solis 13.08.19, 21:55
    Zegnac z forum? Ani sie tu za bardzo nie udzielala , ani nikt jak widac tu nie bedzie tu za nia tesknil. Rozpetala znowu gownoburze gdzie forumki skacza sobie do gardel , a ona czytajac to ma pewnie niezla zabawe. Kazdy jej watek kojarze tylko z podjudzaniem ludzi zeby sobie skoczyli do gardel. W sumie efektywny troll. Nie dosc, ze zawsze jej watki maja po kilkaset postow, to jeszcze niektore z nich trzeba bylo usunac z forum taka zadyma byla.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • fornita111 13.08.19, 22:04
    No... skoczyly, bo bardzo chcialy wink Prawda jest taka, ze watki Hedny to prawie zawsze jatki i tylko milosniczki jatek sie w nich udzielaja. Juz tak bardzo spragnione krwi byly niektore, ze zaczely fantazjowac, ze ktos tutaj do samobojstwa podzega... Watasek troche smieszny, troche straszny jednak. Ile agresji na forum... ile gniewu w ludziach...
  • sniyg 13.08.19, 22:08
    fornita111 napisała:

> No... skoczyly, bo bardzo chcialy wink Prawda jest taka, ze watki Hedny to prawie
    > zawsze jatki i tylko milosniczki jatek sie w nich udzielaja.
    No, no, rzadko spotykana umiejętność samokrytyki.
  • fornita111 13.08.19, 22:11
    To nie samokrytyka, od czasu do czasu mozna wziac udzial w jatce bez uszczerbku dla zdrowia big_grin
  • sniyg 13.08.19, 22:12
    A czyli można. Bo jakby nieco inny wydźwięk miała twoja wypowiedź.
  • fornita111 13.08.19, 22:17
    Nie miala. Dobra jatka nie jest zla- byle nie za czesto.
  • edelstein 13.08.19, 23:22
    To ciebie wycieto dziwnym trafem 😂

--
  • cruella_demon 13.08.19, 22:10
    Ale jaja big_grin
    Pikające serduszka kolejny raz dały się wydymać big_grin
  • sniyg 13.08.19, 22:15
    Wydymać? To że ktoś nie hejtuje ludzi z powodu jednego zdania nazywasz "wydymaniem"?
  • cruella_demon 13.08.19, 22:20
    Owszem wydymać, bo wywołanie jatki i dramy było celowym zabiegiem autorki.
    Ujawniła się pewnie tylko dlatego, ze faktycznie przestraszyła się wizyty policji i problemów.
  • chococaffe 13.08.19, 22:21
    czyli Ty dałaś się wydymać lecąc po popcorn.
  • cruella_demon 13.08.19, 22:34
    A w życiu, cały czas czekałam na dramatyczne wejście big_grin
    Nie myliłam się smile
  • chococaffe 13.08.19, 22:17
    Nie czuję się "wydymana". Od początku miałam nadzieję, że tak to się skończy, bo hedna wiele razy się żegnała z forum. Ale nie wiedziałam tego na 100%. I nikt z Was.

I nie żałuję ani jednej wypowiedzi w tym wątku, mimo, że połowa nie rozumiała albo nie chciała zrozumieć o czym piszę.
  • edelstein 13.08.19, 23:31
    Mi lata to kalafiorem czy ona sie zegna raz na zawsze czy na miesiac.Taka nieczula jestem😈

--
  • lauren6 14.08.19, 06:51
    Prawdopodobieństwo było dokładnie takie same jak to, że ktoś z żalu popełni samobójstwo, bo mu napisałaś, że nosi brzydkie buty lub ma brzydkie stopy.

Może za rzadko siedzisz na tym forum i nie zauważyłaś pewnej reguły: głupie trolle nie są w stanie wymyślić własnego trollingu. Kopiują pomysły z wątków, które są obecnie popularne. Teraz wątkiem na 800 postów (po zmoderowaniu już mniej) jest wątek o samobójczyni. A teraz dodaj sobie dwa do dwóch, biorąc przez chwilę po uwagę to co my "okrutnice" wam piszemy: hedna to troll.
  • cleod 14.08.19, 08:18
    Znam chłopaka po próbie samobójczej. Ma trudne życie bo urodził się z wadami twarzoczaszki, często musiał znosić docinki. Po próbie samobójczej zwierzył mi się, że nie wytrzymał tego gdy kolejne osoby w autobusie zaczęły się z niego natrząsać.
    Tego dnia usiłował się zabić. Dlatego słowa od obcych osób też mogą dołożyć swój kamyczek.
    On nie miał wpływu na swoją chorobę, z którą się urodził, Hedna nie miała wpływu na to, że jej syn jest głębiej upośledzonym autystą. A to nie autobus wypełniony przypadkowymi pasażerami tylko forum kobiet, które też są matkami.
  • fornita111 14.08.19, 08:27
    Slowa od obcych osob (i zyczliwe i niezyczliwe) sa Hednie potrzebne jak prochy cpunowi. A wy naiwniaczki sie zachowujecie jak "dobra" ciocia dajaca dokladke ciasta kompulsywnemu obzartuchowi. Nikt tutaj nie hejtuje Hedny za to, ze ma chorego syna, opanujcie sie z tymi wymyslami. Hedna obrywa za cos, na co jak najbardziej ma wplyw. I to obrywanie sprawia jej masochistyczna przyjemnosc. Ale... moze dzieki interwencji forumowej Joanny Hedna sie wreszcie opanuje, bo bedzie sie bala, ze jej trollowanie na forum przeniknie do reala. I byloby to z korzyscia dla niej...
  • kura17 14.08.19, 10:20
    > Slowa od obcych osob (i zyczliwe i niezyczliwe) sa Hednie potrzebne jak prochy cpunowi. A wy
    > naiwniaczki sie zachowujecie jak "dobra" ciocia dajaca dokladke ciasta kompulsywnemu
    > obzartuchowi. '

nie bardzo rozumiem? twierdzisz, ze KAZDY wpis jest pozywka dla Hedny - czemu wiec tak "dzielnie" udzielasz sie w tym watku, a innych za to samo krytykujesz?

--
  • marisol25 14.08.19, 11:16
    kura17 napisała:

>
    > nie bardzo rozumiem? twierdzisz, ze KAZDY wpis jest pozywka dla Hedny - czemu w
    > iec tak "dzielnie" udzielasz sie w tym watku, a innych za to samo krytykujesz?

Widać, że nie rozumiesz. Dziwne, bo umysły ścisle są raczej ogarnięte (mój Tato, scislowiec był właśnie taki)

Hedne karmią wpisy litujace się nad nią-ona nie chce porad tylko wymuszonego współczucia i atencji
    A ty i tobie podobne właśnie jej to zapewniacie.
    To jest wyuczona bezradność. I tak się tego typu osobie tylko szkodzi a nie pomaga
    >
  • kura17 14.08.19, 11:30
    > > nie bardzo rozumiem? twierdzisz, ze KAZDY wpis jest pozywka dla Hedny - czemu w
    > > iec tak "dzielnie" udzielasz sie w tym watku, a innych za to samo krytykujesz?
    >
    > Widać, że nie rozumiesz. Dziwne, bo umysły ścisle są raczej ogarnięte (mój Tato, scislowiec był
    > właśnie taki)
    >
    > Hedne karmią wpisy litujace się nad nią-ona nie chce porad tylko wymuszonego ws
    > półczucia i atencji

ZACYTOWALAM wypowiedz, do ktorej sie odnosilam (wypowiedz Fornitty):
    "Slowa od obcych osob (i zyczliwe i niezyczliwe) sa Hednie potrzebne jak prochy cpunowi."

ona sama napisala o jakichkolwiek wypowiedziach, zarowno zyczliwych i niezyczliwych - czyli z NIA dyskutuj o tym, co Hedne karmi, ja sie na ten temat nie wypowiadam. moja uwaga dotyczyla czegos zupelnie innego.

--
  • marisol25 14.08.19, 11:53
    kura17 napisała:

>
    > ZACYTOWALAM wypowiedz, do ktorej sie odnosilam (wypowiedz Fornitty):
    > "Slowa od obcych osob (i zyczliwe i niezyczliwe) sa Hednie potrzebne jak
    > prochy cpunowi."
    >
    > ona sama napisala o jakichkolwiek wypowiedziach, zarowno zyczliwych i niezyczli
    > wych - czyli z NIA dyskutuj o tym, co Hedne karmi, ja sie na ten temat nie wypo
    > wiadam. moja uwaga dotyczyla czegos zupelnie innego.

Z nikim nie będę dyskutować bo ten wątek jest tragikomiczny.
    Okay, jeśli nie miałaś tego na myśli to luz. Być może Hedna żywi się ogólna jatka, która rozkręcila. Na zdrowie! 🤣🤣🤣
    >
    >
  • fornita111 14.08.19, 11:49
    Kura- wyjasnilam juz pare razy. Udzielam sie dla rozrywki, nie zeby Hedne uratowac. Nie tyle krytykuje "dobre duszyczki" co staram im sie uswiadomic, ze tylko pogarszaja stan Hedny ta swoja troska (obojetnie czy jest to troska na pokaz, czy prawdziwa). Ciekawa jestem czy ktoras z nich to zrozumie... autentycznie ciekawa a nie, ze mam misje zbawiania swiata tongue_out
  • kura17 14.08.19, 11:54
    no ale Twoje zachowanie nie wyglada na logiczne i mam problem z jego zrozumieniem - uwazasz, ze KAZDA wypowiedz szkodzi Hednie i ze powinno sie ich (tych wypowiedzi, jakichkolwiek) zaprzestac - a jednoczesnie sama sie aktywnie udzielasz "dla rozrywki". czyli tak naprawde krytykujesz rowniez siebie (za udzielanie sie), tak?

--
  • fornita111 14.08.19, 12:03
    No tak, tak naprawde racje ma w tym watku tylko ta forumka, ktora pisala, ze trolling zaburzonej osoby nalezy ignorowa c (Kropkacom bodajze?). Ale ja tutaj nie krytykuje nikogo za samo udzielanie sie w watku, juz raz ci to napisalam. Tak, pisanie tutaj to woda na mlyn dla Hedny, ale trudno mi rozdzierac szaty nad faktem, ze tym razem ja inne forumki nie zmilczalysmy. Mala szkodliwosc spoleczna czynu tongue_out
  • nenia1 14.08.19, 12:12
    Może jej chodzi o to, że nie jest hipokrytką, bo to na na forum najgorsza choroba. Trzeba być spójnym, rozumiesz, jak jesz mięso i porzucasz psa w lesie przywiązując go do drzewa to git, jesteś spójna, brak hipokryzji, szczerość - same zalety. Źle jest jak jesz mięso i opiekujesz się psem, albo wyrazisz opinię, że nie podoba ci się jak ktoś kopie psa, bo wtedy jesteś niespójna, hipokrytka znaczny. Tu jest podobnie, fornitta ma w dupie hedne, więc jej wolno pisać i dowalać osobie z problemami psychicznymi bo to jest spójne, czyli git, wszystko gra. Natomiast to jej oponentki są złe, ponieważ zwracając uwagę żeby powstrzymać się od uwag jednocześnie piszą, czyli karmią hedne ergo to one są te gorsze.
  • fornita111 14.08.19, 12:14
    No to mam odpowiedz na moje pytanie- dobre duszyczki nie zrozumialy. Lajf, plakac nie bede wink Nie dowalalam Hednie, chyba, ze dowalaniem nazywasz wysmiewanie trollingu. Przy twoim stopniu rozhisteryzowania calkiem mozliwe...
  • chococaffe 14.08.19, 12:20
    Duszyczka nie zrozumiała. NIKOMU w depresji tak się nie pisze. Odruchowo. Bez analizowania sytuacji.

Tak jak po skorzystaniu z toalety myjesz ręce - nie analizujesz po co, jak , jakie bakterie i czy Twoje mydło jest wystarczając dobre itd. Po prostu myjesz.

To poiwnien być odruch.
  • chococaffe 14.08.19, 12:21
    I nie piszę tego w "obronie hedny" , tylko w obronie wszystkich osób z depresją i przeciwko bezmyslnym reakcjom.
  • fornita111 14.08.19, 12:24
    Od lat choruje na depresje. Wiec za pouczenia podziekuje, ja tam wiem, ze ostra reakcja na jazdy to najczesciej reakcja prawidlowa tongue_out Osoby w depresji nie potrzebuja traktowania pt "wszystko ci wolno bo jestes w depresji" to rownie "pomocne" co rady "wez sie w garsc".
  • chococaffe 14.08.19, 12:26
    Ale tylko bliska osoba może powiedzieć co jest najlepsze w danej chwili. Nie byt z publicznego forum.
  • chococaffe 14.08.19, 12:27
    A jak nie wiesz, to po prostu milcz. Nie musisz głaskac po głowce.
  • fornita111 14.08.19, 12:30
    Przykro mi, znowu sie mylisz: bliskie osoby czesto nie wiedza co jest dobre dla chorych. Uwaga: to nie znaczy, ze wiedza to obcy z forum, prosze tak nie interpretowac wink Widze, ze chcesz dobrze, ale wiedzy w temacie nie masz.
  • chococaffe 14.08.19, 12:35
    Nie, to Ty się mylisz. I to bardzo.
  • chococaffe 14.08.19, 12:36
    I mimo wszystko nie życzę Ci, żebys musiała się przekonac na własnej skórze, że się mylisz.
  • chatgris01 14.08.19, 12:25
    1000/1000

--
  • chatgris01 14.08.19, 12:25
    chatgris01 napisała:

> 1000/1000
    >
    To było do chococaffe.

--
  • bazia8 14.08.19, 12:29
    Ej, bez przesady. Myślisz, że jeśli napiszę trzymaj się Hedno, to pogarszam jej stan? No bez jaj.
    Źdźbło w oku bliźniego widzisz.
    EOT

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • lauren6 14.08.19, 08:27
    I w związku z tym mamy wszystkie na forum być wobec siebie super miłe, broń boże się nie krytykować, grzecznie przytakiwać głową na każdą napisaną bzdurę, bo ktoś po drugiej stronie Internetu może mieć depresję?
  • chococaffe 14.08.19, 08:30
    Czasami wystarczy milczeć.
  • chococaffe 14.08.19, 08:35
    I tu nie chodzi o hednę. Gdyby KTOKOLWIEK, kto prawdopodobnie jest chory na depresję, zaczął się żegnać , nawet milionowy raz, nawet gdyby wcześniej nas "wydymał" to warto przynajmniej zamilknąć. Nie trzeba głaskać, współczuć, lubić, wystarczy się zamknąć.
  • 35wcieniu 14.08.19, 08:38
    Ale chodziło o hednę.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • lauren6 14.08.19, 08:39
    Jeżeli podejrzewamy kogoś o plany samobójcze to taką sprawę TRZEBA zgłosić na policję? Zgłosiłaś czy grzecznie milczałaś?

Wątki pożegnalne na forum to pożegnanie z forum, a nie zapowiedź samobojstwa. Trochę ogaru plz.
  • chococaffe 14.08.19, 08:50
    Czytać nie umiesz? Ktoś z forum był/jest z nią w kontakcie. I wiadomo to od początku.

I na litość boska, nie chodzi o podejrzewanie planów samobójczych, tylko o to, że w zdrowych i przyzwoitym człowieku to powinno działać automatycznie - osoba z depresją/pożegnanie - przynajmniej się zamknij bez względu na to czy wierzysz czy nie. To taka prosta rzecz - mogę nie wierzyć w plany samobójcze, ale na wszelki wypadek powinnam się zamknąć.
  • 35wcieniu 14.08.19, 08:54
    Ale to nie jest pożegnanie z życiem osoby z depresją, tylko tysięczny wątek pożegnalny z forum. O czym każdy rozgarnięty człowiek wiedział od poczatku. I co wzbudza powszechną radość, jak pożegnania jolki i jej emigracje do Hiszpanii.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • kropkacom 14.08.19, 08:35
    Wtrącę się, ale obecnie wszystkim przydałby się wystudzić nastroje. Też na forum.
  • 35wcieniu 14.08.19, 08:39
    big_grin Serio myślisz że ktoś na forum przeżywa jakieś emocje?
    Chyba tylko ludzie z mega konkretnymi zaburzeniami. To jest tylko strona do paplania o bzdurach, co tu studzić big_grin

--
    - Ale jak przez głowę?
  • kropkacom 14.08.19, 08:49
    Nie, to nigdy nie miała być i nie była strona do gadania tylko o bzdurach. Pewnie obecnie już taka się staje, bo forumki raczej będą trollowac czy hejtować niż pisać o swoim życiu.
  • 35wcieniu 14.08.19, 08:53
    "staje się" big_grin
    "nie była" big_grin big_grin
    Kiedy niby nie była i kiedy zaczęła "się stawać"? big_grin Co trzeba mieć w głowie żeby na forum szukać jakichkolwiek emocji. I co więcej-znajdować!

--
    - Ale jak przez głowę?
  • kropkacom 14.08.19, 08:55
    No ja pamiętam (pewnie ponad dziesięć lat temu), że stałe nicki jeszcze coś o o sobie pisały. Pominę już nagłówek, który sugeruje czym to forum ma być.
  • 35wcieniu 14.08.19, 09:01
    Wyciągane regularnie przez spamerów kilkunastoletnie wątki pokazują ówczesny wysoki poziom big_grin

--
    - Ale jak przez głowę?
  • kropkacom 14.08.19, 09:05
    Jak chcesz. Ja nie piszę dlatego, ze musi stanąć na moim. Jednak to forum nigdy nie miało być do pisania głupotek i nie było. Dzięki temu jeszcze ciągle tu zaglądam, bo wiem, że za wieloma nickami stoją jakieś realne historie. Do szamba nie mam ochoty zaglądać i nigdy nie miałam. Bez odbioru.
  • 35wcieniu 14.08.19, 09:11
    Co za różnica że kieeedyś było inaczej. To forum to ściek od bardzo dawna big_grin
    Zobacz tematy na głównej. big_grin big_grin Kto i jakie. Ile znajdujesz normalnych, nie trolliszczy, nie inceli i z potencjałem do dyskusji? No. big_grin

--
    - Ale jak przez głowę?
  • pade 14.08.19, 10:00
    35wcieniu napisał(a):

> Co za różnica że kieeedyś było inaczej. To forum to ściek od bardzo dawna big_grin
    > Zobacz tematy na głównej. big_grin big_grin Kto i jakie. Ile znajdujesz normalnych, nie tro
    > lliszczy, nie inceli i z potencjałem do dyskusji? No. big_grin
    >

Ty też tworzysz to forum, swoimi wpisami.
    A co do emocji. Te buźki, które wklejasz to są emotikonki. Nazwa pochodzi od emocji. Tych, których podobno nie przeżywa się na forum.
    --
  • 35wcieniu 14.08.19, 10:10
    I co z tego od czego pochodzi nazwa?
    Emotka to emotka. Sądzisz że berga turlała się po glebie, a z oczu ciekły jej łzy kiedy pisała to co masz - z emotką - w opisie? Zacne piguły, milordzie.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • piekna_remedios4 14.08.19, 09:48
    ale kto określał, że nie miało być do pisania głupotek? Miało być, jak to forum, do pisania o czym autorzy uważają za stosowane. Wiesz co się wydarzyło? Stare nicki z historiami to były babki 30-35+ w latach 2005-2009 mniej więcej. To jest inne pokolenie, dla mnie będącej od 2007 tutaj były dinozaurami, powiedzmy, że z innym podejściem do świata. Teraz nikt nie zapomina, że forumka A w wątku X pisała, że ma kochanka a w wątku Y pouczała inną, że posiadanie kochanka jest niemoralne. I dobrze, przypomnij sobie pierdolety Wiecznej Gosi, wszyscy do czasu w nie wierzyli, i co uważasz, że to nie było pisanie głupotek?

--
    Cien años de soledad
  • kropkacom 14.08.19, 09:53
    Wieczna to był jednak ewenement w tamtych czasach. Prawda?
  • alpepe 14.08.19, 10:04
    Kuwa, kiedy to forum niby było inne? 2004 to chyba moja pierwsza aktywność, głównie na Kobiecie, bo tu akurat panowało TWA, teraz jest to nieco rozluźnione, tak mi się zdaje, ale jatki były i to co najmniej takie same.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • fornita111 14.08.19, 10:20
    Lepsze byly jatki. Teraz juz nikt mecenasa Piranii nie wzywa na pomoc, szkoda. Przy watkach pozegnalnych Shell byla fajna zabawa, teraz forum sie zrobilo bardziej pretensjonalne i tandetne. Juz nawet popcornu nie mozna otworzyc na czesc trolla, bo zaraz czlowieka potepiaja sad No coz, wszystko sie degeneruje, ematka tez
  • piekna_remedios4 14.08.19, 10:21
    lepsze były wątki typu przekuwanie uszków na lemiesze albo sławetny tampon z Gdańska, teraz próżno szukać tej karuzeli śmiechu

--
    Cien años de soledad
  • lauren6 14.08.19, 11:00
    Ematka ma już naście lat, wkroczyła w wiek buntu i jest emo.

Wszystko jest smutne i poważne. Najlepiej załóżmy wątek psychologiczny nr 46742378 o toksycznych rodzicach, toksycznej teściowej, toksycznej matce i poużalajmy się nad sobą jak to życie nas niedopieszcza. Praca nad sobą jest passe, uzalanie i smutek w modzie. Nawet trolle jakieś nudne i same smutne wątki zakładają. Jest mi smutno z tego powodu 😭
  • kura17 14.08.19, 10:17
    35wcieniu napisał(a):

> Wyciągane regularnie przez spamerów kilkunastoletnie wątki pokazują ówczesny wysoki
    > poziom big_grin

teraz za to Ty brylujesz i wreszcie jest wysoki poziom! big_grin

--
  • piekna_remedios4 14.08.19, 10:19
    ona przynajmniej nie pozuje na przyjaciółkę wszystkich ludzi i fałszywą skromnisię, 35 nigdy nie rozpętuje jatek ani nie jest chamska. Jest jedynie szczera.

--
    Cien años de soledad
  • nenia1 14.08.19, 10:31
    piekna_remedios4 napisała:

> Jest jedynie szczera.

No to musiało się pojawić, jak zawsze w hejterskich wątkach, tylko widzisz... nie zawsze Prawdziwy Polak to ten co przeklina i rwie się do mordobicia ludzi na paradach równości, podobnie "szczerość" nie zawsze jest cnotą zwłaszcza gdy wygląda jak pospolite chamstwo.
  • piekna_remedios4 14.08.19, 12:14
    nie wiem do czego pijesz, nie zauważyłam we wpisach 35 chamstwa.

--
    Cien años de soledad
  • nenia1 14.08.19, 08:46
    Lauren, litości, wytłumacz mi, dlaczego na forum nie ma nic pośredniego, tylko zawsze od skrajności do skrajności? Kto tu kiwał głową, grzecznie przytakiwał i był super miły? Ale tak szczerze, spróbuj szczerze odpowiedzieć. Bo moim zdaniem nikt. Sprawa się rozbiła wyłącznie o to, żeby NIE WYŚMIEWAĆ, bo NIE MA PEWNOŚCI o co chodzi. Jednym słowem przykładowo chociażby przemilczeć. Jeżeli hedna jest waszym zdaniem trollem, to wystarczy milczeć, po co jeszcze wyśmiewać? To jest dobra zabawa, nauczka, chcesz nauczyć kogoś czegoś w ten sposób, bo nie rozumiem?

Powtarzacie tu i powtarzacie o podbijanym ego, a ja mam wrażenie, że ten cały atak w pewnym momencie wziął się li tylko z urażonego ego, bo ktoś ośmielił się zwrócić uwagę na takie zachowanie i związane z nim ryzyko, niechby tego ryzyka był tylko 1%? Warto, naprawdę? Dla chwili poczucia się się lepszą w stadzie podobnych do siebie? Bo ktoś ma problemy psychiczne to go zbutujemy? I że to niby jeszcze dla jej dobra? Litości...

Nie upłynie wiele wody, o czymś napisze prasa i będziesz biadolić o znieczulicy w Polsce...
    A może ktoś nie pomoże nie dlatego, że zły, ale dlatego, że już go kiedyś wyśmiewano i stukano się w głowę? Nie ma nic złego w chęci pomocy ludziom, nawet jeśli ci ludzie twoim zdaniem na to nie zasługują.
  • lauren6 14.08.19, 09:36
    Nenia, litości. Nie idź drogą pade, która wpada w wątek, wyzywa rozmówców od mend, a w drugim wątku puacze z powodu niskiego poziomu dyskusji i pisze, że "tu nie ma się z kim żegnać ". Te zabawy w forumowego szeryfa są komiczne.

Internet to jest ściek, ale uważam że ematka i tak trzyma jakiś poziom (choć moderacja oczywiście ma swoje za uszami) w przeciwieństwie do np. grup na fb. Jeżeli komuś nie podoba się taki poziom dyskusji to na prawdę nie ma obowiązku tu pisać.

Odnośnie hedny. Może nie zauważyłaś, ale jej ostatnie wątki były przez forum całkowicie olane. 15-20 postów max. Nie wymyślaj więc teorii, że my się nad nią celowo pastwimy. Nie, forum ma hednę w odwłoku. Po tylu wątkach z radami, realną pomocą finansową większość już sprawowała. Ile można w kółko i to samo? Dlatego od początku było wiadomo, że ten wątek to histeryczna próba zwrócenie na siebie uwagi i skłócenia forum. Co się trollikowi udało.
  • lauren6 14.08.19, 09:37
    *spasowała nie sparowala
  • pade 14.08.19, 09:56
    Rozumiem, że Ty nie wpadasz w wątek, tylko wchodzisz. Pewnie spokojnym krokiem i z uniesioną głową, cała na biało?big_grin Nie wyzwałam rozmówców, przestań powielać te kłamstwa. Ale muszę przyznać, że to moje porównanie świetnie pasuje do tego, co się dzieje ostatnio na ematce. Bo czyż ten wątek nie jest wyścigiem o laur największej mendy ?
    Dalej, to Ty usiłujesz być szeryfem i narzucać, co jest słuszne a co nie. Ty uznałaś, że przyjaciółka i autorka z wątku obok są popier..ne (twoje słowa), więc tak ma być i kropka. Ty uznałaś, że Hednie należy się wyśmianie i cały ten okropny ściek, więc tak ma być i kropka. Kto myśli inaczej - ten dostaje etykietkę. Nie wolno nie zgadzać się z lauren, bo to oznacza, że się jest szeryfem i chce się zaprowadzić porządek inny, niż ona sobie wymyśliła.
    To jest dopiero komiczne.

--
  • edelstein 14.08.19, 12:58
    Padlam.Watek przeciw agresji, hejterom i wyzwiska od mend,kretynow itd😏😂 nie klei sie to

--
  • nenia1 14.08.19, 10:18
    Nie ślędzę wątków hedny i nie liczę wpisów. Piszę o tym konkretnym, gdzie trudno mówić o olaniu, więc po co teraz wracać do jakiś innych wątków, skoro mówimy o tym. Czy forum ją olało? No ten wątek temu przeczy, czy skłóciła forum? Ja się nie czuję skłócona, nikt mnie w sumie w tym wątku nie zaskoczył, a chyba też jesteśmy dorośli, i jako dorośli odpowiadamy za to co robimy, przynajmniej ja tak mam, chciałam to pisałam, nie będę zwalać na hednę, która wpisała jedno zdanie w tym wątku.
  • malgo21 14.08.19, 13:01
    Pamiętam wątek hamerykanki gdzie te same nicki zglanowały osobę w dołku psychicznym. To były kota, lauren, edel i bergamotka.
    Te same osoby, ta sama argumentacja: skoro głaskanie po główce jest naiwne i nie działa to należy wyśmiać i zasunąć swoją szczerością. Nie ma nic pomiędzy, jest cała naiwna masa która nie lubi kopać leżącego i jesteśmy my, szczere i przenikliwe ostre babki.

Wtedy były bany, ale to nic nie dalo, bo one są nieprzemakalne. Można sobie darować tłumaczenie, dla nich to tylko sparing.

Ps: lauren tu pisze o pracy nad sobą to nawet parsknęłam śmiechem.
  • edelstein 14.08.19, 13:08
    To ja ci odswieze pamiec,bo chyba zapomnialas,ze hamerykanka przedstawila siebie jako niewinna ofiare systemu,ktorej odebrano dziecko za nic. Tylko zapomniala,ze wczesniej bardzo plastycznie opisywala jak podcinala sobie zyly,jak one wygladaja oraz jak zlamala palec mezowi,bo chciala mu wydlubac kluczyki by sie roztrzaskac na pierwszym lepszym drzewie.
    Nastapilo wielkie zdziwienie,ze ktos zapamietal akurat te wpisy i je wyciagnal😏 nastapilo mocne zderzenie z ziemia wspolczujacych duszyczek chcacych