Dodaj do ulubionych

Nauczyciel/korepetytor z olx?

27.08.19, 10:12
Czy emama szukała tak owego? I czy znalazła dobrego?

Moje dzubdziusie (nie, nie bombelki!) uczą się gry na instrumencie. Właśnie dostałam wiadomość od ich nauczyciela, że w tym roku nie będzie mógł ich uczyć. Dobrze, że uprzedził, rozumiem go, bo mu się warunki życiowe zmieniły.
I teraz na cito muszę znaleźć kolejnego nauczyciela, który będzie na tyle elastyczny, że będziemy mogli dopasować godziny lekcji.
I przyszedł mi do głowy olx. Tylko nie wiem, czy to dobry pomysł? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Edytor zaawansowany
  • saszanasza 27.08.19, 10:16
    Wyszukuję w internecie. Synjest w stanie zweryfikować, czy korepetytor dobrze tłumaczy czy źle, ale to dotyczy scricte przedmiotowych korepetytorów. Natomiast jeśli chodzi o naukę gry na instrumencie to nie wiem czy bym zaryzykowała....

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • niktmadry 27.08.19, 12:23
    Poszukaj wsrid nauczycieli w szkole muzycznej. Alvo chociaz popros o pokazanie dyplomu ukonczenia akademii muzycznej. Samoukowi bym nie zaufala.
  • argentea 27.08.19, 12:31
    A korepetytorów przedmiotowych szukacie na OLX?
  • dorotkamaskotka 27.08.19, 12:36
    argentea napisała:

> A korepetytorów przedmiotowych szukacie na OLX?
    A co w tym złego? Nawet jeśli używani to mogą być w doskonałym staniebig_grin
  • double-facepalm 27.08.19, 12:44
    z korepetytorem nieuzywanym (=niepraktykujacym nauczania) bylby problem big_grin
  • argentea 27.08.19, 13:41
    A czy ja gdzieś napisałam, że coś w tym złego?
  • kochamruskieileniwe 27.08.19, 14:04
    No ja znalazłam doskonałego. Po pierwszym semetrze, gdy dziecku zmienił się plan lekcji i zaczęło chodzić na drugą zmianę, znalazłam się w sytuacji podbramkowej.
    Znalazłam na olxie nauczyciela z Ukrainy. Oferta była bardzo solidna, udokumentowana skanami ukonczenia konserwatorium, udziałem w konkursach, pracą dydaktyczną. Bałam się trochę , ale zaryzykowałam - i był to starzał w dziesiątkę. Dzieciak przez pół roku poczynił niewiarygodne postępy.
    Dzięki za post - właśnie umówiliśmy się na początek roku szkolnego. Trochę się bałam dzwonić, bo byłam niepewna, czy pan jest jeszcze w Polsce wink. Ale jest . Ufff...

Aha. Na olxie znalazłam np ofertę pana, o którym wiem, że jest dobry - a prowadzi lekcje gitary w moim dzielnicowym domu kultury. I innego, też polecanego przez jednego z nauczycieli mojego dziecka (było tow momencie, gdy musiałam na gwałt szukać nauczyciela, bo dotychczasowy nauczyciel nie miał wolnego terminu, ku zalowi wszystkich zainteresowanych).

Czyli - na olxie można znaleźć fachowców. Fakt, czasem trzeba mieć trochę szczęścia.
  • mikams75 27.08.19, 14:20
    zalezy jakie maja byc efekty - jesli dziecko ma po prostu umiec cos tam sobie pobrzdakac dla rozrywki, to wystarczy jakis sympatyczny nauczyciel, z dobrym podejsciem do dzieci. Jesli jednak chcecie szegos wiecej, to nie, szukalabym kogos z odpowiednim przygotowaniem.
  • mea8 27.08.19, 17:37
    Kilka lat temu znalazłam na olx nauczycielkę angielskiego dla dzieci. Fakt, że dopiero za drugim razem. Pierwszy pan był niewypałem, był łącznie na 3 lekcjach - z czego na 2 się spóźnił a na trzeciej wyłapałam jego błędy merytoryczne. Chyba się obraził jak mu podziękowałam. Druga była pani, strzał w 10 - współpraca trwa już chyba 5 lat smile

--
    Bocianom już dziękuję smile
  • afro.ninja 27.08.19, 18:24
    Szukałam na gumtree. Znalazłam, ale mi nie pasował, dziecku owszem i chyba sprobuje jeszcze raz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka