Dodaj do ulubionych

tablet graficzny

13.08.19, 20:05
Pytanie od całkowitego laika - czy tablet graficzny z ekranem może działać samodzielnie, tzn czy mogę na niego wgrać program graficzny, czy działa tylko po podłączeniu do laptopa, na którym jest program?
Tablet WAcom Cintiq pro, program Adobe.
Edytor zaawansowany
  • aerra 13.08.19, 20:20
    Nie, nie może działać samodzielnie, bo to narzędzie typu "display".
    Można dokupić Wacom Cintiq Pro Engine, ale do dość droga zabawka, jeśli ma służyć tylko temu, żeby zredukować ilość kabli.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • deedee0 13.08.19, 20:22
    Dzięki, czyli jak córka pójdzie na kurs to musi zabrać oprócz tabletu też laptop?
  • aerra 13.08.19, 20:33
    A skąd ja mam wiedzieć?
    Napisz do organizatorów co zapewniają, ja nie wiem ani jaki kurs, ani jakie wymagania, ani co trzeba przynieść ze sobą wink

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • aerra 13.08.19, 20:36
    I szczerze powiedziawszy nie spotkałam się też z tym, żeby ze swoimi tabletami przychodzić, na wszystkich kursach graficznych w jakich uczestniczyłam organizator zapewniał cały sprzęt (chyba, ze mówimy o jakiś webinariach to oczywistym jest, że wtedy nie wink )

--
    <*>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka