Dodaj do ulubionych

Nergala wyrzucili z "chrześcijańskiej"

17.08.19, 21:05
siłowni.

Tam, nic nadzwyczajnego. Mnie tylko ciekawi, co oni tam dźwigają, krzyż?
Czy może tylko krzyżem leżą?
Edytor zaawansowany
  • bywszy 17.08.19, 21:55
    I nic dziwnego, że wyrzucili.

Spośród wszystkich pierdów najgorsze są szatańskie.
  • manala 17.08.19, 21:59
    Nie wiem czemu go to zdziwiło. Słaba prowokacja.
  • piesfafik 17.08.19, 22:12
    To say jakies brednie. Nikogo w YMCA nie pytaja w co wierzy. Zreszta to jest miejsce publiczne I nie moga dyskryminowac. Moze uznali ze jakis napis na koszulce jest obrazliwy dla innych.
  • eat.clitoristwood 17.08.19, 22:14
    manala napisała:

> Nie wiem czemu go to zdziwiło. Słaba prowokacja.

Mnie nie oto chodzi.
    Osobliwa jest klasyfikacja przybytku. Siłownia chrześcijańska.
    Próbuję sobie wyobrazić np. lewackie slipy albo protestancką muszlę klozetową.
    Oczywiście, każdy przedmiot można oznakować jakimś symbolem (czytaj obsikać), tylko jaki w tym sens?
  • manala 17.08.19, 22:19
    YMCA (z ang. Young Men’s Christian Association – Związek Chrześcijańskiej Młodzieży Męskiej) – międzynarodowa ekumeniczna organizacja propagująca program oparty na wartościach chrześcijańskich.
    Po co iść do takiej siłowni w koszulce obrażającej poglądy ludzi, którzy zwykli tam chodzić?
  • 35wcieniu 17.08.19, 22:37
    TAKA silownia znaczy jaka? Moda sie w przerwach, maja aerobic do choralow, zamiast sztangi maja figury Maryi, pija wino mszalne zamiast wody i izotonikow czy co?

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • 35wcieniu 17.08.19, 22:38
    Modla*

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • eat.clitoristwood 17.08.19, 22:39
    35wcieniu napisał(a):

> TAKA silownia znaczy jaka? Moda sie w przerwach, maja aerobic do choralow, zami
    > ast sztangi maja figury Maryi, pija wino mszalne zamiast wody i izotonikow czy
    > co?

Nareszcie ktoś zrozumiał intencję wątkoejakulatora. smile
  • piesfafik 17.08.19, 22:43
    To jest zupelnie normalna silownia tyle ze non profit i jak ktos jest biedny to moze miec znizke. Jest ich mnostwo w calych Stanach.
  • cauliflowerpl 17.08.19, 22:40
    Dziwi Cię ewentualne istnienie chrześcijańskiej siłowni W STANACH?
    Mnie by nie zdziwiło istnienie siłowni dla chrześcijan chodzących na co dzień w zielonych skarpetkach.
    Przecież w tym kraju wszystko się przyjmie big_grin A chrześcijanie to akurat szeroki target.

www.ocregister.com/2007/02/22/holy-spirit-gym-is-the-only-christian-themed-gym-in-the-county/
    www.nytimes.com/2008/06/06/us/06gym.html
  • eat.clitoristwood 17.08.19, 22:46
    Nie wiem dlaczego "gym" mi się z "gin" kojarzy. Znaczy z panem doktorem, do którego chadzacie. smile
  • cauliflowerpl 17.08.19, 22:48
    Szkoła. Nauczyciel bada stopień inteligencji swoich uczniów. Wyjmuje z kieszeni białą chusteczkę.
    Nauczyciel: - Kowalski - z czym ci się ta chusteczka kojarzy?
    Kowalski: - Z dymem ognisk i mgłami.
    Nauczyciel: - Dlaczego?
    Kowalski: - Bo jesienią mam zawsze katar, a mgły i dymy z pastuszych ognisk widzimy najczęściej jesienią.
    Nauczyciel: - Doskonale, Kowalski. Masz przed sobą przyszłość. Siadaj.
    (do następnego) Rappaport. Z czym ci się ta chusteczka kojarzy?
    Rappaport: - Z wakacjami.
    Nauczyciel: - Dlaczego?
    Rappaport: - Bo kiedy wyjeżdżam na obóz młodzieży katolickiej, to mama zawsze stoi na peronie i powiewa mi chusteczką.
    Nauczyciel: - Doskonale, Rappaport. Masz przed sobą przyszłość. (do następnego) Sierzputowski - z czym ci się ta chusteczka kojarzy?
    Z ostatniej ławki podnosi się ponury olbrzym. Pryszczaty. Widać, że mimo najszczerszych wysiłków woli nie udaje mu się przerobić jednej klasy w terminie krótszym jak trzy lata. Kamera najeżdża na twarz Sierzputowski.
    Close up. Widać olbrzymi wysiłek myśli, malujący się na twarzy nieszczęsnego olbrzyma.
    Sierzputowski: (bełkoce ku ogólnemu zadowoleniu) - Z dupą, panie profesorze.
    Close up to the teacher.
    Nauczyciel: - Z dupą? Chusteczka? Dlaczego?
    Close up to Sierzputowski.
    Sierzputwowski: (zwycięsko) - Bo mnie się wszystko z dupą kojarzy.

Marek Hłasko (z książki Piękni dwudziestoletni)

Kolorowych snów wink
  • eat.clitoristwood 17.08.19, 22:52
    cauliflowerpl napisała:

> Szkoła. Nauczyciel bada stopień inteligencji swoich uczniów. Wyjmuje z kieszeni
    > białą chusteczkę.

Znam w krótszej wersji. Nie z dupą a z pierdoleniem. Ale ja nie czytałem w podstawówce Hłaski.
    Dobranoc. smile
  • mid.week 17.08.19, 22:31
    Chodzenie w satanistycznej koszulce do chrzescijanskich przybytkow jest tak samo durne jak bieganie z krzyzem za manifestacja feministyczna.
  • asfiksja 17.08.19, 22:41
    Będzie teraz, biedaczek, satanistycznym męczennikiem. Źli chrześcijanie stłamsili wolność jego ekspresji odzieżowej i teraz szlocha nad tym po pudelkach.
    Chce przebić Piotrowicza płaczącego, że miał moralne prawo wozić krople do oczu samolotem rządowym?
    Panowie, trochę godności.
  • ultimate.strike 17.08.19, 23:22
    Dziwne to biorąc pod uwagę, że ostatnich chrześcijan katolicy wybili jeszcze w czasach Cesarstwa Rzymskiego.

--
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • lauren6 18.08.19, 00:24
    Nergal to dosyć smutny przykład kryzysu wieku średniego u faceta. Bzykaniem coraz młodszych blondyn na nikim wrażenia nie zrobi, więc od czasu do czasu wrzuca na Insta swoje nagie fotki, fotki z podtekstem seksualnym, selfie, na którym widać jego penisa itd. Widać penis Nergala również się przejadł skoro wymyślił taką nudną prowokację.
  • milamala 18.08.19, 01:16
    Alez on jest mega beznadziejny. Najpierw sie dostal na scianki celebryckie na plecach Dody. I juz biedak nie wie co dalejze soba poczac zeby na tych sciankach zostac.
  • dramatika 18.08.19, 02:56
    milamala napisała:

> Alez on jest mega beznadziejny.

Szkoda gadać. Najpierw płakał, że w Polsce katolicki ciemnogród i że za granicą lepiej, potem odwoływał się do wartości chrześciajńskich żebrając o szpik, a teraz, jak wreszcie wyjechał za granice, to go zagraniczny ciemnogród chrześcijański z miejsc publicznych wywala.

• 35wcieniu 18.08.19, 07:52
    big_grin Lol big_grin Nergal sie odwolywal do wartosci chrzescijanskich, leze big_grin

--
    - Ale jak przez głowę?
  • lauren6 18.08.19, 08:33
    Nie wiedziałaś, że humanizm to drugie imię chrzescijaństwa? Jak palili ludzi na stosach czy wybijali w pień w czasie krucjat to też było w imię tych pięknych chrześcijańskich wartości.
  • aga_mon_ber 18.08.19, 08:41
    Po co tam lazł? Nie wiedział, gdzie idzie?
    A teraz co? Na instangramach się żali? big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka