Dodaj do ulubionych

Do znających się na stopniach awansu zawodowego w

28.08.19, 13:48
Drogie mamy może wśród Was są nauczycielki, które wiedzą ile razy mozna zaczynać staż na nauczyciela dyplomowanego? Wyjaśniam o co chodzi- w 2014 r we wrześniu rozpoczęłam staż na nauczyciela dyplomowanego ale ponieważ zaszlam w ciążę , od stycznia 2015 byłam na l4 do szkoły wróciłam w grudniu 2016. Staż został przerwany ( za długo byłam na wolnym). Chodzi mi po głowie żeby zacząć staż za kilka dni ale nie wiem czy znowu w razie ciazy nie będę musiała przerwać. Mam 4 latka w domu i 39 lat więc to ostatni dzwonek na powiększenie rodziny- przy czym u mnie z ciaza łatwo nie bylo- wiec moze byc tak ze zajde, a moze nie. Czy któraś wie ile razy mozna zaczynać staż? Liczę na pomoc
Edytor zaawansowany
  • sabina211 28.08.19, 14:23
    Moja wiedza dotyczy mianowania a nie dyplomowania, ale wg niej otwierać staż można niezliczoną ilość razy, jeśli ma się zgodę dyrektor. Z tym, że teraz (od tego roku) są nowe przepisy, które ew.mogły to zmienić.
  • patr77 28.08.19, 15:54
    Wydaje mi się, chociaż całkowitej pewnosci nie mam, że tereaz ciąża, macierzyński, nie przerywa stażu a go o czas nieobecności wydłuża. A zaczynać można na pewno wiele razy.
  • little_fish 28.08.19, 16:16
    Nie przerywa stażu, jeśli nieobecność nie trwa dłużej niż 18 miesięcy. Jeśli trwa dłużej, to owszem przerywa
  • mauricella 28.08.19, 16:28
    "ale ponieważ zaszlam w ciążę , od stycznia 2015 byłam na l4"

well

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka