Dodaj do ulubionych

Elektryzujące Zakopane.

14.08.19, 16:48
Straszne jak traktują turystów:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25087032,awantura-w-zakopianskim-pensjonacie-turysci-zostali-pobici.html#s=BoxOpCzol5
A wypowiedź policjanta szyta grubą nicią, widać że za wszelką cenę chce chronić swoich, a nie pobitych turystów. Na babkę były skargi na portalach od 2016 roku i dopiero teraz wybuchła bomba.
Edytor zaawansowany
  • ajrisz.ka 14.08.19, 16:53
    Taaakie rzeeeczy...tylko w Polsce! smile
  • bigzaganiacz 14.08.19, 16:54
    dobre , dobre

na marginesie bylo tu kilka mundrych twierdzacych ze phi kto w lipcu jezdzi nad baltyk , ja jezdze w sierpniu i sie rozplywam z goraca , nie dodaly ze sie rozplywaja przy 21 stopni i deszczu
  • betty_bum 14.08.19, 17:46
    Moim zdaniem jedni warci drugich (chociaż ze wskazaniem na kobiety, którym peron odjechał). Zachowanie policji bardzo słabe, aż trudno słuchać. Góralom z okolic Zakopanego zupełnie nie ufam, w żadnym innym miejscu turysta nie czuje się ofiarą tak jak tam, a przecież nic tam nie ma, miasto brzydkie, kolejki do wyciągów. Nie lubię, nie jeżdżę od lat.
  • homohominilupus 14.08.19, 18:01
    Jak nic tam nie ma! A gory? A teatr Witkacego?
    Juz bez przesady, mozna trafic na przyzwoite kwatery a od Krupowek trzymac sie z dala.
    Na narty faktycznie slabo ale nie przesadzajmy z tym hejtem na Zakopane.

--
    Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise wink
  • margotka28 14.08.19, 18:08
    góry nie są w Zakopanem wink A do teatru Witkacego można podjechać z okolicznych miejscowości. Od prawie 20 lat nie jeżdżę do Zakopanego. Nie cierpię tego miejsca. A góry uwielbiam. I spędzam tam czas. Ale nie nocuję, nie stołuję się, nie zwiedzam Zakopanego.
  • homohominilupus 14.08.19, 18:16
    Ale z Zakopanego najlatwiej sie dostac do Kuznic, Koscieliskiej, nawet na Lysa Polane, jesli nie jestes zmotoryzowana.

--
    Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise wink
  • betty_bum 14.08.19, 19:25
    Do teatru chodzi promil turystow. Góry nie są w Zakopcu
  • odnawialna 14.08.19, 18:11
    a czym turyści zawinili? bo nie bardzo rozumiem
  • frey.a86 14.08.19, 18:15
    Jacy "jedni warci drugich", jak właściciele to ewidentne świry. Poczytaj opinie na trip advisor, ciągną się chyba od dwóch lat. .
  • betty_bum 14.08.19, 19:21
    Opini nie czytałam, ale dramatyczne sceny mnie śmieszą.
  • odnawialna 14.08.19, 19:41
    Naprawdę? śmieszyłoby Cię, gdyby ktoś Cię wyzywał, szarpał, bił, pluł, traktował paralizatorem i wyrzucał Twoje rzeczy przez okno?
  • memphis90 14.08.19, 19:53
    Poczytaj opinie na tipadvisor... Połowa gości szcza pani do łóżek, druga połowa za głośno rozmawia, reszta wylatuje za brak kapci, zle parkowanie albo spóźnienie. W ramach atrakcji masz wizyty policji i eksmisje o 3 nad ranem - własną lub sąsiadów...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • betty_bum 15.08.19, 03:11
    Przeczytałam opinie i chyba tym bardziej uważam, że jedni warci drugich. Kto pcha się w takie miejsce, a potem zamiast bronić siebie i rodziny gania z telefonem i krzyczy, że go biją?
  • feliz_madre 14.08.19, 20:10
    betty_bum napisał(a):

> Moim zdaniem jedni warci drugich

Chyba żartujesz? Jak wyjedziesz na urlop i właściciel mieszkania ciebie tak potraktuje - weźmie kasę i wywali cię, zniszczy rzeczy, pobije, opluje i porażki oaraluzatorem - to też będziesz tego warta?
  • feliz_madre 14.08.19, 20:12
    >porażki oaraluzatorem - porazi paralizatorem...
  • bukietlisci 14.08.19, 19:09
    Ponad 15 lat temu zachciało mi się Sylwestra pod Giewontem. kwatery zarezerwowaliśmy odpowiednio wcześniej - telefonicznie zapewniano nas że cud miód i orzeszki.
    po przyjeździe... tam był po prostu syf. gospodarzom nie chciało się nawet umyć kibelka czy prysznica po poprzednich jeleniach. na podłodze walały się kłęby kurzu. poprosiłam gospodynię, pokazałam palcem co jest nie tak. i teraz: po chwili gospodyni wróciła ze ściereczką. jedną. przetarła nią umywalkę, kibelek, prysznic ( jednym ciągiem), półki w szafie ( bo tam też był syf) i zaczęła tą ściereczką zbierać co większe koty kurzu z podlogi. spytałam, kiedy posprząta jak trzeba i się zaczęło.
    dowiedzieliśmy się o sobie wielu ciekawych rzeczy. mianowicie, ja byłam lekkiego prowadzenia się a mój mąż narządem płciowym oraz synem s...wy. oraz byliśmy popier...ni i wydziwialiśmy. to już wygłąszał gospodarz, który nadbiegł na pomoc żonie. za chwilę pojawili się ich krewni , para ok. dwudziestki i tu już zaczęłam się bać.
    reasumując: zwrócili pieniądze za zaliczkę, jak postraszyłam u.s. do samego samochodu, gdzie szybko schodziliśmy z bagażami goniły nas przekleństwa i plucia. w związku z tym łatwo przyjdzie mi uwierzyć w rację turystów z artykułu.
    ps. od tamtego czasu moja noga z Zakopcu nie postała.
  • leann32 14.08.19, 19:48
    Skandal.
    Ale nie o tym.
    Ten facet to taka pi...da ze az ciezko uwierzyc.

Wpada do chaty jakas chora babka z inna, klnie, wydziera sie, jest agresywna, w rece maja paralizator wiec nie wiadomo co jeszcze, rzucaja przedmiotami.

A w obok stoi żona i male dzieci a gosc drze się, biega z komórką j piszczy ze go baby biją. W momencie kiedy jego zona jest uderzana ten kretyn dalej biega z telefonem zamiast bronic żony przed agresorką. Ja wszystko rozumiem, ale takiego chłopa to bym nie chciala mieć obok siebie.
  • gruba.ale.z.pasja 14.08.19, 21:08
    W sądzie nagrania się przydadzą.
  • kryzys_wieku_sredniego 15.08.19, 00:12
    Przy rozwodzie.
  • bywalec.hoteli 15.08.19, 01:16
    Gość rzeczywiście pipa na maksa. Al Może oni postanowili sobie zarobić, wiedząc wcześniej jakie są wariatki właścicielki.

--
    Lato smile
  • bigzaganiacz 15.08.19, 02:13
    bronic żony przed agresorką. Ja wszystko rozumiem, ale takiego chłopa to bym nie chciala mieć obok siebie

Jak by im sprzedal po fandze w nos to bys pierwsza gardlowala ze huligan staruszki bije
  • memphis90 14.08.19, 19:50
    Ale dramat - pani właścicielka połowie wynajmujących zarzuca, że jej sikają do łóżka 😂😂😂

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • livia.kalina 14.08.19, 21:18
    Może jest jdakś klub łóżkosikaczy, który sobie to miejsce poleca?

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • szarsz 15.08.19, 00:18
    Łóżkosikaczy bój się bój, chroń materac twój.

Umarłam, jak to pierwszy raz usłyszałam.
  • ewkadrzewka 14.08.19, 20:19
    pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g274793-d8288277-Reviews-or5-Willa_Tatarzanka-Zakopane_Lesser_Poland_Province_Southern_Poland.html
  • heca7 15.08.19, 08:18
    Tatarzanka? A to oni mają coś wspólnego z Tatarami? wink
    Kiedyś było takie powiedzenie- gość nie w porę gorszy od Tatarzyna. Tu chyba jest odwrotnie.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • pani-nick 14.08.19, 20:59
    Zakopane to dla mnie obciach na miarę Egiptu.
  • gruba.ale.z.pasja 14.08.19, 21:10
    Ja byłam w Egipcie jeszcze przed ślubem, bardzo mi się podobało, ludzie przemili, nigdzie nie czułam się tak doceniona jak tam jako kobieta, ciągle komplementy i próby umówienia się, nie to co w Polsce, jak nie wyglądasz jak miss świata to nie istniejesz.
  • triss_merigold6 15.08.19, 08:18
    Chcieli się umówić z Twoim obywatelstwem UE.
  • betty_bum 15.08.19, 08:31
    Ja tam miłości nie szukam i doznań, a Egipcjanie przy góralach to jednak klasa
  • triss_merigold6 15.08.19, 08:42
    Górale nie posuwają turystek tylko doją z nich kasę.
  • betty_bum 15.08.19, 09:00
    I to ma być lepsza opcja, bo ani przyjemności ani pieniędzy turystki z Zakopanego nie mająwink
  • triss_merigold6 15.08.19, 09:07
    Masz problem z czytaniem? Nigdzie nie napisałam, że to lepsza opcja, nie trawię górali z Podhala i nie jeżdżę do Zakopanego, do Egiptu też nie, bo się brzydzę.
  • betty_bum 15.08.19, 09:16
    Jeśli mam to wytłumacz mi co miałaś na myśli pisząc to co napisałaś.
  • tanebo2.0 14.08.19, 21:20
    Zakopane to wioska a nie miasto. Nic dziwnego że można tam spotkać wsioka...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • 18lipcowa3 14.08.19, 21:49
    Dzizass i to jeszcze funkcjonuje??
    A opinie które czytałam o właścicielach świadczą o chorobie psychicznej a nie o chamstwie.

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • obrus_w_paski 15.08.19, 00:32
    H, czytam opinie o tym obiekcie na Google i trip advisor- mrożące krew w żyłach historie pojawiały się już. W 2016! Ponoć policja do jednym klientów powiedziała „nie czytają państwo opinii?!”
    Wyglada na to, ze to kolejni wariaci, tak jak ja psychicznie chora rodzina (seniorka jest dermatologiem), która terroryzuje sąsiadkę. Masakra
  • volta2 15.08.19, 01:23
    Jakim cudem booking I trip mają to miejsce w ofercie? Klienci powinni zewrzeć szyki i uderzyć be pośrednika, który mając sygnały wciąż oferuje pokoje.
  • triss_merigold6 15.08.19, 08:20
    Nihil novi sub sole. Wielopokoleniowe skutki braku jodu, FAS i chowu wsobnego.
  • wioskowy_glupek 15.08.19, 09:12
    Też bym nie chciała takiej pipy za męża. Jakbym była facetem a ktoś by potraktował moja żonę paralizatorem, to miałby go wsadzonego w dupę i mordę obitą

--
    "Zdajesz sobie sprawę, że próbujesz uzyskać racjonalną odpowiedź od czegoś, czego mentalność jest mieszaniną mentalności prymitywnego wieśniaka i odczuć autystyka, i co nigdy nie będzie w stanie zrozumieć sytuacji innej niż ta której samo doświadczyło?" ~ kosheen4
  • mgla_jedwabna 15.08.19, 09:15
    Zakopane to dla mnie fenomen. Najbrzydsze miasto w Polsce - wieś, która zbyt szybko się rozrosła. Wszystkie wady miasta i wsi jednocześnie.

Kiedy czytam historie takie, jak powyższa, dziwię się - bo ofert wynajmu kwater, apartamentów itd. jest tam mnóstwo. Czy ci właściciele nie boją się, że biznes im padnie wobec konkurencji?

Moje osobiste doświadczenia są takie, że za każdym razem zatrzymuję się gdzie indziej. Było tych pobytów kilkanaście, z czego przy około połowie korzystałam z kwater w Zakopanem. I tylko do jednego miejsca wolałabym nie wracać, choć nie mam poważnych zarzutów, tylko drobne zastrzeżenia. Ogólne wrażenia raczej takie, że właściciele starają się, dbają, chcą żeby klient wrócił (co do mnie, to po prostu za każdym razem potrzebowałam innej lokalizacji). Więc tym bardziej nie rozumiem takich ludzi, jak opisane właścicielki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka