Dodaj do ulubionych

Poduszka podróżna do samolotu

18.08.19, 13:55
Poszukuję poduszki podróżnej do samolotu - z tego co poczytałam to powinna być wysoka, żeby można było wygodnie oprzeć głowę. Wszystko co widzę jest raczej płaskie i luźne, zero stabilizacji... Macie jakieś sprawdzone modele? Może też inne patenty na dłuższy, nocny lot?

--
Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
Edytor zaawansowany
  • lot_w_kosmos 18.08.19, 15:30
    Ja biorę banana kupionego w TK Maxie za 60 zł.
    Ma w sobie taką piankę jak te nowoczesne materace.
    Ona sie wgniata, ale powoli wraca do pierwotnego kształtu.
    To jest twardawe, ale jednocześnie plastyczne, nie wiem jsk to wyrazić.
    Bardzo stabilne, nabite i ma zapięcie pod szyją.

Żadna kasza styropianowa w środku. Polecam.
  • lot_w_kosmos 18.08.19, 15:31
    Coś w tym stylu
    niedajsieokrasc.pl/product-pol-61038-Poduszka-podrozna-na-szyje-Evolution-R-Classic-Pillow-firmy-Cabeau-grafitowy-uniw.html?&gclid=CjwKCAjw7uPqBRBlEiwAYDsr12AStJQvNE1VHsLQHI5kRAYDzGiDSwfvy5r03Nb-EjzVsGqobALaZxoC6xwQAvD_BwE
  • berdebul 18.08.19, 22:19
    Pianka memory.
  • lot_w_kosmos 18.08.19, 22:35
    O, jakaż to logiczna nazwa wink dzięki!
  • mrs.solis 18.08.19, 15:47
    Ja mam banana z ta styropianowa kasza ktorego mozna przerobic na poduszeczke. Akurat mi to pasuje najbardziej, bo albo moge sobie banana ulozyc na szyji, albo przerobic na poduszeczke i podlozyc pod plecy albo oprzec o scianke samolotu. Druga najpopularniejsza opcja jest ten banan, o ktorym pisze lot w kosmos. W srodku jest pianka tempurpedic, ktora uklada sie do ksztaltu ciala jednoczesnie jest zbita ale nie twarda. Swoja kupilam w tj maxx wasz odpowiednik tk max.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • betty_bum 18.08.19, 15:54
    Ja lubię dmuchane, bo reguluję sztywność i nie zajmują miejsca, mam z Decathlonu, ale poduszkę warto przymierzyć.
  • szarsz 18.08.19, 16:25
    Ja też mam z tkmaxx, jest dość wysoki, z pianki termoelastycznej, ma też żelowy wkład chłodzący, dzięki czemu nie poci się szyja. Producenta nie znam, kupowałam na dotyk (materiał) i właśnie stabilność.
  • mysiulek08 18.08.19, 17:31
    Może też inne patenty na dłuższy, nocny lot?

klasa premium lub biznes smile

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • eat.clitoristwood 18.08.19, 20:30
    Warto się przy odprawie online, w miarę możliwości (ewentualnie finansowych), postarać o miejsce przy wyjściu awaryjnym. Pytają, czy znasz angielski.
  • berdebul 18.08.19, 22:21
    Rogal na szyję z pianki, dodatkowo ma kaptur. Kaptur fantastycznie wycisza, osłania przed światłem i dogrzewa (zawsze marznę w samolotach). Kupiony za grosze w Miniso.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka