Dodaj do ulubionych

Tak głupie komentarze, że wchodzę w profil na fb.

13.08.19, 18:29
Jestem uzytkowniczką fb, różnych grup w tym zamkniętych, tematycznych. Coraz częściej pojawiają się durne, chamskie, bezmyślne, że raczej komentarze pod postami, które są proste, zwyczajne. Wiecie co. Bywają takie, że wchodzę na fb tego durnego komentatora. Większość jest totalnie jawna, zdjęcia rodziny, znajomi, dane pracodawcy (jeśli jest). Jak można być tak bezmyślnym by pod zwykłym pytaniem o ginekologa na spotted odpisać, że "gdybyś się nie
ru.. a to byś nie szukała teraz lekarza". Napisane przez Panią Alicję T... ką. Babcię Antosia, Klaudii i Julii. W profilu wszystko jest.
Edytor zaawansowany
  • leann32 13.08.19, 18:33
    To wyslij do nazwy firmy screena. Inaczej nie nauczysz. Moj lekarz byl tak bluzgany przez pare pań, bez powodu, na jego profilu wystarczy ze polecil jakis lek czy forme terapii albo napisal ze biorezonans to sciema - zaczynala sie dzika jatka, z obelgami itd. Poswiecil chlop 15 min, umiescil na stronie dane kazdej autorki z danymi, zdjeciem profilowym itd, rozeslal w messengerze wiadomosci do ich znajomych a w jednym przypadku rodzicow.
    Wszystkie w dwa dni publikowaly przeprosiny na swoich profilach i widac bylo ze spalily sie ze wstydu.
  • aandzia43 13.08.19, 18:53
    Bywają takie, że wchodzę na fb tego
    > durnego komentatora. Większość jest totalnie jawna, zdjęcia rodziny, znajomi, d
    > ane pracodawcy (jeśli jest). Jak można być tak bezmyślnym

Proste, brak poczucia obciachu.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • bialeem 13.08.19, 18:59
    Brak wychowania do życia w internecie.
    Jestem z pokolenia kafejek internetowych i pierwszych "teps" i wtedy funkcjonowało coś takiego jak "zdrowa internetowa paranoja", która nie pozwalała podpisywać się imieniem i nazwiskiem. W erze FB jest to mniej wykonalne, ale ciągle można uniknąć łączenia danych z danymi wrażliwymi (np o poziomie IQ delikwenta)

Ci ludzie najwyraźniej nie byli tego nauczeni.

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • agonyaunt 13.08.19, 20:53
    Połowa, jak nie więcej takich pań Alicji to młodzi goście pracujący dla dowolnej trollfarmy. Piszą tylko po to, żeby nabruździć, albo żeby wygenerować ruch na profilu (bo im więcej oburzonych kontrkomentatorów tym większy zasięg rażenia takiego wpisu). Witamy w świecie fejkniusów, fejkopinii i fejkludzi.
  • kokosowy15 13.08.19, 21:27
    Czy ktoś na tym zarabia? Pytam poważnie, bo się tym nigdy nie interesowałem.
  • agonyaunt 13.08.19, 22:15
    Tak.
  • bialeem 13.08.19, 21:35
    Kocham te teorie spiskowesmile
    Tak, są takie profile i nie, nie jest to połowa tego typu profil. Rozumiem, że chcesz wierzyć w ludzką dobroć i inteligencję oraz wróżki, jednorożce i mikołaja. Serio to rozumiem. Od tego mamy banieczki, by myśleć, że każdy inny musi być sztuczny albo marginalny.

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • agonyaunt 13.08.19, 22:26
    Przecież ja nie neguję, że idioci bez hamulców są wśród nassmile A fejkprofile to nie teoria spiskowa, tylko fakt, pełno tego i działa na kilka sposobów w różnych celach.
  • triismegistos 13.08.19, 21:35
    Kto jak kto, ale ty powinnaś rozumieć po co się pisze durnoty w internetach.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • chatgris01 13.08.19, 22:08
    Touché big_grinbig_grinbig_grin

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka