Dodaj do ulubionych

problem ze znajomym-politycznie

23.08.19, 07:33
powiedzmy ze jest Stachu, moj znajomy od ponad 20 lat -kiedys spotykalismy sie czesciej, teraz zdecydowanie mniej, ale dalej znajomym jest. Stachu jest nastawiony antypisowsko i to tak meeega. Wszem i wobec glosi swoje radykalne poglądy, na swoim fb co chwila cos wrzuca z odpowiednim komentarzem, komentuje (w chamski sposob) jakies wydarzenia na fb naszych wspolnych znajomych, obraża ludzi-sporo osob go juz poblokowalo. Chodzi na wszelakie marsze anty itd...- no ciezki przypadek. Stachu w tym calym radykaliźmie zapomniał jednak, że zarabia na grupie społecznej, która jest znana z tego że sercem jest przy pisie. Dotarła do mnie prześmiewcza inf.z prosba o zamieszczenie na swoim fb, w celu "utemperowania" nieco wspomnianego Stacha. Akcje przeprowadza znajoma, z która toczy największe boje i wlasnie to mu wypomina plus jego walkę ze smogiem (chodzil po okolicy i donosil na ludzi, ktorzy mu podpadli), podczas gdy w domu opalanym kominkiem ma 3 wielkie (range rover) auciska na rope.
Wzielybyscie udzial w takiej akcji? Z jednej strony mam ochote, bo on jest wyjatkowo chamski-a z drugiej w sumie "a co mnie to obchodzi", ja z nim spinek nie mam, bo sie nie daje podpuscic, zreszta generalnie apolityczna jestem wiec po mnie spływa.
Edytor zaawansowany
  • nangaparbat3 23.08.19, 07:40
    Miałabyś się przyłączyć do nagonki na znajomego? Sama sobie odpowiedz.

--
    "Tolerancja u nas od wieków kwitła i dlatego nie musimy jej już praktykować."
  • asfiksja 23.08.19, 09:47
    Nanga, nic dodać nic ująćsmile
  • aguar 23.08.19, 07:44
    Odpuść. Może nieładnie, że chamski, ale walczy po słusznej stronie. Jednak bardziej się przysłuży temu krajowi niż sympatyczni zwolennicy PISu.
  • nangaparbat3 23.08.19, 08:00
    Uważam, że po której stronie by nie walczył, takie metody są niedopuszczalne.

--
    "Tolerancja u nas od wieków kwitła i dlatego nie musimy jej już praktykować."
  • tryggia 23.08.19, 09:09
    Właśnie tak, strona nie ma znaczenia.

--
    Hope
  • iwles 23.08.19, 08:00

szczerze? taka nagonką tylko udowodnicie, że znajomy ma rację.
    Hejtowanie w sytuacji, kiedy jest afera na całą Polską o hejowaniu sędziów przez pisowskie władze - cóż, widać, takie mają metody, a przykład idzie z góry uncertain

A że nerwy już mu wysiadają, kiedy patrzy, co robi pis - nie dziwię się.

• chococaffe 23.08.19, 08:04
    "Donosił"????
  • jak_matrioszka 23.08.19, 13:16
    No świnia, nie? Ludzie sobie pala i równocześnie ograniczaja ilość śmieci, a ten donosi...
  • troompka 23.08.19, 14:30
    tyle że on tez smrodzi (bo nie pali w kominku okazjonalnie-ma rozprowadzone ogrzewanie i płaszcz wodny) i zatruwa srodowisko-swiety nie jest, ale tego nie widzi. Tak jak jezdzi po pis a jednoczesnie na nich zarabia.
  • default 23.08.19, 19:52
    No to niech sąsiedzi tez na niego "doniosą" - niech Straz Miejska zbada dym, który on wytwarza ze swojego kominka.
    Czym pali ?
  • volta2 23.08.19, 08:29
    Toć tu każda jenateczka robi sobie romantyczne wieczory z kominkiem w tle, wyprowadza się za miasto by dojeżdżać do roboty swoim suvem, mąż takoż, lata na weekendy tanimi liniami 10 razy do roku, montuje klimę na polskie lato, kupuje tony nikomu niepotrzenych ciuchów a potem łka nad losem planety. Na pewno doradzi przyłączenie się do nagonki .... Acha?
    Oczywiście z przyjemnością w obronie mniejszości wszelakich grupowy napluje na Arsene i jej syna
  • chococaffe 23.08.19, 08:33
    O sobie piszesz?
  • kropkacom 23.08.19, 08:55
    O ile się dobrze orientuję to akurat na FB można blokować niefajnych znajomych. Trzymacie Stacha aby wam ciśnienie podnosił? No to taka akcja podniesie podwójnie. Na zdrowie.
  • tt-tka 23.08.19, 09:20
    kropkacom napisała:

> O ile się dobrze orientuję to akurat na FB można blokować niefajnych znajomych.
    > Trzymacie Stacha aby wam ciśnienie podnosił?

Najwyrazniej big_grin

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • jak_matrioszka 23.08.19, 13:18
    Może niskociśnieniowcy sa, jak ja, i porcja Stacha z rana zamiast kawy?
  • tryggia 23.08.19, 09:08
    Nie, nie i nie! Politycznie zaangażowanych znajomych na FB wygaszam, tematów w towarzystwie unikam jak mogę. Nie cierpię kiedy ktoś w towarzystwie musi, no, musi, rzucić coś żartem lub przekąsem na temat opozycji lub pisu. Nie ma w tym nic na temat Polski, ludzkich potrzeb, wyłącznie wyciek kwasu z woreczka żółciowego.
    Ale żadnych nagonek bym nie uprawiała, bo to postawiloby mnie w jednym rzędzie z tymi z żółcią.

--
    Hope
  • taki-sobie-nick 23.08.19, 19:39
    Mnie chamstwo razi, a jeszcze bardziej razi mnie udział w marszach anty, wobec których mam poważne zarzuty, więc na tym etapie już bym ze Stachem nie rozmawiała i nie byłoby problemu.
  • ichi51e 23.08.19, 19:44
    Co cie to obchodzi?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • cruella_demon 23.08.19, 19:45
    NIE.
    Co innego gdyby Stachu był pisiorem suspicious
  • saszanasza 23.08.19, 20:02
    Miałam wulgarnego kolegę w znajomych i go wywalilam. Generalnie nie trzymam w znajomych ludzi, których światopogląd i poglądy polityczne mi nie odpowiadają. Nagonka? A na cholerę.

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka