Dodaj do ulubionych

Natalii Klimas pożegnanie z Piotrem W-S

24.08.19, 00:37
plejada.pl/newsy/piotr-wozniak-starak-nie-zyje-byla-partnerka-natalia-klimas-pokazala-niepublikowane/cf3yy0r Internauci zachwycają się że pokazała klasę. Mam mieszane uczucia. Czy takie pożegnanie nie jest co najmniej niedelikatnoscią wobec wdowy? Obwieszczenie wszem i wobec "też z nim kiedyś byłam, wcześniej mnie kochał, miałam go pierwsza". Okraszone prywatnymi zdjęciami. Jakbyście się poczuły, gdyby zginęła wasza ukochaną osoba, a jego była wyjechała z czymś takim na forum publicznym?
Edytor zaawansowany
  • bywalec.hoteli 24.08.19, 00:55
    Nieszczere raczej

--
    Lato smile
  • jola-kotka 24.08.19, 01:21
    Olala bym. Jakie to ma znaczenie? Zerowe
  • piekna_remedios4 24.08.19, 13:48
    jola, jak wymawiasz słowo "olałabym" to też robisz przerwę między "olała" a "bym"?

--
    Cien años de soledad
  • aguar 24.08.19, 10:07
    Myślę, że to lans. I dzieckiem się przy okazji pochwaliła!
    Ale w sumie ematki się tego typu zachowań celebrytów spodziewały...
  • antyideal 24.08.19, 10:20
    Gdyby nic nie zamiescila obsr...by jej konta spolecznosciowe pytaniami, dlaczego nie zegna sie z bylym, a media dociekalyby dlaczego tego nie zrobila. Rozsadnie sie zachowala.
  • lauren6 24.08.19, 11:00
    Bachleda Curuś też jest ex PWS i na Insta umieściła jego zdjęcie z jakimś gUębokim cytatem. Imo dużo lepiej wyszło, niż lansowanie się dzieckiem i wspólnymi zdjęciami z czasów, gdy byli parą. Takie to miało delikatne w stosunku do wdowy.
  • antyideal 24.08.19, 11:09
    na publicznym instagramie Klimas nic nie ma, zdjecia dziennikarzyny wygrzebaly gdzies z instastory.
  • bywalec.hoteli 24.08.19, 15:17
    To nieźle ten ś.p. pozaliczał łączony? smile

--
    Lato smile
  • double-facepalm 24.08.19, 15:41
    Jak się hajtal miał 36 lat. Tak wiem bywalcu ze ty pewnie z pierwszą i jedyna miłością życia (razem od piątej klasy podstawowki) masz teraz dzieci.
  • aguar 24.08.19, 18:35
    Generalnie były z jakiegoś powodu jest byłym. Albo go kochałyśmy i on nas zranił porzucając, albo nie dało się z nim wytrzymać i my go rzuciłyśmy. W obu przypadkach wielka miłość zakończona i naprawdę wystarczy pożegnać się prywatnie w sposób stonowany. To co robią Bachleda i Klimas jest nienaturalne i pretensjonalne.
  • ichi51e 24.08.19, 10:16
    Niedelikatne.
    Uzycie insta jako medium do kantaktu ze zmarlym dziwne

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • sattwaguna 24.08.19, 10:50
    Ale tak z drugiej strony jaki sposób kontaktu ze zmarłym nie jest dziwnysmile
  • dyzurny_troll_forum 24.08.19, 15:27
    sattwaguna napisał(a):

> Ale tak z drugiej strony jaki sposób kontaktu ze zmarłym nie jest dziwnysmile

z użyciem księdza!

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • woman_in_love 24.08.19, 19:38
    1000000000000000/1000000000000000
  • lot_w_kosmos 24.08.19, 10:58
    To wejdź na Insta Agnieszki Włodarczyk.....
    W swoim pożegnaniu kazała Starakowi przybić w zaswiatach piątkę Wodeckiemi.... To dopiero żenada.

Klimas pożegnała się bardzo ładnie. Miała prawo. Była w nim naprawdę zakochana, o czym mówiła dawno temu i to on odszedł. Poza tym jakie miała wstawić zdjęcia? Właśnie takie z czasów kiedy byli razem, kiedy był dla niej i ona te zdjęcia robiła...

To samo Bachleda Curuś - wstawiła zdjęcie Staraka młodego Szczypiorka, bo to zdjęcie z czasów, gdy miała do niego ptawo.
  • mama.nygusa 24.08.19, 14:01
    Tez widzialam gdzies na pudlu pozegananie wlodarczyk staraka, to byla zenua,.Caly wpis, a ten tragment, ze czula sie czescia rodziny...

--
    bip.inowroclaw.pl/?cid=72759&bip_id=8677
    78,954,90zl tyle zarabia nauczyciel.
  • potworia116 24.08.19, 11:00
    Bez obwieszczania wszem i wobec, po śmierci mojego partnera bardzo się zbliżyłam z jego eks. Nie wiem dlaczego miałabym jej odmawiać prawa do bólu i wyrażania go. W imię pompowania własnej wdowiej godności?
  • nenia1 24.08.19, 11:07
    Zazdrość o przeszłość to chyba jedna z najbardziej irracjonalnych odmian zazdrości.
  • australijka 24.08.19, 11:11
    Stare porzekadło. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Podobnie zachowuje się pani Olga Bończyk. Tylko dłużej i bez przerwy. Była jakaś ramówka i gwiazdy (hm) pojawiły się w czerni-żałobie. Żałoba żenada, jak najkrócej i jak najgolej. Może zapomniały dodać do tego jakiejś ideologii. Np. Piotr tak kochał życie, że nie chciałby abyśmy płakały. To naskórkowi ludzie i naskórkowe znajomości.
  • poczmistra 24.08.19, 11:16
    Piękna, wspaniała kobieta. Ma klasę, której niestety brakuje ponad 99% tzw. celebrytów. Szkoda.
  • aaa-aaa-pl 24.08.19, 13:53
    Wszyscy piszą o tej " klasie" - ale nie kumam, w czym to się przejawia...
    Wytłumaczysz ?
  • milamala 24.08.19, 13:20
    Tez jakos tej klasy nie dostrzeglam, ale wierze, ze dziewczyna jest zszokowana smiercia bylego. W koncu kiedys go mocno kochala i wyglada na to, ze jeszcze tak do konca sie nie odkochala.
  • kryzys_wieku_sredniego 24.08.19, 19:19
    Powiem tak, bierzemy kogoś z bagażem doświadczeń, nie można zakazać rodzicom nawet tym których ktoś znać nie chciał, że płaczą po dziecku.
    Owszem są osoby co niszczą wszystkie pamiątki ale są też takie co nie chowają urazy i byli partnerzy są miłym wspomnieniem, nie za każdym rozstaniem kryje się trauma, może byli w przyjacielskich stosunkach.
    Nie mniej to nietaktowne zachowanie.
  • kryzys_wieku_sredniego 24.08.19, 19:24
    No dobra zmieniam zdanie, to są fajne zdjęcia, pokazują z dobrej strony, myślałam, że będą bardzo prywatne ;P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka