Dodaj do ulubionych

A. Szulim a Doda

24.08.19, 14:10
Może to płytkie, ale trochę chodzi to za mną. Jak myślicie co teraz myśli Doda? Są przecież w konflikcie i to poważnym, Swego czasu Szulim wyśmiewała się z niej gdy miała operację na kręgosłup oraz z jej mamy chorej na raka. Na pewno to nie było mił, więc ciekawa jestem czy Doda teraz mysli coś w stylu "karma is a bitch". Na jej facebooku cisza w tej sprawie. Jak wy myślicie?
Edytor zaawansowany
  • katja.katja 24.08.19, 14:18
    Myślę, że w skrócie obie siebie warte. Tyle.

--
    Nie dam się wygasić!
  • sofia_87 24.08.19, 14:18
    Szulim nie wysmiewala się z choroby matki Dody, a z oskarżeń Dody o to, że rak jej matki spowodowało to, że Szulim w swoim programie mówiła o młodszej siostrze Dody, skandalicznym zachowaniu ojca wobec tej dziewczyny. Oraz o skandalicznych słowach Dody na temat siostry i jej matki. A Doda nie ma co myśleć o karmie, raczej powinna myslec o tym kiedy obecnemu mężowi będzie wywalac rzeczy oknem ku uciesze sąsiadów
  • buena12 24.08.19, 14:27
    Punkt zwrotny nastąpił kilka miesięcy później, jesienią 2013, gdy Agnieszka Szulim (dziś Agnieszka Woźniak-Starak) i jej koledzy z redakcji "Na Językach" m.in. Mikołaj Lizut i Karolina Korwin Piotrowska, znów uderzyli w jej czuły punkt. Tym razem postanowili wyśmiać... wypadek Dody. Wokalistka na jednym z koncertów rzuciła się w publiczność - co było stałym punktem występu - ale niefortunnie upadła, doznając poważnej kontuzji, która w połączeniu z jej chorym kręgosłupem sprawiła, że przez kilka tygodni poruszała się jedynie w specjalnym kołnierzu ortopedycznym. Eksperci w studiu rzucali kartonową podobizną piosenkarki. To po emisji tego materiału Doda po raz pierwszy zasugerowała, że prowodyrką żartów jest Szulim.

teleshow.wp.pl/wojna-dody-i-tvn-wcale-nie-zaczela-sie-od-bojki-z-szulim-poszlo-o-cos-innego-6207477674076289a
  • bei 24.08.19, 14:21
    Nikt nikomu źle nie życzy i nikt nie cieszy się z cudzego nieszczęścia (oceniam wg siebie).
  • milamala 24.08.19, 14:44
    Szulim byla wredna i to nie tylko dla Dody. Ale jesli ktos nie jest bucem to w takiej sytuacji w jakiej sie Szulimowa znalazla mozna jej tylko wspolcczuc. Ja Dody nie znam prywatnie, nie wiem jakim jest czlowiekiem. Nie wiem co mysli.
  • bywalec.hoteli 24.08.19, 15:25
    Doda to wcale niegłupia dziewczyna.

--
    Lato smile
  • milamala 24.08.19, 16:59
    bywalec.hoteli napisał:

> Doda to wcale niegłupia dziewczyna.

Wiem, ale to jeszcze nic nie mowi jakim jest czlowiekiem. Nie znam jej prywatnie. A Szulim dala sie poznac jako wrednota. Pare jej programow obejrzalam i bardzo ale to bardzo sie zniesmaczylam.
  • dziennik-niecodziennik 24.08.19, 15:00
    "Napisalabym kondolencje, ale patrzac na przeszlosc to lepiej pomilcze"

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • lot_w_kosmos 24.08.19, 16:02
    Wierzę w ludzi.
    Mam nadzieję, że jej przykro.

Choć oczywiście pamiętam, że wiele ematek uważa ją za borderkę.
  • 1matka-polka 24.08.19, 17:16
    Nie borderke, tylko narcyzke.

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • lot_w_kosmos 24.08.19, 21:26
    Dopiero co czytałam, to wiem wink
    Borderka.
  • 1matka-polka 25.08.19, 07:41
    No ale ona nie jest borderka, wiec to tylko ematkowe brednie.

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • katja.katja 25.08.19, 09:09
    Może jest. Zaburzenia tego typu są trudne do zdiagnozowania nawet dla specjalistów - lekarzy, ale "e-matka wie lepiej".
    Hobbystycznie zajmuje się czytaniem artykułów medycznych i opracowań, danych statystycznych, także dotyczących psychiatrii. W tej dziedzinie wiedzy niestety jest dramatycznie, także jeśli chodzi o diagnostykę i nie mam na myśli po prostu polskiej służby zdrowia i kolejek, temat - rzeka.

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 25.08.19, 10:10
    Pierwsze, co nie pasuje do diagnozy borderki, to jest wytrwalosc i upór w dązeniu do celu.

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • lot_w_kosmos 25.08.19, 09:19
    No ale ja nie napisałam, że jest.
    Napisałam, że ematki za taką ją uważają.

Nie rozumiem więc czegoś się uczepila.
  • 1matka-polka 25.08.19, 10:11
    Uczepilam sie, bo powtarzasz jakies ploty i tyle.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • fomica 24.08.19, 20:52
    No bez jaj, szołbiznes szołbiznesem, medialne potyczki medialnymi potyczkami, a osobista tragedia to trochę inna półka. Większość tych konfliktów i starć to teatrzyk na użytek mediów ale nie czynią ze zwaśnionych stron psychopatów.
  • sylwus34 25.08.19, 07:46
    Zaburzenia narcystyczne i bordeline to też psychopatia.
  • dziennik-niecodziennik 25.08.19, 10:22
    Bynajmniej.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • leann32 25.08.19, 08:49
    Doda ma na tyle klasy by milczeć.
    A ze Szulimowa to wredna bryzgająca jadem laska o wysokim mniemaniu to juz inna sprawa.
  • milamala 25.08.19, 12:54
    leann32 napisał(a):

> Doda ma na tyle klasy by milczeć.
    > A ze Szulimowa to wredna bryzgająca jadem laska o wysokim mniemaniu to juz inna
    > sprawa.

Po zapoznaniu sie przez ostatnie dni z dokonaniami obu pan (jakos atmosfera mnie ku temu nastroila) mam dokladnie takie samo zdanie.
    Doda z hejtem walczy od lat.
    Szulim go od lat dzielnie wspoltworzy.
  • volta2 25.08.19, 10:50
    Tu są dwie sprawy, jedna to konflikt na tle osobistym i tu Doda mogłaby trzymać język za zębami, ale druga sprawa to kwestia bana w TVN, gdzie bana udało się Szulim łatwiej uzyskać, wszak była prezesową. No i pytanie czy dalej będzie tą prezesową czy wypada z gry? Zresztą to dla Szulim fatalnie się złożyło w kontekście tej laski z łodzi, nie bardzo będzie mogła chlapać językiem jeśli nie będzie chciała mieć problemu w pracy, nie zazdroszczę.
  • milamala 25.08.19, 12:55
    volta2 napisała:

> Tu są dwie sprawy, jedna to konflikt na tle osobistym i tu Doda mogłaby trzymać
    > język za zębami, ale druga sprawa to kwestia bana w TVN, gdzie bana udało się
    > Szulim łatwiej uzyskać, wszak była prezesową. No i pytanie czy dalej będzie tą
    > prezesową czy wypada z gry? Zresztą to dla Szulim fatalnie się złożyło w kontek
    > ście tej laski z łodzi, nie bardzo będzie mogła chlapać językiem jeśli nie będz
    > ie chciała mieć problemu w pracy, nie zazdroszczę.

Szulim mocno pracowala na to, ze nie wszyscy jej teraz wspolczuja.
  • volta2 25.08.19, 13:02
    o brak współczucia to bym sie w ogóle nie martwiła, tu chodzi raczej o żenuę jaką pan mąż zafundował żonie w ostatniej chwili życia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka