Dodaj do ulubionych

Wyjazd intrgracyjny :-)

27.08.19, 18:29
Mialybyscie jakies podejrzenia, gdyby wasz partner na wyjezdzie mial zabukowany pokoj z kolezanka z pracy? Oboje sa w zwiazkach nieformalnych - pani ma dzieci, pan nie. Lubia sie na gruncie zawodowym, tak wyszlo ze zespol sparowal sie pokojami wczesniej, a oni byli na urlopach i zostali bez towarzysza w pokoju. Istnieje mozliwosc dokoptowania ich do innych ludzi, ale sa z innych zespolow i sie nieznaja...
Edytor zaawansowany
  • mildenhurst 27.08.19, 18:45
    Pracodawca organizując noclegi dla pracowników nigdy nie rezerwuje pokoju koedukacyjnego. Nawet na prośbę zainteresowanych bo może to mieć groźne skutki. Także jest to jakaś absurdalna sytuacja i nie ma znaczenia, że ktoś był na urlopie.
  • zazou1980 27.08.19, 19:04
    No to malo jeszcze widzialas...
  • lauren6 27.08.19, 18:47
    Oczywiście, że miałabym podejrzenia.
  • bywalec.hoteli 27.08.19, 18:56
    A przyznał się do tego? smile

--
    Lato smile
  • zazou1980 27.08.19, 19:03
    No co ty 😁
  • rexona_sport 27.08.19, 19:00
    Ha tak mialam zarezerwowane z kolega z pracy, każde z nas jest sparowane a dzielenie pokoju było w celu obniżenia kosztów konferencji (taniej niż dwie jedynki). Szef zapytał czy nam to nie przeszkadza, nie przeszkadzało. Nic dziwnego się nie działo, dwa osobne łóżka, przebieranie się w łazience, chociaż zobaczyłam sobie jego pupkę w bokserkach, hehe. Normalnie się lubimy jak to znajomi z pracy, zadna wielka przyjaźń. Wyjazd niewiele zmienił 😌
  • mildenhurst 27.08.19, 19:05
    Bardzo profesjonalne podejście że strony pracodawcy jak i waszej.
  • aurinko 27.08.19, 19:15
    Dokładnie.
  • zazou123 27.08.19, 19:15
    Możesz rozwinąć myśl o profesjonalizmie?smile
  • anorektycznazdzira 27.08.19, 19:21
    ja rozwinę: sjp.pwn.pl/sjp/ironia;2561982.html

--
    '[Zwierzęta: I to zadziała???] Nie!!! A nawet tak!!! Maurce, powiedz im. [Maurice: Tak z 50%...] by król Julian
  • lauren6 27.08.19, 19:33
    😂
  • bywalec.hoteli 27.08.19, 19:15
    Mężowi i żonie tez nie przeszkadzało? smile

--
    Lato smile
  • rexona_sport 27.08.19, 19:20
    Ja z moim sobie ufamy, kolega chyba tez nie miał kupoburzy w domu, w każdym razie nie wspominał. Normalnie, jakbym się chciała bzykać z nie-mezem to bym znalazła do tego lepsza okazje niż wyjazd służbowy o którym wszyscy wiedza wink ale ja z tych nudnych co nie chodzą na boki
  • spirit_of_africa 27.08.19, 21:51
    rexona_sport napisał(a):

> Ha tak mialam zarezerwowane z kolega z pracy, każde z nas jest sparowane a dzie
    > lenie pokoju było w celu obniżenia kosztów konferencji (taniej niż dwie jedynki
    > ). Szef zapytał czy nam to nie przeszkadza, nie przeszkadzało. Nic dziwnego się
    >
    Na Tryglawa i Swaroga w jakim Januszexie pracujesz?!
  • zazou1980 27.08.19, 19:08
    Znaja sie juz jakis czas, sa dla siebie aseksualni. Wola byc razem w pokoju niz z jakimis obcymi ludzmi...
  • aurinko 27.08.19, 19:14
    Ha ha ha
  • bigzaganiacz 27.08.19, 20:38
    Po flaszce beda seksualni
  • bigzaganiacz 27.08.19, 20:38
    No i zanezpiecz sie co by syfa do domu nie przyciagnac
  • anorektycznazdzira 27.08.19, 19:19
    Ale serio??? Pracodawca coś takiego zabookował???
    Nie wierzę. Automatycznie dostaliby osobne pokoje, już nie będę dociekać czy to Januszex, Grażynex, czy Sebixpol tongue_out

--
    'Bóg zapłać, pradawni bogowie!' by król Julian
  • mildenhurst 27.08.19, 19:23
    Też nie wierzę. Ludzie sami zmieniają konfigurację ale żaden pracodawca nie ulokuje kobiety i mężczyzny w jednym pokoju podczas służbowego wyjazdu.
  • frey.a86 27.08.19, 19:25
    A ja wierzę, bo moja dobra koleżanka nocowała w pokoju z kolegą z pracy i w dodatku nikt nie pytał jej o zgodę. Ale to była firma typu Janusz and Spółka.
  • mildenhurst 27.08.19, 19:35
    Dalej nie wierzę. Może być tak, że ktoś zmienił konfigurację. A ta dwójka nieporadnych zaakceptowała. Właściciel Janusz i pracownicy Januszątka.
  • zazou1980 27.08.19, 19:47
    Ale pracodawca nie rozdziela pokoi, robi to jakas support manager z tego depertamentu i to byl jej pomysl.
  • zazou1980 27.08.19, 19:30
    Duza korporacja, nie Polska. Do wyjazdu jeszcze troche czasu, na razie byly zapisy na wyjazd i pokoje i tak ich zapisali. Jedynki naleza sie od senior managera w gore, reszte rozdzielaja na 2-ki ew. 3-ki z dostawka, ale tu nie bylo takiego pomyslu.
  • bywalec.hoteli 27.08.19, 19:45
    W ogóle żenadą jest umieszanie po 2, 3 w pokoju. Każdy powinien mieć osobny pokos

--
    Lato smile
  • zazou1980 27.08.19, 19:51
    Osrodek duzy, ale ludzi do ogarniecia sporo, nijak nie starczyloby jedynek dla tylu osob.
  • biala_ladecka 27.08.19, 20:41
    Nie, to raczej norma. To wjazd integracyjny, a nie konferencja naukowa.

--
    Spongebob, gdybym dostawał dolara za każdy mózg którego nie masz, miałbym dolara ~~ Skalmar
  • majenkir 27.08.19, 22:33
    W koncu maja sie przeciez integrowac big_grinwink

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • spirit_of_africa 27.08.19, 21:54
    W życiu w żadnej korpo czegoś takiego nie uświadczysz. Zwłaszcza w dużej i międzynarodowej. Nie wierze. Chyba ze ta managerka jest zza granicy i myślala ze twój facet i koleżanka są tej samej płci ale wtedy wystarczy 1 mail.
  • zazou1980 27.08.19, 23:24
    Podobno w poprzednich latach przechodziło i nikt się nie czepiał.
  • gryfna-frelka 27.08.19, 23:22
    Czy rzecz dzieje sie we francuskiej firmie?
  • rozalia_olaboga 27.08.19, 19:28
    A wyjazd integracyjny nie polega przypadkiem na tym, żeby się integrować Z TYMI, KTÓRYCH SIĘ NIE ZNA? smile
  • rb_111222333 27.08.19, 19:35
    Nie, pije się z tymi, których się zna smile
  • mildenhurst 27.08.19, 19:38
    Z mojego doświadczenia takie wyjazdy są po to by nieformalne obgadać temat. Zacieśnić relacje, poszukać nowych. Ja nie jestem młodym konsultantem sieci komórkowej więc inaczej do tego podchodzę.
  • zazou1980 27.08.19, 19:39
    Do tego sa tam zapewnione aktywnosci. W pokoju wola miec tego kogo znaja.
  • rb_111222333 27.08.19, 19:47
    Mój - wtedy jeszcze nie - mąż miał taki pomysł na wyjeździe służbowym. Został ulokowany z koleżanką w mieszkaniu służbowym, w którym mieszkała na stałe jeszcze inna pracownica. Niby były tam dwa dodatkowe pokoje, ale w jednym mieszkały śmierdzące szynszyle,więc ustatlili z koleżanką, którą znał jeszcze ze studiów, że śpią w jednym pokoju. Po awanturze spał - podobno - w pokoju że zwierzakami, ale myślę, że i tak do niczego by nie doszło. Z kolei wiem, że na wyjazdach integracyjnych mojej firmy uskuteczniały się romanse osób w związkach, a na pewno nie ma pokojów koedukacyjnych
  • fomica 27.08.19, 20:25
    Podejrzeń nie, w sensie nie uważam że ta sytuacja obowiązkowo skończy się zdradą, ale jest to kompletnie niekomfortowe i niestosowne. Dobieranie się koedukacyjnie bo "nie znam osób z innego zespołu" to jakaś dziecinada.
  • zazou1980 27.08.19, 20:34
    Wolalbys spac z kims kogo widzisz pierwszy raz w zyciu i byc moze wiecej nie zobaczysz, czy kolezanke/kolege z ktorym sie dogadujesz, tylko jest innej plci?
    Firma zajmuje prawie caly biurowiec, kilkanascie pieter, ten departament ze 4, beda tez inne lokalizacje z roznych miast w Polsce.
  • slonko1335 27.08.19, 20:43
    Niech doplaci do jedynki.

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • biala_ladecka 27.08.19, 20:46
    Ale czego się boi? Że go koledzy z innego departamentu pastą do zębów wysmarują?

--
    Spongebob, gdybym dostawał dolara za każdy mózg którego nie masz, miałbym dolara ~~ Skalmar
  • fomica 27.08.19, 21:00
    No bez jaj, takie problemy to się miało w podstawówce, gdy niewłaściwy współlokator na wycieczce szkolnej powodował dramat i łzy. Swoją drogą, ile oni czasu spędzają w tych pokojach że to aż takie ważne? Chyba nie na tym polega integracja żeby przesiedzieć w pokoju hotelowym.
  • bywalec.hoteli 27.08.19, 21:23
    zazou1980 napisała:

> Firma zajmuje prawie caly biurowiec, kilkanascie pieter, ten departament ze 4,
    > beda tez inne lokalizacje z roznych miast w Polsce.

I tej korporacji nie stać na 1 (!!!) dodatkowy pokój, żeby nie musieli ze sobą się parować? Zwłaszcza, że jak zagraniczna, to ma różne korporacyjne regulacje, jak dbać o moralność pracowników. Trollujesz.

--
    Lato smile
  • slonko1335 27.08.19, 21:36
    Serio myślisz ze to pracodawca chce ich parowac? Przecież jest inna opcja...

--
  • bywalec.hoteli 27.08.19, 21:46
    bo myślę, że to ona sama tu coś kręci i kombinuje smile

--
    Lato smile
  • spirit_of_africa 27.08.19, 22:10
    zazou1980 napisała:

> Wolalbys spac z kims kogo widzisz pierwszy raz w zyciu i byc moze wiecej nie zo
    > baczysz, czy kolezanke/kolege z ktorym sie dogadujesz, tylko jest innej plci?
    > Firma zajmuje prawie caly biurowiec, kilkanascie pieter, ten departament ze 4,
    > beda tez inne lokalizacje z roznych miast w Polsce.
    Serio wierzysz w to ze w takiej firmie wola zaoszczędzić 1000pln za dodatkowy pokój niż narażać się na utratę wizerunku i ryzyko oskarżeń o sexual harassment itp? I takie rzeczy rozwiązuje się 1mailem do właściwej osoby w firmie. Jeśli tego nie załatwił to albo świadczy o totalnym braku poczucia niestosowności tej sytuacji (również z punktu zawodowego) albo o kompletnej niedojrzałości (jesli jedynym powodem jest ze koleżankę zna a ludzi z innego działu nie). Z punktu widzenia związku oba powody wyglądają słabo.
  • zazou1980 27.08.19, 23:13
    Ale te osoby nie mają nic przeciwko spaniu w tym samym pokoju. Lubią się na gruncie towarzyskim i zawodowym.
    Może dodam, że pan jest obcokrajowcem i słabo dogaduje się z facetami w firmie, głównie dlatego że nie chcą rozmawiać po angielsku, on się uczy polskiego, ale do swobodnej rozmowy trochę brakuje. Z panią się dogaduje, to jedna z niewielu osób, z którymi na codzień rozmawia.
  • bigzaganiacz 27.08.19, 23:20
    No to poda jej miktofon zeby mogla sie wykazac
  • kateandkate 27.08.19, 20:46
    Nie wyobrazam sobie tego, ze ktos mnie lokuje z osoba plci przeciwnej w jednym pokoju. Nawet jeśli bardzo sie lubimy.
    Nie wierze tez, że organizator zrobil pokoj koedukacyjny. Jesli tak, to malo profesjonalne, tymbardziej jesli to duza firma.
    Ja bym doplacila do jedynki ze swojej kasy. Zeby miec komfort oraz dla komfortu partnwra.
    A mam wielu kolegow z ktorymi się przyjaźnie.
    Tlumacz sobie to jak chcesz, usprawiedliwiaj.
  • kryzys_wieku_sredniego 27.08.19, 20:50
    Np. ja wolałabym spać na korytarzu niż z moim kolega z pokoju w pracy.
    Z kilkoma na pewno bym nie spała ;P, lubię ich tylko ale nie są dla mnie aseksualni, he, he.
  • slonko1335 27.08.19, 20:55
    Tak zdecydowanie miałabym jakieś podejrzenia. Wytłumaczenie kuriozalnej sytuacji na miarę przedszkolaka....

--
  • 21mada 27.08.19, 21:21
    Ech, pomarzyć zawsze można...
  • bella_roza 27.08.19, 21:48
    Jakby w jakiej sytuacji był mój mąż to bym nie miała podejrzeń. Jeśli ja to bym miała 😄

--
    Fryzjer jest wazniejszy niż pasztet, to oczywiste. Przynajmniej do póki nie masz dziecka z własciwym facetem. [by Piepe]
  • arkanna 27.08.19, 22:04
    Żadnych podejrzeń. Jak ktoś ma zdradzić to wyjazd integracyjny nie ma tu nic do rzeczy. W poprzedniej pracy nie było mowy o dzieleniu pokoju z kolegą. Zawsze miałam pokój z koleżanką lub jedynkę. W obecnej zdarzyło się. W ostatniej chwili koleżanka zrezygnowała ze szkolenia i w zastępstwie zgłosił się kolegą z niego wydziału. Mały hotel / brak wolnych pokoi w terminie szkolenia i zapytanie szefostwa czy zgodzilabym się dzielić pokój z mężczyzną. Nie widziałam problemu. Faceta nawet nie znałam.

--
    prawda o krótkim terminie ważności (kosheen4)
  • bywalec.hoteli 27.08.19, 22:10
    Może mocno śpisz i w nocy nawet nie poczułaś? smile

--
    Lato smile
  • zazou1980 27.08.19, 23:19
    Naprawdę nie wyobrażasz sobie sytuacji, że można spać w tym samym pokoju bez żadnych podtekstów seksualnych?
    Mi na studiach zdarzało się waletować z kolegą w jednym łóżku i nigdy do niczego nie doszło, nawet nie było sytuacji w której trzeba by rozkminac jakieś akcje.
  • bigzaganiacz 27.08.19, 23:21
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • zazou1980 27.08.19, 23:28
    Ok, niech ci będzie 😂
  • bywalec.hoteli 28.08.19, 00:15
    Trzy kłamstwa studenta: nie jestem głodny, juz się nauczyłem i połóż się, nic ci nie zrobię smile

--
    Lato smile
  • majenkir 27.08.19, 22:37
    zazou1980 napisała:
    > Mialybyscie jakies podejrzenia, gdyby wasz partner na wyjezdzie mial zabukowany
    > pokoj z kolezanka z pracy?

Teraz to juz nie, ale 20 lat temu na pewno by mi sie to nie podobalo...

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • 18lipcowa3 27.08.19, 22:40
    Mialybyscie jakies podejrzenia, gdyby wasz partner na wyjezdzie mial zabukowany pokoj z kolezanka z pracy?

ty kpisz czy o droge pytasz?

Facet Cie JAWNIE zdradza.

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • hanusinamama 27.08.19, 22:45
    Jak Pan ma plany zeby cos zrobic z kolezanka z pracy....to zrobi to i bez wyjazdu integracyjnego...
  • gama2003 27.08.19, 23:10
    Zgadza się. Ale na tym konkretnym wyjeździe będzie czuł się prawie rozgrzeszony. Przecież powiedział.

Żadna poważna i stroniąca od kłopotów firma czegoś takiego nie zaproponuje. Do autorki - żony i mężowie to zwykle osoby niegłupie a to kłamstewko trochę słabe. Chociaż zostawcie jak jest, niech drugie połówki się zorientują i ratują skórę.
  • bei 27.08.19, 23:18
    Jasne, ale po co ułatwiać😉
  • hanusinamama 27.08.19, 23:21
    A co zrobic? Zabronic? Jak Pan sobie taki układ wymyślił i mu sie podoba i ma plany to co zrobisz?? Zabrpnisz jak 5 latkowi? Jak taki napalony i kolezanką chętna to nie zma znaczenie czy pojedzie teraz czy za tydzien bedzie miał nadgodziny
  • ajriszka 27.08.19, 23:24
    A więc upycha się ludzi w pokojach? smile
    Jak leci? Krępujące i mało komfortowe. Odnośnie pytania: nie, nie byłabym pełna podejrzeń...raczej zniesmaczona.
  • ajriszka 27.08.19, 23:27
    Zniesmaczona kondycją firmy, która coś takiego organizuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka