Dodaj do ulubionych

dobra wiadomość!

21.08.19, 09:24
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25105424,australijski-sad-odrzucil-apelacje-kardynal-george-pell-pozostanie.html#s=BoxOpLink
takiej właśnie dobrej zmiany w podejściu wymiaru sprawiedliwości do przestępców w sutannach potrzebuje Polska!

--
volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
"a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
Edytor zaawansowany
  • bei 21.08.19, 09:29
    👏🏻
  • 1elka26 21.08.19, 09:48
    Może weź pod uwagę, że tam został przeprowadzone śledztwo, był akt oskarżenia oraz wyrok.
    Co mamy natomiast u nas? Ile wpłynęło aktów oskarżenia? Ile zapadło wyroków? Od tego trzeba zacząć a nie od darcia szat. Gdzie są akty oskarżenia, jezeli u nas jest aż tak źle?
    Może wytlumaczysz mi w takim razie dlaczego w sprawie oskarżeń wobec Sadowskiego poza zdawkowymi informacjami media gazetopodobne w zasadzie milczą, natomiast jeżeli chodzi o dawno zmarłego ks. Jankowskiego praktycznie przynajmniej raz w miesiącu jest jakiś tekst?
    Może odpowiesz dlaczego tak się dzieje? I czy jest to w porzadku.
  • bei 21.08.19, 09:55
    W sprawie pana Sadowskiego dopiero będzie wielki rozgłos.
  • morekac 21.08.19, 10:01
    >Co mamy natomiast u nas? Ile wpłynęło aktów oskarżenia? Ile zapadło wyroków? Od tego trzeba zacząć a nie od darcia szat. Gdzie są akty oskarżenia, jezeli u nas jest aż tak źle?

Akt oskarżenia przygotowuje prokurator i jeśli on oleje temat, to nikogo nie oskarżą, a zatem i nie wsadzą. A teraz przypomnij sobie, jakie podejście do sprawy molestowania przez księdza miał Stanisław Piotrowicz. Albo wuguglaj w internecie. Słowa kluczowe: Tylawa, dawały ciumka, bioenergoterapeuta.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • 1elka26 21.08.19, 10:08
    Naprawdę nie możecie znaleźć innego przykładu niż jeden Piotrowski???
    Akt oskarzenia przygotowuje prokurator, ale zeby taki akt przygotować to potrzebne są chyba jakieś dowody? ktoś musi złozyć zawiadomienie o przestępstwie. Z powietrza przeciez aktu oskarżenia żaden prokurator nie przygotuje, a tym bardziej z plotek i pomowień.
    Gdzie w takim razie są zeznania osob pokrzywdzonych? Na policji czy w sferze medialnej?
  • morekac 21.08.19, 10:32
    Piotrowicz, nie Piotrowski. Piotrowski był skazany za zamordowanie ks. Popiełuszki, więc Piotrowicz mógłby się poczuć nieco urażony, mimo wszystko.
    Przypadek reakcji Piotrowicza jest najsłynniejszy. To po prostu obrazuje, że ci różni prowincjonalni prokuratorzy nie mają zamiaru podkładać się lokalnym biskupom, nawet jeśli sprawa jest oczywista, a poszkodowanych całkiem sporo.
    Bo ofiary to tylko dzieci, a ich wiarygodność jest znikoma zdaniem przyjmujących zgłoszenie. Co zresztą widać przy sprawie Sadowskiego.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • alicia033 21.08.19, 10:06
    www.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY
    --
    "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
    czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
  • 1elka26 21.08.19, 10:10
    No tak, tak własnie wygląda merytoryczna dyskusja z przedstawicielami totalnej opozycji.
    Żenada.
  • alicia033 21.08.19, 10:16
    na tyle właśnie zasługuje russkije trolliszcze
    więc jeszcze raz:
    www.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY

--
  • 1elka26 21.08.19, 10:22
    Takim zachowaniem wystawiasz sobie świadectwo. No cóż - wygląda na to, że pomowienia i insynuacje to jedyne argumenty.
    Smutne
  • mdro 21.08.19, 10:27
    Mowa o tym panu, o którego bronił Marek "Popiełuszko"* Jędraszewski:
    "Wystarczy spojrzeć na to, co wiemy o sytuacji kardynała Pella z Australii. Straszne rzeczy, które mają tam miejsce. W imię pewnych reguł prawnych łamie się podstawowe prawa człowieka"
    www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/abp-jedraszewski-o-kardynale-pellu-lamie-sie-podstawowe-prawa-czlowieka,925718.html

* Poważnie. Do Popiełuszki porównał Jędraszewskiego Gądecki.
    www.wprost.pl/kraj/10243169/abp-gadecki-broni-abp-jedraszewskiego-porownal-go-do-ks-popieluszki.html
    Dla mnie to obraza uczuć religijnych.

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka