Dodaj do ulubionych

Emadko, też jesteś tak przeraźliwie blada,

27.08.19, 22:16
jak większość na opublikowanych obrazach?

P.S.
Wątek prowokacyjny. (Wytłumaczenie dla emadki wychowanej w dosłowni.)
Edytor zaawansowany
  • piataziuta 27.08.19, 22:24
    No.
  • mona-taran 27.08.19, 22:25
    Nie, ja jestem opalona na budowlańca, to chyba jeszcze gorzej niż być jednolicie bladą :p
  • kamin 27.08.19, 22:30
    W ogóle nie rozumiem tej prowokacji. Twoim zdaniem ci ludzie są błądzi, czy nie są?
    Bo dla mnie są zupełnie przeciętni, nie wyróżnia ich nic.
  • anika772 27.08.19, 22:32
    A skąd, jestem bardzo ładnie i równo opalona. Blada jak śmierć na chorągwi będę w grudniu.
  • bigzaganiacz 27.08.19, 22:42
    Za mlodu wygladalem jak cygan a teraz jak uzywam filtrow to srednio jest z opalenizna
    Po dwoch tygodniach w haszpani lekko musniety sloncem trza sie oszczedzac
  • dziennik-niecodziennik 27.08.19, 22:58
    A ja nie rozumiem tej prowokacji.
    O co konkretnie ci chodzi?...

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • bei 27.08.19, 23:02
    Dużo przebywam w ogrodzie, jestem opalona jak to wieśniaczka.
  • ajriszka 27.08.19, 23:03
    Jestem blada. Prawie całe lato nosiłam koszule, długie spodnie. Raz zdarzyło mi się oparzyć skórę na ramieniu - pozostały brzydkie piegi.
  • miss_fahrenheit 27.08.19, 23:42
    Bardziej. Smaruję ciało i twarz filtrem.
  • bywalec.hoteli 28.08.19, 00:30
    Ja się nad morzem opaliłem mimo kapryśnej pogody smile

--
    Lato smile
  • eliszka25 28.08.19, 07:42
    Nie bardzo rozumiem, co niby ten wątek ma prowokować. Na zdjęciach nie widzę przeraźliwie bladych ludzi. Przeraźliwie blada, to jestem ja, bo mam bardzo jasną cerę i chronię się filtrami. W przeciwnym razie opalam się na raczka, a gdy raczek zblednie dalej jestem blada. Mam takie zdjęcie z plaży w Brazylii, gdzie był bardzo biały piasek. Rodzina zgodnie stwierdziła, że gdybym nie miała na sobie kostiumu, to nie byłoby mnie widać, bo kolor mojej skóry w ogóle nie różnił się od koloru piasku.
  • ajriszka 28.08.19, 08:19
    eliszka25 napisała:

> Nie bardzo rozumiem, co niby ten wątek ma prowokować.

Bo Clint chce nas sprowokować do...wklejania zdjęć! Hihihi smile

• eliszka25 28.08.19, 09:10
    Aaaaa, na to nie wpadłam i nie dałam się sprowokować 😁
  • ira_08 28.08.19, 07:59
    A na czym polega prowokacja? Bo na zdjęciach są różni ludzie. Czy może mamy zacząć jatkę: ja mam białą cerę po babci hrabinie?
  • ichi51e 28.08.19, 08:07
    Oczywiscie ze tak. Zawsze mnie zastanawia w takich miejscach kto w dzisiejszych czasach sie opala? Moje dziecko zawsze ma pelny kostium z dlugimi rekawami.i dziei mnie nieodpowiedzialnosc rodzicow ktorych mocno brazowe dzieci lataja w samych majtkach.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • mebloscianka_dziadka_franka 28.08.19, 08:17
    Ja mam prawie każdą częśc ciała w innym kolorze big_grin
  • marianna1960 28.08.19, 08:19
    Blada czyli chroni się przed słońcem i nie robi na skwarkę blacharę i w przyszłości nie będzie mieć zniszczonej i pomarszczonej skóry. Opalanie jest modne ale wśród Grażynek
  • noemi29 28.08.19, 08:46
    Taka muśnięta lekko słońcem jestem. Używam filtrów, żeby nie spalić się na czerwono. W naszej szerokości geograficznej ludzie zazwyczaj mają jasną karnację. Nie rozumiem zdziwienia i walki o opaleniznę.
  • piataziuta 28.08.19, 09:11
    Już wiadomo, dlaczego tyle polaków cierpi na niedobór witaminy D.
  • lilia-anna 28.08.19, 09:24
    Jestem blada. Mam jasna karnacje, bardzo jasna. Chronie się przed słońcem, bo wyjątkowo mi nie służy. Dzieci tak samo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka