Dodaj do ulubionych

Takiego doła mam

26.08.19, 20:35
, że bombelkowi prawie wszystkie słodycze wyżarłam.
Edytor zaawansowany
  • majenkir 26.08.19, 20:38
    Zdrowiej dla bombelka wink.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • lucadimontezemolo 26.08.19, 20:40
    Ja wpadłam dziś na chwilę do mamusi i wyżarłam jej lody.

--
    Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny
  • kura17 26.08.19, 20:51
    na pewno nie masz wiekszego ode mnie ... dodatkowo jestem na wyjezdzie sluzbowym, sama, w obcym miescie ...
    i wyzeraz nie ma co ...

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • bei 26.08.19, 21:00
    Przytulam...
  • bazia8 26.08.19, 21:31
    Żadnej restauracji w pobliżu?

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • hrabina_niczyja 26.08.19, 21:00
    Ja mam takiego, że kupiłam sobie dżin i tonik i druga godzinę pipijam jednego drinka, takiego mam doła, że nawet mi się szklanki nie chce podnieść. Mam doła jak stąd do Afryki, a żyć trzeba.
  • aqua48 26.08.19, 21:05
    A ja kupiłam sobie lody i przegryzam je winogronami. Trochę to pomaga na wielkiego doła. Zasypuje go smile
  • nota_bene0 26.08.19, 21:07
    To i ja dołączę. Człowiek się stara, a i tak nie wyjdzie! Mam coś tam, ale mis szkoda otworzyć, więc wyjęłam...? Która z Was zgadnie?

--
    "Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
    Coco Chanel
  • hrabina_niczyja 26.08.19, 21:27
    Albo czekoladki jakieś wytworne albo likierek też wytworny. Na mojego doła to już chyba nic nie pomoże. Miśka przytuliłam, jakby lepiej, ale tylko tyci tyci. Psa nie ma, bo wyjechany, a ja siedzę jak debil z miśkiem pod pachą i patrzę w ematke.
  • nota_bene0 26.08.19, 21:38
    hrabina_niczyja napisała:

> Albo czekoladki jakieś wytworne albo likierek też wytworny.

Kochana, kefir z lodówkibig_grin

--
    Coco Chanel
  • hrabina_niczyja 26.08.19, 21:51
    Kobieto to chodź do mnie, ja dziś kupiłam całe 10 😀
  • znowu.to.samo 26.08.19, 21:59
    Też mam doła. Cholernego🙄

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • znowu.to.samo 26.08.19, 22:03
    Do dudy to wszystko. Zażerać ani zabijać doła nie umiem, biegać mi sie nie chce...

--
  • znowu.to.samo 26.08.19, 22:05
    Zapijać..
    🙄

--
  • nota_bene0 26.08.19, 22:15

> Kobieto to chodź do mnie, ja dziś kupiłam całe 10 😀

Bagietki masz? big_grin

--
    Coco Chanel
  • hrabina_niczyja 26.08.19, 22:19
    Mam, właśnie chciałam rozmrozić na śniadanie, położyłam na patelni i się zjarały na węgiel 😀 Taki dół kurna.
  • nota_bene0 26.08.19, 22:35

> Mam, właśnie chciałam rozmrozić na śniadanie, położyłam na patelni i się zjarał
    > y na węgiel 😀 Taki dół kurna.

To tylko bagietki, moze się da odkroic przypalone?
    Dziewczyny, w sumie to najgorsze doły musza kiedys zostać zasypane! Przecież nawet dół z niejedną babą nie wytrzyma. 😃

--
    Coco Chanel
  • aqua48 27.08.19, 09:09

>ja siedzę jak debil z miśkiem pod pachą i patrzę w ematke.

Uściskaj ode mnie miśka smile Zawaliły mi się wakacje nad ciepłym morzem (opłacone i utęsknione od zeszłego roku), nie mogę nawet pod miasto wyjechać, mimo planów, wykonałam remont, a teraz cały tydzień siedzę w cudzym mieszkaniu, sprzątam...i zbieram cięgi.
  • zetkaad 27.08.19, 11:18
    W kupie raźniej. Ja też mam dość
  • pani_libusza 27.08.19, 18:30
    Hrabina a gdzie kupujesz tonik? Serio pytam bo gdzie chce kupić to nie widzęsad
  • hrabina_niczyja 27.08.19, 20:39
    W sklepie, wszędzie jest, w żabce, w stokrotce, w Lidlu. No wszędzie.
  • cherry_lady007 26.08.19, 21:35
    Ja mam takiego doła, że nie wyjechałam w te wakacje nigdzie odpocząć z mężem, że najpierw go zajadałam słodyczami a od dziś z tej depresji zaczęłam jeździć na rolkach czego nie robiłam od jakichś 3 lat.
  • nota_bene0 26.08.19, 21:40
    Ja to się tak zastanawiam, czy czasy i życie coraz trudniejsze, czy my coraz wrażliwsze?

--
    Coco Chanel
  • cherry_lady007 26.08.19, 21:45
    A daj spokój... wszystko już zaplanowane, opieka nad Młodą, nad psem, a tu nagle wieczorem dzień przed wyjazdem córka przychodzi ze złamaną ręką.
  • inka754 27.08.19, 09:59
    No naprawdę tragedia. Dobrze, że nie masz myśli samobójczych tylko radośnie jeździsz na rolkach.
  • cherry_lady007 27.08.19, 11:52
    Dla mnie to jest tragedią, dla ciebie coś innego. Każdy ma prawo do swoich własnych tragedii.
  • malia 26.08.19, 22:10
    Naturalne zmęczenie materiału następuje, lont robi się coraz krótszy itd
    Dół mam jak stąd do środka ziemi, zjadłam kilka ciastek biedronkowych, nie wiem kto je kupił i po co, ale powiadam wam, są wstrętne. Jest mi niedobrze
  • mamablue 26.08.19, 22:40
    malia napisała:

> Naturalne zmęczenie materiału następuje, lont robi się coraz krótszy itd

To dokładnie prawda jest. Zdrówko, ech... wszystko jest po nic.
  • mokka39 27.08.19, 20:05
    zależy jakie, te z masłem orzechowym w opakowaniu w kolorach amerykańskiej flagi są (aż za) dobre, niestety.

--
    www.perfumanka.pl
  • malgosiagosia 26.08.19, 23:04
    nota_bene0 napisała:

> Ja to się tak zastanawiam, czy czasy i życie coraz trudniejsze, czy my coraz wr
    > ażliwsze?
    >

Mysle, ze jestescie nie tyle wrazliwe co przewrazliwione. Wrazliwosc skierowana jest ku czemus, komus. Przewraziwienie, ku sobie.
  • inka754 27.08.19, 09:58
    Poważnie masz depresję, że nie wyjechałaś na wakacje? Myślałam, że jak ludzie piszą, że mają doła a tym bardziej depresję to naprawdę coś się stało. Jeśli nie wiesz co piszesz, to nie pisz, bo przez takich jak ty inni nie traktują poważnie ludzi naprawdę chorych na tą przypadłość.
  • zetkaad 27.08.19, 11:15
    Tak brak wakacji i odpoczynku jest dołujący i obciążający. Co Cię dziwi? I tak miałam większe problemy choroby i wypadki, a jednak wiem, że głupi brak wakacji może człowieka dobić
  • cherry_lady007 27.08.19, 11:51
    Wiem co piszę, zdecydowanie wiem. Kilka dni w roku, na które czeka się z utęsknieniem, spędzenie ich tylko z ukochaną osobą bez całego kieratu dla wielu ludzi jest czymś bardzo potrzebnym.
    Ja nie wnikam i nie komentuję powodów złego nastroju innych więc ty też się odczep ode mnie.
  • takamania 27.08.19, 18:53
    inka754 napisał(a) Jeśli nie
    > wiesz co piszesz, to nie pisz, bo przez takich jak ty inni nie traktują poważn
    > ie ludzi naprawdę chorych na tą przypadłość. Ja nie byłabym tak łatwo nie oceniala . Bark wyjazdu wakacyjnego to nie koniec świata ale autorka tak o tym nie pisze. Doła można mieć z bardziej prozaicznych powodów. A czasami kumulacja takich blachostek to wstęp do stałe obniżonego nastroju.
  • hrabina_niczyja 27.08.19, 20:45
    inka754 napisał(a):

> Poważnie masz depresję, że nie wyjechałaś na wakacje? Myślałam, że jak ludzie p
    > iszą, że mają doła a tym bardziej depresję to naprawdę coś się stało. Jeśli nie
    > wiesz co piszesz, to nie pisz, bo przez takich jak ty inni nie traktują poważn
    > ie ludzi naprawdę chorych na tą przypadłość.

A ty się tak nie rzucaj. Naprawdę to jak się dużo w życiu przeżyło to naprawdę potem debilny problem może urastać do rangi tragedii. Darłaś się kiedyś jak debil i płakałaś, że ci się ładowarka do telefonu zepsuła? Nie? A ja tak. Tylko w tamtym czasie to ta ładowarka właśnie mnie przerosła i była gwoździem, który przybił mnie całościowo. Dla innych mogą to być wakacje, dla innych zepsuty samochód itd. Przez takich jak ty właśnie się nie traktuje takich ludzi jak mnie kiedyś z zepsuta ładowarka poważnie, a się powinno i to bardzo poważnie traktować.
  • yuka12 27.08.19, 21:01
    Hrabina- potwierdzam. Czasem głupia duperela przepełnia czarę goryczy. Chociaż może i to dobrze, jakiś wentyl musi być, żeby nas wnętrze nie zeżarło od środka.

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • yuka12 27.08.19, 20:55
    My nie mieliśmy porządny h wakacji od kilku lat. Jeszcze ja rok temu zafundowałam sobie czas bez rodziny w domu i świetnie wypoczęłam bez obowiązków. Mąż zaliczył tego szczęścia zaledwie kilka dni, dużo za mało aby rzeczywiście wypocząć. No i teraz mu odbija, od kilku dni chodzi jak gradowa chmura, w dodatku od jakiegoś czasu ma problemy ze snem. Jeżeli do tego dodać nerwową i odpowiedzialną pracę, nic dziwnego że popada w stany depresyjne. A kolejny urlop dopiero za kilka miesięcy ☹️.

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • ajriszka 26.08.19, 22:35
    Wszyscy przygnębieni?? Nie rozumiem.
  • anorektycznazdzira 27.08.19, 18:57
    Nie mam doła, ale gofry żrę w tym tygodniu na TIRy, więc łączę się wirtualnie i wspieram.

--
    medal ma dwie strony: dobrą i nienajgorszą- Murakami
  • mrs.solis 27.08.19, 20:33
    Hm, jak nigdy akurat dzisiaj dola nie mam. Przygnebia mnie troche koniec wakacji, jutro dziecko idzie do szkoly i skonczy sie laba sad Kurde pryzpomnialam sobie , ze musze jej na jutro przygotowac lunch chyba zaraz tego dola dostane.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • kieszonkowa 27.08.19, 20:37
    dobrze Cie rozumiem, tez doluje ostatnio. Ściskam, oby dawka cukru Ci pomogła
  • chocolatemonster 27.08.19, 21:10
    Ja czekam na mega dola zeby miec pretekst do zjedzenia calego kubelka HD peanutbutter crunch. A mega dol nie chce przyjsc. Wiec jem sobie kabanosy i pije zielona herbate.
  • 21mada 27.08.19, 21:20
    prawie wszystkie słodycze wyżarłam
    wyżarłam jej lody
    kupiłam sobie lody i przegryzam je winogronami
    zjadłam kilka ciastek biedronkowych
    gofry żrę w tym tygodniu na TIRy
    jem sobie kabanosy

A ja sobie notuję, notuję... Jak będzie kolejny wątek o tym jak to tyje się od tarczycy, będzie jak znalazł! big_grin
  • chocolatemonster 27.08.19, 21:30
    Znajdz kogos kto cie porzadnie wy...kocha bo najwyrazniej ci sie nudzi.
  • 21mada 27.08.19, 21:49
    Wiśta wio - łatwo powiedzieć! big_grin
    A ty nie możesz sobie kogoś takiego znaleźć zamiast marzyć o kubelku HD peanutbutter crunch, jedząc kabanosy?
    W każdym razie - dzięki za życzenia! kiss
  • chocolatemonster 27.08.19, 22:05
    A ty myslisz, ze kto mi te kabanosy kupil i z kim ja kalorie z tych kabanosow spale? Ja nie musze jojczyc na forum, ze nie ma chetnego.
    Ps. Tyje sie od dodatniego bilansu kalorycznego i spokojnie mozna jesc kabanosy i HD jesli sie np dzis przebieglo 15 km, wysprzatalo dom,poszlo z dzieckiem na rower, gralo z mezem w tenisa i bylo na zakupach (upolowalam piekny trencz w xs )i ...to jeszcze nie koniec aktywnosci fizycznej na dzis😁

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka