Dodaj do ulubionych

Ubezpieczenie szkole- odszkodowanie

26.08.19, 21:31
Córka w tamtym tygodniu złamała rękę jeżdżąc na rolkach, ma jakieś ubezpieczenie szkolne, tyle tylko że ja nawet nie wiem w jakim towarzystwie, jaki jest nr polisy ani w sumie nic... Jakoś nigdy nam to nie było potrzebne aż tu nagle pech. Czy w sekretariacie szkolnym będą mieć taką informację? Jeśli nie to skąd to wziąć? Może któraś z was miała taki przypadek?
Edytor zaawansowany
  • iwoniaw 26.08.19, 21:33
    Tak, takie rzeczy załatwisz w sekretariacie.

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • cherry_lady007 26.08.19, 21:48
    Dzięki smile
  • wydramarlenka 26.08.19, 21:36
    Zadzwoń jutro rano do szkoły.
    Przygotują Ci dokumenty dla ubezpieczyciela
  • 45rtg 26.08.19, 21:42
    cherry_lady007 napisał(a):

> Córka w tamtym tygodniu złamała rękę jeżdżąc na rolkach, ma jakieś ubezpieczeni
    > e szkolne, tyle tylko że ja nawet nie wiem w jakim towarzystwie, jaki jest nr p

Ech... Dziecko ubezpieczone w szkole, ręka złamana od kilku dni, a ta się pyta przez internet, zamiast dzwonić do szkoły...
  • cherry_lady007 26.08.19, 21:47
    Masz z tym jakiś problem?
  • 45rtg 27.08.19, 07:25
    cherry_lady007 napisał(a):

> Masz z tym jakiś problem?

Oczywiście. Chyba, że mieszkasz na bezludnej wyspie i Twój pomyślunek nie dotyczy innych ludzi, w tym mnie. Ale jakoś wątpię.
  • iwoniaw 26.08.19, 21:49
    A tobie co? Chyba oczywiste, że najpierw zajęła się zdrowiem dziecka, a potem myśli o reszcie i pyta o tryb uruchomienia polisy, bo się jej przypomniało, że taka jest. Miała dzwonić do szkoły jeszcze przed rozpoznaniem lekarskim i założeniem gipsu? Przecież i tak do wypłaty odszkodowania będzie musiała najpierw skompletować dokumenty.

--
    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
  • 45rtg 27.08.19, 07:33
    iwoniaw napisała:

> A tobie co? Chyba oczywiste, że najpierw zajęła się zdrowiem dziecka, a potem m

A czy ja coś mówię o zdrowiu dziecka? Na zdrowie dziecka miała sporo czasu i pewnie się nim zajęła. Natomiast na zadzwonienie w najbardziej oczywiste miejsce miała przynajmniej cały poniedziałek - to zadzwoniła do Internetu. No niby jej sprawa, ale z drugiej strony ja z takim pokoleniem Y się muszę spotykać na co dzień i to już jest moja sprawa.
  • mama.pracujaca 27.08.19, 08:07
    45rtg napisał:
    > Ech... Dziecko ubezpieczone w szkole, ręka złamana od kilku dni, a ta się pyta
    > przez internet, zamiast dzwonić do szkoły...
    Ubezpieczenie wypłacane jest dopiero po zakończonym leczeniu!! .... Nie, zamiast do lekarza, powinna biec w pierwszej kolejności do ubezpieczyciela, złamana ręka córki poczeka😀.
  • agnieszka2008 26.08.19, 21:46
    Wszystko załatwisz w szkole ale po zakończeniu leczenia , syn też miał złamaną rękę, wyplacili 120 zł 🤦🏻‍♀️
  • taki-sobie-nick 26.08.19, 21:54
    A ten facepalm to skąd? Spodziewałaś się, że opłacą prywatną rehabilitację na morzach południowych?
  • odnawialna 27.08.19, 09:32
    >>>syn też miał złamaną rękę, wyplacili 120 zł 🤦🏻‍♀️

U nas za złamaną rękę wypłacili ze szkolnego ubezpieczenia ok. 600 zł. I ja się dziwiłam, że tak mało big_grin
  • rosie 26.08.19, 22:10
    dyrektor wypełni stosowny druk, będzie na nim nr polisy. O odszkodowanie można wystąpić po skończonym leczeniu.
  • mama.pracujaca 27.08.19, 08:02
    Odszkodowanie dostaniesz dopiero po skończonym leczeniu, a nie w trakcie! Nie wiem co ono obejmuje, jednak zbieraj wszystkie paragony za leki, opatrunki itp. W szkole lub na stronie szkoły powinien być nr. Polisy.
  • asia_i_p 27.08.19, 08:07
    U nas mieli w kadrach, ale myślę, że w sekretariacie też załatwisz.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka