Dodaj do ulubionych

Bransoletka gwałtu

24.08.19, 08:04
natemat.pl/282269,opaska-ktora-wykrywa-pigulke-gwaltu-to-oszustwo-limebands-kontrowersje a myślałem że już jestem bezpieczny

--
Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
Edytor zaawansowany
  • 1matka-polka 24.08.19, 08:15
    Najbezpiecznej jest wystawic przed siebie rękę i powiedzieć STOP duzymi literami. Widzialam na jednym filmie instruktażowym.

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • woman_in_love 24.08.19, 14:51
    Potwierdzam. Działa.
  • 1matka-polka 24.08.19, 16:31
    Probowales kogoś zgwalcic i ci opadł na takie dictum?

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • woman_in_love 24.08.19, 17:49
    Znowu ci się dzbanku coś pomyliło.
  • 1matka-polka 24.08.19, 18:44
    😂

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • sumire 24.08.19, 08:21
    Pomysł bardzo dobry, twój komentarz natomiast nie zasługuje na nic innego niż stwierdzenie, że jesteś zwykłym ****em. Kosz.
  • tanebo2.0 24.08.19, 08:26
    Myślisz że mężczyźni nie są zagrożeni? Nie chodzi o gwałt. Znajomy obudził się nagi w toalecie w jakimś klubie. Razem z ciuchami znikły kluczyki do jego auta i portfel. Nawet nie pił alkoholu.

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • 1matka-polka 24.08.19, 08:28
    Po co sie szlajał...

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • edelstein 24.08.19, 09:22
    Po to by glupi mogl zadawac durne pytania

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • ida_listopadowa 24.08.19, 14:40
    1matka-polka napisała:

> Po co sie szlajał...
    >
    ....i to na dodatek w krótkiej spodnicy
  • ichi51e 24.08.19, 11:41
    Dobrze ze mial na sobie ubranie

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • 1matka-polka 24.08.19, 08:29
    Kazda negatywna opinia od ciebie, to dla mnie komplement😄

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • 1matka-polka 24.08.19, 08:30
    Albo to nie bylo do mnie, bo nie widze drzewka na komorce.

--
  • sofia_87 24.08.19, 10:05
    Który pomysł jest bardzo dobry? Ten z bransoletka czy z mówieniem STOP? Ja też widziałam ten bzdurny filmik i nie wiem czy to miał być żart czy kpina
  • sofia_87 24.08.19, 10:06
    Tanebo przecież Ty marzysz aby nie być bezpiecznym ☺

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka