Dodaj do ulubionych

Dieta Katarzyny Srzyneckiej

15.08.19, 11:28
beszamel.se.pl/modne/katarzyna-skrzynecka-na-diecie-warzywnej-stracila-10-kg-sprawdz-jak-schudnac-z-vegan-detox,20135/
Co sądzicie na ten temat? Nie za szybkie to chudnięcie? Pytam, ponieważ też jestem zwolenniczką radykalnie podjętych kroków w tym temacie wink Internauci zarzucają, że taka dieta skończy się szybkim efektem jo-jo. Z drugiej strony mąż Skrzyneckiej jest dietetykiem... Myślę, że jak naprawdę stopniowo wprowadza się później pozostałe produkty i pilnuje ilości spożywanych kalorii, to jest szansa, że wymarzona sylwetka pozostanie na dłużej.
Edytor zaawansowany
  • cauliflowerpl 15.08.19, 11:49
    Sadze, ze jakby odchudzanie sie dietami cud bylo latwe i skuteczne. to nie mielibysmy 60% osob z nadwaga lub otyloscia. Detoksik i zrobione, wszyscy chudzi.
  • aguar 15.08.19, 12:01
    "ponieważ też jestem zwolenniczką radykalnie podjętych"
    Też jestem zwolenniczką radykalnych, ale takich, że dieta ma być od dzisiaj na zawsze. Czyli tak ją ustawić, żeby już do końca życia mniej więcej tyle jeść. Moim zdaniem nie ma szans przy nastawieniu, że teraz się pomęczę, ale w przyszłości jak już będę chuda, to znów sobie pojem.
    Często słyszałam takie teksty "Ty jesteś szczupła, to sobie możesz pozwolić". Tyle, że ja właśnie dlatego jestem szczupła, że sobie nie pozwalam, chociaż mogę.
    Nie sprawdzają się też diety, w których się jest ciągle głodnym. Trzeba jeść małe posiłki, ale na tyle często, aby do takiego silnego głodu nie dopuszczać. Jak obserwowałam osoby, które planowały: nie jem kolacji, nie jem śniadań, nie jem pół dnia, to one potem się nagradzały za to, że wytrzymały, objadając się. Czyli podsumowując dieta niedrakońska, ale taka, żeby była do wytrzymania na zawsze.
  • cauliflowerpl 15.08.19, 13:01
    Często słyszałam takie teksty "Ty jesteś szczupła, to sobie możesz pozwolić"
    Ja tez. I wiesz co? Przestaje ostatnio wierzyc w moje cudowne geny. Jak poczytam jak sie ludzie odzywiaja to dochodze do wniosku ze to zadne dobre geny, to po prostu dobre odzywianie od dziecka.
  • jak_matrioszka 15.08.19, 14:29
    "Nie sprawdzają się też diety, w których się jest ciągle głodnym. Trzeba jeść małe posiłki, ale na tyle często, aby do takiego silnego głodu nie dopuszczać."

O ile z pierwszym zdaniem sie zgadzam, o tyle drugie nie u każdego sie sprawdzi. Ja wieksza cześć życia byłam szczupła, jedzac dwa razy na dobe i nie czujac głodu ani potrzeby podjadania w miedzyczasie. Jedzenie co trzy godziny napedza u mnie głód i doprowadza do diety 5000kcal dziennie. Wakacje z Ksieciem Małżonkiem sa pod wzgledem jedzeniowym koszmarem. Po pierwsze, on musi jeść czesto, wiec jak jesteśmy razem to ja po jakimś czasie zaczełam jeść tak czesto jak on. Po drugie, on je powoli. Tak powoli, że kelnerzy pytaja czy może mu nie smakuje, bo wszyscy już dawno zjedli a on nawet w połowie nie jest. Ja jem szybko, mimo starań, wiec zanim on dojdzie do końca obiadu to ja znów jestem głodna sad Nie jestem za to ematka o żelaznej dyscyplinie i nie dam rady wysiedzieć w knajpie, otoczona zapachami i jedzacymi ludźmi przez 2h o suchym pysku. Najpierw próbuje sie ratować woda, ale po 3 litrach mam już dość i znów coś sobie zamawiam sad Wieczorem on znów co chwile musi coś zjeść (dla mnie te 3h to co chwile), wiec ja też sie załapywałam. Wiem, że te co trzy godziny polega na małych porcjach, ale ja jestem wściekle głodna cały dzień jak 2000kcal podziele na 6 razy, a najedzona jak 1500kcal zjem w dwóch posiłkach.

Nie jestem zreszta jedyna, której dieta "jedz czesto" nie pasuje. Mam znajomego, który miał schudnać do operacji, właśnie w ten sposób. Był na kursie, grupa koło 20 osób, mieli sie wspierać. Równolegle z nimi była druga grupa, a w niej jego żona, bo ona poszła prywatnie. Z tych dwóch grup oni znaja jednego kto długotrwale schudł, bo na poczatku wszyscy kilka kg stracili, a po kilku latach wszyscy poza tym jednym dalej sa grubi. Lekko liczac 24 osoby na 40 nie schudło, o 15 nic nie wiadomo.
  • ania2806 15.08.19, 12:44
    Beyonce też zastosowała jakiś czas temu detox weganski przed trasą koncertową, żeby stracić kilogramy pociążowe. Straciła i owszem. Sprawdźcie jak wyglądała na premierze filmu Lion King w Londynie. Kilogramy niestety wróciły...
  • pani_tau 15.08.19, 12:58
    Wstyd mi, że pamiętam takie rzeczy, ale Skrzynecka już kilka razy spektakularnie chudła, żeby w dwójnasób odzyskać utraconą wagę.
  • ms.piggy 15.08.19, 13:12
    Patrząc na tę panią, jej kwadratowego męża, ich poczucie mody, zdjęcia z filtrami, że aż oczy bolą....to jej dietę potraktowałabym jak news z Pudelka smile
  • lot_w_kosmos 15.08.19, 14:01
    Ja widziałam wczoraj na insta zdjęcia jej męża z córką.
    To istny mutant, naprawdę.
    Jak oni mogą tego nie dostrzegać....
  • cauliflowerpl 15.08.19, 14:13
    Zajrzałam.
    Odkąd zaglądam na samcze forum nie mogę wyjść z podziwu, dla ilu młodych polskich mężczyzn taka właśnie sylwetka jest ideałem męskiej figury.
    Nie pamiętam kiedy ostatnio na żywo widziałam takiego pakera, a w wysportowanym gronie się obracam.
  • iberka 15.08.19, 14:42
    Mam wśród Radnych jednego takiego - wygląda jak Pan Łopucki....ostatnio na sesji pękła mu marynarka 😂
  • cauliflowerpl 15.08.19, 21:00
    O kurde, zajrzałam jeszcze raz.
    Od tamtej pory Pani Skrzynecka dorzuciła 3 zdjęcia w tym dwa selfiki.
    Rola detoksu w moim jej postrzeganiu zeszła jakby na dalszy plan.
  • lot_w_kosmos 15.08.19, 21:04
    Zachowanie, jakby z detoksem wypłukała szare komórki niestety....
  • simply_z 15.08.19, 22:54
    Ona jest dla mnie swego rodzaju fenomenem. Pomijam fatalny gust ubraniowy ale..
    babka ładna, utalentowana, świetnie śpiewa, zna języki, dobrze tańczy, ma miły głos, jest/była aktorką, wydawałoby się inteligentna kobita a w sumie podgłupiasta..
  • riki_i 15.08.19, 14:00
    Miesiąc temu byłem gościem hotelu Unitral w Mielnie, gdzie bawiła również Pani Skrzynecka z mężem i córeczką. Pani Kasia wyglądała jak zasuszona wiekowa drypcia, źle kontrastowała ze swoim napakowanym mężem prezentującym typ chippendealsa. Nie potrafię sobie wyobrazić że od tego czasu jeszcze schudła. Na pewno nie stanowi jakiegokolwiek pozytywnego wzorca dla kobiet.
  • pani-nick 15.08.19, 21:16
    Riki.. unitral? Serio? 🤦‍♀️
  • riki_i 16.08.19, 16:15
    Przepraszam, o co ci chodzi? To całkiem dobry hotel.
  • volta2 15.08.19, 18:32
    tydzień czy dwa temu jadłam obiad w knajpie obok skrzyneckiej i małżonka, jej nie widziałam bo siedziałyśmy obok siebie w tej samej linii więc nawet nie wiem, czy rzeczywiście zeszczuplała ale mając takiego małżonka zeszłabym na zawał ze zgryzoty. mój się ciągle sportuje i mam wyrzuty że nie sportuję sie z nim, ale mój wygląda jak połowa fitnessmałżonka skrzynki. nie dziwię się, że szuka sposobu na lepszy wygląd. inna sprawa, wiek jej nie służy, wkroczyła chyba w okres okołomenopauzalny i ten okres dla niej jakiś niełaskawy.
  • fornita111 15.08.19, 18:50
    Skrzynecka sympatyczna babka, ale zatowno ona jak i jej maz wygladaja strasznie nieestetycznie i jakos tak niezbyt zdrowo. Zwlaszcza on.
  • pani-nick 15.08.19, 20:50
    Dla mnie jazda na samych warzywach jest nie do przejścia.
    Jakiś czas temu zaserwowałam sobie 3 dniowy detoks sokowy (1200 kcal, wiec wcale nie jakoś mało).
    To był dramat.
    I nie chodzi o słaba wole, tylko o to, ze mój organizm na samych warzywach nie działa tak, jak powinien.
    Muszę mieć tłuszcz i białko.
  • jak_matrioszka 15.08.19, 20:55
    1200kcal na sokach to w sumie same weglowodany z przewaga prostych? Co dał Ci ten detoks?
  • pani-nick 15.08.19, 21:01
    Nic. Nie! Wróć! Permanentny wku.w.
  • jak_matrioszka 15.08.19, 21:16
    To jak mi ciśnienie zbyt spadnie, to też sobie strzele detoks wink
  • pani-nick 15.08.19, 21:34
    😂 kawa zdrowsza i smaczniejsza
  • jak_matrioszka 15.08.19, 22:31
    Nie dam rady wypić kawy. Uwielbiam zapach, słodkie desery o smaku kawy, ale czystej nie przełkne.
  • fornita111 15.08.19, 22:42
    Mam tak z rumem wink
  • czekoladazkremem 15.08.19, 22:08
    Pani Srzynecka taka ładna kiedyś była - niedawno oglądałam starusieńki odcinek "Śpiewających fortepianów" z jej udziałem. Szkoda, że czas nie był dla niej łaskawy. I te długie włosy ją postarzają, powinna nosić krótsze.
  • 21mada 16.08.19, 17:10
    Ona ma taka figurę ze nawet jak jest schudnie to wyglada grubo. Wiotka trzcinka to nie jest. Brakuje jej lekkości.
  • raczek-nieboraczek 16.08.19, 22:22
    Arzyw

Warzywna znaczy bez owocow ?
    Maliny, sliwki, arbuzy, jezyny, borowki .....odpadaja
    Bardzo smutne.

Z miesa, ryb moge latem zrezygnowac. Wege okresowym jestem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka