Dodaj do ulubionych

Beznadziejny rok, a to dopiero połowa.

18.08.19, 12:37
Mam dosyć 2019. Niech już się kończy i zabierze ze sobą wszystkie dziadostwa, które od stycznia nękają moją rodzinę.
W styczniu mój tata dostał diagnozę Alzheimera. Już wcześniej były podejrzenia. Na razie funkcjonuje dobrze, no ale wiadomo, że będzie gorzej.
W lutym moja babcia spadła ze schodów i z samodzielnej pogodnej staruszki stała się osobą leżącą i cierpiącą.
W marcu moja siostra miała bardzo poważne problemy w swoim związku. Poza tym jej kot zachorował na nowotwór i zwinął się w miesiąc.
W kwietniu w nocy wybuchł pożar w moim domu. Zginęły moje zwierzęta, my ledwo uszyliśmy z życiem.
Przez następne miesiące doprowadzaliśmy dom do stanu pierwotnego. Całe szczęście ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie, ale i tak straty uszczupliły oszczędności.
No i od tygodnia zaczęło się.
Jechałam pociągiem i jak ostatni debil co jakiś czas wychylałam głową za oknem, bo pociąg nie miał klimy i chciałam się orzeźwić.
Dzień po podróży zatkało mi się ucho. Następnego dnia miałam w tym uchu szum.
Potem 2 dni spokoju i nagle pojawiły się jakiś koszmarne zawroty głowy i nudności. Czyli, że błędnik siadł.
Wczoraj pojechałam rano prywatnie do internisty, a ten przestraszył i skierował na ostry dyżur laryngologiczny w szpitalu czerniakowskim.
Po 2 godzinach oczekiwania i rzygania w szpitalnej łazience (czasem świat kołował tak bardzo, że aż się trzęsłam) laryngolog stwierdził, że z uchem jest wszystko ok i wysłał na tomografię i do neurologa. Po kolejnych godzinach oczekiwania neurolog stwierdził, że wszystko ok, tomograf ok, odruchy ok. Wg niego nie ma problemów neurologicznych.
Po kolejnych godzinach oczekiwania już z wynikami od neurologa laryngolog stwierdził, że albo mam nowotwór nerwu VII (i to wyjdzie dopiero po rezonansie skroni) albo chorobę meniera i to wyjdzie w poradni audiologicznej (czas oczekiwania miesiąc). Wyszłam z recepta na betaserc (ma zadziałać za pare tygodni), a ja nie mogę normalnie funkcjonować, bo chodzę jak pijana i rzygam.
Noż kurde jego mać, kto da więcej?
Edytor zaawansowany
  • milva24 18.08.19, 12:42
    Nie dam więcej ale współczuję.
  • milka_milka 18.08.19, 12:43
    A może poszłabyś do dobrego laryngologa, a nie do konowałów? Choroba Menier’a nie bierze się z przewiania, nowotwór też. A sprawdził ktoś odruchy na wędrujące otolity? Chcesz, to Ci na priva dam namiary na dobrych specjalistów.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 12:51
    Daj namiary, plis. Nie pamietam badania na otolity, ale neurolog zbadał mnie bardzo dokładnie i powiedział, że wg niego problem jest z uchem, a nie z OUN. On stwierdził tylko bardzo niewielki oczopląs sugerujący problem z lewym uchem (co się zgadzało). Laryngolog stwierdził brak oczopląsu.
    Wszystkim opowiadałam tę historię o pociągu, bo byłam przekonana, że to jakieś zapalenie błędnika. Laryngolog stwierdził, że to na pewno nie zapalenie, bo on bić nie widzi w tym uchu.
  • milka_milka 18.08.19, 12:56
    Ale neurolog nie bada położenia otolitów. Możesz mieć zapalenie błędnika.
    A zawroty masz w każdej pozycji czy w jakiejś konkretnej?

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 13:03
    Najgorzej jest jak ruszam głową. Jak ruszam gwałtownie to świat kołuje super szybko. I mam wrażenie, że pomaga mi ibuprom, wtedy jest nawet ok. Ale wrażenie lekkiego kołowania i nudności mam ciągle, bez względu na pozycje.
    Nie wiem czym jest to badanie na otolity, laryngolog zbadał wziernikiem uszy, sprawdził oczopląs, uderzał z tylu jakimś narzędziem i kazał mówić z której strony dochodzi dźwięk. Badał tez odruchy neurologiczne, a potem jeszcze dokładniej zrobił to neurolog. Neurologicznie jest spox.
  • milka_milka 18.08.19, 13:10
    Nie, to nie badanie położenia otolitów. Ono polega na szybkich zmianach położenia głowy i ciała i oceny zawrotów głowy i oczopląsu. Generalnie diagnostyka zawrotów jest trudna, ale nie niemożliwa. Napiszę Ci więcej wieczorem.

--
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 13:20
    Ok, dzięki 😘
  • berdebul 18.08.19, 14:13
    Jeżeli pomaga cos przeciwzapalnego, to nie masz raka. wink Idz do internisty.
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 14:19
    Byłam. Odesłał mnie do laryngologasad
  • berdebul 18.08.19, 14:51
    Masz jakaś maść przeciwzapalną? Smaruj okolice ucha. Moze to tylko stan zapalny. Warto też poszukać bąbelków, „przewiany” półpasiec potrafi dać takie efekty. Moja mama miała przyjemność z tym paskudztwem (też w t6 koszmarnym roku).
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 15:25
    Dzięki, chyba coś nawet mam przeciwzapalnego. Jakiegoś Ucholka czy coś w tym stylu.
  • milka_milka 18.08.19, 13:01
    Siądę do kompa wieczorem, bo z telefonu ciężko.

--
  • zarin 18.08.19, 16:22
    Sądząc po Paluchu chodzi o Warszawę, najlepsi są dr Niemczyk i dr Pierchała. Chyba się chwilę czeka na wizytę, ale to tak gdyby się nic nie wyjaśniło wcześniej.
    Mam Meniere'a jakby co, gdybyś miała jakieś pytania. Chociaż mnie to raczej nie wygląda, ale nie wiem, bo z drugiej strony to przewianie to może być zbieg okoliczności.
  • milka_milka 18.08.19, 16:29
    Jeszcze dr Kubiczek-Jagielska.
    Też mi to nie wygląda na Meniere’a, raczej na położeniowe zawroty głowy. Dlatego pisałam o otolitach. Ew. zapalenie błędnika.

--
  • dziennik-niecodziennik 18.08.19, 17:20
    I popros o recepte na Torecan. Mozesz sie tym ratowac zanim zacznie działać Betaserc.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • 21mada 18.08.19, 12:54
    Ciesz się ze masz babcie, oboje rodziców, a najbliższa "osoba" która ci zmarła jest kot siostry.
    Z uchem współczuje, mam nadzieje ze nie okaże się to nic poważnego.
  • andaba 18.08.19, 13:12
    Współczuję.
    Tak nieraz bywa, tez miałam kilka takich lat, że nie mogłam doczekać końca, ostatni taki fatalny był 2017.

Co do problemów z błędnikiem - zdecydowanie powinnaś jeszcze spróbować to skonsultować.
  • kosmos_pierzasty 18.08.19, 13:25
    Faktycznie dużo tego. Przytulam.
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 13:33
    Ja się nawet zastanawiam, czy to nie jest jakiś zaawansowany objaw nerwicy. Możliwe to? Bo po tych wszystkich zdarzeniach, szczególnie po pożarze musiałam trzymać psychikę w ryzach ze względu na dziecko i nawet teraz nie do końca do mnie dociera, że my mieliśmy pożar, że nasze zwierzęta nie żyją.
    Kiedyś wstawiałam tu zdjęcie mojego kota. On nam uratował życie. Zachował się wbrew instynktowi i stał w największym zadymieniu i usilnie nas budził. I udało mu się mimo, że byliśmy już lekko podczadzeni. Niestety on już nie dał radysad
  • andaba 18.08.19, 14:21
    Niby może być, ale ja nie jestem pewna, czy obecnie nie za wiele przypadłości przypisuje sie stresowi.
    A potem się okazuje, że przyczyny są jak najbardziej fizykalne.
  • sofia_87 18.08.19, 15:11
    Potrzebujesz lepszego laryngologa.
    A limit pecha wyczerpalas. Musicie być dobrymi ludźmi skoro kot Was tak kochal, ze ratował kosztem własnego życia.
    Będzie dobrze, milka da Ci namiary na lekarza, wyleczysz blednik, nie martw się na zapas.
    PS jak już dojdziesz do siebie to przygarnij jakąś kocią biedę aby uczcić pamięć kota, który Was uratował
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 15:16
    Mieliśmy zamiar pojechać na Palucha w najbliższy piątek po jakiegoś kociego staruszka. Wiecie, takiego którego już nikt by nie wziął. Właśnie stamtąd mieliśmy naszego bohatera. Ale teraz wyszła ta sprawa z uchem i nie wiem czy dam radęsad
  • zarin 18.08.19, 16:33
    Zawroty głowy od nerwicy różnią się tym, że nie ma przy nich oczopląsu. Oczopląs jest zazwycaj widoczny (w lusterku czy przez drugą osobę), przy niewielkim mogą być wątpliwości, ale jeśli ogląda Cię lekarz w trakcie ataku, to może na 100% potwierdzić albo zaprzeczyć.
    Druga sprawa - to może nieintuicyjne, ale nerwica czy po prostu stres nie mają wpływu na choroby ucha wewnętrznego. To działa w drugą stronę jeśli już.
    Tak poza tym współczuję sad.
  • turzyca 18.08.19, 17:22
    >Oczopląs jest zazwycaj widoczny (w lusterku czy przez drugą osobę), przy niewielkim mogą być wątpliwości, ale jeśli ogląda Cię lekarz w trakcie ataku, to może na 100% potwierdzić albo zaprzeczyć.

Umiejętność rozpoznawania oczopląsu wśród lekarzy jest różnie obecna. Bliskiej mi osobie zdarzyło się kilka razy, że lekarz podczas diagnozowania stwierdzał brak oczopląsu, podczas gdy ona ma oczopląs wrodzony.

--
    Pani Grzyb tlumaczy
  • rozalia_olaboga 18.08.19, 16:44
    Bardzo współczuję, wszystkich nieszczęść ale śmierci zwierzaków szczególnie. Kot bohater....
    Ja obiektywnie nie mam źle, odpukać zdrowie dopisuje, ale od kilku lat nie mogę trafić na fajną, stałą pracę, musiałam wyjechać z Polski, w małżeństwie bywa różnie, zmarł mi tata, i generalnie cały czas czuje, że jest nie tak. Czekam na lata tłuste...
    Przytulam i życzę dużo zdrowia.
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 16:53
    Ehh kondolencje z powodu tatysad
  • berdebul 18.08.19, 13:34
    2 nowotwory w bliskiej rodzinie, jeden bardzo złośliwy. 1 podejrzenie, trwa diagnoza. Guzy na płucach u kolejnej osoby.
    Smierć psa. Zepsuty samochod. Problemy przy remontach. Zalanie mieszkania.
    Problemy z samochodem, zniszczone okulary, zepsuty telefon (rozbity w drobny mak, mimo że upadł z niewielkiej wysokości).
    Rozwazam egzorcystę. wink
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 13:38
    Witaj siostro w niedoli. U mnie jeszcze były inne „drobiazgi” typu moja skręcona noga, moja mama potknęła się na prostej drodze i miała pęknięta czaszkę itd, ale bałam się, że nie zmieszczę wszystkiego.
  • berdebul 18.08.19, 13:53
    Samochody, okulary i telefon były na przestrzeni dwóch dni. Bałam się wyjsć z domu i odbierać telefon. uncertain
  • black_halo 18.08.19, 16:05
    Wiesz co, to nie jest taki glupi pomysl. Mialam kiedys taki okres, ze w domu wszystko sie psulo, oszczednosci topnialy i co chwila cos mi wyskakiwalo. Jak przepalila sie zarowka w lazience to sie rozplakalam. Kolezanka, wysluchawszy moich zali, dala mi ksiazke o Feng Shui. Przeczytalam chyba tylko pierwsze kilka stron i zabralam sie do roboty. Ogolnie rzecz biorac napisane bylo tam, zeby posprzatac chalupe, wyrzucic wszystko co stare, zuzyte, zepsute, niepotrzebne i nieuzywane bo "psuje energie" w domu. Oraz, ze nalezy mieszkanie dokladnie przewietrzyc, postawic swieze kwiaty, "wyklaskacé wszystkie rogi w mieszkaniu (podobno zbiera sie tam zla energia), nastepnie okadzic jakimis pchanacymi olejkami. Nie wiem na ile to feng shui a na ile placebo ale zadzialalo i pech sie skonczyl.

--
    memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
  • rozalia_olaboga 18.08.19, 21:34
    Chyba nie doczytałas.
  • agata_abbott 18.08.19, 14:02
    Przytulamkiss

--
    teoriachaosu.blog/
  • amyszkaa07 18.08.19, 14:03
    Przytulam.

Wiesz, odkąd pamiętam miałam podobnie jak ty. Swoje jakieś tam choróbska, kontuzje, choroby dzieci... Swojego "pecha". Za każdym razem powtarzałam, że nie jest tak źle, że dam radę i dawałamuncertain Najgorsze było moje otoczenie, które uważało mnie za osobę chyba wymyślającą sobie te problemy, być może hipochondryczną. No bo jakże to tak, oni na wymarzony urlop a ja... no ja z dzieckiem do szpitala, bo znów coś. I powiem Ci, że dasz radę.

Zastanawiałam się, czy wypada dopisać się do Twojego wątku, ale.... dam więcej:/// Mam raka z przerzutami do węzłów. Walczę. W moja choroba w połączeniu z małymi jeszcze dziećmi (jedno w przedszkolu) to tak sobie, prawda? Póki co chemia co 2 tygodnie z czego tydzień po chemii po prostu nie funkcjonujęsad Nie wiem, co będzie...

Trzymam kciuki za Ciebiesmile))
  • hungaria 18.08.19, 14:21
    A ja mocno trzymam kciuki za Ciebie, pamiętam Twój wcześniejszy post o problemach w pracy.
    Za założycielkę wątku też. Czasem tak się w życiu beznadziejnie składa, że wszystko toczy się czarną serią.
  • amyszkaa07 18.08.19, 14:36
    Dziękuję. Skoro pamiętasz tamten wątek to napiszę Ci, że jedyna dobra strona tej choroby to to, że już nie wrócę do tej pracy. Szefowa dała mi odczuć, że cieszy się z takiego obrotu sprawy.
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 14:21
    Kochana trzymam mocno kciuki i wierzę, że wyjdziesz z tego choróbska ❤️ Trzymaj się!
  • amyszkaa07 18.08.19, 14:37
    Staram się w to wierzyć. Bardzo. Dziękuję za ciepłe słowa.
  • sortfort 18.08.19, 15:05
    Ja trzymam kciuki za Was dziewczyny. Siły i zdrowia życzę.
  • sofia_87 18.08.19, 15:13
    My trzymamy kciuki za Ciebie i Twoj powrót do zdrowia
  • ela.dzi 18.08.19, 15:24
    Dużo zdrowia, oby w końcu karta się odwróciła.
  • rozalia_olaboga 18.08.19, 16:48
    O rany. Trzymam kciuki. Pisz czasem do nas, jakby trzeba było to wyciagniemy Cie za uszy do góry...
    Nie pamiętam twojego wcześniejszego wątku, ale masz męża albo kogoś bliskiego czy jesteś z dziećmi sama?
    Tak czy inaczej, trzymaj się kochana i odzywaj się!!!
  • ela.dzi 18.08.19, 15:15
    W moim życiu 2015 był bardzo podobny, nawet myślami nie chcę do tego wracać. Życzę, żeby w końcu się wyprostowało.
  • annama-ria31 18.08.19, 15:35
    Na 99% to przemieszczenie otolitów, błędnik potrzebuje jednak czasu, żeby się "uspokoić", oczywiscie diagnostykę zrób, ale raczej nie masz żadnego guza a tym bardziej meniera. Przeszłam podobną historię, jeśli miałabyś jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć, ale na priv. Pamiętam jak rozpaczliwie szukałam informacji, potwierdzenia, że to przejdzie, z lekarzami różnie, byli tacy, co otwierali szeroko oczy na hasło "otolity" ale i kompetentni np. w Kajetanach, gdzie ostatecznie wylądowałam.
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 15:40
    Dzięki, poczytam o tych otolitach.
  • pociagdopociagow 18.08.19, 15:57
    Obejrzyj na Youtube manewr Epleya, a potem go wykonaj. Jeśli to jest przyczyną, to otolity wskoczą na swoje miejsce i będzie ok😁 czego Ci serdecznie życzę.
  • milka_milka 18.08.19, 16:14
    Niech sama nic nie robi, bo sobie zaszkodzi! To trzeba robić po przyuczeniu przez laryngologa i z asekuracją.

--
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 16:47
    Ups, już zrobiłam ten manewr (z asystą męża). Jak rzuciłam się na tą chorą stronę to miałam straszny kołowrót. Potem przy przekręceniu na druga stronę i do tylu już nie.
    Jeśli pomoże to macie moją dozgonną wdzięczność 😘
  • milka_milka 18.08.19, 17:29
    To teraz spokojnie, nie schylać się, nie podnosić rak do góry, generalnie oszczędzać się kilka dni. I nie spać na płasko, najlepiej w pozycji półsiedząca. Jutro sprawdź, jak reagujesz po chorej stronie i jeśli trzeba powtórz manewr. Chociaż mnie pomógł za pierwszym razem.

--
  • milka_milka 18.08.19, 17:30
    *rąk

--
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 17:36
    Ok!😘
  • pociagdopociagow 18.08.19, 20:09
    Jesli bardzo mocno kręciło Ci się w glowie ptzy robieniu, to dobry znak☺ co do robienia samemu - zawsze robie sama, bo, niestety, otolity mają z wiekiem tendencję do przesuwania się. Tyle że teraz nie czekam, robię przy pierwszych objawach. Za pierwszym razem myślałam, że mam udar, wiec wiem, co czujesz😁
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 20:28
    Bardzo mocno mi się kręciło - totalna karuzela.
    Na razie chyba jest lepiej, ale trudno mi jednoznacznie stwierdzić bo jestem niewyspana i taka rozwalona leżeniem w łóżka, czuję że mam „ciężką głowę”. Natomiast na razie nie ma zawrotów i nie ma nudności. Jeśli jutro będzie dobrze to chyba popłaczę się ze szczęścia, bo niestety już się zdążyłam naczytać o nerwiakach nerwu VIII i jestem lekko przerażona.
  • milka_milka 18.08.19, 20:36
    Spokojnie. Do laryngologa idź koniecznie, a teraz się uspokój, i, to ważne, nie kładź się na „chorym” boku, tylko na zdrowym i wysoko.

--
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 20:39
    Leżę wysoko i jestem dobrej myśli. W końcu nie mogę mieć aż takiego pecha👹
  • hanusinamama 19.08.19, 23:05
    Tylko ze czasami trzeba powtórzyć. MOjej ciotce pomogło za 3 razem smile Tez ja nastraszyli rakiem...
  • 3psybezkota 18.08.19, 16:29
    Nie chcę wyjść tu na nieczułą osobę, ale to naprawdę nijak się ma do tragedii ludzkich, np. głodujących dzieci w Afryce, wycinaniu lasów czy zmian klimatu. Twoje zmartwienia, to są problemy pierwszego świata. Owszem, zasługujesz na współczucie, ale umiarkowane. Co Ty zrobiłaś dla świata, pytam?
  • agata_abbott 18.08.19, 18:12
    O matko, serio to piszesz?

--
    teoriachaosu.blog/
  • taki-sobie-nick 18.08.19, 22:16
    Zmartwienia I świata to kwestie typu "na siedzeniu z przodu nie mam zasięgu".

• bei 18.08.19, 16:29
    Serdecznie współczuję i przytulam.
    Ze swojego doświadczenia z uszami to może doraźnie pomoze nagrzewanie suszarką, banalne krople p zapalne- dostępne bez recepty, połóż się, odpocznij, ponagrzewaj ucho- i kontroluj u laryngologa. Ufam, ze Milka-Milka napisze Ci sensowne wskazówki.
    Zawroty głowy mogły wywołać stany zapalne szyjnego odcinka kręgosłupa (przeciąg w pociągu mógł się przysłużyć).
    Trzymam kciuki za rychłe zdrowienie, zadbajcie o dietę Taty, o ćwiczenia (np zagadki, szarady, krzyżówki, gierki w kompie)
    Myślę, ze wyczerpaliscie limit pecha , szybkiego dobrego!🍀
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 16:39
    Dzięki, dbamy o tatę. Uczy się nowego języka, raz w tygodniu spotykamy się żeby grać w, pilnujemy diety. No i mamy nadzieję, że zanim dojdzie do najgorszego wymyślą jakiś lek dla chorych na Alzheimera.
  • milka_milka 18.08.19, 17:31
    Jeśli jesteś z Warszawy, zgłoś się do dr Czarneckiego (neurolog). Bardzo sensowny.

--
  • anka_z_zielonymi 18.08.19, 17:35
    Bardzo dziękuję za namiary.
  • grey_delphinum 18.08.19, 18:16
    Dziewczyny, mocno przytulam!!!!
  • 18lipcowa3 18.08.19, 20:28
    w obliczu takich tragedii naprawdę urzekający jest ten nowotwór u kota

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • homohominilupus 19.08.19, 22:49
    18lipcowa3 napisała:

> w obliczu takich tragedii naprawdę urzekający jest ten nowotwór u kota
    >

Jak nie ma sie nic madrego do powiedzenia, to czasem naprawde lepiej jest sie zamknac, wiesz?

--
    Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise wink
  • ira_08 18.08.19, 20:43
    Miałam taką serię w 2013, nie chce mi się pisać dokładnie. Przeszło, ze stratami się pogodziłam, czego i Tobie życzę!
  • zwierzakowa13 19.08.19, 08:57
    Współczuję, strasznie wredna dolegliwość.
    Niestety z zawrotami głowy jest ciężko.
    Miałam to co opisujesz około 15 lat temu. Diagnoza było "zapalenie móżdżku" jako powikłanie poinfekcyjne.
    Niestety diagnoza była podana jako "chyba to ale nie na pewno". Rezonans na pewno miałam robiony.
    Faktycznie laryngolog robił w trakcie badania taki test jak pisała milka_milka, ze zmiana położenia i sprawdzeniem oczoplasu. Ja miałam cały czas dość konkretny oczopląs.
    Pamiętam tylko, że w trakcie i jeszcze kilka miesięcy po brałam nootropil.
  • anka_z_zielonymi 19.08.19, 09:10
    Słuchajcie chyba jest ok. Rzuciłam się dzisiaj pare razy na chorą stronę i nie kręci mi się! Jestem zdrowa!
    Bardzo, bardzo dziękuje wszystkim za pomoc, szczególnie dziewczynom, które napisały o otolitach! Wyleczyłyście mnie!😘🥰❤️
  • milka_milka 19.08.19, 09:33
    Widzisz, to już nie będę pisać, wszystko wiesz.
    Dobrze, że pomogło! 👍

--
  • pociagdopociagow 19.08.19, 22:37
    No to się cieszę. Gdyby Ci się jeszcze kiedys to przydarzyło, to pamiętaj - manewr Epleya przy pierwszych objawach i po sprawie😁
  • martishia7 19.08.19, 22:45
    Profesor eMama przebija doktora Google big_grin
  • pociagdopociagow 19.08.19, 22:56
    No wiesz, coś w tym jest😁 zawsze się śmiałam z tego doktorg Google, aż przydarzyla mi się ta historia. Lekarz zlecil badania, z ktorych nic nie wyniklo, czulam sie źle, ogólnie koszmar. I wtedy faktycznie przeczesalam internety, znalazlam, zastosowalam, pomogło☺ Parę osób już skorzystalo, w pewnym wieku ta przypadłość nie jest taka rzadka. Ale faktycznie to nie tak powinno wyglądać, mam świadomość. Tylko te nasze realia...
  • homohominilupus 20.08.19, 07:51
    Jesooo, niesamowite jest to forum...

--
    Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise wink
  • milka_milka 20.08.19, 08:05
    A co robić, jeśli lekarze są niedouczeni?

--
  • anika772 20.08.19, 08:09
    Ale numer, e-matka leczy lepiej niż NFZ!
  • anika772 20.08.19, 08:09
    Dużo tego, trzymaj się dziewczyno!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka