Dodaj do ulubionych

O na trądzik z apteki?

14.08.19, 10:38
Dla nastolatka , na moje oko trądzik grudkowy , bez jakiś mega ropniaków , po prostu grudki na twarzy.Wiek taki że mu przeszkadza...kiedyś było Benzacne ale widzę że już nie jest w sprzedaży Co polecacie w zamian , kosmetyki odpadają , chodzi mi o żel, krem , maść apteczną.
Edytor zaawansowany
  • 35wcieniu 14.08.19, 10:48
    Benzacne nadal jest.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • pasquda77 14.08.19, 10:59
    U mnie w żadnej aptece w mieście nie ma i mówią, że wycofali?
  • 35wcieniu 14.08.19, 11:03
    Jakaś akcja była z wycofywaniem jednej partii bo coś z nią było nie tak, więc może dlatego, ale ogólnie jest.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • thaures 14.08.19, 12:10
    35wcieniu napisał(a):

> Jakaś akcja była z wycofywaniem jednej partii bo coś z nią było nie tak, więc m
    > oże dlatego, ale ogólnie jest.

I udało Ci się ostatnio kupić?
    Od lipca zeszłego roku benzacne nie ma w żadnej hurtowni w moim mieście- kilkusettysiecznym. Jest krem akneroxiid 10- ten sam skład, 3 razy drozszy.

• pasquda77 14.08.19, 12:15
    Widzę że w aptekach internetowych jest , ale dolicz wysyłkę i żaden biznes...
  • 35wcieniu 14.08.19, 12:19
    Nie używam (już big_grin), ale widziałam jak kupowała dziewczyna przede mną w aptece, dlatego wiem że jest.
    Poza tym jest w aptekach internetowych, więc jak w Twoim mieście nie ma, a na syna ten lek działa to zawsze można zamówić.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • aaa-aaa-pl 14.08.19, 10:56
    Mój dziubas traktuje pojedyncze wypryski mascią typu tribiotic( wszystko ładnie znika).Czasami przeciera twarz tonikiem antybakteryjnym.
  • 35wcieniu 14.08.19, 11:04
    Tribiotic na trądzik grudkowy nie pomoże bo to jest pod skórą, taka kasza. Jeżeli już to coś z kwasami.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • pade 14.08.19, 11:06
    Ja mam w apteczce acnederm, acnex i maść ichtiolową. Te dwa ostatnie na większe, bolące wypryski. Wszystkie działają bardzo dobrze.

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • larix_decidua77 14.08.19, 11:08
    Idź z nim do dermatologa.
  • lidek0 14.08.19, 11:31
    Mój raz na jakiś czas zalicza czyszczenie twarzy u kosmetyczki i jest bardzo zadowolony, na co dzień żel do mycia twarzy, krem nawilżający do cery trądzikowej

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • molik28 14.08.19, 11:40
    Mojemu dermatolog zaleciła skinoren. Jest bez recepty od niedawna
  • pasquda77 14.08.19, 12:03
    I jak po tym skonorenie, lepiej?Właśnie biorę go pod uwagę , są chyba dwa rodzaje , który używacie?
  • pasquda77 14.08.19, 12:30
    Ojp...ktoś chyba zwariował:
    allegro.pl/oferta/benzacne-10-lek-na-tradzik-przeciwtradzikowy-10-8377708071
  • 35wcieniu 14.08.19, 12:33
    Ale dlaczego na allegro szukasz? Zobacz w aptekach.
    www.aptekagemini.pl/benzacne-10-zel-30g.html

--
    - Ale jak przez głowę?
  • pasquda77 14.08.19, 12:38
    Nie tyle szukam co rzuciłam okiem z ciekawości , zamówię z Twojego linku , pamiętam że mnie 30 lat temu pomagał 😉
  • molik28 14.08.19, 17:11
    Nie pamiętam jski ten Scinoren. Pomagał ale lekarka każe zmieniać co jakiś czas bo skóra się przyzwyczaja. Potem był Duac, też ok ale na receptę. Teraz Clindacne i Acnelec, oba na receptę. Żaden nie zlikwidował problemu ale było o wiele lepiej.
  • annia_ko 14.08.19, 12:58
    Polecam serię Aknicare - polecona przez dermatologa i w moim przypadku pomogło

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka