Dodaj do ulubionych

Pojemnik do robienia sorbetu- ki czort?

15.08.19, 19:24
Moze ktos ma taki pojemnik-kubek do zamrazalki z Biedronki do robienia sorbetu i czy udalo wam sie zrobic ten sorbet zgodnie z intstrukcja?
Nie rozumiem jak to zrobic, reka cala mi zamarzla od sciskania a sorbetu jak na lekarstwo crying
Edytor zaawansowany
  • slonko1335 15.08.19, 19:59
    to? www.youtube.com/watch?v=hF1qMD9qJi8

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • durmitor 15.08.19, 20:08
    tak
    co sie zobaczylo to sie nie odzobaczy, co za straszne glosiki i komentarze smile

szkoda ze nie wiedzialam na czym polega robienie tego przed zakupem
  • aaa-aaa-pl 15.08.19, 20:14
    Łojezu jakie to jest " słitaśne" - one mówią jak do debili ( przepraszam za to słowo).
  • aaa-aaa-pl 15.08.19, 20:18
    To jest kanał skierowany do małych dzieci ( te zdrobnienia i popiskiwania)? Bo ja, nawet gdy dziubas miał 2 latka, tak do niego się nie mówiłam.
  • slonko1335 15.08.19, 20:22
    ha, ha ominęło mnie bo nie mam głosu. Moje dzieci takie coś mają i z tego o widziałam robią tak jak na filmiku , musi być toto mocno zmrożone żeby wyszło.

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • cauliflowerpl 15.08.19, 21:06
    Hahahaha przypomniało mi się:

www.youtube.com/watch?v=knobmUd-r5E
  • bywszy 15.08.19, 22:11
    Uruchomiłaś lawinę.

www.youtube.com/watch?v=kx_G2a2hL6U
  • memphis90 15.08.19, 20:56
    To nigdy nie będzie sorbet, tylko slushie. Czyli pół zamarzniety napój do picia.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • durmitor 15.08.19, 21:03
    Nie doczytalam przed zakupem- wydawalo mi sie ze to dziala w ten sposob ze mrozimy w tym napoj jakis czas a potem wlasnie raz dwa sciskamy i to sie tak rozwarstwia na sorbet....
    takie ugniatanie godzinami to wlasnie chyba tylko dla malusienkich dzieci

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka