Dodaj do ulubionych

Adrspach prośba o praktyczne porady

18.08.19, 19:51
Hej,
wiem, że jest wątek ale z 2012 roku, wybieramy się z dziewięciolatkiem w ostatnią niedzielę sierpnia, chciałam zapytać czy jakaś ematka jechała może pociągiem, czy podróż jest bardzo męcząca i ile trzeba koron na obiad dla trzyosobowej rodziny,
z góry bardzo dziękuję za wszystkie konstruktywne wpisy smile

Edytor zaawansowany
  • kropkacom 18.08.19, 19:53
    W jakim rodzaju knajpy chcecie zjeść obiad?
  • tifa_lockhart 18.08.19, 20:35
    W takiej gdzie łyżki do zupy czekają na stole.
  • bib24 18.08.19, 20:29
    koniecznie idzcie na przejażdzkę łódką po jeziorze
  • memphis90 18.08.19, 22:27
    Tja, szczególnie jak będzie kolejka na 3h czekania...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • tifa_lockhart 18.08.19, 20:32
    Tak podróż pociągiem była bardzo męcząca.
    Może dlatego że jechaliśmy z Malagi.
  • mangosmoothie 19.08.19, 10:14
    Z Wałbrzycha będzie krócej smile
  • alicia033 18.08.19, 21:46
    no to konstruktywnie: skąd będziesz jechała?
    I gdzie zamierzasz jeść?

--
    volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
    "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
    czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
  • mangosmoothie 19.08.19, 10:05
    Będziemy jechać z Wałbrzycha , pociągiem, rano, chcielibyśmy zjeść w miarę przyzwoity obiad, nie musi być czeski, ze średniej półki cenowej, trzy dania typu mięso plus frytki plus surówka plus picie, nie knedliki, nie kebab, może jakaś pasta, pizza, jakieś mięso z grilla.
    Jeziorko ponoć dość rozczarowujące jest, mam nadzieję, że ostatnią niedzielę handlową wakacji rodacy postanowią spędzić na zakupach i nie będzie tłumów i długiego czekania. Kluczową kwestią jest czy trzeba decyzję o jeziorku podjąć kupując bilety do parku czy można później zdecydować i zapłacić flisakom?
  • cichadziewuszka 19.08.19, 10:38
    Kiedy tam byłam, na jeziorko kypoeało się bilety osobno.
  • vinca 18.08.19, 22:26
    Byłam dosłownie 2 dni temu. Dojechaliśmy samochodem do Teplic i stamtąd 1 stacje pociągiem do Adrspachu ale jak pojedziesz w luźniejszy dzień to pewnie zaparkujesz i w Adrspachu. Koron w ogóle nie potrzebowaliśmy, wszędzie mogliśmy płacić zlotowkami albo kartą.
  • vinca 18.08.19, 22:29
    Aha, jakbyście jednak pojechali samochodem to bardzo polecam restauracje Kovarowa Kobyla (czy jakoś tak) tuż przy granicy. Jedzenie wcale nie czeskie ale pyszne, w urokliwej wsi (choć niezbyt tanie).
  • alicia033 18.08.19, 22:33
    vinca napisała:

> Jedzenie wcale nie czeskie ale pyszne, w urokliwej wsi (choć niezbyt tanie).

autorka wątku prosiła o konkrety, no więc "niezbyt tanie" to konkretnie ile?

--
    volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
    "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
    czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
  • tryggia 18.08.19, 22:35
    Szkoda, ze autorka sama mało konkretna. Szczególnie w kwestii podróży pociągiem. Kolej w Europie to dość szeroki temat smile

--
    Hope
  • mangosmoothie 19.08.19, 10:12
    Sorry, zarzuciłam temat ale przez dłuższy czas nikt nic nie pisał więc poszłam spaćsmile Plan jest taki, że przyjeżdżamy w sobotę z Warszawy pociągiem do Wałbrzycha, zwiedzamy Zamek Książ, nocujemy w Wałbrzychu, rano w niedzielę jedziemy do Adrspachu, wieczorem powrót do Wrocławia, tam nocleg i w poniedziałek po południu powrót do Warszawy.
    Macie może pomysły co zrobić fajnego we Wrocławiu? Byliśmy zimą, Afrykarium, Hydropolis, Kolejkowo zaliczone. Na pewno chcemy się przejechać Polinką ale to jest parę minut, muzea w poniedziałki zamkniętę, czy był ktoś w ogrodzie botanicznym we Wrocławiu? a może jest jakaś nietypowa atrakcja o której wiecie?
    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi.
  • mangosmoothie 19.08.19, 10:16
    Jedziemy pociągiem ale dzięki za podpowiedź, może ktoś inny skorzysta.
  • mangosmoothie 19.08.19, 10:21
    Dzięki za info o koronach.
  • tryggia 18.08.19, 22:33
    Skąd jedziesz? My przejechaliśmy dwie stacje dla frajdy smile Gdybyśmy jechali z domu, czyli z Gdańska byłoby gorzej.

--
    Hope

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka