Dodaj do ulubionych

Zaczynam się bać...

18.08.19, 06:18

Utożsamianie pedofilii z homoseksualizmem,zohydzanie środowisk artystycznych_perfidna manipulacja rządzących_tu już nie o wynik wyborów chodzi ....ja jestem naprawdę przerażona😞

--
,,Oddajemy sprawiedliwość w ręce skazanych,,to Twój ideał?
Edytor zaawansowany
  • sundace46 18.08.19, 08:29
    Ale, że dopiero teraz to zauważyłaś? Czy dopiero teraz po 4 latach takich działań zaczęłaś się bać?
  • aga_mon_ber 18.08.19, 08:38
    A nie boisz sie tego, ze pedofile będą chcieli, by ich uznano za mniejszosc seksualną, , co już ma miejsce w Czechach?

www.pch24.pl/czescy-pedofile-chca-uznania-ich-za-kolejna-mniejszosc-seksualna,70202,i.html

W Polsce też do tego z czasem dojdzie.
  • aguar 18.08.19, 08:43
    No ale chcieć im nikt nie może zabronić. Natomiast nie widzę ryzyka, aby ktokolwoek się na to zgodził. Normalni ludzie oddzielają orientacje od zaburzeń i seks dwojga dorosłych ludzi płci dowolnej za obopólną zgodą od wykorzystywania, krzywdzenia kogoś.
  • tiszantul 18.08.19, 08:57
    Przecież właśnie o tym pisze internautka. Jeszcze niedawno homoseksualizm nie tylko był zaburzeniem, ale nawet nielegalny i karalny (w Europie Zachodniej). Też nikt "nie widział ryzyka", ze może być inaczej. Środowiska gejowskie pouczające społeczeństwo o "normalnych ludziach" to przede wszystkim prezent dla PiSu w kampanii wyborczej. Ludzie naprawdę są już mocno znudzeni gadaniem o problemach gejów
  • tanebo2.0 18.08.19, 09:01
    No nie? Kiedyś i niewolnictwo było legalne. Świat schodzi na psy...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • ultimate.strike 18.08.19, 15:28
    Kiedyś to się legalnie ludzinę jadło, a teraz ci paskudni geje zabraniają sad

--
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • aguar 18.08.19, 09:20
    No przecież czyjś homoseksualizm nikomu nie szkodzi (więc jakie tu ryzyko?), a że nie jest zaburzeniem udowodniono naukowo.
  • nutella_fan 18.08.19, 12:15
    Udowodniono jakimi metodami, głosowaniem? smile
  • tanebo6.0 18.08.19, 12:32
    A w jaki sposob udowodniono ze jest?
  • ultimate.strike 18.08.19, 15:29
    Metodami religijnymi.

--
  • aguar 19.08.19, 07:54
    "Udowodniono jakimi metodami, głosowaniem?"
    Ale to było w roku 1973. Od tego czasu było przecież mnóstwo badań naukowych.
  • konsta-is-me 18.08.19, 13:14
    A wlasciwie "dlaczego pedofilia szkodzi?"
    Jesli jest za zgoda zainteresowanych...
    Przeciez taka zgode latwo mozna, nawet nie wymusic, a uzyskac.
    A przeciez "dzieci tez sa seksualne"...
    Istnieje masturbacja dziecieca.
    A w ogole w jakim wieku zaczyna sie peddofilia ?
    Dlaczego akurat 15 a nie np 20?
    Albo 8?
    Albo kiedy dziewczynka dostaje pierwszej miesiaczki, co moze sie zdarzyc, nawet gdy ma 9 lat.
    Przeciez w wielu kulturach pierwsza miesiaczka byla sygnalem mozliwosci rozpoczecia wspolzycia seksualnego.

Prawda jest taka, ze uwazasz ze pedofilia jest zlem, bo...takie sa normy kulturowe.
    Homoseksualizm tez byl zly, bo byl "niezgodny z natura".
    I rzekomo to nieprawda , bo "w swiecie zwierzat homoseksualizm tez sie zdarza"-ile razy slyszalam takie wywody.
    Tylko, ze sie nie zdarza, wystepuje czasem jako forma opieki nad potomstwem lub kopulacja na takiej samej zasadzie, jak pies usilujacy kopulowac z noga (sorry za dosadnosc)
    Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, zeby byla jasnosc.

Co jest "oczywiste" za chwile moze takim nie byc.
    Wystarczy troszke "dyskusji", troszke demagogii...
    Troche wypowiedzi "autorytetow"...
    Mozna drobnymi kroczkami...
    I jaki masz argument, poza "to oczywiste "??
    I TO CIE NIE PRZERAZA??
    Nie masz czasu sie nad tym zastanawiac, bo jestes zajeta chlipaniem nad biednymi homoseksualistami.
  • bazia8 18.08.19, 13:50
    Takich głupot dawno nie czytałam.
    Miałaś logikę w szkole?

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • konsta-is-me 18.08.19, 14:12
    Mialam.
    A teraz dopiszesz co logika ma do temetu ?XD
    Argument pt."jestes gupia " mnie nie interesuje .
  • ultimate.strike 18.08.19, 15:31
    Ja Ci dopiszę. Dziecko, jako osoba niepełnoletnia, nie posiadająca pełni praw w zakresie decydowania o sprawach takich jak seks, używki nie może wyrazić zgody na współżycie, a więc wszelkie czynności seksualne z dzieckiem, zwierzęciem są gwałtem.

--
  • super_hetero_dyna 18.08.19, 15:39
    A cóż to za trudność dla lewicowej rewolucji? Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne znów pod naciskiem "środowisk zainteresowanych" przegłosuje, że czterolatek jest już "świadomy" i może samodzielnie podejmować decyzję o współżyciu. Natalia.nat z pełnym przekonaniem stwierdzi, że zostało to ustalone "naukowo", a tabun ematek przyklaśnie, nazywając oponentów ciemnogrodem.
  • ultimate.strike 18.08.19, 15:54
    Na szczęście nie jestem ematką i nie muszę wierzyć we wszystkie głosowania amerykańskich psychiatrów.

--
  • natalia.nat 19.08.19, 12:19
    super_hetero_dyna napisał(a):

> A cóż to za trudność dla lewicowej rewolucji? Amerykańskie Towarzystwo Psycholo
    > giczne znów pod naciskiem "środowisk zainteresowanych" przegłosuje, że czterola
    > tek jest już "świadomy" i może samodzielnie podejmować decyzję o współżyciu.

Jeżeli coś takiego zostanie kiedykolwiek przegłosowane, to wtedy będziemy rozmawiać. A nie, że tobie się coś tam ubzdurało, i to ma być jakikolwiek argument w tej dyskusji.

Natalia.nat z pełnym przekonaniem stwierdzi, że zostało to ustalone "naukowo", a
    > tabun ematek przyklaśnie, nazywając oponentów ciemnogrodem.

Nie ja tak twierdzę, tylko eksperci, znawcy dziedziny, psycholodzy i seksuolodzy, światowe towarzystwa i organizacje. Twoje zdanie, czyli zdanie totalnego homofoba i to jeszcze ignoranta miałoby być bardziej wiarygodne w tym temacie? No, zlituj się człowieku!
  • dramatika 18.08.19, 15:42
    ultimate.strike napisał:

> Ja Ci dopiszę. Dziecko, jako osoba niepełnoletnia, nie posiadająca pełni praw w
    > zakresie decydowania o sprawach takich jak seks, używki nie może wyrazić zgody
    > na współżycie, a więc wszelkie czynności seksualne z dzieckiem, zwierzęciem są
    > gwałtem.

W obecnym systemie prawnym i kulturowym. Tylko co za problem zmienić tak prawo i świadomość społeczną, aby dziecko, jako "istota seksualna", także miało prawo do tego, bez czego dzisiejszy człowiek wyzwolony i postępowy żyć nie może? A decyzję mogliby za dziecko podejmować rodzice czy urzędnicy, na przykład wykwalifikowani "edukatorzy seksualni".
    Najpierw zdejmie się odium zła z pedofili - a to już się robi nawet na uniwersytetach, potem się powie, że fajny pedofil może tak zrobić, aby wszystkim było przyjemnie i sprawa załatwiona.
  • ultimate.strike 18.08.19, 15:56
    I pozwolą dzieciom kupować papierosy, wódkę oraz spodnie?

--
  • paszczakowna1 19.08.19, 14:06
    A po przyznaniu prawa głosu kobietom przyznają dzieciom i zwierzętom.

--
    Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
  • konsta-is-me 18.08.19, 18:09
    Chwila, seks jest dozwolony z osoba powyzej 15 roku zycia, wiec o jakiej pelnoletnosci mowisz?
    Poza tym skad pomysl, ze musi byc to akurat ten rok zycis.
    Myslisz ze to zapisane w kamiennych tablicach?
  • ultimate.strike 18.08.19, 21:34
    "Chwila, seks jest dozwolony z osoba powyzej 15 roku zycia"

A z 14-latkami już nie, bo nie mają władzy decydowania w tym zakresie.

"Poza tym skad pomysl, ze musi byc to akurat ten rok zycis."

Pewnie wynika to z poziomu odpowiedzialności, wiedzy, w uroszczeniu, bo żeby podejmować słuszne decyzje trzeba mieć w danym zakresie wystarczający poziom wiedzy oraz jako takie zdolności jej wykorzystania.

--
  • szarsz 18.08.19, 21:41
    Nie, ale wynika z naszej najlepszej wiedzy dotyczącej rozwoju psychofizycznego człowieka. Psychicznego, czyli możliwości samodzielnego podejmowania decyzji i świadomości konsekwencji. Ona wprawdzie nie jest pełna, ale na tyle duża, że rozpoznanie potrzeb, konsekwencji oraz zapobiegania chorób i ciąży jest w ogóle możliwe. I fizycznego, na przykład bezpieczeństwa matki i dziecka w przypadku ciąży. Wcześniej ciąża może zagrażać rozwijającej się wciąż macicy, a przez to zdrowiu i życiu nastolatki.
  • taki-sobie-nick 19.08.19, 00:17
    Słowo-klucz: MOŻE.
  • ultimate.strike 19.08.19, 00:29
    Słowo klucz "może" oznacza prawdopodobieństwo w tym przypadku. Mówiąc prościej: zagrożenie.

--
  • konsta-is-me 19.08.19, 02:41
    No i naprawde uwazasz ze ja o tym nie wiem ??
    Tlumaczysz mi ze np.12-latka moze nie przezyc ew. porodu ?
    No co ty- nie wiedzialam....XD
    Dla niekumatych-moj post pokazuje jak latwo mozna zmanipulowac nasze opinie i poglady.
    Bo mozna.
    Jedyne co dostalam to opowiedzi w stylu "pewnie jestes moherem "
    Smutne, ze malo kto potrafi myslec i czytac ze zrozumieniem.
  • ultimate.strike 19.08.19, 03:20
    "Jedyne co dostalam to opowiedzi w stylu "pewnie jestes moherem ""

Przykro mi, nie dostałaś takiej odpowiedzi.

"Jedyne co dostalam to opowiedzi w stylu "pewnie jestes moherem ""

W kwestii, że Twoje są zmanipulowane? to by wiele tłumaczyło...

--
  • ultimate.strike 19.08.19, 03:23
    Errata: Drugi cytat miał być o manipulacji.

--
  • konsta-is-me 19.08.19, 17:47
    Co jest zmanipulowane i dlaczego?
    Bo w gruncie rzeczy sama nie wiesz o co wlasciwie ci chodzi i z czym "walczysz".
  • ultimate.strike 20.08.19, 03:25
    Na początek popraw formę gramatyczną na męską, ematką nie jestem. A o manipulacji to akurat Ty wspomniałaś więc sobie to ze sob a ustal.

--
  • konsta-is-me 20.08.19, 12:56
    Ja nie musze nic ustalac.
    To TY twierdzisz, ze "ja mam cos zmanipulowane" ale nie wiesz co.
    Krotko mowiac, nie wiesz co i po co piszesz, co wlasciwie chcesz powiedziec i na jakiej podstawie, ale ochoczo pleciesz bez ladu i skladu.
  • ultimate.strike 21.08.19, 02:44
    Pozwolę sobie na brak komentarza.

--
  • olena.s 19.08.19, 01:05
    A nie, zapisane na kamiennych tablicach z pewnością nie jest.
    Watykan dopiero co podniósł łaskawie swój wiek dopuszczalności seksu z 12 lat wyżej.
  • konsta-is-me 19.08.19, 02:42
    A co mnie obchodzi Watykan ??
    Jestem obywatelka Polski, nie Watykanu.
  • ultimate.strike 19.08.19, 03:22
    Jesteś obywatelką Watykanu, a przynajmniej masz podstawy by się o takowe obywatelstwo ubiegać gdyż całkiem spora suma z płaconych przez Ciebie podatków zasila watykański budżet.

--
  • konsta-is-me 20.08.19, 12:52
    To zdecyduj sie w koncu czy jestem obywatelka czy tylko moge sie ubiegac, bo to kompletnie 2 inne stany prawne.
  • ultimate.strike 21.08.19, 02:45
    A dlaczego ja mam o tym decydować? Nie mam stosownych uprawnień.

--
  • konsta-is-me 21.08.19, 21:42
    Dlatego ze twierdzisz jednoczesnie, ze jestem obywatelka Watykanu i nie jestem ale moglabym byc.
  • ultimate.strike 23.08.19, 01:14
    Poproś o stosowną transkrypcję fonetyczną, bez tego mojej wypowiedzi raczej nie zrozumiesz.

--
  • olena.s 19.08.19, 08:05
    Nie wiem, co cię obchodzi lub nie - potwierdzam, że wiek prawnego wyrażenia zgody nie jest bynajmniej wyryty na kamieniach i ostatnio zmienił go Watykan. Zapewne uznali, że w strasznych, lewackich, bezbożnych czasach uznawanie 12 latki za zdolnej do seksu jest że tak powiem, niekoniecznie akceptowalne. I podnieśli.
  • konsta-is-me 19.08.19, 17:39
    A w Brazylii jedza mrowki w cukrze.
    Tak a propos tematu..
  • ultimate.strike 20.08.19, 03:26
    Dobre są?

--
  • konsta-is-me 20.08.19, 07:41
    Nie wiem, nie jadam robakow.
  • bramstenga 20.08.19, 09:04
    > Nie wiem, co cię obchodzi lub nie - potwierdzam, że wiek prawnego wyrażenia zgody nie jest bynajmniej wyryty na kamieniach i ostatnio zmienił go Watykan.

Nie Watykan, tylko całe Włochy. Watykan nie ma oddzielnego prawodawstwa w tej kwestii.
  • bramstenga 20.08.19, 08:02
    Ale wiesz oczywiście, że w Watykanie obowiązuje w tym zakresie prawodawstwo włoskie?
  • ajaksiowa 20.08.19, 08:45
    Ale ja się boję formy w jakiej te ,,rewelacje,,są przekazywane 😳

--
    ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
  • double-facepalm 20.08.19, 03:38
    konsta-is-me napisała:

> Chwila, seks jest dozwolony z osoba powyzej 15 roku zycia, wiec o jakiej pelno
    > letnosci mowisz?
    > Poza tym skad pomysl, ze musi byc to akurat ten rok zycis.
    W Watykanie jest 12.rok życia jako granica.
    BTW ciekawe co na to katolicyzujace trolle.
  • bazia8 18.08.19, 21:25
    Przynajmniej masz świadomość swojego poziomu. To dość rzadkie w twoim środowisku, ale szacun.

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • ultimate.strike 18.08.19, 21:35
    A skąd i do kogo to Twoje UFO przyleciało?

--
  • ultimate.strike 18.08.19, 15:30
    Logiki nie ale katechezę na pewno. A tak się złożyło, że jedno wyklucza drugie.

--
  • super_hetero_dyna 18.08.19, 15:41
    Tylko w ciemnym umyśle lewicowego kołtuna, wierzącego w rodzenie się myszy ze zbutwiałego siana, czy coś w tym rodzaju.
  • ultimate.strike 18.08.19, 15:58
    Logika wyklucza istnienie Boga Biblijnego, co już wielokrotnie na forach GW przedstawiałem, a tak się złożyło, że Firma Ubezpieczeń Pośmiertnych KośKat właśnie owego stwora wybrała na gwaranta sprzedawanych przez siebie polic na szczęśliwe życie po śmierci.

--
  • natalia.nat 19.08.19, 12:35
    Eee, o wiele lepszy jest prawacki kołtun wierzący w boga stworzyciela, niepokalane poczęcie, piekło-niebo, i wiele innych w podobnym rodzaju.
  • erzulie 18.08.19, 15:41
    Nie pierwszy raz udowadnia, ze nie miała w szkole i pojęcia nie ma ani o logice, ani o psychologii, ani o medycynie.
  • madami 19.08.19, 13:27
    konsta-is-me napisała:

> A wlasciwie "dlaczego pedofilia szkodzi?"
    > Jesli jest za zgoda zainteresowanych...

Nieletnie dziecko nie jest w stanie dać świadomej zgody na sex, jest za mało dojrzałe
    i nie jest w stanie udźwignąć konsekwencji z niego wynikających

> Przeciez taka zgode latwo mozna, nawet nie wymusic, a uzyskac.
    > A przeciez "dzieci tez sa seksualne"...
    > Istnieje masturbacja dziecieca.

dziecko jest istotą seksualną ale w procesie dorastania dopiero zaczyna się jej uczyć
    masturbacja dziecięca zawsze istniała, ma charakter przypadkowy, wynika z ciekawości i poznawania własnego ciała a nie zaspakajania potrzeb

> A w ogole w jakim wieku zaczyna sie peddofilia ?

wiek ten został przecież ustalony na 16 lat - wtedy organizm jest w stanie znieść ew. ciążę

> Dlaczego akurat 15 a nie np 20?
    > Albo 8?
    > Albo kiedy dziewczynka dostaje pierwszej miesiaczki, co moze sie zdarzyc, nawet
    > gdy ma 9 lat.
    > Przeciez w wielu kulturach pierwsza miesiaczka byla sygnalem mozliwosci rozpocz
    > ecia wspolzycia seksualnego.
    >
    > Prawda jest taka, ze uwazasz ze pedofilia jest zlem, bo...takie sa normy kultur
    > owe.

pedofilia jest zła bo jedna ze stron nie jest w stanie dać świadomej zgody
    poza tym ciąża u małej dziewczynki zagraża jej życiu i zdrowiu

> Homoseksualizm tez byl zly, bo byl "niezgodny z natura".
    > I rzekomo to nieprawda , bo "w swiecie zwierzat homoseksualizm tez sie zdarza"-
    > ile razy slyszalam takie wywody.
    > Tylko, ze sie nie zdarza, wystepuje czasem jako forma opieki nad potomstwem lub
    > kopulacja na takiej samej zasadzie, jak pies usilujacy kopulowac z noga (sorry
    > za dosadnosc)
    > Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, zeby byla jasnosc.
    >
    homoseksualizm opiera się na świadomej zgodzie dwóch osób

• sham-anka 19.08.19, 02:52
    > Też nikt "nie widział ryzyka", ze może być inaczej.

A jakie to konkretnie ryzyko niosą ze sobą homoseksualiści?
  • natalia.nat 19.08.19, 11:54
    Obejrzyj sobie film na Netflixie inspirowany prawdziwymi wydarzeniami: "Elisa i Marcela". Może jakaś refleksja w tej spaczonej mózgownicy się pojawi. Chociaż wątpię. Dla ciebie świat to tylko czubek własnego nosa.
  • nutella_fan 18.08.19, 12:12
    Dla mnie (i nie tylko dla mnie) akurat homoseksualizm jest zaburzeniem.
  • szarsz 18.08.19, 14:29
    No to się lecz z homoseksualizmu, nie widzę przeszkód.
  • super_hetero_dyna 18.08.19, 15:45
    aguar napisała:

> Natomiast nie widzę ryzyka, aby ktokolwoek się na to zgodził.

Kiedyś ktoś spytał ociemniałego, byłego dżokeja, czy nie wziąłby udziału w Wielkiej Pardubickiej. Co odpowiedział? - Nie widzę przeszkód.
  • ultimate.strike 18.08.19, 15:59
    Wystartował i wygrał? Był hepiend?

--
  • tanebo2.0 18.08.19, 08:47
    Bardziej boję się chłopaczków w czarnych podkoszulkach z faszystowskimi hasłami na ustach...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • aga_mon_ber 18.08.19, 08:52
    No wiesz, z twoją pogardą do innych, nie powinieneś wychodzić z domu...
  • tanebo2.0 18.08.19, 09:00
    Masz na myśli pogardę dla faszyzmu?

--
  • 35wcieniu 18.08.19, 08:58
    Oooch, pch24 <3

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • nutella_fan 18.08.19, 12:14
    Dojdzie, ponieważ powoli przesuwa się granice i zboczenia stają się niby wariantem normy.
  • rosapulchra-0 19.08.19, 08:03
    W Czechach zostali uznani pedofile za mniejszość seksualną?

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • double-facepalm 20.08.19, 03:42
    No skad, katololo-pierdololo portal pch24 wysuwa taki wniosek po relacji z czeskiego odpowiednika marszu równościi jakieś forumki wzięły to za prawdę objawioną.
  • stara-a-naiwna 18.08.19, 09:00
    ja już dawno
    nie tylko tym
    ogólnym ciemnogrodem, agresją i nietolerancją w ogóle
  • tiszantul 18.08.19, 09:09
    No właśnie. Już w 2015 zaczęliście się bać. Bo przecież traktujecie poważnie przekaz Gazety Wyborczej? A oni już wtedy pisali, ze się boją, bardzo boją, tacy byli wystraszeni.
    Weźmy jeszcze frekwencję. W 2015, 2016 tysiące ludzi "zaczynały się bać". Dzisiaj do bojących się może raz na pół roku dołącza jeden maruder, który dopiero teraz "zaczyna się bać". Zaczęłaś się bać - dołącz do Komitetu Obrony Demokracji
  • ultimate.strike 18.08.19, 15:39
    Do Komitetu Obrony Demokracji nie ma co dołączać. Formuła tej formacji się rzedawniła, gdyż obecnie w Polsce w tym zakresie nie ma już czego bronić.

--
  • ira_08 18.08.19, 09:14
    Ci którzy mieli uwierzyć - uwierzyli. Większość raczej nie, patrząc na to, jak parady równości odbywają się w coraz mniejszych miastach i raczej bez poważnych burd a`la Burystok.

Swoim strachem dajesz im siłę, pamiętaj.
  • ultimate.strike 18.08.19, 15:40
    Parada równości? Kto z kim ma być równy?

--
  • ultimate.strike 18.08.19, 15:43
    Normalnie nazywa się to pride parade, parada dumy i jest de facto demonstracją siły środowisk LGBTXYZ. Odbywa się tam, gdzie przedstawiciele owych środowisk są już dawno równi a wręcz uprzywilejowani. No i tak sobie paradują jak jacyś Oranżyści w Londonderry.

--
  • woman_in_love 18.08.19, 14:16
    przejmował władzę.
  • tiszantul 18.08.19, 15:12
    Bardzo znamienne: opozycja ostrzega przed hitleryzmem w Polsce, a społeczeństwo nie zwraca uwagi. Jeśli społeczeństwo nie traktuje poważnie najcięższych zarzutów ze strony opozycji (porównanie do reżimu hitlerowskiego to chyba poważny zarzut?), tym bardziej nie potraktuje poważnie lżejszych zarzutów. W ten sposób opozycja pozbawiła się jakiegokolwiek kontaktu ze społeczeństwem
  • anorektycznazdzira 20.08.19, 13:02
    Nie jest to pierwsze społeczeństwo, które nie zwracało uwagi na hitleryzm w swoim kraju.

--
    Dzisiaj samochody same wiedzą, gdzie ich pas ruchu, kiedy ze zbyt dużą prędkością zbliża się przeszkoda, potrafią odczytywać znaki drogowe. Słowem, przeciętne niemieckie auto jest inteligentniejsze od przeciętnego polskiego kierowcy.
  • lauren6 18.08.19, 15:07
    natemat.pl/281575,kobieta-bije-sie-z-policjantem-podczas-marszu-rownosci-w-plocku-video

Matka Polka boi się, że jej "pedały" dziecko ukradną. Pytanie brzmi: kto nawkładał ludziom do głów takie głupoty, bo to oczywiste, że prostaczka sama z siebie nie obudziła się w środku nocy z genialną myślą "geje kradną dzieci!!!!".

Cała ta szczujnia to wina polskiego KK. I poniekąd wszystkich forumowych katoliczek. Widzicie co Wasz kościółek wyprawia. Jeśli macie mózgi i potraficie myśleć to wiecie skąd się w przeszłości brały się pogromy i dokąd to wszystko prowadzi. Dalej posyłajcie dziatwę na religię, chodźcie co niedzielę do kościółka, przecież taka jest tradycja i nikomu to nie szkodzi. Nie zdziwcie się jednak jak pewnego pięknego dnia to ematkowy dziubdziuś zostanie zatrzymany za to, że na ulicy obkładał kamieniem jakąś dziewczynę z tęczowym szalikiem.

Chodząc do kościoła dajecie pozwolenie na słowa nienawiści, które sączą się do umysłów prostych ludzi w czasie mszy, religii. Stoicie po stronie winnego przemocy.
  • tiszantul 18.08.19, 15:22
    Przecież Na Temat to portal Tomasza Lisa. Facet w niemieckiej telewizji internetowej koncernu Ringier Axel Springer (marka handlowa Onet) ma zerową oglądalność, a Ty linkujesz wypociny jego stażystów?

TVP płaciło firmie Lisa 100 tys. zł za jeden odcinek programu, więc nic dziwnego, ze red. Lis ma tak radykalnie opozycyjne poglądy i źle się czuje nagrywając niskobudżetowe filmiki w niemieckiej telewizji internetowej, której nikt nie ogląda
  • super_hetero_dyna 18.08.19, 15:30
    Ale cóż takiego wyprawia? Że się wreszcie otwarcie sprzeciwił rewolucji komunistycznej, to źle? Nie pamiętasz, skąd się w przeszłości brały ludobójstwa? Z pięknych lewicowych haseł. W imię lewicowej ideologii wymordowano setki milionów ludzi, a ty coś bredzisz o jakichś pogromach? Gdyby car Mikołaj II, zamiast tchórzliwie abdykować przed czerwonymi szumowinami, potraktowałby ich tak, jak na to zasługiwali, uratowałby te miliony istnień, a świat bez lewicowego łajdactwa byłby lepszy.
  • ultimate.strike 18.08.19, 15:52
    Ludobójstwo to mamy teraz. Ludzi morduje się masowo poprzez zmuszanie mężczyzn do noszenia spodni. Spodnie szkodzą nie tylko samym noszącym je facetom, niszczą też DNA nasienia generując choroby, tak zwane cywilizacyjne w następnym pokoleniu, zaweżają 9 tak już niewielką pulę genową naszego gatunku wprowadzając ludzkość w stan chowu wsobnego, ostatecznie doprowadzą do wyginięcia gatunku. Spodnie zabiły już o wiele więcej ludzi niż wszystkie reżimy prawicowe i lewicowe razem wzięte. A za też stan odpowiadają w znacznym stopniu feministki forsujące dogmat o wyższości spdoni oraz środowiska LGBTXYZ próbujące na paradach zawłaszczyć męską spódnicę. O ile zwykłe feministki, czy geje paradujący kompletnie nie zdają sbie sprawy z tego, o tyle szefostwo ww. środowisk na pewno ma dostęp do aktualnego stanu wiedzy medycznej, a mimo to na doraźne potrzeby polityczne nas wszystkich zabija. Świadomie i od dawna gdyż już w latach 70-tych XXw. pojawiały się pierwsze, kwestionowane wtedy jeszcze badania wskazujące, że coś z "męskimi" spodniami jest nie tak. Obecnie są już twarde dowody, a środowiska nadal nie zmieniają swoich metod działania.

--
  • erzulie 18.08.19, 15:46
    Nie tylko kk. To tez pseudokatolickie organizacje powiązane z Kremlem.
  • bazia8 18.08.19, 21:24
    Ordo iuris

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • erzulie 19.08.19, 11:03
    Nie tylko. Tez te wszystkie stop pedofilii, seksualizacji itd

oko.press/egzotyczna-koalicja-przeciw-lgbt-w-polsce-radykalowie-religijni-skrajna-prawica-rosja-i-pis/?fbclid=IwAR02Hjbxz7xvUBHP0ZPTdpBIWwzCehvr29_nmweQbItS0eK9DJadh8yDjt8
  • bazia8 18.08.19, 21:26
    Oj Lauren, przecież to tylko tradycja, co ludzie powiedzo, nasz ksiądz jest dobry.

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • super_hetero_dyna 18.08.19, 15:21
    > zohydzanie środowisk artystycznych

Dopóki zohydzano środowiska kościelne i perfidną manipulacją utożsamiano księdza z pedofilem, wtedy to Twojego lęku nie wzbudzało? Dopiero jak ruszono "środowiska artystyczne", wtedy Cię strach dopadł? To by wskazywało na jakieś związki z tym środowiskiem. Bo gdyby chodziło o zwykłą przyzwoitość i niezgodę na niesprawiedliwość, to protestowałabyś już wcześniej.
  • tylko.bez.hipokryzji 18.08.19, 21:31
    No ja też się zdumiałam tym stwierdzeniem, w kontekście afery tęczowy musicbox... sad
    Czyżby , Twoim zdaniem, sprawa powinna zostać wyciszona? Zamieciona pod dywan?
    Księża katoliccy nie mają monopolu na pedofilię. W innych środowiskach też się zdarza. W środowisku artystycznym również. Nie pierwszy to przypadek, niestety. Cholera, nawet w środowisku terapeutów też uncertain
  • taki-sobie-nick 18.08.19, 21:40
    zohydzanie środowisk artystycznych

Niektóre osoby z tych środowisk zohydzają się same, bez najmniejszej ingerencji PiS-u.
  • umi 18.08.19, 21:40
    zohydzanie środowisk artystycznych - nikt nie zohydza srodowisk artystycznych. Natomiast bardzo dobrze, ze pewne sprawy wychodza wreszcie na wierzch spod dywanu. Kiedys ludzie nalezacy do pewnych grup spolecznych byli uwazani za uprzywilejowanych i ich dranstwa zamiatano pod dywan. Moze wreszcie sie to skonczy. Nawet bycie najlepszym rezyserem czy tam nie wiadomo kim nie bedzie wymowką.
  • olena.s 19.08.19, 01:09
    Wiktor Woroszylski – Państwa faszystowskie

Niedługo po wojnie 1914–1918 w Europie powstały pierwsze
    państwa faszystowskie W tych państwach
    słońce wschodziło i zachodziło o normalnej porze opromieniając
    dachy domostw i wzgórz zieloną spadzistość W oborach
    łagodnie ryczało bydło Matki o świcie
    budziły dzieci całując je w czoło Ojcowie wracając z pracy
    ze znużeniem radosnym w kościach wdychali
    dym domowego ogniska zaś po obiedzie
    zasypiali w fotelu bądź też majsterkowali wytrwale bądź też
    muzykowali z zapałem Dzieci
    bawiły się w klipę w klasy i w chowanego Małym
    dziewczynkom rosły piersi i dziewczynki z dnia na dzień
    zamieniały się w duże dziewczyny wypełnione szeptem
    szmerem jak drzewa w lesie chichotem nagłym na którego
    dźwięk chłopcom zasychało w gardle W letnie wieczory
    na firankach podświetlonych od wewnątrz schodziły się cienie
    rozchodziły i znów schodziły miłośnie Zaś zimą
    kochankowie łowili ustami parę z ust w ośnieżonych ogrodach
    I jeszcze
    można wspomnieć o kotach wyginających się w kabłąk o wróblach
    wzlatujących nad jezdnią o staruszkach na przyzbie o kwiatach
    ciętych i doniczkowych o pielęgniarkach
    podających chorym termometr o ludziach z miotłą
    zamiatających ulice O drewnie
    rozsychającym się bruździe w polu wilgotnej wietrze
    w zaroślach I jeszcze można
    wiele wymienić zjawisk świadczących że
    Albowiem nie było znaków na niebie komet żałobnych
    wody w krew zamienionej krzaków płonących albowiem
    życie biegło zwyczajnie więc naprawdę w państwach tych
    wielu było
    ludzi zwyczajnych i ludzi dobrych i takich którzy
    nie wiedzieli o niczym i którym
    nie przychodziło na myśl i którzy
    nie czuli się współwinowajcami i którzy
    nie mieli z tym nic wspólnego i którzy nawet
    nie czytali gazet lub też czytali niedbale zajęci
    myślami o tym że trzeba naprawić
    przeciekający dach oddać
    buty do szewca oświadczyć się wypić
    kufel piwa wymieszać farby zapalić świeczkę i którzy
    naprawdę nie dostrzegali strachu w oczach sąsiada nie
    słyszeli drżenia w głosie pytającego o drogę nie
    dostrzegali różnicy nie słyszeli
    głosu w sobie albo skoro
    domyślali się czegoś nie mogli nic zrobić i pocieszali się
    mówiąc My przynajmniej
    nie robimy nic złego żyjemy jak żyliśmy zawsze Co było prawdą
    A jednak były to
    państwa faszystowskie
  • ajaksiowa 19.08.19, 06:30
    ,,Szczujnia,,czy to właściwe określenieTVP?bo w£a$nie po obejrzeniu wiadomości tejże powstał wątek startowy.

--
    ,,Oddajemy sprawiedliwość w ręce skazanych,,to Twój ideał?
  • double-facepalm 20.08.19, 03:55
    Źle się podpielas, tzn Olena nie wspomina o żadnych szczujniach. TVpis to element szczujni, racja.

Jednak ktoś dobrze napisał, że pewnych spraw nie powinno się zamiatac pod dywan, nikt nie wini całego środowiska artystycznego o pedofilię, poniosło Cię w poście startowym trochę za mocno jednak.
  • anorektycznazdzira 20.08.19, 12:58
    Na każdego coś miłego:
    sędziowie- kradną kiełbasę i pendrivey
    lekarze- mają mercedesy
    nauczyciele- leżą i pierdzą w tapczan z nudów z powodu posiadania symbolicznych etatów
    dziennikarze- wszyscy na lewo od prawego to rodowici Niemcy, opłacani przez Niemca, piszący dla Niemców
    prywaciarze- no tu chyba nie muszę nic mówić tych nienawidzimy za to że są suspicioussuspicioussuspicious
    artyści- wiadomo...

i tak dalej
    i tak dalej
    i dalej
    a ciemny lud się cieszy i raduje...

--
    Dzisiaj samochody same wiedzą, gdzie ich pas ruchu, kiedy ze zbyt dużą prędkością zbliża się przeszkoda, potrafią odczytywać znaki drogowe. Słowem, przeciętne niemieckie auto jest inteligentniejsze od przeciętnego polskiego kierowcy.
  • madami 20.08.19, 13:11
    ... i czuje się lepszy...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka