Dodaj do ulubionych

Pomóżcie schudnąć....

13.08.19, 22:46
Dobry wieczor, pomożecie? 😊
Dwa lata roznych zawirowan i chorob sprawilo ze przytylam lacznie 6 kg (wiem, to nie usprawiedliwia). Przy wzroscie 167 ważę 67 kg. Chce sie ogarnac, wwjsc w stare sukienki.
Podpowiedzcie prosze przede wszystkim jak i ile cwiczyc. Nie jestem zwolennikiem silowni, nie lubie tych spoconych cial, smrodu itd.
Mam za to w domu porzadna bieżnie, laweczke i rowerek. Jakies hantle tez się znajda. Moge wiec cwiczyc codziennie. Jak wykorzystac te sprzety? Mam na biezni rozne programy, 30 minut / 300 kcal, 30 minut / 600 kcal itp. Lub manualne. Moge cwiczyc codziennie, tylko ktore i ile?
I jeszcze mam jeden probelm... Jak skonczyc jest slodycze w nocy? 😊
Liczę na pomoc Wasza.
Dieta MZ - wdroże.
Edytor zaawansowany
  • ajrisz.ka 13.08.19, 22:54
    Nie pomogę - bo taksmile
  • majenkir 13.08.19, 23:29
    kateandkate napisał(a):
    > Dieta MZ - wdroże.

Nie tyle mniej, co rzadziej wink.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • lucky1983 13.08.19, 23:43
    Kilka konsultacji z trenerem personalnym polecam a potem wykorzystać sprzęt w domu ważne żeby wiedzieć jak ćwiczyć które partie itd. Ja ćwiczyłam z trenerką przez 6 m-ca teraz chodzę 3/4 razy w tyg wykorzystując jej wskazówki. Polecam
  • agonyaunt 13.08.19, 23:59
    6 kg? Paaaani, my się takim drobiazgiem nie zajmujemy, my tu odchudzamy po 20+ kg! A tak serio to zerknij w wyszukiwarkę, temat wraca jak bumerang, sporo użytecznego info jest we wcześniejszych wątkach, nie wiem czy komuś będzie się chciało wszystko powtarzać jeszcze raz.

A ze słodyczami - wystarczy nie jeść. Nie trzymać w domu, szklanka wody zamiast i w ogóle to w nocy spać, a nie szukać jedzeniasmile
  • mrs.solis 14.08.19, 00:02
    Zamiast martwic sie cwiczeniami na poczatek radze zrobic porzadek z jedzeniem slodyczy w dodatku w nocy.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • miedzymorze 14.08.19, 00:13
    >Jak skonczyc jest slodycze w nocy?

Przestać je trzymać w domu.
    pozdr,
    mi
  • evee1 14.08.19, 01:04
    Nie, bo oszaleje. Lepiej mieć w domu gorzka dobrej jakości czekoladę i zjeść kawałek.

--
    Internet... You start reading about sequoias and two hours later you know everything about Russian Revolution
  • jak_matrioszka 14.08.19, 10:14
    Wujku dobra rada, a co radzisz komuś, kto gorzka czekolade też lubi i na kawałku nie poprzestanie? Bo ja serio nie rozumiem dlaczego "gorzkiej nie da sie zjeść dużo" i w zwiazku z tym jest bezpieczniej mieć gorzka niż mleczna. Skad to przekonanie, że wszyscy lubia dokładnie to samo?
  • cauliflowerpl 14.08.19, 07:15
    "Jak skonczyc jest slodycze w nocy?"

Przestać je jeść.

Ostatnio w każdym wątku o chudnięciu pojawia się coś w stylu "jestem uzależniona od słodyczy". "Panie doktorze, mam kaszel, co Pan może dla mnie zrobić, acha, palę paczkę dziennie." Przestać palić na początek, może samo przejdzie.
  • 35wcieniu 14.08.19, 08:56
    Tru. Chociaż inna sprawa że dorosła, zdrowa osoba jedząca słodycze po nocach to jednak jest rzecz tak dziwna że nie wiem czy nie jest to związane z jakimiś problemami zdrowotnymi.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • aaa-aaa-pl 14.08.19, 09:14
    Dorosła osoba, która musi zjeść coś słodkiego w nocy ....- dziwne to.A jak nie zje to co się dzieje ?
  • cauliflowerpl 14.08.19, 09:39
    Byc moze drastyczne spadki cukru, za wczesnie zjedzona kolacja, za dlugie siedzenie w nocy bez jedzenia. Dopada i wtedy biegusiem po slodycze, bo organizm chce cukru NATYCHMIAST. Najlepiej wchodzi coca cola. I - pozornie bezpieczne bo nieslodkie - ziemniaki, najlepiej takie z obiadu, odsmazone, mmmm pyszotka o dwunastej w nocy wink
    Zarty zartami, ale to rzeczywiscie jest sygnal, ze cos jest nie tak.
  • bazia8 14.08.19, 20:53
    Można sobie łyknąć colę zero.

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • cauliflowerpl 14.08.19, 21:08
    Nie probowalam i nie zamierzam wink obawiam sie, ze organizm chce CUKRU a nie slodkiego smaku, a jak sie rece trzesa i kreci w glowie to nie czas na negocjacje.
    Grunt to do tego nie doprowadzac, po prostu.
  • gruba.ale.z.pasja 14.08.19, 21:11
    Męczy się. I po co?
  • pani-nick 14.08.19, 07:23
    Napisać na lodowce: „Nic nie smakuje tak dobrze, jak bycie szczupłym” 😜
    A na serio, zgadzam się z majenkir - jeść rzadziej.
    Ja ostatnio jem nawet pieczywo 🙊 a schudłam 2 kg, bo się najadam taka bułka z masłem bardziej, niż rukola z serkiem odtłuszczonym i nie chce mi się jeść przez 4-5 godzin, a nie 2.
  • jak_matrioszka 14.08.19, 10:16
    Niesamowite! Naprawde 500kcal najadasz sie bardziej niż 50kcal??? Chyba nikt tak nie ma...
  • pani-nick 14.08.19, 18:58
    Ruckola z serkiem ma moja droga ponad 300 kcal.
    Serek 180 gram (150 kcal), 2 łyżki oliwy z oliwek (120 kcal) plus ruckola i kilka pomidorków koktajlowych.
  • pani-nick 14.08.19, 19:00
    A! Jeszcze łyżka ziaren słonecznika!
  • gama2003 14.08.19, 10:18
    Powiesić na lodówce/szafce ze słodyczami zdjęcie własne możliwie najbrzydsze i upasione.
    Za każdym razem, gdy spojrzymy na zdjęcie wyobrazić sobie z jaką satysfakcją popatrzy na nasze kilogramy+ najbardziej nielubiana osoba. Najlepiej basztyl i to z tych najwredniejszych. Każdy ma kogoś takiego 😉
  • gruba.ale.z.pasja 15.08.19, 10:33
    I po co się tak katować? Jeśli ktoś nas nie lubi za wygląd to tym bardziej nie jest wart starań.
  • anika772 14.08.19, 07:26
    Ćwiczenia nigdy nie zaszkodzą, ale Twoim problemem numer jeden są- wspomniane mimochodem i z uśmieszkiem, zupełny drobiazg- słodycze w nocy.
    Najpierw z tym zrób porządek, bo za chwilę będziesz mieć poważniejszy niż sukienki problem.
  • larix_decidua77 14.08.19, 07:36
    BMI masz w normie. Poćwicz 3 razy w tygodniu po 30 min. Raczej te 300 niż 600 kcal. Oprócz tego ruszaj się więcej po domu i spaceruj. Jedz 3-4 posilki dziennie, nigdu nie podjadaj. Kup sobie dobrą, gorzką czekoladę i zjedz czasem rządek, po posiłku, nie w nocy. Nie ograniczaj kalorii, bo tylko jojo sobie zafundujesz. To nie jest zła waga.
  • gruba.ale.z.pasja 14.08.19, 08:23
    Przy takim wzroście to normalna waga, czego chcesz więcej od siebie?
  • evee1 14.08.19, 08:44
    Bo byla chudsza i z taka waga lepiej sie czula.
    Zeby nie bylo, ja akurat waze duuzo wiecej przy tym samym wzroscie i tez sie czuje OK, ale nie dziwie sie, ze autorka chcialaby wazyc mniej.

--
    Internet... You start reading about sequoias and two hours later you know everything about Russian Revolution
  • kanga_roo 14.08.19, 08:50
    z prawidłowym odżywianiem i ćwiczeniami to jest tak, że schudniesz kiedy zaczniesz się prawidłowo odżywiać, nawet bez ćwiczeń, ale nie schudniesz, kiedy będziesz przekraczać Twoje zapotrzebowanie energetyczne, choćbyś z ławeczki, bieżni i rowerka nie schodziła.
    słodycze w nocy świadczą o tym, że z Twoją dietą coś jest mocno nie halo. polecam wizytę u dobrego dietetyka, on Ci pomoże schudnąć.
  • mrs.solis 14.08.19, 21:48
    Po co ma wywalac kase na dietetyka? Co z tego, ze ktos jej ulozy diete, skoro ona bedzie po nocach wcinac slodycze. Szkoda kasy.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • lidek0 14.08.19, 10:12
    W kwestii ćwiczeń: wolisz uwierzyć nam niż skorzystać z pomocy fachowca na siłowni? Od paru wizyt nie przejdziesz tamtejszym smrodkiem a dowiesz się co i jak warto ćwiczyć bo samemu można sobie zaszkodzić. A ćwiczyć warto, może jakieś zajęcia grupowe typu tbc czy co Ci tam pasuje. A przy odchudzaniu 70% sukcesu to jednak dieta.

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • anorektycznazdzira 14.08.19, 23:56
    Właściwie masz bardzo podobne "parametry" do moich, i też się odchudzałam z 6 kg nałapanych podczas zawirowań.
    Nic mi nie pomagało, aż przypasowało mi: duuużo spacerów + dieta cukrzyka. Jednocześnie. Jak się trochę ogarnęłam i jak mogłam, dodawałam do tego jakiś trening lub zamieniałam dojazd do pracy z auta na rower (jadę 45 min). Dieta cukrzyka to małe porcje z niskim indeksem glikemicznym 5-6 razy dziennie. W praktyce jesz co 2,5-3 h, ale niskokalorycznie i zdrowo. Wymaga obczytania i przygotowania się do diety. Nie wymaga katowania się, trzeba się ograniczać. Słodyczy się nie je.
    W tym czasie duuuużo się chodzi. Zainstaluj apkę i wyrabiaj min. 10 tys kroków dziennie.
    Dlaczego tak- większość diet niskokalorycznych zarzyna metabolizm, ta nie. Większość odchudzajcych się nie daje rady ciągnąć ostrcyh treningów, marsze nie sa ostre ale pochłaniają sporo kalorii i pięknie podkręcają metabolizm. Nie będzie szybko, chudnie się poniżej 1 kg na tydzień, zwykle na początku nawet 0,5 na tydzień, ale za to efekty są bardzo trwałe i sam proces bardzo zdrowy. Zamiast osłabienia występuje raczej przypływ energii. Ja już swoje 6 kg zrzuciłam, polecam.

--
    'Bóg zapłać, pradawni bogowie!' by król Julian
  • kateandkate 15.08.19, 23:48
    Bardzo dziekuje,
    O diecie poczytam i bardzo lubie szybki chód po biezni. Nie oczekuje spektakularnych i szybkich efektow, ale chcialabym powoli pozbyc sie tej szostki 😊

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka