Dodaj do ulubionych

Inni wiedzą lepiej

13.08.19, 20:51
Zastanawiam się co kieruje osobami,które wiedzą lepiej co ma czuć i jak ma żyć druga osoba.To po wątkach o żonach,mężach,kochankach.Czy osobie,która wybrała samotność też mówicie co dla niej najlepsze?Może jednak liczycie się z czyimś zdaniem?Podzielcie się przemyśleniami.
Edytor zaawansowany
  • aerra 13.08.19, 20:53
    Jak ktoś pyta (na forum np) to mówimy, a ja nie pyta, tylko sobie żyje, to nie mówimy.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • alin9 13.08.19, 21:02
    Gdyby było tak jak piszesz nie byłoby tego postu.Niektórzy tak się wczuwają w jedną z ról ,że nie widzą innych możliwości działania.Rozumiem wyrażenie swojego zdania ale nie forsowania go.
  • malia 13.08.19, 21:09
    Bierzesz te watki na poważnie ???? Kiedyś dawno temu, jak do mojej matki przyjeżdżała jej siostra kupowały dużo gazet typu życie na gorąco, pani domu czy podobne , siedziały przy kawie i komentowały historie tam opisane zupełnie jak forumki dzisiaj - a dlaczego o na go zdradziła, a jej dziecko nie powinno nic odziedziczyć, a on miał dwie kochanki, a to zupełnie jak ten Józek od Marylki itp
    Ale nawet one zdawały sobie sprawę z tego, że te historyjki ktoś wyssał z palca. teraz tylko technika poszła bardziej do przodu
  • alin9 13.08.19, 21:22
    Nie sądzę aby niektóre osoby były diametralnie inne w realu.Zacietrzewienia się nie wysysa z palca.
  • malia 13.08.19, 21:29
    Oczywiście, że nie, mnie chodziło również o łatwowierność i naiwność tych osób.
  • nenia1 13.08.19, 21:24
    Nic specjalnego, podejrzewam. Po prostu nie znają innych sposób na lepsze samopoczucie i tak je sobie podnoszą.
  • ajrisz.ka 13.08.19, 21:28
    Nie należę do tych zawsze wiedzących lepiejsmile
    Wprost przeciwnie.
    Ale...ale...zdarzyło mi się namawiać dość młodą osobę, do porzucenia dotychczasowego życia i wyruszenia w świat...Na rok, na dwa - aby coś innego doświadczyć, zobaczyć, poznać ciekawych ludzi - bo ja zrobiłabym taksmile
    Chociażby ten Wrocław! smile jako coś godnego uwagi...skoro nie chce mieszkać np.stolicy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka