Dodaj do ulubionych

Pasują do siebie?

26.08.19, 16:09
Pasują do siebie?
https://i.iplsc.com/swiatowi-liderzy-na-szczycie-g7/00095U1Q1H9WSB6X-C321-F4.jpg
Więcej na:
fakty.interia.pl/swiat/news-szczyt-g7-nieoczekiwany-ruch-emmanuela-macrona,nId,3169171
Przycisk "zobacz zdjęcia"

--
Lato smile
Edytor zaawansowany
  • bigzaganiacz 26.08.19, 16:12
    Perulki to biora chyba od jednego fachoeca
  • sofia_87 26.08.19, 16:17
    O ile jestem w stanie zrozumieć sens istnienia małżeństwa Trumpów (pieniądze), to widok państwa Macron razem zawsze mnie bawi. Nie wiem co poszło nie tak w wychowaniu tego faceta, ale ktoś mu zrobił ogromną krzywdę
  • snakelilith 26.08.19, 17:41
    No jasne, jak stary oblech bez mózgu i serca, kupuje sobie kolejną wschodnieruopejską pseudomodelkę rozkładającą nogi za forsę, to świat sofi jest w porządku. Ale jak młody mężczyzna zakochuje się starszej kobiecie, to wypadek dla psychiatry. big_grin
  • sofia_87 26.08.19, 18:09
    Przynajmniej pobudki modelki są zrozumiałe.
    Tak, gdy 15 latek zakochuje się w 40 letniej nauczycielce to jest w sumie normalne, ale 30 latek poslubiajacy 55 latek, nie dla pieniędzy, to jest to przypadek dla psychiatry😀
  • snakelilith 26.08.19, 18:51
    Nie no, motywy twojego świata są dla mnie jasne, wszystko co nie wiąże się z forsą MUSI być przypadkiem dla psychiatry.
  • sofia_87 26.08.19, 19:16
    Nie, to nie są motywy mojego świata, na szczęście.
    Ale dla każdego są oczywiste intencje pani Trump, czy innej osoby plci dowolnej, i tak jest to dla mnie zrozumiałe, co nie oznacza, że akceptowalne czy godne naśladowania.
    Ale tak btw przypadkiem dla psychiatry może być także przypadek kolaboranta wojennego, który po zakończeniu wojny dziwi się, że spotyka go kara i ostracyzm ze strony sąsiadów...
  • livia.kalina 26.08.19, 18:57
    jak czegoś nie rozumiesz, to jest to przypadek dla psychiatry? Jak rozumiem dotyczy to również szczególnej i ogólnej teorii względności, chemii kwantowej oraz kwantowej teleportacji?

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • sofia_87 26.08.19, 19:17
    Idealne wytłumaczenie dla pedofili
  • snakelilith 26.08.19, 19:25
    30 latek poślubiający 55 latkę, to pedofil? Dziwne, że wyżej wyrażałaś zrozumienie dla zakochanego w 40-latce 17 latka, a świadomy czyn dwojga dorosłych ludzie jest dla ciebie aż tak wymagający psychiatry. To może od razu napisz, że według ciebie stare baby to powinny w kościele sprzątać, a nie z młodymi facetami seks uprawiać. Po co te żenujące komenatrze o psychiatrach?
  • sofia_87 26.08.19, 19:40
    Przeczytaj wpis Livii, mój był odpowiedzia na niego.
    Tak, nastolatki zakochuja się w starszych od siebie osobach i jest to normalne, nienormalna jest 40 latka, która wchodzi w "związek" z takim nastolatkiem.
    Ale normalne jest też to, że takim nastolatkom "uczucia" do nauczycieli mijają. Jeśli się utrzymują następne x lat i kończą się ślubem, to tak jest to chore.
    A stare baby mogą sobie robić co tylko chcą ☺, ale nic nie poradzisz na to, że dla mnie jest chorym osobnik , o 30 lat mlodszy, który z taka kobieta chce ten seks uprawiać. Wyjątkiem są desperaci rodem z BS, którzy mają takie same szanse na seks z rownolatka jak na szostke w lotto albo panowie, którym ta "stara baba " płaci ☺
  • snakelilith 26.08.19, 19:55
    sofia_87 napisał(a):

ale nic nie poradzisz na to, że
    > dla mnie jest chorym osobnik , o 30 lat mlodszy, który z taka kobieta chce ten
    > seks uprawiać.

Ale to świadczy tylko i wyłącznie o twoich mentalnych organiczeniach. Mężczyźni traktujący bowiem kobiety jak bydło, zmieniający partnerkę stałe na młodszy model, są dla ciebie zdrowi psychiczni, ci natomiast, którzy traktują kobietę jak coś więcej niż atrakcyjną gumową lalę do zaspakajnia jego fizycznych chuci, wymagają leczenia. Żałosne to, jak większość zresztą twoich opinii.
  • sofia_87 26.08.19, 20:31
    Pan, który jest związany z kobietą wyglądająca jak jego babcia z pewnością nie jest z nią po to aby zaspokajala jego chucie, ale z pewnością zaspokaja ona jego braki i to poważne.
    A Ty możesz się oburzac do woli, ale faktem jest to, że w Twoim wieku to o 20-30 letnim kochanku możesz pomarzyć, chyba że takim z braci samców albo utrzymanku.
    Umknęło Ci także, że te coraz to młodsze kobiety się na to godzą, korzystając z pieniędzy starszych mężczyzn ☺.
    Oraz najważniejsze; wszyscyci panowie wymieniajacy kobiety na młodszy model są zamożni, biedni panowie po 50 są niewidzialni dla 20 latek ☺
  • livia.kalina 26.08.19, 22:15
    >Pan, który jest związany z kobietą wyglądająca jak jego babcia

Po co tak przesadzasz? Nie wygląda jak babcia, nawet nie wygląda jak jego matka (można sobie znaleźć w necie). Wygląda jak starsza od niego babka. Tyle, ze ze świetną figurą.
  • sofia_87 26.08.19, 22:20
    To Ty sobie wmawiasz, ta kobieta wygląda jak mumia, taka jest prawda
  • livia.kalina 26.08.19, 22:58
    Ale co to za "prawda"? Mumia to zwłoki. 66-latka to dla ciebie zwłoki?

--
    super_hetero_dyna:
  • snakelilith 26.08.19, 23:22
    Jak zwykle w swoim ograniczeniu mentalnym popierdujesz trzy po trzy. Pewnie sama jesteś brzydko starzejącą się babą i zazdrościsz kobietom jak żona prezydenta Francji. Przynajmniej ma faceta w łóżku, pasującego do jej seksualnych potrzeb, a nie tak jak ty pewnie starego byka z impotencją. I umknęło ci, że młodociane prostytutki były zawsze, dziś za to atrakcyjne dojrzałe kobiety coraz częściej mają w nosie opinię ludzie podobnych do ciebie i biorą sobie kogo chcą. Także takich o 20-30 młodszych, bo o facetach guzik wiesz.
  • sofia_87 27.08.19, 08:29
    Mam 32 lata, więc to trochę za wcześnie na starzenie się, geny biorąc pod uwagę wygląd mamy i babci mam dobre, unikam też opalania się. A wygląd pani Macron mnie po prostu przeraża.
    Mój mąż ma 34 lata, więc jest młodszy od prezydenta Francji ☺, a z impotencja to z pewnością walczy Twoj mąż staruszek ☺ chociaż obie wiemy, że kobieta o połowę mlodsza od Ciebie szybko by go z tego wyleczyla smile
    Nie, to Tobie umknęło, że mlodiciane prostytutki są obojga płci ☺i o ile bogata pani ok. 50-70 jak najbardziej może sobie wziąć takiego 20 letniego toy boya, to zwykła pani ze średnią krajowa może sobie pomarzyć, podobnie jak Ty marzysz o tym, że mogłabyś być atrakcyjna dla 30 latka ☺
  • katja.katja 27.08.19, 09:40
    He he smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • iwles 27.08.19, 09:47

czemu nie opierasz się na genach ojca i dziadka ? Skąd w tobie pewność, że odziedziczyłaś akurat po mamie i babci geny odpowiedzialne za proces starzenia się ? big_grin

• sofia_87 27.08.19, 09:55
    Chocby dlatego, ze wyglądam niemal identycznie jak moja mama gdy była w moim wieku, ale tata tez wygladal dużo młodziej niż wskazywal na to jego wiek smile
    Niemniej jednak pani po 50 piszaca o tym, ze 30 latka się brzydko starzeje, musi cierpieć na zaburzenia psychiczne smile
  • livia.kalina 26.08.19, 20:10
    a co to w ogóle ma wspólnego z pedofilią? Któreś z nich jest nieletnie??

--
    super_hetero_dyna:
  • sofia_87 26.08.19, 20:14
    Macron był w pierwszej fazie "związku"
  • milva24 27.08.19, 07:47
    Bredzisz. Gdybym miała syna chciałabym, żeby związał się z kimś kogo kocha z wzajemnością i z kim jest szczęśliwy niż z kimś kto leci na pieniądze. I tak, nawet wtedy gdyby to była kobieta starsza ode mnie.
  • sofia_87 27.08.19, 08:31
    Tak, jasne, byłabyś też z pewnością przeszczesliwa jakby z Twoja 15 letnia córka romansowal 40 letni nauczyciel☺
  • milva24 27.08.19, 08:42
    Mówię o relacjach między dorosłymi osobami. Nie śledzę aż tak bardzo tematu ale kojarzy mi się, że związek miedzy Macronami zaczął się kiedy pan był pełnoletni.
  • sofia_87 27.08.19, 09:35
    Zaczelo się wcześniej, miał 15 lat, jego rodzice przenieśli go ze szkoły, w której ona uczyla do Paryza, a ona pojechala za nim.
    On jest dziwny, ja podejrzewam, ze to jakiś rodzaj uzależnienia i zmanipulowania
  • katja.katja 27.08.19, 09:42
    Albo parafilia.

--
    Nie dam się wygasić!
  • piekna_remedios4 27.08.19, 10:02
    dla mnie to ona jest dziwna i to na maxa. Zauważ, że zaczęła romansować z uczniem, bardzo małoletnim i rozstała się dla niego z mężem, chora kobieta

--
    Cien años de soledad
  • sofia_87 27.08.19, 10:06
    Ja wlasnie jestem w szoku, ze forumki nie mogą tego zrozumieć.
    Ciekawa jestem, czy bylyby rownie tolerancyjne jakby 40 letni nauczyciel był "w związku" z ich 15 letnia corka...
  • katja.katja 27.08.19, 10:14
    A w innych wątkach wyzywają od najgorszych kobiety, które nawiązały romans z żonatym i doprowadziły do rozwodu. Albo nawet nie doprowadziły do rozwodu tylko lubią się zabawić nie robiąc nikomu krzywdy.

--
    Nie dam się wygasić!
  • iwles 27.08.19, 11:37
    sofia_87 napisał(a):

> Ja wlasnie jestem w szoku, ze forumki nie mogą tego zrozumieć.

Czego nie możesz zrozumieć, że się rozwiodła z mężem? (bo na taki post odpowiedziałaś)

Lepiej i uczciwiej byłoby, gdyby mieli cichy romans na boku ? Coś, jak K. Morawiecki z młodszą o 15 lat kobietą, przez ponad dwadzieścia lat, mając jednocześnie żonę ?
    Dla takich jesteś wyrozumiała ? big_grin

• sofia_87 27.08.19, 11:51
    Nie, nie mogę zrozumieć takiej akceptacji dla kobiety, która jako 40 letnia nauczycielka i matka, zaczela romansować z 15 letnim uczniem, na taki post odpowiedziałam, proponuje abys doczytala smile
  • katja.katja 27.08.19, 18:56
    Ja tam nie rozumiem, dla mnie nawet 20-latek to taki dzieciuch, a brać się za nastolatka? Odrobinę mniej obrzydliwe niż molestowanie dzieci. Tyle.

--
    Nie dam się wygasić!
  • ganesza 26.08.19, 21:33
    sofia_87 napisał(a):

> O ile jestem w stanie zrozumieć sens istnienia małżeństwa Trumpów (pieniądze),
    > to widok państwa Macron razem zawsze mnie bawi. Nie wiem co poszło nie tak w w
    > ychowaniu tego faceta, ale ktoś mu zrobił ogromną krzywdę

ktoś mu zrobił krzywdę, bo widzi człowieka a nie ciało? boskie. i to pisze baba dla której podobna, a nawet większa różnica wielu ale w drugą stronę jest jak najbardziej OK? to ja zapytam: kto ci zrobił taką straszną krzywdę? kto ci tak mózg wyprał? optymistycznie zakładam, że jakiś mózg masz.

--
    Nie jestem profanacją, nie jestem satysfakcją. Nie jestem może
    kompetentna ani majętna, ale jestem.
  • sofia_87 26.08.19, 22:24
    Nie napisałam, że w drugą stronę jest ok, tylko że w sytuacji Melanie jej związek ma logiczne wytłumaczenie.
    Sądząc po Twoim wpisie, ja mogę założyć, że Tobie mózgu brak. A jeśli masz syna, to życzę Ci synowej, która będzie starsza od Ciebie i dumy, że syn "widzi człowieka, a nie ciało" smile
  • snakelilith 26.08.19, 23:26
    No straszne, lepiej by twój związał się z młodocianą prostytutką łasą na twoją forsę. big_grin
  • milva24 27.08.19, 07:45
    big_grin czego Ty się po sofii spodziewasz?
  • boogiecat 27.08.19, 08:09
    Sofia na prezydenta!(Brazylii)
    Znowu ja bawia niezwykle wrecz smieszne rzeczy- tym razem roznica wieku w malzenstwie obcych ludzi; taka kuma sofia to ma wesole zycie😃

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • sumire 27.08.19, 09:48
    boogiecat napisała:

> Sofia na prezydenta!(Brazylii)

Taa, musi być fajnie mieć coś wspólnego z Bolsonaro, który też niewybrednie komentował urodę pani Macron.
  • sofia_87 27.08.19, 09:56
    Może i niewybrednie, ale zgodnie z prawda smile, zresztą w tym przypadku trudno w ogole pisać o urodzie smile
  • sumire 27.08.19, 10:01
    Nie zgodnie z prawdą, tylko chamsko i buracko, ale czego się spodziewać, nieprawdaż. Na szczęście matka natura zrobi swoje za jakiś czas.
  • sofia_87 27.08.19, 10:04
    Tak, zgodnie z wyrokami matki natury, może uznac, ze bliskie jest wdowinstwo zarówno prezydenta Francji, ajk i pierwszej damy Brazylii smile
  • sumire 27.08.19, 10:11
    Miałam na myśli raczej to, że ty też będziesz w końcu 60+.
    A ludzie brzydcy w środku na ogół brzydko się starzeją, bo cała ich żółć wyłazi na wierzch. Dość prawdopodobne jest zatem to, że twój mąż nie będzie się wówczas pokazywał ze swoją 60+ żoną z taką dumą, z jaką robi to Macron. Raczej będzie rupiecia w domu trzymał.
  • sofia_87 27.08.19, 10:18
    Jeśli piszesz o ludziach brzydkich w srodku to radziłabym Ci się raczej martwic o swój los, a nie o mój smile.
    Choc podejrzewam, ze Twój to raczej rupiecia z domu wywali smile.
    A Macron nie pokazuje się z zona z duma, raczej z głupawym uśmieszkiem smile
  • sumire 27.08.19, 10:20
    Lea, choćbym nie wiem jak się starała, nie osiągnę twoich poziomów z dumą okazywanej pogardy wobec bliźnich, tak że teges. Oby medycyna plastyczna pomogła ci na starość.
  • sofia_87 27.08.19, 10:24
    Nie, oczywiście, ze nie smile, Ty wolisz pokazywać innym swoja "wyzszosc moralna" jedynie sluszna wizje swiata smile
    Tobie nawet medycyna nie pomoze, wiec powtarzam - martw się raczej o siebie smile
  • sumire 27.08.19, 10:34
    Nie mam o co. Kobiety pewne swojej wartości zwykle nie muszą szydzić z wyglądu i wieku innych kobiet. To cecha określonego typu samic.
  • sofia_87 27.08.19, 10:43
    Alez masz, choć tak bardzo starasz się udowodnić, ze jest inaczej. Kobiety pewne swojej wartości zwykle nie bywaja narzucającymi się ONS-ami, to cecha innego typu samic smile
    Ja nie szydze z jej wieku i wyglądu, ja jestem przerazona zachwytem związkiem, który zaczal się od pedofilii, to własne, jako matke, tak bardzo mnie brzydzi.
  • 1matka-polka 27.08.19, 10:47
    " ja jestem przerazona zachwytem związkiem, który zaczal się od pedofilii, to własne, jako matke, tak bardzo mnie brzydzi. "
    Gdyby Makronowa była księdzem i uwiodła ministranta, to sumire pierwsza by pluła hejtem big_grin

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • sofia_87 27.08.19, 11:16
    Nie mam wątpliwości smile
  • sofia_87 27.08.19, 08:39
    No popatrz, a po Tobie bym się nie spodziewała pochwały czegoś co zaczęło się od pedofilii.
    Zresztą niedawno była afera we Francji z wszechwladnym, pulchnym ochroniarzem prezydenta, możliwe więc, że mumia jest tylko parawanem ☺
  • sofia_87 27.08.19, 08:36
    Młody facet wiazacy się ze starsza panią ze względu na kasę, to także prostytutka, tyle że męską ☺
    A tak się składa, że w związkach z tak razaca różnica wieku, ta starsza osoba zwykle jest bardzo bogata, niezależnie od płci ☺
    A mojemu synowi życzę żony, ktora będzie kochał, w jego wieku, a nie w moim. A jeśli będzie miał pecha trafić w wieku 15 lat na 40 letnia nauczycielkę - pedofilke, to porusze niebo i ziemię żeby wsadzić ja do więzienia o zniszczyć jej życie.
  • sumire 27.08.19, 08:54
    Cóż można rzec...
    🤦
  • iwles 27.08.19, 09:37

… a wtedy syn znienawidzi cię z całego serca, ucieknie z domu, i skończy się twoje matkowanie.

• sofia_87 27.08.19, 09:42
    15 lateka to jeszcze policja przyprowadzi z powrotem, a w szkole z internatem zrozumie swój blad
    Potem na studiach pozna ladna kolezanke i będzie mi wdzięczny smile
    Rozumiem, ze Ty bys z całego serca kibicowala "związkowi" swojego 15 letniego syna lub corki z 40 letnia nauczycielka lub nauczycielem.
    Brawo smile
  • iwles 27.08.19, 09:50

> 15 lateka to jeszcze policja przyprowadzi z powrotem, a w szkole z internatem z
    > rozumie swój blad

o kuźwa, nawet nie wiem, jak to skomentować.
    A jak ucieknie z internatu ? Przywiążesz do kaloryfera? Czy wsadzisz do poprawczaka ?

• sofia_87 27.08.19, 10:01
    Ja nie wiem ja komentować Twoje bzury, sugerujesz, ze 15 latek jest wystarczająco dorosły żeby zyl na wlasny rachunek? Chocby na dworcu po ucieczce z domu?
    A Ty co bys zrobila jakby Twój 15 latek uciekl z domu? Poprosilabys go o adres i wyslalabys mu walizki, a jego pokoj przerobialbys na studio jogi?
    Swojego syna mogłabym nawet wsadzić do poprawczaka i obstawić terapeutami, ale dopóki mogłabym o niego walczyc to bym walczyla
  • sofia_87 27.08.19, 10:03
    Btw W USA było kilka przypadkow tego typu, panie nauczycielki konczyly z wyrokiem ponad 20 letnim, a nie było sluchac aby ktorys z nastoletnich "zakochanych" uciekal z domu. Raczej cieszyl się "poważaniem" wśród kolegow, a zdobyte umiejetnosci wykorzystywal z rówieśnicami smile
  • katja.katja 27.08.19, 10:08
    Ciekawe ile mamusiek zaakceptowałoby 40-letniego żonatego/dzieciatego faceta w charakterze chłopaka ich 15-letniej córki? Palec pod budkę?

--
    Nie dam się wygasić!
  • sofia_87 27.08.19, 10:21
    Daj spokoj, nawet z 40 letnia nauczycielka, w charakterze "dziewczyny" ich 15 letniego syna wlaczylyby zebami i pazurami, ale przecież na forum trzeba koniecznie wszystkim udowodnić jakie to postępowe i wspaniale gdy starsza kobieta jest atrakcyjna dla młodszego mężczyzny smile
  • katja.katja 27.08.19, 10:17
    W Stanach często nauczycielki dostają wieloletnie więzienie za romans z uczniem. Jak to byś skomentowała?

--
    Nie dam się wygasić!
  • claudel6 28.08.19, 15:34
    miłość, przywiązanie i przyjaźń nie jest logicznym wytłumaczeniem? tylko forsa?
  • 1matka-polka 28.08.19, 15:38
    Ojej, kolejna zupełnie niezainteresowana tematem, przypadkowa internautka big_grin

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • double-facepalm 27.08.19, 16:29
    bigzaganiacz napisał(a):

> Perulki to biora chyba od jednego fachoeca
    Zdj 3 - Trump z Angelą lepsze imho, jeśli oceniać kto do kogo pasuje
  • vodyanoi 26.08.19, 16:15
    Wizualnie może i tak, dla komentujących.
    Gdyby byli małżeństwem, to już dawno byliby po rozwodzie.
  • mae224 26.08.19, 18:58
    pewnie dlatego, że rozmawiać musieliby przez tłumacza wink
  • heca7 26.08.19, 16:18
    Nie wiem o co chodzi ale ona zawsze ma tak dobrane ubrania, że koszmarnie skracają jej i tak niezbyt długą szyję. Cały czas wygląda jakby chowała głowę w ramionach wink

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • evolventa 26.08.19, 16:30
    No cóż, Trump wizualnie to się zatrzymał w bardzo dawnych czasach, skąd on te szerokalaśne spodnie bierze?..... co do pani Macron, to naprawdę tracę wiarę w tą słynną elegancję Francuzek..... jakoś te jej ubrania zawsze tak są dobrane, że wygląda wg mnie jak strach na wróble.....
  • bywalec.hoteli 26.08.19, 16:43
    jak na ten wiek. Ile ona ma z 60 albo 70? wygląda super.

--
    Lato smile
  • evolventa 26.08.19, 16:44
    a na tych ostatnich zdjęciach, dwie praktycznie równolatki: czyli pani Macron i żona prezydenta Chile p. Morel wyglądają kontrastowo odmiennie, p. Morel bardzo ładnie, a p. Macron groteskowo - i znów bez szyi, jak kukiełka. No i sorry, mówcie co chcecie, ale w tym przypadku chudość nie jest lepsza, okrąglejsza wygląda lepiej.
  • simply_z 26.08.19, 16:52
    Amerykanie czesto tak sie ubieraja..szerokie spodnie, niemodne wielkie marynary. Babki czesto wygladaja jak zwycem wyjete z Mody na sukces.
  • heca7 26.08.19, 17:07
    Prawdopodobnie szyje te garnitury na zamówienie wink Krawaty też ma wyjątkowo długie.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • majenkir 26.08.19, 17:13
    bywalec.hoteli napisał:
    > Więcej na:
    > fakty.interia.pl/swiat/news-szczyt-g7-nieoczekiwany-ruch-emmanuela-macrona,nId,3169171
    > Przycisk "zobacz zdjęcia"

Nie moge przestac sie smiac big_grinwink

https://i.iplsc.com/swiatowi-liderzy-na-szczycie-g7/00095U1MEKR37OVC-C321-F4.jpg

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • evolventa 26.08.19, 17:31
    fakt, urocze smile ten Anglik w tle to sobie może z Trumpem ręce podać co do fryzury, tylko odcień mają nieco inny smile
  • evolventa 26.08.19, 17:34
    aaa, z tyłu to chyba nie jest obecny premier GB, pomyliło mi się......
  • bywszy 26.08.19, 19:26
    majenkir napisała:
    >
    > Nie moge przestac sie smiac big_grinwink

To masz jeszcze jedno:

http://www2.pictures.gi.zimbio.com/Camilla+Parker+Bowles+Duchess+Cornwall+Attends+EJEr2omHHVrl.jpg

Na zdrowie! smile
  • mrs.solis 26.08.19, 17:34
    Hehee, nawet bardzo. Widac , ze oboje lubia smarowac sie samoopalaczami, maja podobny kolor wlosow , wiec mysle, ze mogliby sie dzielic jednym fryzjerem i stylista, ktory dobiera im ubrania, bo podobno oboje nie wiedza jak sie ubierac (ja akurat tez nie wiem , ale wam ufam skoro tak mowicie).

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • livia.kalina 26.08.19, 18:54
    A dlaczego niby maja pasować??

--
    super_hetero_dyna:
  • sofia_87 26.08.19, 19:18
    Choćby dlatego, że wiekiem pasują do siebie bardziej niż do wspolmalzonkow 😀
  • vodyanoi 26.08.19, 19:46
    Jak powiedziałam - gdyby byli razem, to dawno byliby po rozwodzie.
    A dlaczego?
    A dlatego, że Trump blondie w swoim wieku już miał. Nazywała się Ivana. Po rozwodzie zarówno on, jak i ona celowali w młodszych partnerów.
  • nangaparbat3 27.08.19, 07:54
    Nie. Byliby po rozwodzie, bo ona Trumpa bardzo szybko spuściłaby na drzewo.

--
    "Tolerancja u nas od wieków kwitła i dlatego nie musimy jej już praktykować."
  • boogiecat 27.08.19, 08:14
    Niemozliwe, mowisz, ze Macronowa by nie wytrzymala z debilem? Jak to, a przeciez maja ten sam kolor wlosow😀

--
  • 1matka-polka 27.08.19, 08:21
    Bo przeciez Macron, czyli maz Macronowej, wcale nie jest debilem🤣

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • sofia_87 27.08.19, 08:42
    Dokładnie ☺
    Sądząc po jego wystąpieniach, to zwykły niedojrzaly chłopczyk. Trump nie pozwoliłby Macronowej sobą sterować, taka jest różnica
  • nangaparbat3 27.08.19, 08:46
    Nawet gdybyś miała rację, niedojrzały chłopczyk zawsze jeszcze może dojrzeć. W przeciwieństwie.

--
  • bywalec.hoteli 27.08.19, 09:59
    Ten Macron to taki kieszonkowy Napoleon smile
    wpolityce.pl/polityka/461037-macron-czyli-kieszonkowy-napoleon-na-szczycie-g7
    --
    Lato smile
  • sumire 27.08.19, 10:04
    Strasznie wam prawakom ten Macron nie pasuje, czemu? W sumie to konserwatysta przecież.
  • boogiecat 27.08.19, 17:13
    sumire napisała:

> Strasznie wam prawakom ten Macron nie pasuje, czemu? W sumie to konserwatysta p
    > rzecież.

konserwatysta, ale cos za duzo tu podejrzanych elementow, to bedziem na niego napieprzac na wszelki wypadek- to sie nazywa prawdziwe zaangazowanie politycznebig_grin

--
  • livia.kalina 27.08.19, 16:47
    ach te rzetelne charakterystyki wpolityce wink

--
    super_hetero_dyna:
  • yva-na 27.08.19, 23:11
    czekamy z zapartym tchem ale czy Ona tego doczeka?
  • livia.kalina 26.08.19, 20:15
    To ludzi należy w małżeństwach przydzielać losowo, kierując się wyłącznie datą ich urodzin?

--
    super_hetero_dyna:
  • gragi_tara 26.08.19, 21:22
    To już bardziej Melania i Justin pasują do siebie i po tym buziaku mogliby dac ognia.
  • alaveda 26.08.19, 22:21
    Pasujesz do swojej żony?
  • kk345 26.08.19, 22:44
    No weź, sądziłam, ze to kolejny odcinek twoich wynurzeń o szopce w lesie... a tu Donald.
  • bywalec.hoteli 26.08.19, 23:46
    XD

--
    Lato smile
  • 1matka-polka 27.08.19, 07:42
    Mysle ze ci tez do siebie pasuja:
    https://cdn-static.dagospia.com/img/patch/10-2018/macron-alle-antille-1064738.jpg

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • nangaparbat3 27.08.19, 07:56
    Przecież nawet ja widzę, że to fotomontaże. Zwłaszcza ten po prawej aż krzyczy.

--
  • 1matka-polka 27.08.19, 08:09
    No akurat ty jestes jedna z ostatnich osob, ktore bym prosila o opinie w jakiejkolwiek sprawie🙄

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • 1matka-polka 27.08.19, 08:10
    www.google.com/amp/s/www.independent.co.uk/news/world/europe/macron-popularity-french-caribbean-obscene-gesture-photo-a8563216.html%3famp
    --
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • 1matka-polka 27.08.19, 08:12
    www.google.com/amp/s/amp.cnn.com/cnn/2018/10/01/europe/macron-photograph-intl/index.html
    --
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • nangaparbat3 27.08.19, 08:27
    Dobra, nie fotomontaże. Ale w czym problem? Czego zdjęcia dowodzą?

--
  • 1matka-polka 27.08.19, 08:36
    Ze jest poldebilem?

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • nangaparbat3 27.08.19, 08:45
    Poldebil? Nie słyszałam dotąd ani takiego terminu (gratuluję inwencji słowotwórczej), ani żeby Macron miał polskie korzenie.

--
  • 1matka-polka 27.08.19, 08:47
    I teraz 😿 kotek placze przez ciebie...

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • nangaparbat3 27.08.19, 08:56
    Ę?

--
  • piekna_remedios4 27.08.19, 10:04
    PÓŁdebilem, nanga wink

--
    Cien años de soledad
  • nangaparbat3 27.08.19, 10:12
    Stało: POLDEBIL. Jak POLMOS.

--
  • livia.kalina 27.08.19, 16:50
    >Stało: POLDEBIL. Jak POLMOS.
    big_grin

--
    super_hetero_dyna:
  • iwles 27.08.19, 09:42
    1matka-polka napisała:

> Ze jest poldebilem?

no, nie to, co nasz światły umysł PAD, uprawiający wirtualny "seks" z małoletnimi leśnymi... big_grin

• sofia_87 27.08.19, 09:45
    Nie, to ten sam poziom. Nie wiesz także czy i z kim uprawia wirtualny seks pan Macron smile
  • livia.kalina 27.08.19, 16:55
    >Nie, to ten sam poziom. Nie wiesz także czy i z kim uprawia wirtualny seks pan Macron

Wiemy, że nawet jeśli, to nie był na tyle głupi, żeby dać się przyłapać. Poza tym, on ożenił się z kobietą, w której się zakochał, a Duda z kobietą z która wpadł.

--
    super_hetero_dyna:
  • sofia_87 27.08.19, 17:31
    Nie, ale był na tyle glupi, że dopuścil do skandalu z pulchnym ochroniarzem.
    Nie lubię Dudy, ale jemu jednak udało się lepiej wpaść niż Macronowi "zakochać".
    Livia, tak naprawdę nie budzi w Tobie obrzydzenia fakt, że ta kobieta jako 40 letnia nauczycielka uwiodla 15 letniego ucznia???
    A gdyby ona była księdzem, a on 15 letnim ministrantem?
    Dla mnie jest to po prostu obrzydliwe i dziwię się, że dla niektórych matek z tego forum nie jest
  • livia.kalina 27.08.19, 17:35
    >Livia, tak naprawdę nie budzi w Tobie obrzydzenia fakt, że ta kobieta jako 40 letnia nauczycielka uwiodla 15

W takim ujęciu- budzi. Normalnie- jak u normalnego człowieka. Ja po prostu nie znam tej historii. Ale z faktu, ze pani Macronowa nie była w więzieniu, a Macrone chciał sie z nią ożenić po osiągnięciu pełnoletności i jest z nią nadal, wnioskuję, że fakty wyglądały nieco inaczej. A sama dobrze wiesz, że diabeł tkwi w szczegółach.

--
    super_hetero_dyna:
  • sofia_87 27.08.19, 19:58
    To moze poznaj zanim zaczniesz o tym pisać?
    To że nie była w więzieniu mogło być spowodowane znaczeniem jakie miała jej rodzina, może innym wiekiem od którego stosunek z nieletnim nie jest pedofilia, we Francji.
    Wiem, że jego rodzice zabrali ja ze szkoły, w której uczyła ona, a ona pojechała za nim do Paryża.
    On miał 15 lat, a to stare pudło nie chciało zostawić go w spokoju, tak aby mógł sobie poukładać życie normalnie.
    Fakty mogły wyglądać tak, że stara kobieta uzależnila od siebie młodego chłopaka, zmanipulowala go, stąd ten ślub. W końcu nie raz i nie dwa tak to bywa w przypadku ofiary molestowania. Czy jakby ksiądz był od 25 lat w " związku" z chłopcem, którego zaczął wykorzystywać gdy ten był 15 latkiem, to także uznałabyś , że to jest piękne, ponieważ diabeł tkwi w szczegółach?
    E. Macron nie wygląda na osobę o silnym charakterze

Po raz kolejny; wyobraź sobie "związek" swojej 15 letniej córki z 40 letnim nauczycielem? Przeciez on takze moglby nia manipulowac tak aby potem zostala jego zona. Wtedy także szukałabyś diabla w szczegółach?
  • sumire 28.08.19, 08:10
    40-letnia kobieta to stare pudło?...

Serio, nie pojmuję emocji, jakie ten ich związek budzi 1300 km od Paryża, w kraju, w którym nie powinien mieć najmniejszego znaczenia.
  • katja.katja 28.08.19, 08:36
    Dla wielu Panów tak.
    I dla kobiet 20-letnich zresztą też.

--
    Nie dam się wygasić!
  • sofia_87 28.08.19, 11:20
    Dla 15 latka jak najbardziej
  • livia.kalina 28.08.19, 14:09
    >To moze poznaj zanim zaczniesz o tym pisać?

Zrobiłam risercz. Choć wcześniej wypowiadałam sie tylko o przytykach do wieku i wyglądu zony prezydenta Francji. A teraz prześledziłam ten watek i znalazłam to:
    Wprost:
    "Macron rok później, w wieku 16 lat wyznał swoją miłość do starszej o 24 lata Brigitte. Rodzice przyszłego prezydenta poprosili go, by do ukończenia 18 lat nie spotykał się z matką swojej koleżanki. Później mąż Brigitte odkrył, że jego żona ma romans z kolegą córki i wyjechał do Lille. Z kolei Macron został wysłany przez rodziców do szkoły w Paryżu, ale parze udało się utrzymać związek na odległość. W 2007 roku wzięli ślub. "

Viva:
    "Od początku kontrowersje wywoływał również temat bliskości seksualnej między parą. Poznali się, gdy Emmanuel Macron był jeszcze nieletni, ale Brigitte zapewniała, że do ukończenia przez niego 18 roku życia nigdy nie uprawiali seksu"

historia nietypowa, ale nie widzę w niej łamania prawa ani nic, za co można by się ich czepiać. Tak, tak- wiem, że tvpis i inne gadzinówki pisu wiedzą najlepiej jak było i opisują, ze było inaczej. Tylko tuz obok piszą, ze ja jestem ubecką wdową więc możesz się domyślić, co ja sądzę o ich rewelacjach.

--
    super_hetero_dyna:
  • sofia_87 28.08.19, 14:49
    Bardzo wygladzona historia smile
    Zapomniano wspomnieć, ze rodzice Macrona prosili jego nauczycielke aby zostawila ich syna w spokoju, ta odmowila, podobno wybuchla awantura. Przeniesli go do Paryza w atmosferze skandalu.
    Brigitte "zapewniala" o tym, ze nie uprawiala seksu z nieletnim? smile Z cala pewnoscia meza tkaze zapewniala o tym, ze jest mu wierna smile, dyrektora szkoły, w której pracowala z pewnoscia zapewniala tez, ze nie ma romansu z uczniem smile

Dla mnie ta historia jest po prostu obrzydliwa, podobnie jak bylaby w przypadku 40 letniego księdza i 15 letniego ministranta, jakos tez nie watpie, ze ten drugi romans bylby obrzydliwy także dla Ciebie. Nie umiem tez nawet sobie wyobrazić co bym zrobila 40 latce, która miałaby romans z moim 15 letnim synem, nie watpie także, ze Ty nie marzysz o 40 letnim nauczycielu w roli chłopaka Twojej 15 letniej corki...
    Tvpis nie oglądam, wiec nie wiem co tam opisuja
  • livia.kalina 28.08.19, 15:04
    >Bardzo wygladzona historia

Musze się opierać na tym, co sami mówią bo niby skąd mam czerpać inne informacje? Pomijając już fakt, ze w ogóle mnie ta historia mało grzeje bo mnie nie dotyczy, nie ma dowodów na złamanie prawa, nikomu się krzywda nie stała, wydarzyła się tysiące kilometrów ode mnie.

> Ty nie marzysz o 40 letnim nauczycielu w roli chłopaka Twojej 15 letniej corki...

ani on nie miał 15 lat, ani ona 40. Czemu uparcie przekręcasz ich wiek? Ludzie w wieku 16 lat się zakochują. czesto w starszych obiektach - pisarzach, aktorach etc. Jeśli to była miłość platoniczna to co za różnica w jakim wieku był obiekt zakochania szesnastolatka? Romans mieli, kiedy Macrone był pełnoletni. Skoro po latach Wziął z nią ślub i są razem do tej pory to chyba uczcie jest szczere. Ja bym chciała, żeby moje dzieci się szczęśliwie zakochały i były w długoletnich związkach. Nie mam przemyślanej różnicy wieku między nimi a ich ewentualnymi partnerami.

Katolicki ksiądz w żadne romanse wdawać się nie powinien bo mu tego zabrania stan duchowny. W jego sytuacji jest to więc hipokryzja ( a nie chce, żeby moje dzieci miały hipokrytę za partnera), narażanie obiektu swoich uczuć na ostracyzm społeczny i brak możliwości uregulowania związku. Dlatego by mi romans z księdzem przeszkadzał. Chyba, ze ksiądz porzucił by stan duchowny- wtedy już nie. Romans z nieletnim jest w ogóle niezgodny z prawem - o czym tu dyskutować? Tyle, ze w przypadku Macronów to tylko insynuacje bez żadnych dowodów. te insynuacje roznoszą media, które o mnie piszę ubecka wdowa, więc jak pisałam powyżej pisałam, można się domyślić gdzie ja takie insynuacje mam.

--
    super_hetero_dyna:
  • sofia_87 28.08.19, 15:28
    Przeciez to sama napisalas odnośnie ich wieku smile, a można spokojnie uznac, ze to zaczelo się kilka miesięcy wczesniej
    >>Macron rok później, w wieku 16 lat wyznał swoją miłość do starszej o 24 lata Brigitte.

Tak, ludzie w wieku 16 lat się zakochują w starszym obiektach, ale pisarz, aktor, to milosc platoniczna, bez szans na spełnienie, zakochują się także w nauczycielach, ale każdy normalny nauczyciel studzi zapal ucznia, a nie wdaje się z nim w romans.
    Nie, nie wierze, ze romans mieli gdy Macron był pełnoletni, ona sila rzeczy musiala wiele razy klamac w tej kwestii, wiec jestem pewna, ze sklamala w tej kwestii, zresztą jakby to wygladalo wizerunkowo gdyby się przyznala do seksu z 15-16 latkiem.
    Piszesz, ze to insynuacje, ale to, ze tak jest, wiemy z bardzo niewiarygodnego zrodla jakim jest pani Macron.

Watpie w to szczere uczucie to albo rodzaj uzależnienia i zmanipulowania albo przykrywka dla jego prawdziwych sklonnosci do panow.
    Ja tez bym chciała aby moje dzieci się szczesliwei zakochaly, ale nie chciałbym aby jako nastolatki były manipulowane przez partnera o 20-30 lat starszego.
  • sumire 28.08.19, 15:49
    sofia_87 napisał(a):

> Watpie w to szczere uczucie to albo rodzaj uzależnienia i zmanipulowania albo p
    > rzykrywka dla jego prawdziwych sklonnosci do panow.

Czy jak widzisz 30-letnią kobietę ze swoim 55-letnim mężem, to też myślisz, że jest lesbijką?
  • sofia_87 28.08.19, 16:01
    Nie, mysle, ze jest z nim dla pieniędzy i w 99% przypadkow mam racje smile
    Jakos dziwnym trafem najczęściej milosc mlodszych o dziesięciolecia kobiet zdobywają bogaci mezczyzni, nigdy biedni renciści smile.
    Sadzisz, ze Marcinkiewiczowi przytrafilaby się Isabel gdyby pozostal na nauczycielskiej pensji?smile
  • sumire 28.08.19, 16:19
    Nie mam takich rozkmin. Jak widzę parę, to się nie zastanawiam, kto ma więcej kasy albo kto jest kryptogejem w tym związku. Ludzie, którzy mają, są dla mnie niezmiernie dziwni.
  • 1matka-polka 28.08.19, 16:32
    Nie masz takich rozkmin i chciałabyś żeby inni tez nie mieli. Raz zachęcasz, raz dajesz swoje świadectwo, raz wyśmiewasz, raz atakujesz tych, którzy myślą inaczej niż ty. Skoro jesteś za wolnością i tolerancją, to dlaczego ci tak na tym zależy, żeby inni myśleli, tak jak ty?

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • livia.kalina 28.08.19, 16:12
    >lbo przykrywka dla jego prawdziwych sklonnosci do panow.
    A dlaczego miałby szukać przykrywki dla swojego ewentualnego homoseksualizmu? Francja to normalny kraj- mógłby przecież żyć ze swoim partnerem a od bodajże 2013 wziąć normalnie ślub. Jeśliby o przykrywkę tylko chodziło to prościej by było wziąć kobietę w swoim wieku albo młodszą.

>Piszesz, ze to insynuacje, ale to, ze tak jest, wiemy z bardzo niewiarygodnego zrodla jakim jest pani Macron.
    Podaj jakieś wiarygodniejsze.

--
    super_hetero_dyna:
  • sofia_87 28.08.19, 16:24
    Nie wiem dlaczego mialby szukac przykrywki, ale faktem jest, ze pisano o skandalach z ochroniarzem. Kobieta w jego wieku lub mlodsza raczej nie zgodzilaby się być długo przykrywka, moglaby się zakochać albo zapragnąć normalnej rodziny.

Po co miałabym podawac, wiarygodne zrodla czylo starsi państwo Macron czy dyrekcja szkoły milcza z uwagi na własne interesy. Żadna kobieta, która jako 40 letnia nauczycielka wspolzyla z nieltnim nigdy by się od tego przecież nie przyznala, to logiczne.
  • livia.kalina 28.08.19, 17:10
    >Kobieta w jego wieku lub mlodsza raczej nie zgodzilaby się być długo przykrywka, moglaby się >zakochać albo zapragnąć normalnej rodziny.

No błagam cię...wink

>Po co miałabym podawac, wiarygodne zrodla

No jak chcesz pisać, że wiesz na pewno jak było to chyba tylko w oparciu o wiarygodne źródło. Jeśli tvpis coś napisze, to praktycznie ze 100% prawdopodobieństwem możemy przyjąć, że było akurat odwrotnie.

--
    super_hetero_dyna:
  • sofia_87 28.08.19, 17:13
    Nie wiem co pisze tvpis, ale wiem, ze pani Macron z pewnoscia nie raz sklamala smile
    Nie wierze, ze czekali do jego 18 i tyle, choćby dlatego, ze w tzw. międzyczasie on moglby stracic dziewictwo z atrakcyjna rownolatka i 40 latka poszlaby w zapomnienie smile
  • livia.kalina 28.08.19, 17:39
    W takiej sytuacji możesz co najwyżej pisać w co wierzysz, a w co nie. każdy może sobie wierzyć w co chce. Pisanie, że na pewno wiesz jak było, to w tej sytuacji jednak nadużycie.

--
    super_hetero_dyna:
  • bywalec.hoteli 27.08.19, 19:13
    Skąd masz takie informacje Kalina? Z internetu wynika, ze pobrali się w grudniu a Kinga urodziła się w listopadzie czyli poczęła się po ślubie smile

--
    Lato smile
  • sumire 27.08.19, 09:46
    Ojtam, ale nasz narciarz p.o. prezydenta (gdy mu się przypomni) i mlaszczący do tyłka Dody to taki swój, prawy i sprawiedliwy, a nie jakiś - tfu! - Francuz.
  • sofia_87 27.08.19, 10:15
    Na niektórych zdjęciach widać, ze Francuz mlaszcze do tylkow dobrze zbudowanych panow smile
  • sumire 27.08.19, 10:17
    I co? Boli cię to?
  • sofia_87 27.08.19, 10:27
    Nie, ja nie mam nic do osob LGBT, wręcz przeciwnie, popieram ich walke o swoje prawa.
    Natomiast takie sklonnosci pana Macrona bylyby przynajmniej dobrym powodem istnienia tego "związku" smile
  • sumire 27.08.19, 10:32
    Podejrzewam, że pan Macron ma głęboko w poważaniu, co jakaś małomiasteczkowa plotkara myśli o jego sugerowanych przez trolle skłonnościach, o jego żonie mumii itp. Tym samym jest zapewne dużo szczęśliwszym człowiekiem od wszystkich,u których jego życiowe wybory powodują zadziwiający ból doopy.
  • sofia_87 27.08.19, 10:46
    Sadzac po tym jak się miota i jego zachowaniu wobec oponentow politycznych, raczej w to watpie smile
    Nie wiem kogo nazywasz malomiasteczkowa, chyba ze masz na myśli siebie smile
  • iwles 27.08.19, 11:43

Tak, wszyscy wiemy, że sofia mieszka w stolicy, ale słowo "małomiasteczkowy" zostało tutaj użyte w kontekście twojej osobowości (małomiasteczkowy, czyli zacofany" tongue_out )
    Tak, słowo to ma także TAKIE znaczenie.

• sofia_87 27.08.19, 11:55
    Zacofaniem nazywasz brak akceptacji dla pedofilii??
    Brawo Tysmile
    Wobec księży tez jesteś tak wyrozumiala? Oraz wobec 40 latka, który uwiedzie Twoja nastoletnia corke? Gratuluje "otwartości" smile
  • katja.katja 27.08.19, 10:18
    Przynajmniej nie jest homofobem smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • livia.kalina 27.08.19, 16:56
    co to jest "młaszcze"? Jakiś konserwatywny język miłości?

--
    super_hetero_dyna:
  • bywalec.hoteli 28.08.19, 16:56
    1matka-polka napisała:

> Mysle ze ci tez do siebie pasuja:
    https://cdn-static.dagospia.com/img/patch/10-2018/macron-alle-antille-1064738.jpg
    >
    >

To są Ci światowi przywódczy spotykający się z Macronem? smile

--
    Lato smile
  • 1matka-polka 28.08.19, 17:00
    No rejczel!

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • srebrnarybka 27.08.19, 18:42
    Najlepiej byłoby, gdyby Trump z Macronem zamienili się żonami. smile
  • bywalec.hoteli 27.08.19, 19:05
    mam wrazenie, ze prezydent Macron i premier Kanady są gejami.

--
    Lato smile
  • livia.kalina 27.08.19, 21:51
    A czy masz podobne wrażenie odnośnie Jarosława Kaczyńskiego?

--
    super_hetero_dyna:
  • bywalec.hoteli 27.08.19, 22:49
    Prezes Kaczyński to jest prawdziwy przywódca, wybitny polityk skali światowej i zdecydowany mąż stanu w przeciwieństwie do chłoptasia Macrona. Jego orientacja zatem nie ma żadnego znaczenia.

--
    Lato smile
  • livia.kalina 27.08.19, 22:52
    A czym ta wybitność w skali światowej się objawia? I jak rozumiem orientacja nie ma znaczenia ale podejrzenia jakieś masz?

--
    super_hetero_dyna:
  • bywalec.hoteli 28.08.19, 00:13
    Myśle, ze może być gejem ale nie zmienia to ze jest wybitnym politykiem.

--
    Lato smile
  • bywalec.hoteli 28.08.19, 00:14
    Może jest gejem a może jest hetero a może w ogóle niezainteresowany. Ale poświecił swoje życie dla Polski.

--
    Lato smile
  • iwles 28.08.19, 02:32
    Tylko czemu ta Polska tak bardzo niezadowolona.

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • bywalec.hoteli 28.08.19, 12:15
    W większości jednak zadowolona smile

--
    Lato smile
  • livia.kalina 28.08.19, 13:04
    No a ta wybitność w skali światowej na czym polega? Napisz bo to ciekawe. Większość Polski zadowolona? W Korei Północnej o wiele większy odsetek zadowolonych. I jeszcze napisz proszę, dlaczego orientacja w przypadku Kaczyńskiego istotna nie jest, a w przypadku innych polityków już tak. A jakie masz podejrzenia co do Macierewicza? Słyszałeś, że wczoraj Misiewicz po cichutku wycofał oskarżenie przeciwko Vedze, za sceny erotyczne z jego najnowszego filmu?

--
    super_hetero_dyna:
  • chococaffe 27.08.19, 22:54
    big_grinbig_grinbig_grin

Przyznaj, że Macron Ci się podoba wink
  • livia.kalina 27.08.19, 23:12
    Trudno, żeby mu sie podobał "wielki mąż stanu" Kaczyński....

--
    super_hetero_dyna:
  • snakelilith 27.08.19, 23:15
    OJP. Czy jest na sali lekarz?
  • sumire 28.08.19, 08:14
    bywalec.hoteli napisał:

> Prezes Kaczyński to jest prawdziwy przywódca, wybitny polityk skali światowej i
    > zdecydowany mąż stanu w przeciwieństwie do chłoptasia Macrona. Jego orientacja
    > zatem nie ma żadnego znaczenia.

Mąż stanu? Polityk skali światowej? Myślisz, że świat w ogóle wie, kto to jest? Bo jeśli jego nazwisko pojawia się w zagranicznej prasie, to albo w związku z bratem, albo w raczej negatywnym kontekście. To troszeczkę inaczej, niż Trudeau.
    No i jaki to mąż stanu, co unika odpowiedzialności i rządzi z tylnego siedzenia?
  • chatgris01 27.08.19, 20:08
    Nie wiadomo, czy Melania chciałaby męża niższego od siebie wink

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • bywalec.hoteli 27.08.19, 21:25
    Jakby Emanuel miał miliony Donalda, to by wzrost nie grał znaczenia big_grin
    Ale to kurna chłoptaś jest, dziwoląg jakiś, a aspiruje do miana przywódcy.
    Mąż stanu to to nie jest. No i kryptogej prawdopodobnie.

--
    Lato smile
  • srebrnarybka 27.08.19, 22:39
    Może nie jest mężem stanu, ale jest niewątpliwie mężem Brigitte.
  • yva-na 27.08.19, 23:24
    i na tym się jego jestestwo kończy
  • iwles 28.08.19, 02:36
    No a Jaro nie jest nawet niczyim mezem. Ze o jego posturze i wzroscie (ktore tak bardzo u Macrona niektorym tutaj przeszkadzaja) nie wspomne 😋

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • livia.kalina 28.08.19, 13:07
    Jak rozumiem przekaz partyjny jest teraz taki, że Kaczyński jest przystojniejszy od Macrona? Bo, że żona Macrona mało ładna i mało kobieca, to już Pawłowicz od miesięcy wypisuje wink

--
    super_hetero_dyna:
  • sumire 28.08.19, 13:12
    Na to wychodzi. Powabny, charyzmatyczny, męski, nie to, co jakiś Francuzik ze starą raszplą za żonę (pewnie wziętą dla pieniędzy).
  • 1matka-polka 28.08.19, 13:20
    A co ciebie obchodzi ten Francuzik, mieszkasz przecież w Polsce (chyba), która znajduje się, jak sama pisałaś, jakieś 1300 km od Francji?

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • 1matka-polka 28.08.19, 13:21
    *1300 km od Paryża.

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • iwles 28.08.19, 13:33

osobiście wolałabym, żeby było odwrotnie tongue_out

• sumire 28.08.19, 13:55
    Mnie nie. To nie ja dostaję apopleksji z powodu jego żony, matekpolek, czep się tramwaja.
  • 1matka-polka 28.08.19, 14:52
    Jak to nie? To po co siedzisz w tym wątku i komentujesz wszystkie negatywne posty na temat tej uroczej parki?

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • claudel6 28.08.19, 15:45
    tylko Macron jest w gronie światowych przywódców, z którymi się regularnie spotyka i którzy go traktują poważnie pomimo Twoich wypocin, a Kaczyński jest wypierdkiem, z którym nikt się nie spotyka i nie rozmawia, poza jego wiernymi sługami w Polsce. Zresztą nie mieliby jak, bo ten "wybitny światowy przywódca" nie mówi ani słowa w obcym języku. wait, może mówi po rosyjsku..tylko nie sądze, by Putin chciał z nim gadać big_grin
  • bywalec.hoteli 28.08.19, 16:53
    Kto traktuje Macrona poważnie? Dla Merkelowej jest pieskiem, Trump się z niego śmieje, prezydent Brazylii to samo, Putin czy Chiny tez sie z nim nie liczą.

--
    Lato smile
  • livia.kalina 28.08.19, 17:06
    Akurat z Macronem liczy się cały świat. Jest zapraszany na wszystkie istotne spotkania na szczycie. Kaczyńskiego nikt nigdzie nie zaprasza, nikt się z nim nie liczy, wszyscy sie z niego natrząsają. Co to w ogóle za porównanie z Macronem? Prezydent Brazylii to akurat chodząca katastrofa- wielbiciel dyktatury, faszyzujący populista ciągnący Brazylię na dno. Przy okazji prostak więc się "śmieje" z żony Macrona.

--
    super_hetero_dyna:
  • bywalec.hoteli 28.08.19, 17:23
    Akurat Merkelowa to poleciała do Kaczyńskiego. Światowi przywodzcy spotykają się z PAD i PMM.

--
    Lato smile
  • livia.kalina 28.08.19, 17:37
    Raz mu grzeczność zrobiła. I tylko ona. A z PAD to kto się spotyka, prócz Trumpa (pozwolił mu kucać przy swoim biurku), który chce mu wcisnąć bardzo drogi sprzęt?

--
    super_hetero_dyna:
  • sumire 28.08.19, 18:25
    bywalec.hoteli napisał:

> Kto traktuje Macrona poważnie? Dla Merkelowej jest pieskiem, Trump się z niego
    > śmieje, prezydent Brazylii to samo, Putin czy Chiny tez sie z nim nie liczą.

A kto traktuje Dudę poważnie? W ogóle to gdzie on jest ostatnio?
    Jeśli dla ciebie Trump i Bolsonaro to autorytety, to krzyż na drogę. Przyda ci się.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka