Dodaj do ulubionych

Tatarzanka i pobici przez właścicielkę goście

15.08.19, 16:31
24tp.pl/n/60209
Z komentarzy dowiadujemy się, że właścicielka to lokalna działaczka pisu.
Z opinii innych klientów, że proceder wywalania gości za głupstwa i nie zwracania za nieodbyty pobyt trwa już kilka lat, klienci zgłaszają na policję i na tym się kończy.
Edytor zaawansowany
  • sylwus34 15.08.19, 17:11
    Zobaczyłam tytuł wątku i pomyślałam, że pewnie jakaś pisówka. No i masz.
  • homohominilupus 15.08.19, 17:15
    Niektóre forumki zachowują się podobnie do tych wściekłych bab. Obstawiam jeden nick... wink

--
    Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise wink
  • chatgris01 15.08.19, 17:27
    big_grin

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • rosapulchra-0 15.08.19, 17:56
    Ja też. Może to rodzina?

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • homohominilupus 15.08.19, 18:33
    rosapulchra-0 napisała:

> Ja też. Może to rodzina?

To babsko w niebieskim sweterku i okularach to może być nasza agresorka we własnej osobie...

--
  • cauliflowerpl 15.08.19, 19:59
    Za stara, wszak jednym z głównych argumentów agresorki jest wytykanie przeciwniczkom wieku, dla niej 35 latka to już starsza pani. Chociaż z drugiej strony to może być jak z tymi biskupami atakującymi gejów...
  • rosapulchra-0 15.08.19, 21:35
    Podobno ma kilkuletnie dziecko modelkę i mieszka w dużym mieście na południowym zachodzie Polski.

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • bywalec.hoteli 15.08.19, 21:57
    Snejkowa? smile

--
    Lato smile
  • chatgris01 15.08.19, 22:01
    Nie.

--
  • homohominilupus 15.08.19, 23:31
    bywalec.hoteli napisał:

> Snejkowa? smile

Ty to lubisz tak się podkładać snejkowej, prawda? Jakaś masochistyczna przyjemność, czy jak?
    PS. Zawsze mnie to śmieszy, jak ją prowokujesz a ona się na te prowokacje łapie. Chociaż ostatnio trochę mniej.

--
  • bywalec.hoteli 15.08.19, 23:46
    Dziękuję za uznanie. Ja ją zablokowałem, więc nie wiem co odpisuje. Nie mam z tego przyjemności smile

--
    Lato smile
  • anahera 16.08.19, 00:59
    Nic nie odpisuje bo jak ja zablokowales to ona rowniez i Twoich postow i wpisow nie widzi.
  • snakelilith 16.08.19, 01:30
    Bzdury. Widzę i czytam. On zresztą też. I nawet odpowiada, tylko zamiast pisać pod moim postem, pisze pod swoim jak w wątku o Berlinie. big_grin Rozumek jak u trzylatka. big_grin
  • bywalec.hoteli 16.08.19, 02:05
    No niestety ona je widzi i może sobie pisać różne głupoty w odpowiedzi, na szczęście ja ich nie widzę.

--
    Lato smile
  • homohominilupus 16.08.19, 08:42
    bywalec.hoteli napisał:

> No niestety ona je widzi i może sobie pisać różne głupoty w odpowiedzi, na szcz
    > ęście ja ich nie widzę.
    >
    O, i znowu wink

--
  • cauliflowerpl 16.08.19, 08:25
    Niestety to tak nie dziala. A szkoda.
  • bywalec.hoteli 16.08.19, 10:29
    ?

--
    Lato smile
  • bywalec.hoteli 16.08.19, 10:30
    Tez bym chciał żeby mnie ta agresywna baba z opolskiego zablokowała.

--
    Lato smile
  • bywalec.hoteli 16.08.19, 10:42
    Nie wiadomo co gorsze - wściekła agresywna baba z Podhala czy wściekła agresywna baba z Opola. I tu i tu ta południowa, góralska zaciętość i wściekłość.

--
    Lato smile
  • tiszantul 16.08.19, 11:12
    Opole to może mniejszość niemiecka?
  • bywalec.hoteli 17.08.19, 10:33
    Z drugiej strony może ludzie w Opolskiem są w porządku? Jedna baba im nie pasowała to wyemigrowała smile

--
    Lato smile
  • snakelilith 16.08.19, 01:41
    homohominilupus napisała:

> PS. Zawsze mnie to śmieszy, jak ją prowokujesz a ona się na te prowokacje łapie
    > . Chociaż ostatnio trochę mniej.

A wiesz dlaczego mniej? Bo bywalcowi tyle razy się już oberwało i to od różnych forumek, że teraz się pilnuje i produkuje mniej obleśności. To taki mały kmiotek, który walczy ciągle o uwagę i nie potrafi znieść odrzucenia. Może więc moja systematyczność do czegoś się przydała. big_grin
  • homohominilupus 16.08.19, 08:41
    snakelilith napisała:

> homohominilupus napisała:
    >
    > > PS. Zawsze mnie to śmieszy, jak ją prowokujesz a ona się na te prowokacje
    > łapie
    > > . Chociaż ostatnio trochę mniej.
    >
    > A wiesz dlaczego mniej? Bo bywalcowi tyle razy się już oberwało i to od różnych
    > forumek, że teraz się pilnuje i produkuje mniej obleśności. To taki mały kmiot
    > ek, który walczy ciągle o uwagę i nie potrafi znieść odrzucenia. Może więc moja
    > systematyczność do czegoś się przydała. big_grin

Ale do Ciebie ma jakas masochistyczna slabosc wink

--
  • chatgris01 16.08.19, 08:55
    Na mnie to jego specjalne podkładanie się Snake też sprawia wrażenie masochizmu.

--
  • snakelilith 16.08.19, 12:29
    Bo ten mały kmiotek "wilgotna łapka" ze wschodniej wsi myśli, że to ja jestem winna temu, że kobiety na tym forum nie doceniają jego polotu. big_grin I najśmieszniejsze są te jego ciągłe komunikaty, że mnie nie czyta, reagujące jednak regularnie na moje wpisy. Co za rozwielitka. big_grin
  • zlota.ptaszyna 17.08.19, 11:04
    Tylko snake prowokuje swoim poziomem czy całe forum?

To tylko forum a co by było gdybyście wy wynajmowały pokoje a bywalec by przyjechał jako gość z booking ?? ????
    Jest tu ktoś kto by miał na tyle opanowania ze by nie wyskoczył z paralizatorem ? Nawet święty Piotr by tego nie wytrzymał sad
  • aaa-aaa-pl 15.08.19, 17:15
    Czytałam o tym- właścicielka ma taką " metodę" na zarabianie pieniędzy( wyrzuca gości po 1 dniu- np. w nocy).Ludzie pisali, że pod byle pretekstem to robi.
  • bei 15.08.19, 17:18
    Może teraz już nie znajdzie chętnych ...
  • ninanos 15.08.19, 17:23
    Mam nadzieje, że pani stanie się "sławna" i już nie zarobi na ludziach. Na bookingu miała ponoć dobre oceny, bo jak kogoś wywalała to wpisywała, że nie dotarli na miejsce i nabici w butelkę goście nie mogli wystawić oceny.
    Policja też jej i mateczce dziwnie przychylna była, nawet wczasowiczom w starciu z właścicielką tego dobytku mandat wystawili za zakłócanie ciszy.
  • chicarica 15.08.19, 17:53
    O, to będzie może okazja żeby suweren sobie sprawdził co się stanie, kiedy wejdzie w konflikt z lokalnymi przedstawicielami partii rządzącej i czy będzie tak prawo i sprawiedliwie.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • triss_merigold6 15.08.19, 18:10
    Suweren też z PiS. Nikt normalny nie jedzie w szczycie sezonu do Zakopanego.
  • rosapulchra-0 15.08.19, 18:12
    Tak. Ty jesteś jedyna normalna..

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • triss_merigold6 15.08.19, 18:18
    Może nie jedyna, ale niewątpliwie normalna.
  • rosapulchra-0 15.08.19, 21:36
    Tylko Ty jedna tak o sobie sądzisz.

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • rosapulchra-0 15.08.19, 21:37
    *ty

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • 35wcieniu 16.08.19, 08:51
    To akurat swieta prawda.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • edelstein 15.08.19, 18:07
    W sumie nie wiadomo jak to skomentowac.Abstrakcja jakas.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • triss_merigold6 15.08.19, 18:11
    Normalnie, jak to górale: zdążyli przepić zaliczkę więc wywalają gości, żeby zarobić podwójnie.
  • obrus_w_paski 15.08.19, 21:35
    Wg komentarzy z trip advisor to pani tak „przepija” zaliczki od przynajmniej 2016.
    Nie wierze, ze tyle ludzi nie czyta komentarzy przed zarezerwowaniem noclegu.
  • a23a23 16.08.19, 00:25
    Ale już na bookingu opinie były (podobno) dobre - dla apartamentu ocena wyświetla mi się 9.4. Więc może po prostu nie sprawdzali innych portali, sugerowali się tylko opiniami z bookingu, bo przez booking rezerwowali.
    A pani właścicielka podobno miała taką metodę, że zaznaczała, że goście nie pojawili się (ci, których chciała wyrzucić) i wtedy nie ma możliwości dodania opinii na booking. Nie wiem czy to rzeczywiście tak wygląda technicznie, ale brzmi prawdopodobnie.
    I chyba coś się zaczęło dziać w tej sprawie, bo nie jestem w stanie wejść na te apartamenty z bookingu (wyświetla się tylko przez wyszukiwarkę, ale nie da się wejść w opinie, zdjęcia etc. ani zarezerwować).
  • woman_in_love 15.08.19, 18:19
    pokazują, jak będzie wyglądała cała Polska za 5 lat i jak będzie traktowany suweren.
    Letnicy nie powinni jednak płakać, wszakże straty pokryją sobie z 500+.
  • fornita111 15.08.19, 18:37
    Podhale to stan umyslu wink Jak ja sie ciesze, ze mnie tam juz nie ma!
  • panterarei 15.08.19, 20:43
    Ale jesteście obie bezczelne z Triss

--
    "Natenczas onegdaj azaliż plwasz waść do strawy pozostawionej w holu?"
  • 18lipcowa3 15.08.19, 20:45
    Ja się dziwię że ktokolwiek tam jeździ po tych opiniach

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • lot_w_kosmos 15.08.19, 21:04
    Mam nadzieję, że odpowie za to.
  • magazynka 15.08.19, 21:19
    Dochodzenie musiałaby prowadzić prokuratura spoza Zakopanego, bo wcześniejsze incydenty pokazały, że baby mają miejscową policję w kieszeni.
    Fakt, że teraz jest to nagłośnione na całą Polskę, nie tak, jak wcześniej.
  • magazynka 15.08.19, 21:20
    Gdzieś czytałam, że sprawę przeciw nim może założyć klient w miejscu swojego zamieszkania i wtedy miejscowa prokuratura.
  • lot_w_kosmos 15.08.19, 21:37
    Mam nadzieję, że w ogóle będzie to pozew zbiorowy.
  • ninanos 15.08.19, 22:23
    Ten facet mówi coś o tym, że uruchomił skrzynkę mailową i zgłaszają się do niego poszkodowani przez tą panią, więc szansa jest, że panie rozliczą się ze swoich grzeszków.
  • bywalec.hoteli 16.08.19, 00:42
    ninanos napisała:

> Ten facet mówi coś o tym, że uruchomił skrzynkę mailową i zgłaszają się do nieg
    > o poszkodowani przez tą panią, więc szansa jest, że panie rozliczą się ze swoic
    > h grzeszków.

No ja podejrzewam zorganizowaną akcję tego gościa a nie to, że taka pipa z niego.
    Z drugiej strony dziwię się, że w dzisiejszych czasach ktoś może prowadzić jakikolwiek biznes tak traktując klientów i nie upaść.

--
    Lato smile
  • z_lasu 16.08.19, 12:26
    > No ja podejrzewam zorganizowaną akcję tego gościa

Z dziećmi???
  • madami 16.08.19, 00:00
    Ciekawe czy to prawda, że jest z PIS i czy długo pozostanie bezkarna

Po jakiego grzyba pchać się do Zakopanego noż ludzie???!!!!
  • aga_mon_ber 16.08.19, 10:17
    Różne opinie po necie chodzą. Raz , że z PIS, innym razem , że z PO...
    W każdym bądź razie policja wie, że babska są chore i nie raz była tam podobno wzywana.
    Poniżej wkleiłam link do opinii o tych paniach , od których jeży się wręcz włos na głowie.
    Miłej lektury wink
  • anahera 16.08.19, 01:36
    Obojetnie czy dzialaczka PiSu czy nie, film jest zenujacy. W zyciu nie dalabym sie tak potraktowac, obie baby zbieralyby sztuczne szczeki w chodnika a ja bym sie spokojnie w srodku spakowala. Ten facet skamlajacy "nie bijcie nas" podczas gdy jego zona jest traktowana paralizatorem to jakas pomylka ewolucyjna.
  • cauliflowerpl 16.08.19, 08:27
    Odnosze wrazenie, ze od pewnego momentu dzualanie tych gosci jest skierowane na zebranie jak najwiekszej ilosci dowodow. Moze to i dobrze skoro dla policji nawet i to moze byc niewystarczajace, ale tekst "bija nas we wlasnym domu" mnie ujął.
  • sofia_87 16.08.19, 08:37
    Obawiam się, że możesz tak tylko sobie mówić, obie baby to skrajne prostaczki, doświadczone w wyrzucaniu ludzi, podejrzewam, że setki razy bardziej niż Ty w byciu wyrzucana, mające w reku paralizator oraz świetne kontakty z policja.
  • ninanos 16.08.19, 09:02
    Moim zdaniem to Ci goście się wzorowo zachowywali, bo nazbierali dowodów i im nikt nie zarzuci, że też poszturchali te dwie sraki, a jak było w innych przypadkach jak policja przyjeżdżała to można sobie w opiniach poczytać.
    Nawet wydaje mi się, że akcja była specjalnie sprowokowana, bo pani już w Zakopanem sobie wrogów narobiła, bo widać taki typ ze wszystkimi musi drzeć koty.
  • aaa-aaa-pl 16.08.19, 09:29
    Też mam wrażenie, że akcja była specjalnie przygotowana.Cel-zebrać dowody i upublicznić je.
    Przy okazji lokalna policja się ośmieszyła.
    Ale pochwalam zachowanie autorów filmiku- takie sposoby "zarabiania" powinny być wyeliminowane z rynku.
  • dziennik-niecodziennik 16.08.19, 10:28
    i nawet na nie nie nabluzgali! tylko grzecznie ze "nawiedzone"...

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • mim_maior 16.08.19, 09:07
    A na fejsbuku znowuż piszą, że to miejscowa działaczka KOD-u. Wiek nawet pasuje. Komu wierzyć?

--
    Nie potrzebuję dodatkowych informacji o wegeżyciu.
  • madami 16.08.19, 09:28
    Kodziara w tej ostoi pislamizmu? Żywa? E nooo
  • aga_mon_ber 16.08.19, 10:14
    Dedykuję dla wszystkich tych, którzy nigdy nie czytają opinii w necia i jadą w ciemno...
    www.google.com/travel/hotels/entity/CgoIjoWdyKSLvq4gEAE/reviews?g2lb=4208993%2C4253230%2C4253565%2C4254308%2C4258168%2C4260007%2C4270442%2C4272273%2C4274032%2C4282211%2C4282357%2C4285990%2C4287183%2C4289413%2C4291317%2C4292005%2C4295240%2C4256179%2C4265427%2C4270859%2C4272931%2C4284970%2C4291517%2C4293023&hl=pl&gl=pl&un=1&rpshockAJAAEgB&ictx=1&sa=X&ved=2ahUKEwjptLGJwoLkAhXMzqQKHcfnDEQQ4gkwF3oECBQQCw&hrf=KhYKBwjjDxAIGBISBwjjDxAIGBQYAiABggElMHg0NzE1ZjI4Njk0NjIxY2Y3OjB4MjA1Y2Y4NWE0OTA3NDI4ZZoBJxolMHg0NzE1ZjI4Njk0NjIxY2Y3OjB4MjA1Y2Y4NWE0OTA3NDI4ZQ&tcfs=EhoaGAoKMjAxOS0wOC0xOBIKMjAxOS0wOC0yMCIYCgoyMDE5LTA4LTE4EgoyMDE5LTA4LTIwUgA&fbclid=IwAR241d1u1ao18R4F46ybS-27R-ZEIH5C2CLyrt-8Z_WB7stddfVLpMmLukw
  • sofia_87 16.08.19, 11:02
    Obie panie powinny być skierowane na obserwacje psychiatryczna
  • thank_you 16.08.19, 11:35
    Niesamowite!

Z dwa miesiące temu z mężem mieliśmy przygodę w pewnym hotelu. Zostałam zabrana na romantyczną "randkę", a konkretnie - piknik na łasze. Mówię mężowi, jak człowiekowi wink - człowieku, jaka łacha, skoro przed chwilą była fala kulminacyjna. Ale cóż, poszłam za nim. Oczywiście żadnej łachy nie było, za to brodzenie przez kilkaset metrów w błocie a i owszem, w przemiłym towarzystwie milionów komarów. Mnie to nawet w pewnym momencie zaczęło bawić, bo wreszcie komary leciały do kogoś innego, a nie do mnie. wink I skoro tak się upierał, to dostał za swoje. Piknik zrobiliśmy pod autem, na szczęście dobrym, więc tylko to powstrzymało mijających nas turystów od wrzucania nam 1 zł, choć moja karnacja jasno wskazywała na bycie Rumunką. Nawet mijająca nas grupa niemieckich turystów po dokładnym zlustrowaniu naszego wyglądu i dogłębnej analizie zarządziła odwrót - ech, wiem, bo dziadek kazał się uczyć języków swoich wrogów.
    Ale do rzeczy! Pochodzić dalej by się chciało więc uznaliśmy, że jak już stoimy pod hotelem, to tam wejdziemy, ale najpierw poprosimy recepcjonistkę, aby wyszła na zewnątrz i oceniła, czy gość w błocie stanowi jakieś ryzyko i czy sanepidu nie będą wzywać. Zostaliśmy zaakceptowani.
    Ulga.
    Ulga.
    Jeszcze 15 min i będziemy czyści!
    Mąż wszedł pierwszy pod prysznic, a jakże. Ja potem. Nagle słyszę polskie, siarczyste - motyla noga! Wychodzę nieśmiało z łazienki, a tam pościel na podłodze. Mąż mówi, że była używana. Szybki rachunek sumienia - no nie, nie było mnie tu wcześniej. wink Podchodzę do tej pościeli i rzeczywiście - używana jak nic. Mąż poszedł na recepcję i poprosił o zmianę pościeli. W normalnym obiekcie, gdy klient hotelowy ma jakiekolwiek życzenie, to jest ono spełniane bez mrugnięcia okiem.
    To najwidoczniej nie był normalny obiekt. Wywiązała się dyskusja. Zagrozili policją. Za pościel. big_grin
    No nic, czekamy. Czekamy. Wciąż czekamy. W końcu mąż otwiera drzwi a za nimi narada wojenna (można było się tego spodziewać, wszak Niemcy zaznaczyli swoją obecność) - pani pokojowa, szefowa pokojowej i pani z recepcji (chyba jednocześnie zarządzająca obiektem).
    Mąż zaprosił do pokoju i zapytał, czy to długo potrwa. Och, jakże słuszne było to pytanie - szkoda, że nie doprecyzował, czy długo potrwa zmiana pościeli czy też dyskusja w temacie. Najwidoczniej panie nie bawiły się w dzieciństwie na podwórku i nie wiedziały, że trzech na jednego to banda łysego, więc musiałam wkroczyć ja! I mówię, że nie zamierzam dłużej dyskutować w tym temacie, wystarczy porównać te dwie kołdry - jedna idealnie gładka, druga wygnieciona, wymiętoszona i nie pachnie jak koszule Z. Chajzera. Więc dowiedzieliśmy się, że taka musiała przyjechać z pralni i że to wciąż nie ich wina i dalej sugestie - co myśmy tu obrzydliwego robili, a my nawet gdybyśmy chcieli, to najpierw umyć się było trzeba. big_grin
    Pojąć nie mogły, że ta sytuacja mogła zakończyć się na dwóch zdaniach - na naszej prośbie, oraz ich "Oczywiście, przepraszamy". Zamiast tego, mojego męża zrugała pokojowa i stanęła przed nim, w pozycji jak do krakowiaka i zapytała wrzeszcząc: A teraz jest pan usafysfa....usyfysfakcjo.... usafasfykc....zadowolony?????????

Teraz już wiem, co działa na męża. big_grin
  • ninanos 16.08.19, 12:08
    smilesmilesmile
  • sofia_87 16.08.19, 12:13
    Podaj namiary, chociaż dyskretne na ten hotel, żebyśmy wiedzieli czego unikać.
    Ja też miałam błotna przygode; jeszcze jako nastolatka byłam na wybrzeżu, w hotelu ze stadnina, raz wracałam do pokoju po upadku z konia, cała w blocie. Przemiła pani z recepcji poszła ze mną do pokoju żeby mi pomóc dotrzeć pod prysznic bez wybrudzenia wszystkiego po drodze. Wszystko z uśmiechem i troska czy na pewno nic mi się nie stało. Dodatkowo zaproponowali oddanie do prania moich rzeczy
    To jest klasa i właściwie podejście do klienta
  • thank_you 16.08.19, 12:21
    Mogę na prv. big_grin Potem zapytam małża czy im wysmarował opinię na bookingu.
  • sofia_87 16.08.19, 12:24
    Nie mam gazetowegosad
  • thank_you 16.08.19, 12:27
    To krzyknę Ci przez płot jak będę u znajomych. big_grin
  • sofia_87 16.08.19, 12:37
    Dobrze smile
  • thank_you 16.08.19, 12:26
    Co do obsługi, to pierwszy raz w życiu spotkałam się z awanturą w hotelu. Naprawdę, ja sobie doskonale radzę w takich sytuacjach a tu pierwszy raz w życiu, wraz z mężem, staliśmy i nie wierzyliśmy w to, co się dzieje. big_grin Na jego twarzy niedowierzanie malowało się jeszcze z pół h po ich wyjściu.

• lot_w_kosmos 17.08.19, 10:46
    Ja prdl.....
    Szok!
    Trzymam kciuki za tych ludzi, żeby się Zjednoczyli i udu.... pili babę dokumentnie.
  • cauliflowerpl 16.08.19, 11:15
    Swoja droga, wspolczuje tym, ktorzy juz zaplacili zaliczke a jeszcze nie pojechali. Bo ze nie pojada to pewne, zaliczke tez powinni legalnie odzyskac, ale ciagac sie po sadach (konsumenckich? nie wiem, jak to sie robi) z tymi wariatkami to zadna przyjemnosc.
  • chatgris01 16.08.19, 11:23
    I w takich okolicznościach błogosławię ubezpieczenie ochrony prawnej, to prawnicy ubezpieczyciela się użerają, a nie ja.

--
  • argentea 16.08.19, 11:51
    Ale i na booking.com są adnotacje, że w kuchni są czujniki światła i co 10 sekund trzeba machnąć ręką żeby się włączyło oraz że trzeba zostawiać buty przy wejściu. Już to by mnie zastanowiło.
  • aaa-aaa-pl 16.08.19, 12:26
    Papierowe kapciuszki( pewnie z funkcją froterowania podłogi)- żenada.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka