Dodaj do ulubionych

zumba dla 12latki?

22.08.19, 23:33
Córka lat 12 chce żeby zapisać ją na zumbę i mam problem przeglądałam oferty w internecie i albo są to zajęcia dla osób dorosłych albo dla dzieci w przedziale wiekowym 4-12. Po filmikach umieszczonych na stronach klubów te zajęcia dla dzieci to w moim odczuciu są to raczej zajęcia dla małych dzieci. Z kolei nie wiem czy jeśli by ją zapisać na zajęcia z dorosłymi to czy dała by sobie radę fizycznie i jak by się czuła w grupie dorosłych. Córka wielka 168 i wagowo do chudzin też nie należy więc właściwie w grupę dorosłych by się wpasowała. Czy ma może któraś z Was jakieś doświadczenia w tym temacie, bo nie wiem co by tu zrobić z nią.
Edytor zaawansowany
  • jematkajakichmalo 22.08.19, 23:44
    Dowiedz sie, czy ja do doroslych w ogole przyjma.
    U nas tez sa takie glupie przedzialy wiekowe: 4-6, 4-12 o dorosli, ale tam biora chyba od 14 albo 15 lat... Bez sensu zupelnie.

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • joanna05 22.08.19, 23:56
    Zumba jest banalnie prosta - to taki uwspółcześniony aerobik, tylko w rytmach latino. Ciut tańca, więcej fitnessu - jeśli tylko córkę przyjmą do grupy z dorosłymi to na pewno da radę. Trzeba tylko mieć wyczucie rytmu i lubić hiszpańskie hity wink Wiele pań zabiera dzieci i tańczą razem, zero stresu, to są czysto rozrywkowe, nietechniczne zajęcia.
  • hanusinamama 23.08.19, 00:10
    MOja chodziła ze mna na zajecia dla mam i córek. Były zarówno 6 jak i 12 latki...
  • ichi51e 23.08.19, 00:31
    12 latka spokojnie juz na regularna zumbe

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • double-facepalm 23.08.19, 12:54
    Pogadaj z instruktorką od regularnej damskiej grupy.
  • princy-mincy 23.08.19, 20:21
    Przede wszystkim sprawdź czy wpuszczą ją na zajęcia do fitness klubu. Wiele z nich nie zezwala na wejście poniżej pewnego wieku.
  • katriel 23.08.19, 21:28
    Jak ja chodziłam na zumbę, to jakieś ćwierć grupy składało się z matek z nastoletnimi córkami. Dziewczyny tak na oko 13-15 lat (ale równie dobrze mogły być młodsze a wysokie, jak twoja).
    Poza tym na zumbie ciężko "nie dać sobie rady fizycznie", bo niby jak? Czasem ktoś traci oddech i gubi rytm, to po prostu robi sobie krótką przerwę, idzie się napić albo coś. Jak ktoś jest otyły albo ma problemy ze stawami, to markuje skoki, utrzymując rytm tańca. I tak dalej.

--
    My hovercraft is full of eels.
  • kryzys_wieku_sredniego 23.08.19, 21:34
    Idź i ty i ją zabieraj. Moja koleżanka tak robi a chodzi z 11 latkom i 10 latkiem, to drugie od czasu do czasu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka