Dodaj do ulubionych

łydki -jak odchudzić?:)

21.08.19, 22:19
jw..
kupiłam rewelacyjne kozaki ..i brakuje mi jakiegoś 1,5 cm w obwodzie by je wciągnąć na nogętongue_out
pytanie na serio- nie raz już musiałam zrezygnować z zakupu butów z w/w powodu
jakieś konkretne ćwiczenia pomogą mi zrzucić te 1-2 cm z obwodu?
pliss tylko bez podśmiechiwajeksmilesmile
Edytor zaawansowany
  • molik28 21.08.19, 22:29
    Lepiej daj buty do szewca na rozciąganie. Serio.
  • iberka 21.08.19, 22:29
    Popieram smile
  • spanish_fly 21.08.19, 22:30
    W gips na miesiąc i leżeć.
  • snakelilith 21.08.19, 22:32
    To sflaczają jej uda, a łydka zostanie taka sama. wink
  • mikams75 22.08.19, 01:03
    A nie, lydka zniknie szybciej niz udo. Juz po 2-3 tyg. widac efekty.
  • snakelilith 21.08.19, 22:33
    Idź popływaj.
  • dezaprobata 21.08.19, 22:38
    yyyy… słabo u mnie z pływaniemsad
    a bieganie?
    codo rzociągania -uważacie na serio,ze to coś daje ?bo dla mnie to sciema
  • snakelilith 21.08.19, 22:44
    Jak masz maswne z natury łydki, to sport typu bieganie może je jeszcze umięśnić, ale spalenie tłuszczu może je znowu wysmuklić. Trudno tu więc coś konkretnego coś powiedzieć. Rozciąganie to jest dobre w przpadku jak uprawiasz sporty formujące mięśnie i chcesz by było one długie i smukłe, a nie napakowane jak u kulturysty.
  • ira_08 21.08.19, 22:54
    Daje. Jak cwiczysz. Mięśnie szybciej się regeneruja i mniej bolą. I rozciąganie przeciwdziała kontuzjom. Ale nie wysmukli Ci.mięśni! Żeby odchudzić łydki bieganiem, to musialabys biegać wolno i dluuugo. Nogi jak zapałki mają najlepsi maratonczycy, zwykli biegacze już nie. Nie da się schudnąć z jednej partii ciała. Jak masz otluszczone musisz po prostu schudnąć, jak masz masywne to taka Twoja uroda.
  • hugo43 21.08.19, 23:32
    Pewnie taka uroda.czesto widuje szczuplutkie dziewczyny a łydki bądź całe nogi jak od innej osoby,trzeba polubić i tyle
  • larix_decidua77 22.08.19, 02:38
    hugo43 napisała:

> Pewnie taka uroda.czesto widuje szczuplutkie dziewczyny a łydki bądź całe nogi
    > jak od innej osoby,trzeba polubić i tyle
    Niekoniecznie. Wystarczy mieć mały rozmiar buta np 35. Wtedy szyją wąziutkie buty, jakby długość stopy szła w parze z obwodem łydki.
  • snakelilith 21.08.19, 23:44
    ira_08 napisała:

>Żeby odchudzić łydki bieganiem, to musialabys biegać wolno i dluuugo. Nogi jak zapałki mają najlepsi maratonczycy, zwykli biegacze już nie.

Albo odwrotnie. Ludzie ze genetycznie specjalną, smukłą i przystosowaną do długotrwałego wysiłku masą mięśniową są z założenia najlepszymi maratończykami, dlatego wśród najlepszych martończyków masz częściej ludzi z patykami niż normalną masą mięśniową, która z kolei do tego rodzajów sportu jest mniej predysponowana.
  • quilte 22.08.19, 07:16
    No to albo musisz popracować nad pływaniem, albo faktycznie w gips tongue_out
    Ja mam łydki, które bardzo chętnie się "umięśniają" i rozrastają. Próbowałam wszystkiego, jedyne, JEDYNE co wyszczupla łydki to pływanie.
  • kura17 22.08.19, 14:42
    > a bieganie?

mnie bieganie bardzo szybko "dodalo" obwodow w lydkach wlasnie. spodnie (rozmaite) zrobily sie luzniejsze w brzuchu (i swietnie!), ale w lydce ledwo sie mieszcza wink a nie biegam jakos duzo, 2-3 razy w tygodniu, 30-60 minuit. ale jak pisala Snake, miesien jest raczej dlugi i ladny, bo nogi wciaz mam fajne (zawsze mialam haha).

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • lidek0 22.08.19, 05:46
    Nie rozumiem kupowała za małych butów, ja też tak mam, że często muszę zrezygnować z czegoś co mi się podoba bo jest za małe, ale na pomysł kupowania za małych butów bym nie wpadła. Nie wiem czy szewc coś pomoże, bo jeśli to skóra to przed szyciem była porządnie rozciągnięta, jeśli coś eko to zdecydowanie nie, może wszycie gdzieś gumy, ale buty stracą fason.

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • dezaprobata 22.08.19, 09:57
    nie kupiłam za małych butów-tylko , po otrzymaniu przesyłki , okazało się ,ze jest mały problem z wciągnieciem na całej długościtongue_out
    przecież jeśli się nie da to je zwrócę
    to skóra, wiec pewnie się naciągnie ale nie liczę na mega cuda
    a moje łydki są nieobtłuszczone a takie mamwink choć pewnie z 6 kg temu mogły być ciut szczuplejsze;/
  • verdana 22.08.19, 11:55
    Mnie kiedyś lekarka poradziła nosić rajstopy przeciwżylakowe. Nie wiem, czy to pomaga, bo na myśl o noszeniu w lecie pończoch uznałam, ze grube łydki lepsze od grubych pończoch.
  • lidek0 22.08.19, 14:21
    Nie napisałaś na początku, że to zakup przez internet. Poszukaj w butach Rieker, do kupienia w sklepach np.ccc

--
  • kk345 22.08.19, 15:34
    Ponieważ mam niesymetryczne łydki powiem ci z doświadczenia, ze porządny szewc-rzemieślnik bez problemu wszyje w obwód cholewki gumową wstawkę, dopasowaną do koloru buta. Najlepiej sprawdza się przy zamku. Przetestowane.
  • milamala 22.08.19, 12:02
    Mam podobny problem. Szukalam juz od dawna sposobu na lydki, ale niestety chyba takiego jeszcze nie wynaleziono. Jak chce nosic kozaki to zawsze musze kupic i numer, dwa wieksze, wtedy wchodza na moje lydki. Taka wapliwa uroda, ale niewiele na nia poradzisz. Dziewczyny radza oddac do szewca na poszerzenie i moim zdaniem to jest najlepsza opcja.
  • lidek0 22.08.19, 14:19
    Pomyśl o kozakach firmy Rieker www.google.pl/search?q=kozaki+rieker&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwid8cHmupbkAhVtRBUIHSZtB70Q_AUIESgB&biw=1444&bih=674#spf=1566476261334 , nie należą do tanich, są skórzane, ale obwód łydki przestaje być problemem, tą firmę w ofercie ma ccc i nie musisz kupować za dużych butów.

--
  • milamala 22.08.19, 14:36
    Wybacz nie lubie nachalnych reklam.
  • lidek0 22.08.19, 15:27
    Ja też nie, podałam firmę tylko w kontekście kozaków na szeroką łydkę, jak masz jakieś propozycje to poproszę, chętnie skorzystam, bo mam ten problem.

--
  • dezaprobata 22.08.19, 15:16
    Riekery aboutnie nie- wiem,ze są podobno mega wygodne ale nieciekawe jak dla mnie , jsli chodzi o wzornictwo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka