Dodaj do ulubionych

Czy to naruszenie dóbr...?

21.08.19, 06:38

W Alarmie szczujnia powiedziała o ojcu Piotra S że był współpracownikiem SB,jest podważanie dobrego imienia?

--
,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
Edytor zaawansowany
  • annajustyna 21.08.19, 07:06
    Jeśli to prawda, to nie.
  • 35wcieniu 21.08.19, 07:55
    Od kilkunastu lat o tym piszą, więc hm, nie pozwał nikogo wtedy (a może pozwał? pewnie są bardziej zorientowani) to teraz tym bardziej, zwłaszcza że jest zajęty czym innym.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • 45rtg 21.08.19, 08:07
    ajaksiowa napisała:

>
    > W Alarmie szczujnia powiedziała o ojcu Piotra S że był współpracownikiem SB,jes
    > t podważanie dobrego imienia?

W środowiskach, w których najgorszym wyzwiskiem jest "ty konfidencie" to pewnie tak...
  • ajaksiowa 21.08.19, 08:26
    Dzięki za odpowiedzi😔

--
    ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
  • krypteia 21.08.19, 08:33
    ajaksiowa napisała:

>
    > W Alarmie szczujnia powiedziała o ojcu Piotra S że był współpracownikiem SB,jes
    > t podważanie dobrego imienia?

to nie jest jego ojciec zacznijmy od tego
  • woman_in_love 21.08.19, 08:42
    zatem winą ojca Piotra S nie jest to że był rzekomo współpracownikiem SB. Jego winą jest to, że za mało lub w ogóle nie współpracuje z PiS.
  • raczek47 21.08.19, 15:57
    Co to w ogóle, w kontekście całej tragedii ma do rzeczy???
  • double-facepalm 21.08.19, 16:03
    Nie wiem ale mam wrażenie ze ajsksiowa to alter ego ajriszki, ten sam poziom wątaskow oraz swoisty tok mýślowy ostatnio.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka