Dodaj do ulubionych

Zdumienie roku :D

16.08.19, 21:41
"Lecz Ty? — lecz ja? — uderzmy w sądne pienie
Nawołując: „Ciesz się późny wnuku!…
Jękły głuche kamienie
Ideał sięgnął bruku — —”"

Nie wierzę.
Guru współczesnych, świadomych mężczyzn, znawca kobiet, wybitny pisarz...

braciasamcy.pl/index.php?/topic/23475-jak-ogarn%C4%85%C4%87-zrobienie-matury-i-studia-dziennikarskie-zaoczne/
Edytor zaawansowany
  • triss_merigold6 16.08.19, 21:43
    Jezusie, co za matoł...
  • chatgris01 16.08.19, 21:45
    big_grinbig_grinbig_grin

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • mid.week 16.08.19, 21:48
    hahahaha
    Łojesu, ale sie ubawilam 😂😂😂
    Juz sie nie dziwię, dlaczego ja nic z tego forum nie kumam! 😆
  • sofia_87 16.08.19, 22:10
    Mnie to akurat nigdy nie dziwilo, ale zastanawiałam się skąd się biorą tego typu "stworzenia" smile
  • chicarica 16.08.19, 21:51
    Z drugiej strony, trudno mieć maturę, będąc w gimnazjum...

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • triss_merigold6 16.08.19, 21:56
    Guru Mareczek jest starszy.
    Podsumujmy: guru inceli jest bezrobotnym, samotnym, niewyksztalconym mężczyzną w średnim wieku, cierpiącym na nawroty sraczki i mieszkającym kątem u starszej kobiety.
  • cauliflowerpl 16.08.19, 21:58
    Kuźwa, Triss, ja mam całe piwo w pęcherzu!!!!
  • triss_merigold6 16.08.19, 22:02
    Ja drinka... właśnie wróciliśmy z fantastycznej objazdówki Litwa-Łotwa-Estonia-Helsinki, taki Baltic trip i było super.
  • chicarica 16.08.19, 22:17
    Jak Helsinki?
    Przypominam że wciąż czekam na relację z Danii...

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • triss_merigold6 16.08.19, 22:23
    Bez szału, bardziej podobała mi się Ryga jako miasto hanzeatyckie + secesyjne, i cała Estonia. W Helsinkach najbardziej nas jarał fakt, że jesteśmy już na Północy, wow Zatoka Fińska, historia Finlandii, bliskość Petersburga etc. i Hard Rock Cafe <panowie kolekcjonują wpinki, a na Pribałtyce HRC nie ma>.
  • chicarica 16.08.19, 22:48
    To jeszcze jak dla mnie nie jest taka prawdziwa północ, ale powiedzmy że może być. Kocham skaliste szkierowe wybrzeża, a w Finlandii największym skarbem są ludzie.

--
    ---
  • cauliflowerpl 16.08.19, 22:18
    Łotwa moje marzenie...
  • triss_merigold6 16.08.19, 22:26
    Ryga, Ryga jest piękna, obecnie miasto w przebudowie, tu mamy niedosyt, bo tylko 2 dni byliśmy. Absolutnie fantastyczne są Muzeum Secesji i Muzeum Motoryzacji, interaktywne i do zabawy. Jurmała ma chyba większe stężenie bentleyów na km2 niż Dubaj, jest prześmieszna w kontrastach, plaże fajne i mało ludzi. Boższ, jakie to piękne jak jest tak mało ludzi wszędzie.
  • chicarica 16.08.19, 22:50
    Jak ma być mało ludzi to spróbuj jeszcze kiedyś ruszyć w głąb Finlandii. Mnie niechęć do ludzi przeszła i zaczęłam rozumieć, dlaczego napotkanemu na trasie człowiekowi z autentyczną radością mówi się hei. Poza tym oni są naprawdę fajni.

--
    ---
  • triss_merigold6 16.08.19, 23:21
    Teraz mam idee fixe na Islandię, ewentualnie Norwegię pod kątem zorzy polarnej.
    Nie mam jakiejś niechęci do ludzi, estońska wyspa Sarema czy Jutlandia były akurat, wiesz że ludzie tam są, bo tereny zagospodarowane, zadbane, czysto, ale nie ma ich (ludzi) w przytłaczającym, hałaśliwym nadmiarze.
  • mid.week 16.08.19, 22:00
    😂
  • sofia_87 16.08.19, 22:07
    W kraju slepcow jednooki królem smile
  • chicarica 16.08.19, 22:18
    Ja wiem że starszy, ale i tak gimnazjum.
    Mniej więcej pasuje do profilu, jaki sobie wyobrażałam.

--
    ---
  • cauliflowerpl 16.08.19, 22:22
    Ktos tu kiedys napisal "taki typowy Seba". Wprawdzie to dotyczylo wygladu, ale powoli składa sie w całość.
  • triss_merigold6 16.08.19, 22:27
    Nie. Seba r...a. Seba to typ "r..., j...ał, nic się nie bał".
  • cauliflowerpl 16.08.19, 22:29
    Guru bezmaturu big_grin
  • wilowka 17.08.19, 11:01
    big_grin

--
    Żeby tylko nie ten klimat do kitu
    Żeby Wisła nam płynęła na południe
    W tedy można by dojść do dobrobytu
    I pokazać jak może być tu cudnie...
  • chicarica 16.08.19, 22:47
    On by raczej chciał być Sebą.
    Mnie przypomina takiego jednego Ignaca. Ignac nie r...ł i podejrzewam że do dzisiaj nie r...a.

--
    ---
  • malgo21 20.08.19, 13:18
    triss_merigold6 napisała:

> Guru Mareczek jest starszy.
    > Podsumujmy: guru inceli jest bezrobotnym, samotnym, niewyksztalconym mężczyzną
    > w średnim wieku, cierpiącym na nawroty sraczki i mieszkającym kątem u starszej
    > kobiety.
    >

czy to jest ten mareczek co kiedyś na forach gazety grasował?
  • kryzys_wieku_sredniego 16.08.19, 22:20
    A ile ten facet ma wiosen?
    Szkoła średnia bez matury? Znam kilka takich osób, miały wywalone po całości na wszystko, to nie tak, że były to osoby rewelacyjne technicznie, po prostu nie było im po drodze ze szkołą. Tam piszą że zero problemów zdać matmę .... taaaa, szczególnie jak ktoś balował przez 4 lata czy 3, jest 10 lat później, to jego matma leży gdzieś między 6 a 8 klasą.
  • miss_fahrenheit 16.08.19, 22:34
    kryzys_wieku_sredniego napisał(a):

> Tam piszą że zero problemów zdać matmę ....

"Uczyć się nie lubiłem, szkołę skończyłem jedynie dzięki łapówkom, które mama dawała nauczycielom."
    Marek Kotoński – Kobietopedia

Wypada życzyć powodzenia...
  • mid.week 16.08.19, 22:39
    troche jak Forrest Gump...
  • double-facepalm 16.08.19, 23:24
    i taki osobnik jest idolem inceli. Dobre. Teraz wiadomo, z jakiego powodu ciężko czyta się jego nieskladne wypociny.
  • ida_listopadowa 16.08.19, 23:51
    Ponoc starsza gospodyni z podkarpacia juz go wykopala.
    Pan sie zarejestrowal na portalach randkowych a potem sie zalil, ze zero efektu.
    nigdy w zyciu nie zagadal do kobiety (sam to mowi), bo jest... niesmialy.
    Ale za "kołczing" zyczy sobie 1000 zl za godzine (haaaaahaaa), a ksiażki (tfu, pare stron pdfa) "sprzedaje" po kilka stow. A raczej nie sprzedaje.
  • 35wcieniu 16.08.19, 23:55
    Szczerze to bardziej mnie zdumiewa ze jestescie na biezaco z ich... hm... dzialalnoscia. big_grin

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • sofia_87 17.08.19, 00:03
    Oni są jak ciekawostki przyrodnicze, więc dziewczyny obserwują ich "działalność" na takiej zasadzie na jakiej obserwuje się rzadko spotykane gatunki wink
  • cauliflowerpl 17.08.19, 08:05
    Przyznam, że ostatnio bardzo długo nie wchodziłam, bo ostatnim razem to już mi ich głupota ciśnienie podnosiła.
    Ale wczoraj taka zrypana byłam, że mi się nawet "Sodomy", co to ją napoczęłam, czytać nie chciało. A internety całe przeczytałam, to poszłam na BS. I jeszcze wchodząc myślałam "po cholerę tu idziesz, znów się wku**isz" a tu proszę, TAKA perełka!
  • 35wcieniu 17.08.19, 11:31
    Nie wiem kim jest ten koleś więc aż tak mnie to nie cieszy, ale bardzo mi się podoba jak go tam pocieszają- że zdają debile, to i on da radę big_grin

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • sham-anka 20.08.19, 03:35
    też nie wiem ale ten pokrzepiający wpis rozczula: "Ponieważ kilka razy wracałem na studia, wiem jak smakują łzy łykane w samotności. Uczyń z tego siłę."
  • olena.s 19.08.19, 08:55
    Na jutubie możesz znaleźć setki filmików z wyciskania pryszczy. Z relaksującą muzyką.
    I to jest mniej więcej ten sam mechanizm.
    Co do mnie, to chyba wolę pryszcze.
  • bywszy 19.08.19, 10:05
    Nawet się społeczność wokół tego utworzyła. shock
    Mają swojego guru - urodziwą dermatolog z Kaliforni, znaną jako Dr. Pimple Popper. Ona nie tylko jest gwiazdą YT, ale daje wywiady w mainstreamowych mediach, itd. Celebrytka pełną gębą. big_grin
  • cauliflowerpl 19.08.19, 10:07
    Japiernicze, w tym swiecie naprawde niewiele juz zadziwia.
  • bialeem 17.08.19, 00:35
    Ale ty myślałaś, że profesor czy co?tongue_out

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • cauliflowerpl 17.08.19, 08:08
    Przyznam, że jak pisał "te forum" zamiast "to forum" to miałam podejrzenia pewnych braków. No ale sama też latami pisałam "tą ematkę" zamiast "tę ematkę" a maturę mimo wszystko mam zdaną, więc przymknęłam oko.
  • cauliflowerpl 17.08.19, 08:26
    "Przyznam", "przyznam", cały czas "przyznaję".
    Coś się ostatnio strasznie powtarzam (to też już zresztą pisałam).

No ale maturę mam!
  • maj18-98 17.08.19, 08:58
    Jeden z nich wie co to studia, (zaoczna socjologia) i łzy łykane w samotności....musiał się biedak bardzo zmęczyć.
  • mid.week 17.08.19, 09:40
    Przepłakał sesje, nie miał sił na magisterkę, teraz żałuje. Powinien mieć koszulkę z takim napisem smile
    1x zaoczna socjologia, 1x zaoczne dziennikarstwo z komunikacją. Reszta chyba bez wyższego, bo się nie chwalą...
  • obrus_w_paski 17.08.19, 09:52
    Jacy oni wszyscy są obrzydliwi...

Az sobie wygooglowalam to indywiduum, on książkę napisał ?? Daje rady jak podrywać??

Swoją droga ponoć pracuje, pisze, ze chce iść na studiach związanych z jego firma
  • obrus_w_paski 17.08.19, 10:18
    I jak to możliwe, ze facet tak panicznie się boi matematyki nawet na poziomie podstawowym skoro skończył liceum ekonomiczne?? Skoro je skończył nawet bez natury, to coś z matmy chyba musiał rozumieć
  • sofia_87 17.08.19, 10:23
    Jak się zastanawiam jak to możliwe, że niektórzy z nich mają dzieci ☺
  • dramatika 17.08.19, 10:24
    obrus_w_paski napisała:

> Jacy oni wszyscy są obrzydliwi...

Wielu miałoby inny pogląd na to, kto tutaj jest obrzydliwy uncertain
    Połowa z tutejszych światłych i wykształconych intelektualistek, robiących sobie bekę z ludzi, ma na ustach walkę z dyskryminacją i wykluczeniem społecznym.
    Mnie tylko niezmiernie dziwi, że ci incele grzecznie starają się przystosować do systemu robiąc matury i jakoś pozbierać do kupy, zamiast zastosować sobie terapię przy pomocy energii kinetycznej ołowiu skierowanej bynajmniej nie w siebie. No ale możliwe, że to tylko kwestia czasu.
  • morekac 17.08.19, 10:37
    Mam wrażenie, że nawołujesz do przemocy.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • dramatika 17.08.19, 11:22
    morekac napisała:

> Mam wrażenie, że nawołujesz do przemocy.

Ależ nie. Przypominam tylko, ze walka z wykluczeniem społecznym ma oprócz etycznego, także pragmatyczne uzasadnienie. Na wypadek, gdyby ktoś był zwolennikiem etyki sytuacyjnej i uważał, ze nalezy walczyć z wykluczeniem, no chyba że wykluczony jest młodym białym heteroseksualnym mężczyzną.
  • cauliflowerpl 17.08.19, 11:35
    Ale akurat ci wykluczeni wcale nie chcą, żeby ich z powrotem wkluczać do tego wstrętnego "Matrixa". Oni poznali prawdę objawioną im przez guru i teraz patrzą z góry na motłoch powtarzający schematy. Oni są ponad to, teraz skupiają się na gromadzeniu zasobów, osobistym rozwoju i walce z kompulsywną masturbacją.
  • dramatika 17.08.19, 11:41
    cauliflowerpl napisała:

> Ale akurat ci wykluczeni wcale nie chcą, żeby ich z powrotem wkluczać do tego w
    > strętnego "Matrixa".

Ta. I dlatego guru inceli postanowił zrobić maturę.
    Normalnie karuzela śmiechu...
  • cauliflowerpl 17.08.19, 11:46
    No ja nie wiem. Mówią, że do Matrixa nie chcą. A jak mężczyzna coś mówi, to właśnie to ma na myśli, a nie że trzeba zgadywać. To kobiety mówią jedno a myślą drugie. To też wiem od mężczyzn uwolnionych od Matrixa.
  • triismegistos 17.08.19, 13:43
    dramatika napisał(a):

>
    >
    > Wielu miałoby inny pogląd na to, kto tutaj jest obrzydliwy uncertain

Więc mówisz, że dla ciebie to łakome kąski 🙃

> Połowa z tutejszych światłych i wykształconych intelektualistek, robiących sobi
    > e bekę z ludzi, ma na ustach walkę z dyskryminacją i wykluczeniem społecznym.

Proszę cię. Nie obrażaj osób dotkniętych wykluczeniem do tej bandy, bo to niesmaczne.

> Mnie tylko niezmiernie dziwi, że ci incele grzecznie starają się przystosować d
    > o systemu robiąc matury i jakoś pozbierać do kupy, zamiast zastosować sobie ter
    > apię przy pomocy energii kinetycznej ołowiu skierowanej bynajmniej nie w siebie

Zawsze możesz się zgłosić na ochotnika jako rekwizyt do takiej terapii jak cię los tych bidusiów tak boli.

> . No ale możliwe, że to tylko kwestia czasu.
    A więc postulujesz, żeby ich profilaktycznie izolować? Może i to niegłupie... Szkoda, że niezgodne z tymi zgniłymi lewackimi wymysłami.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • dramatika 17.08.19, 14:01
    triismegistos napisała:

> A więc postulujesz, żeby ich profilaktycznie izolować? Może i to niegłupie... S
    > zkoda, że niezgodne z tymi zgniłymi lewackimi wymysłami.

Jak najbardziej zgodne, nie krępujcie się.
  • triismegistos 17.08.19, 14:41
    Zapomniałaś wkleić dzifa z tupaniem nóżkami. Okrzyki "a właśnie że ty!" bez tupania nie mają mocy prawnej.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • umi 18.08.19, 21:29
    Nie pisz takich rzeczy. Ci incele z tego konkretnego forum to akurat straszne swinie są. Poczytaj sobie dla (wątpliwej) rozrywki. Naszczuwaja na siebie ludzi, maja bol d.py kiedy ktoremukolwiek cokolwiek w zyciuwychodzi i sie z tym wychyli, a jak ktorys ma szanse na udany zwiazek, to mu daja takie rady, ze po zastoswaniu kazda nie zaburzona baba na pewno s.prdli w trybie błyskawicznym. Do niedawna czytalam sobie ich wypociny, zeby posmieszkowac. Przestalam, bo nie dosc, ze mnie ch.lera brala na taka głupote (wiec rozrywka zaczela byc srednia), to niesamowice zal mi bylo tych zagubionych, ktorym reszta "braci" samczykow doradzala tak, zeby sobie sp.rzyli zycie.
  • umi 18.08.19, 21:31
    * to do dramatiki, źle sie podpieło
  • triismegistos 19.08.19, 08:49
    Najwyraźniej dla niej tacy mężczyźni to sól ziemi, tej ziemi wink

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • dramatika 19.08.19, 09:29
    umi napisała:

> Nie pisz takich rzeczy. Ci incele z tego konkretnego forum to akurat straszne s
    > winie są.

Raczej cwaniakują sami przed sobą.
    Tak czy inaczej robienie matury nie odbieram w kategoriach beki.

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że robi nam się spory problem społeczny w postaci młodych sfrustrowanych facetów, a nic nie wskazuje na to, aby było lepiej. Raczej średnio mi pasuje aby moja córka miała taki wybór.
  • cauliflowerpl 19.08.19, 10:06
    No tu niestety masz racje. Problem w tym, ze ich zadowoli wylacznie wepchniecie naszych corek z powrotem w role sluzacej obslugujacej pana i wladce. Tak zle i tak niedobrze.
  • umi 19.08.19, 19:37
    Ja nie wiem, czy cwaniakuja. Teraz nie znajde, bo juz nawet nie pamitam, gdzie to bylo, ale kilka razy mialam szczera ochote zarejestrowac sie tam jako facet i naprostowac chociaz kilka watkow, w ktorym robili wode z mozgow nowym uzytkownikom. Nie zrobilam tego, bo nie bede pisala debilom, ktorzy dla kobiet maja rezerwat. Niech im żubry w Białowiezy radzą.

Z matury tez bym sie nie smiala i nie smialam sie, dopóki nie spojrzałam, kto jest załozycielem tego zalinkowanego wątku. Ten guru-Mareczek to jest albo wredota albo osoba 100% zaburzona, cięzko. Najgorsze jest to, że tam pisza tez prawie-dzieci (chłopaki do 19). I oni tym chłopakom radza np. sie puszczac, łazic po boordelach, przedmiotowo traktowac kobiety. Sami w wiekszosci sp.rzyli sobie zycie (wystarczy poczytac, jak co niektorzy opisywali własne zwiazki, ktore im sie rozwalily. Ja sie nie dziwie, ze sie rozwalily, dziwilam sie szczerze, ze w ogole trwaly). Mimo wszystko kobiety, ktore sobie nie ulozyly zycia nie wykolejaja (chyba?) az tak tych mlodych. Po facetach widze to nagminnie - jak komus nie wyszlo (czesto gesto na wlasne zyczenie), mlodym radzi tak, ze im tez na pewno nie wyjdzie.

BTW, Jak bedziesz miala normalna corkę, to raczej z takim incelem, nawet nawroconym na mature, nie znajdzie nawet wspolnego języka. Z facetami jest tak, ze jak ich rodzice nie naucza, to maja pozamiatane. W dzisiejszych czasach nikt normalny nie wychowuje juz dziewczynki na Matke Terese, ktora pol zycia poswieci na prostowanie pokrzywionego gnooya. Wiec tak, jest pewien problem. Ale z drugiej strony sa tez mocno zaburzone kobiety, ktore z pocałowaniem w reke wezma kazdego. Wiec moze incelom wystarczyloby wziac sie za takie? I po problemie?
  • obrus_w_paski 19.08.19, 19:47
    O właśnie mnie martwią rodzice tych inceli. Jak złym rodzicem trzeba być, zeby wyhodować coś takiego?
  • dramatika 19.08.19, 20:27
    umi napisała:

> Wiec moze incelom wystarczyloby wziac sie za takie? I po problemie?

Im potrzeba jakichś męskich autorytetów, tak na oko diagnozuję. Może to problem braku męskiego wzorca.
    Takim autorytetem myslę jest Jordan B. Peterson (do znalezienia na YT) - sam twierdzi, że 90% jego widzów to incele (choć chyba tak ich nie określa, nie pamiętam). Tyle ze tu trzeba dysponować jakimś tam aparatem intelektualnym, że się tak wyrażę.

Ten Mareczek to mi się przewinął gdzieś i całe to incelskie środowisko i jakoś nie mogę ogarnąć, dlaczego to wzbudza tyle emocji. Przecież to co najwyżej skrzywdzone, samotne, niedojrzałe dzieciaki (pomijam metrykę).
  • bigzaganiacz 19.08.19, 21:26
    Jordan B. Peterson (do znalezienia na YT) - sam twierdzi, że 90% jego widzów to incele (choć chyba tak ich nie określa, nie pamiętam

U ciebie z aparatem myslowym slabo
    Mowi ze jego widzowie w 80% to mezczyzni bo taki jest przedzial widzow jutuba

• bigzaganiacz 19.08.19, 21:27
    Zreszta do znalezienia na jutubie jego rozmowa z rozdarta feministka pokazala ze struktura jego widzow jest nie przypadkowa bo baby nie pojmuja o czym on mowi
  • dramatika 19.08.19, 21:39
    bigzaganiacz napisał(a):

> Zreszta do znalezienia na jutubie jego rozmowa z rozdarta feministka pokazala z
    > e struktura jego widzow jest nie przypadkowa bo baby nie pojmuja o czym on mowi

Niekoniecznie. Po prostu gasi feministki z wdziękiem dżentelmena, jest znany z jakiejś tam akcji antyLGBT, choć niewinnej i po prostu kobiety prawdopodobnie programowo go nie oglądają. O kobietach wypowiada się jednak zawsze z szacunkiem, podziwem i widać że nie jest to poza.
    A ten cały wywiad był na pewno trochę ustawiony. Kobieta prostu miała zadanie robić za nawiedzoną feministkę, żeby wyszedł fajny wywiad.

• bigzaganiacz 19.08.19, 21:42
    Feministka ,kobieta sukcesu, gra glupia ges zeby mezczyzna dobrze wypadl

Przekroczylas granice paranoi
  • dramatika 19.08.19, 21:40
    bigzaganiacz napisał(a):

> U ciebie z aparatem myslowym slabo
    > Mowi ze jego widzowie w 80% to mezczyzni bo taki jest przedzial widzow jutuba

Nie, wypowiadał się wprost, że jego widzowie to w zdecydowanej większości młodzi faceci z problemami. Jest psychologiem, więc to nie dziwi.
  • bigzaganiacz 19.08.19, 21:43
    Bredzisz
  • dramatika 19.08.19, 21:59
    bigzaganiacz napisał(a):

> Bredzisz

Bredzisz sredzisz. Ty zdaje się oglądałeś Petersona jednym okiem albo aparat pojęciowy nie wystarczył by zrozumieć, że Peterson mówi przede wszystkim o męskiej odpowiedzialności, z którą zdaje się masz ogromny problem... Jak spora częsc facetów zresztą.
  • double-facepalm 19.08.19, 22:07
    dramatika napisał(a):

> umi napisała:
    >
    > > Wiec moze incelom wystarczyloby wziac sie za takie? I po problemie?
    >
    > Im potrzeba jakichś męskich autorytetów, tak na oko diagnozuję. Może to problem
    > braku męskiego wzorca.
    > Takim autorytetem myslę jest Jordan B. Peterson (do znalezienia na YT) - sam tw
    > ierdzi, że 90% jego widzów to incele (choć chyba tak ich nie określa, nie pamię
    > tam). Tyle ze tu trzeba dysponować jakimś tam aparatem intelektualnym, że się t
    > ak wyrażę.
    >
    > Ten Mareczek to mi się przewinął gdzieś i całe to incelskie środowisko i jakoś
    > nie mogę ogarnąć, dlaczego to wzbudza tyle emocji. Przecież to co najwyżej skrz
    > ywdzone, samotne, niedojrzałe dzieciaki (pomijam metrykę).
    Nie podejrzewaj nawet czytelnikow "braci samcow" o wzglednie dobry stan tego "aparatu intelektualnego".
  • kadfael 17.08.19, 10:18
    A to jest ta lebiega, co się kiedyś na Kobiecie udzielała? Mareczek z jakimiś numerem?
  • ck2 17.08.19, 12:59
    O rany, pamiętam. Dziwadło jakich mało, wtedy prowadził blog i nazywal siebie guru czy tam mistrzem (?).
  • manon.lescaut4 17.08.19, 10:25
    Ej, a może to troll? Nie sadze, żeby tak kontrowersyjne forum było od nich wolne. Gość zbyt poprawnie pisze jak na typa bez matury.
  • morekac 17.08.19, 10:34
    Matury można nie zdać z wielu powodów, większość ludzi - nawet bez matury - po polsku mówi i pisze bez jakiś straszliwych błędów.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • cauliflowerpl 17.08.19, 11:18
    Toż to sam ojciec założyciel jest! Myślisz, że to jest taki głęboki spisek obliczony na finalną kompromitację inceli?
  • manon.lescaut4 17.08.19, 12:08
    Aż tak zaznajomiona z braćmi nie jestem wiec zwracam honor założycielowismile Jakże śmiałam pomyśleć, ze taki idiota to troll.
  • umi 18.08.19, 21:22
    Jakby tu... tworca ideologii w 100% na miare tych bzdur, jakie wygaduje. Rozwiązałas zagadkę czemu oni sa tacy głupi. Uczy ich 100% kretyn suspicious
  • bywszy 18.08.19, 21:37

cauliflowerpl napisała:
    > "Lecz Ty? — lecz ja? — uderzmy w sądne pienie
    > Nawołując: „Ciesz się późny wnuku!…
    > Jękły głuche kamienie
    > Ideał sięgnął bruku — —”"
    >
    > Nie wierzę.
    > Guru współczesnych, świadomych mężczyzn, znawca kobiet, wybitny pisarz...

Biorąc pod uwagę kontekst, w którym posłużyłaś się cytatem... Cóż, może jestem bezczelny, ale nie zawahałbym się poprawić Norwida:

Jebły głuche kamienie!

• cauliflowerpl 19.08.19, 08:02
    big_grin hahahaha
  • hanusinamama 19.08.19, 09:47
    Jeden napisał "Już widzę te zjazdy w grupie studentów i te laski. 😎 Roszady czas zacząć. " Juz widzę tego incela przy kompie z marzeniami ścietej głowy....eh
  • sofia_87 19.08.19, 21:01
    Tez to zauwazylam, ale to takie sf, ze nie wiedziałam jak to skomentowac , na szczęście w ich przypadku roszady oznaczają po prostu fantazje na temat innej kobiety oraz frustracje, że obiekt fantazji nie zauwaza ich istnienia ☺
  • maj18-98 20.08.19, 00:02
    O matko! Tam jest taki dział: Przysięgam przed braćmi. Trochę poczytałam i zatkało mnie. Oni tak serio? Ci faceci naprawdę istnieją? Szok.
  • cauliflowerpl 20.08.19, 07:04
    A tak, dział "Przysięgam przed braćmi" i mnie kiedyś mocno zdumiał...
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,163307785,163307785,Bracia_ach_Bracia_D.html
  • sofia_87 20.08.19, 08:20
    Umarlam smile
    Nasza niania, piszę to za jej wiedzą i zgodą, stwierdzila, że jej eks to materiał ma guru BS, co prawda o jego praktykach masturbacyjnych wie niewiele, rozwód 12 lat temu, ale wcześniej latami był naprawdę jej utrzymaniu, co mu nie przeszkodziło być głową domu, a jego mamusi pouczać synowa, że ma obowiązek szanować męża.
    Jak się wreszcie obudziła i rozwiodla, pan zadał alimentów na siebie, zgodnie z wyrokiem to on miał płacić na syna 300 zł, pan miał "stan przedzawalowy", jego mamusia dostała histerii. Probowal buntowac syna, ale to mądry chłopak, więc się nie dał, tatuś się obraził za brak szacunku. Oczywiście nie płacił, nie miał z czego, żyjąc na koszt matki emerytki.
    Mąż, trochę podstepem, przeprowadził odebranie panu praw rodzicielskich; pan się początkowo ucieszył, potem nastąpiły histerie i awantury; dowiedział się, że chłopak studiuje prawo, więc w przyszłości miałby z czego płacić na tatusia smile
  • mid.week 20.08.19, 11:47
    Boże, oni nie maja na tyle silnej woli żeby przestać jeść słodycze i macać się po siurkach a porywają się na maturę i studnia big_grin
  • sofia_87 20.08.19, 12:29
    Dlatego wiedza jak smakują lzy lykane w samotności smile
  • evolventa 20.08.19, 02:33
    już się tutaj ktoś na nim poznał: www.wiocha.pl/1591964,Coach-internetowy-wyjasnia-sam-siebie
  • sofia_87 20.08.19, 13:02
    Zbieram szczeke z podłogi, a nasza niania potwierdza, ze tacy faceci naprawdę istnieja sad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka