Dodaj do ulubionych

Co można zmienić

• greeneyedgirl 16.08.19, 22:58
    Nauka smile

--
    "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
  • pani-nick 16.08.19, 23:20
    Kolor włosów (masz teraz te farby w kolorach tęczy), fryzurę (kup sobie doczepy, perukę, albo zrób kitkę zamiast koka, lub rozpuść, jeśli nosisz spięte. Jeśli prostujesz włosy, zrób loki. Jak masz fale - wyprostuj.
    Idź doczepić rzesy, albo zmień kolor lakieru na paznokciach, zapal dobrego papierosa, albo rzuć palenie. Odstaw gluten albo zjedz bułkę z masłem.
    Kontynuować?...
  • piataziuta 17.08.19, 19:42
    "Kolor włosów (masz teraz te farby w kolorach tęczy), fryzurę (kup sobie doczepy, perukę, albo zrób kitkę zamiast koka, lub rozpuść, jeśli nosisz spięte. Jeśli prostujesz włosy, zrób loki. Jak masz fale - wyprostuj.
    Idź doczepić rzesy, albo zmień kolor lakieru na paznokciach(...)

Yyy....

"(...)Kontynuować?"

NIE! Dzięki! big_grin

• simply_z 16.08.19, 23:51
    Hmm doradziłabym ci wyjazd, ale żadną tam standardową podróż, raczej wyjazd w ramach pracy albo jakiś kurs ( mało zobowiązujący) albo wolontariat czy coś gdzie mogłabyś po prostu poczuć się sobą, imprezować, uczyć się nowych rzeczy, relaksować , poznawać nowych ludzi i doświadczać nowych rzeczy po prostu. Coś poza schematem dom-ten sam facet-praca i tak w kółko. Te wszystko dodatkowe studia, sporty itd. to są środki doraźne..
  • boogiecat 17.08.19, 00:44
    Skontruje ci podklad muzyczny, Koniec sierpnia sobie slucham w kolko na powakacyjna melancholie (bedziesz miala jak znalazl na poprzyszle wakacje😉)- bo Kury sa fajne, ale wyjsc z dola raczej nie pomoga
    youtu.be/l43sglIH_kk

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • umi 17.08.19, 06:27
    Sposoby na za łatwe zycie, po ktorym sie w tyłku przewraca? Alez słuze radą, prosze bardzo: Musisz sobie narobic klopotow. Najlepiej z lekkim nozem na gardle, ale nie moga Cie przerosnąć, bo uzyskasz efekt przeciwny do obecnego - czyli bedziesz pisala, jakiego terapeute polecamy. Jako klopoty proponuje:
    - ma nie byc dziecka, no to radze psa, najlepiej jakiegos mocno zaburzonego, do terapii. Moze byc tez maly, slodki szczeniaczek, ale jakiejs nadreaktywnej rasy (moze ktorys z terierow?) zeby Ci zezeral meble, szczał na dywany i szczezył sie na kazdego przechodnia póki go nie wychowasz. Polecam wybrac mało bystrego - orka na ugorze gwarantowana, nudzic sie nie bedziesz.
    - zobowiąż sie do czegos (moze byc w pracy, albo prywatnie) do spolki z osoba, ktora jest leniwa/konfliktowa/ciezko sie z nia dogadac/nieobowiazkowa i uzeraj sie z tym egzemplarzem. Nudzic sie nie bedziesz, ewentualnie bedziesz chodzila wqviona.
    - moze chociaz maly remoncik? Obowiazkowo z panami robotnikami, najlepiej takimi, co robia po swojemu nawet jak im powiesz jak ma byc. No i zebys obowiazkowo musiala im patrzec na rece i stac nad głową. Atrakcje i nerwy gwarantowane
    itd.
    Jakby nie pomoglo, polecam ciezki kaliber, np. zadłuż sie gorzej oprocentownaym kredytem. Praca nabierze sensu, jak go bedziesz musiala splacac.
    Jeszcze uniwersalna rada, na start: przytrzasnij sobie palce drzwiami. Chociaz chwilowo doswiadczysz bolu istneinia wink
  • fandorina 17.08.19, 12:19
    🤣 chyba sobie to wydrukuję jakbym poczuła marazm lub monotonię życia.
  • z_lasu 17.08.19, 16:24
    🤣🤣🤣
  • piataziuta 17.08.19, 19:44
    Kochana, ja Ci współczuję, ale to wszystko o czym piszesz można było wcześniej przewidzieć! tongue_out
  • umi 19.08.19, 01:50
    Czy to się źle podpięło, czy ma jakiś związek z wpisem moim, fandoriny albo z lasu? I jesli jakis ma, to przyblizysz? Zwłaszcza, jesli do mnie. Bo nie widze żadnego o.O
  • piataziuta 19.08.19, 10:07
    To do ciebie, umi.
    Mając taką wiedzę w dziedzinie rozwiązywania problemów jak ty, założyłam, że musisz pisać z własnego doświadczenia.
    '

...
    Ironizować potrafisz, ale odczytać cudzą ironię już nie? suspicious

• umi 19.08.19, 18:25
    OK, rozumiem. Nie, nie pisalam z własnego doswiadczenia (i pół żartem, bo starter nie wygladął mi jak wołanie o pomoc, bardziej jak lżejszy wątek do popisania). Przedstawilam opcje dostepne dla kazdego, w najbardziej absorbujacej formie (psy, ludzie i remonty dostepne sa w kazdym kraju). Gdybym miala cos doradzic na poważnie i podstawie moich własnych doswiadczen, to nie moge nic doradzic szczerze, oprocz klasyka - zbadaj tarczyce i zrob podstawowe badania. Ale tu to kazdy zaleca, wiec pewnie i tak wiesz wink
  • umi 19.08.19, 18:30
    Mając taką wiedzę w dziedzinie rozwiązywania problemów jak ty - Nie mam wiedzy odnosnie rozwiazywania problemow big_grin A przynajmniej nie wieksza, niz pewnie z 80% tego forum. Po prostu mądrzę sie na forum w ramach rozrywki, gdyz to chwilowo zabawne jest.
  • dziennik-niecodziennik 17.08.19, 09:24
    Planuj weekendy. Wyjazdy, koncerty, imprezy. Bedzie latwiej przetrwac smile

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • wapaha 17.08.19, 09:34
    Nie miewam takich stanów.....

Trącisz mi depresją ziuta.. uncertain
  • piataziuta 17.08.19, 19:45
    Za mało sportu ostatnio, za dużo pracy.
    Wszystko dlatego.
    Zaraz wracam do siebie. wink
  • wapaha 17.08.19, 22:44
    Masz możliwość wzięcia kilku dni wolnego i wyjechania na kilka dni "w Bieszczady" ?
  • triss_merigold6 17.08.19, 22:49
    I będzie się tam nudzić ze swoją neurozą.
  • vre-sna 18.08.19, 01:14
    Ile Ziuta ma lat?
    Jezeli ok 30-stki, to sie dziwie, ze jest tak mocno znudzona zyciem
    Ale ok, rozumiem, ze chce porady
    Poszlabym do psychiatry i opowiedziala o swich stanach
    Mnie to wyglada na jakas wesola depresje
  • piataziuta 18.08.19, 11:09
    >Masz możliwość wzięcia kilku dni wolnego i >wyjechania na kilka dni "w Bieszczady" ?

Wygląda na to, że w październiku będzie taka okazja.
  • 1matka-polka 18.08.19, 09:36
    Po 40-stce może ci się trochę poprawi, jednak uporczywa nuda, brak doznań i spełnienia oraz pi@rdolec, będą ci towarzyszyć do końca życia smile

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • 1matka-polka 18.08.19, 09:38
    I pustka, zapomniałam o pustce, też cię nigdy nie opuści wink

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • piataziuta 18.08.19, 11:11
    Pierdolec to wiem. Ale z nudą i brakiem doznań
    już sobie poradziłam, więc nie pier...ol. wink
  • 1matka-polka 18.08.19, 11:21
    "Ale z nudą i brakiem doznań już sobie poradziłam, więc nie pier...ol. "
    Na co dowodem jest ten wątek. LOL

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • piataziuta 18.08.19, 12:41
    Wątek jest z piątku, a dzisiaj niedziela.
  • lilia.z.doliny 18.08.19, 10:35
    zamien sie " na zycia" na tydzien z trzemakotami
    pokochasz swoja rutyne jak dzikiego kochanka "p

--
    Wielu z uczniów, którzy musieli przeczytać wszystkie 4 tomy "Wojny i pokoju" żałowało, że w pojedynku zginął Puszkin, a nie Tołstoj.
  • asia.sthm 18.08.19, 15:46
    Uprzedzam, nie czytalam calego watku, wiec moge sie wyglupic powrorzeniem oczywistej oczywistosci.

Mam przyjaciolke, ktorej co roku wraz z jarzebinami powraca depresja, czyli rowniosienka akurat teraz.
    I co roku widze ten powracajacy bumerang i co roku to samo, nie tyle radze, co tego samego od niej wymagam.
    WYRZUC SMIECI!! To pierwsze co nalezy zrobic czujac aure nadchodzacego dola.
    Wiec najpierw smieci, a zaraz po powrocie ze smietnika (dotlenienie) nalezy wywalic wszystko z co najmniej jednej szafy - wszystko na srodek. I rozdzielic zawartosc na trzy kupki/stosy: wiecej smieci, oddac na dobroczynnosc, ulozyc na nowo w szafie.
    Ziuta, sprawdz, sprobuj i zobaczysz co dalej. Porzadek w szafie bedziesz miala wiec cos zawsze zyskasz.

--
    Stop! Latać tylko prawą stroną
  • piataziuta 18.08.19, 16:14
    Ale mi się tak strasznie nie chce! ;P

Dobra, pomyślę jak będę miała wolne.
  • asia.sthm 18.08.19, 16:25
    Masz trzy dni na myslenie i ani minuty dluzej.
    Pozniej juz po ptokach, bedzie za pozno.

--
    Casanova: Jak pani na imię?
    Nieznajoma: Nabuchodonozor.
  • piataziuta 19.08.19, 10:08
    Zostało dwa!

tongue_out
  • auksencja15 18.08.19, 16:22
    Wyznacz sobie jakiś nowy cel, np. Zdanie certyfikatu z języka obcego na danym poziomie albo przebiegniecie półmaratonu albo zdobądź nowy zawód albo kup sobie zwierze albo nie wiem smile
  • potworia116 18.08.19, 22:07
    Zazdroszczę problemuuncertain

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka