Dodaj do ulubionych

Co przystojni mężczyźni widzą w grubasach?

28.08.19, 16:20
Chyba nie było, a może warto przeczytać.
Pani doktor usunęła co prawda wpis w którym dziwowala się, że przystojni mężczyźni są w związkach z grubymi kobietami, ale oryginał tutaj :
www.papilot.pl/zdrowie/odchudzanie/47005/popularna-lekarka-napisala-ze-dziwi-sie-mezczyznom-z-grubymi-partnerkami-rozwscieczyla-setki-internautow
Natomiast nadal jest post przepraszajacy pt "ciekawe, kiedy wam się znudzi, nie jesteście lepsi ode mnie, nadal będę pisać co chcę". Dramat uncertain

--
"Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
Edytor zaawansowany
  • tifa_lockhart 28.08.19, 16:27
    Don't make stupid people famous.
  • memphis90 28.08.19, 16:35
    Ta pani przyjmuje i mocno się promuje. Warto mieć gdzieś w pamięci, że taka była i co pisała...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • tifa_lockhart 28.08.19, 16:40
    Ok, w sumie racja.
  • katja.katja 28.08.19, 23:26
    I co z tego? Napisała niepoprawną politycznie prawdę, jedyny minus, że dała się zaszczuć i usunęła.

--
    Nie dam się wygasić!
  • bywalec.hoteli 30.08.19, 10:12
    Jestem przeciwny hejtowi w internecie. Ale zauważyłem to zjawisko ze często młode polskie dziewczyny są grube czy otyłe. Kiedyś było tego mniej.

--
    Lato smile
  • triss_merigold6 28.08.19, 16:27
    Gruba z księgowości poderwala jej chłopaka?
    Pani doktor nie nosi rozmiaru 34 ani nawet 36.
  • mdro 28.08.19, 16:34
    Pisząc "atletyczna budowa ciała" o facecie pani doktor ma na myśli młociarza ew. zapaśnika wagi ciężkiej czy może chodziarza albo maratończyka?

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • lauren6 28.08.19, 16:38
    Po co linkujesz tekst o jakiejś zakompleksionej idiotce?
  • asia.sthm 28.08.19, 16:48
    Racja, ale niech ludzie wiedza jak bardzo zakorkowani potrafia byc ludzie chcacy stanowic autorytet na kazdy temat tylko z powodu posiadanego tytulu.
    Cieta jestem, bo mialam kolezanke co to tak potrafila konczyc kazda dyskusje: To w koncu ty jestes lekarzem, czy ja?
    One chyba z jednej kapusty ....dwie lekarki big_grin

--
    http://1.bp.blogspot.com/-P2HXVmRDoW4/VYrC3IqVzPI/AAAAAAAAB6o/0VKo6vEbt6I/s1600/linia_ozdobna.gif
  • bistian 28.08.19, 16:41
    Młode osoby nawet ze sporą nadwagą mogą być bardzo atrakcyjne fizycznie. Jak wszystko, do czasu.
  • larix_decidua77 28.08.19, 16:53
    bistian napisał:

> Młode osoby nawet ze sporą nadwagą mogą być bardzo atrakcyjne fizycznie.
    Otóż się nie zgodzę. Młode osoby z nadwagą, najczęściej nie potrafią tych kilogramów ubrać. Noszą ciuchy za małe, nie pasujące do figury albo bezkształtne namioty. Najczęściej wstydzą się tego jak wyglądają, nie dbają o detale, nie są z siebie zadowolone a to też wpływa na odbiór. 40 tka z nadwagą ma wyrobiony gust, kasę i w tyle opinie bistianów itp.
  • bistian 28.08.19, 17:49
    larix_decidua77 napisał(a):

> Młode osoby z nadwagą, najczęściej nie potrafią tych kilog
    > ramów ubrać. Noszą ciuchy za małe, nie pasujące do figury albo bezkształtne nam
    > ioty. Najczęściej wstydzą się tego jak wyglądają, nie dbają o detale, nie są z
    > siebie zadowolone a to też wpływa na odbiór. 40 tka z nadwagą ma wyrobiony gust
    > , kasę i w tyle opinie bistianów itp.

Ale ja nie pisałem o ubraniach, tylko o ciałach. Uważam, że młode ciało wiele wybacza, co nie oznacza, że nie widzę problemów nadwagi. W starszym wieku już te plusy bardzo uciekają.
  • lot_w_kosmos 28.08.19, 18:05
    bistian napisał:

Uważam, że młode ciało wiele w
    > ybacza, co nie oznacza, że nie widzę problemów nadwagi. W starszym wieku już te
    > plusy bardzo uciekają.

Dokładnie tak.
    Młode grube dziewczyny mają jędrne ciało, zwarte.
    Brzuchy choć grube, czyli otłuszczone są często płaskie a już na pewno jędrne.
    Pośladki są pełne i uniesione.

Żadna z tych rzeczy nie działa tak u grubej 40 latki.
  • triss_merigold6 28.08.19, 18:14
    U grubego 40-latka tym bardziej nie. Panowie z nadwagą to dopiero dramat, te szerokie karczycha, luźne podgardla, ciąże spożywcze, zwisające boki, dramat. Oni to na luzie prezentują w letnim negliżu.
  • larix_decidua77 28.08.19, 23:05
    lot_w_kosmos napisała:

> Żadna z tych rzeczy nie działa tak u grubej 40 latki.
    Chyba mówisz o 60 latce. 40latce naprawdę niewiele może zwisać. Chyba, że mówisz o brzuchu który był w ciąży. Ale tu ślady będą takie same jak u chudej. Piersi podobnie, jeśli mają tendencję do opadania, u chudej będą wyglądać bardziej żałośnie. Zmarszczki też będą bardziej widoczne u chudej. Co do młodości. No oczywiście, młode ciało zawsze będzie atrakcyjniejsze niż starsze ale nago ogląda człowieka najczęściej jeden partner, który przechodzi podobne zmiany i, jeśli normalny, nie ocenia. I tu znowu 40 tka ma lepiej, bo najczęściej ma stałego, równie "starego" a często starszego partnera. 40 tka z nadwagą ma 100 razy większe szanse być atrakcyjną w oczach partnera niż 18 tka z nadwagą.
  • anorektycznazdzira 29.08.19, 07:10
    Zwłaszcza, że koło 40ki ludzie z konieczności dochodzą i do rozumu, i do pewnego luzu- dociera do nich wreszcie, że nie wygląd jest najważniejszy. Około 18ki zupełnie abstrakcyjne rzeczy stanowią życiowy dramat, jakieś z tyłka wzięte problemy wyglądowe wywołują histerię i bardzo męczące zachowania, które kasują cały "sexapil". Ekipa 40+ zasadniczo jest zadowolona jak nie ma większych problemów ze zdrowiem, wygląda "w miarę" i chce się jej/jemu o siebie dbać.

--
    'Nie musicie dziękować. Wystarczy mnie wielbić na klęczkach' by król Julian
  • larix_decidua77 29.08.19, 09:50
    Otóż to.
  • katja.katja 29.08.19, 10:08
    Ja mam odwrotnie, dociera do mnie, że to co wmawiali nam nauczyciele i inne "autorytety" w dzieciństwie i młodości, że "wygląd nie jest ważny" jest wierutną bzdurą.
    Wygląd ma bardzo duże znaczenia i nie tylko u młodych.

--
    Nie dam się wygasić!
  • larix_decidua77 29.08.19, 10:48
    Dbałość o wygląd ma znaczenie ale nie sam wygląd. Uroda, figura niczego ci w życiu nie załatwią, chyba że pchasz się do celebrytów albo zależy ci na ludziach, dla których wygląd jest najważniejszy.
  • katja.katja 29.08.19, 10:55
    Dbałość o wygląd która przekształca się w dobry wygląd (bo są jednak osoby o takiej pechowej figurze i typie urody, że faktycznie niewiele im to pomoże).
    Dobry wygląd znaczy bardzo wiele i nie tylko w młodości (zresztą nad czym ubolewam bo jestem za sprawiedliwością na świecie).

--
    Nie dam się wygasić!
  • larix_decidua77 29.08.19, 11:09
    Pomijając przypadki skrajne to niewiele. A już zwłaszcza nadwaga, o której rozmawiamy. Oczywiście osoba bardzo otyła będzie mieć przechlapane ale z dowolną nadwagą nie.
  • aandzia43 29.08.19, 13:01
    I tu znowu 40 tka ma lepiej, bo najczęściej ma stałego, r
    > ównie "starego" a często starszego partnera. 40 tka z nadwagą ma 100 razy więks
    > ze szanse być atrakcyjną w oczach partnera niż 18 tka z nadwagą.

Nie rozpędzaj się tak, tylko jeśli mąż nie jest uwarunkowany na szczupłe kobiety i jeśli mają szczęśliwe życie erotyczne. A w oczach i podbrzuszach reszty rodu męskiego młoda z nadwagą wygrywa z cuglach z czterdziestką z nadwagą (jeśli reszta atutów jest porównywalna). Lajfisbrutal.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • larix_decidua77 29.08.19, 15:05
    aandzia43 napisała:

> Nie rozpędzaj się tak, tylko jeśli mąż nie jest uwarunkowany na szczupłe kobiet
    > y i jeśli mają szczęśliwe życie erotyczne.
    Jeśli mąż jest uszkodzony psychicznie i lata za młodymi laskami, to bez znaczenia jest wygląd jego żony. Niestety widzę w otoczeniu, że mężowie nie zdradzają, bo mają brzydkie i grube żony, tylko dlatego że mają taki charakter. Mało tego ci uwarunkowani na młode i szczupłe ciała wybierają te ładne i szczupłe na żony a potem je porzucają dla młodszych albo dorabiają im rogi. Uroda i szczupłość u 40tki niestety nie wystarczy jeśli ma męża "uwarunkowanego".
    A w oczach i podbrzuszach reszty rod
    > u męskiego młoda z nadwagą wygrywa z cuglach z czterdziestką z nadwagą (jeśli r
    > eszta atutów jest porównywalna). Lajfisbrutal.
    Ale piszesz tu o jakiś półgłówkach latających za dziewczynami w wieku swoich córek. Większość 18 latek ma w nosie takich tatusiów i większość 40 też.

• aandzia43 30.08.19, 09:34
    Pisząc "uwarunkowanie" miałam na myśli wyraźne preferencje, gust, upodobanie, nie skłonność do zdrad. Sorry, ja mam np. tak silne upodobanie do panów mocnej budowy ze chudzielce mnie kompletnie nie kręcą, mogę więc sobie wyobrazić brak wzwodu u męża na widok żony bardzo odbiegającej wyglądem od jego uwarunkowania seksualnego. Nawet kiedy żona kochana i pod innymi względami mu pasująca. Poza tym nie odnosiłam się w swoim poście do zdrad czy wierności tylko do udanego pożycia i siły pożądania.

--
  • larix_decidua77 30.08.19, 10:04
    Sorry, ja mam np. tak silne upodobanie do panów mocnej
    > budowy ze chudzielce mnie kompletnie nie kręcą, mogę więc sobie wyobrazić brak
    > wzwodu u męża na widok żony bardzo odbiegającej wyglądem od jego uwarunkowania
    > seksualnego. Nawet kiedy żona kochana i pod innymi względami mu pasująca.
    W życiu o czymś podobnym nie słyszałam. W sensie, że jak ci mąż schudnie, to nie będziesz miała orgazmu? Byłam chuda, gruba (nie otyła), z krótkimi włosami i z długimi, z jasnymi i z ciemnymi, ubierałam się elegancko i sportowo, rozstępy po ciąży mi zostały, biust nieco opadł, wszystko u męża zawsze działało. Dalej go kręcę, chodzi za mną i podkręca atmosferę. W bliskich mi związkach tak samo. Mój mąż też, utył, schudł, wyłysiał, miał mięśnie, potem mniej, nijak to się to ma do udanego pożycia. Może kluczem jest miłość a nie traktowanie partnera jak atrakcyjnej lalki? Niedoskonałości w partnerze się kocha raczej nie?
  • aandzia43 30.08.19, 10:22
    Chodzi o to, że są pewne kierunki zmian, dla każdego inne, w które partner iść nie powinien za daleko jeśli ma być żywe pożądanie i brak opadu penisa i cycków.
    Tak, nadmierne wyschnięcie i pozbycie się mięśni u pana może u mnie zaowocować brakiem wyraźnego pociągu w kierunku tegoż. Oraz niemile mi zapachy. Miłość i bliskość podkręcają bardzo i pozwalają nie dostrzegać niedoskonałości, ale one nie przebiją wszystkiego. Są niedoskonałości trudne do strawienia.

--
  • larix_decidua77 30.08.19, 10:28
    aandzia43 napisała:

> Tak, nadmierne wyschnięcie i pozbycie się mięśni u pana może u mnie zaowocować
    > brakiem wyraźnego pociągu w kierunku tegoż. Oraz niemile mi zapachy. Miłość i b
    > liskość podkręcają bardzo i pozwalają nie dostrzegać niedoskonałości, ale one n
    > ie przebiją wszystkiego. Są niedoskonałości trudne do strawienia.
    >
    No ciężko przykry zapach traktować jako element atrakcyjności. Braku higieny nikt normalny nie przeskoczy. Niestety mężczyznom też mięśnie mogą się nie utrzymać do starości, więc lepiej zmienić nastawienie.
  • aandzia43 30.08.19, 14:33
    > No ciężko przykry zapach traktować jako element atrakcyjności. Braku higieny ni
    > kt normalny nie przeskoczy.

Nie braku higieny (chociaz jak wącham bezwiednie obcych panów to wychodzi mi na to, że ich kobiety zdają się przeskakiwać ośmiotysięczniki) tylko zapachów od stopnia higieny niezależnych. Tu każdy ma swoje preferencje stałe oraz zmieniające się z wiekiem i stanem hormonalnym np. oraz przeróżne stopnie wrażliwości węchowej (w sensie ile trzeba cząsteczek na cm kwadratowy powietrza żeby delikwent cokolwiek poczuł). Kiedyś miałam węch jak pies myśliwski, teraz po infekcji wirusowej straciłam bardzo ostrość w odbiorze zapachów i smaków sad Za to zapewne poszerzył się krąg panów podobających mi się wink

Niestety mężczyznom też mięśnie mogą się nie utrzym
    > ać do starości, więc lepiej zmienić nastawienie.

Bez histerii, nie potrzebuję mięśni Szwarcenegera do osiemdziesiątki, tylko jako takich mięsni, które z wiekiem nie zanikają dramatycznie jeśli chłop nie leży wyłącznie na kanapie oraz nie zatapia ich w trzydziestocentymetrowej warstwie tłuszczu. Łatwe do uzyskania dla każdego średnio umięśnionego z natury rzeczy faceta.

--
  • aandzia43 30.08.19, 09:37

> A w oczach i podbrzuszach reszty rod
    > > u męskiego młoda z nadwagą wygrywa z cuglach z czterdziestką z nadwagą (j
    > eśli r
    > > eszta atutów jest porównywalna). Lajfisbrutal.
    > Ale piszesz tu o jakiś półgłówkach latających za dziewczynami w wieku swoich có
    > rek. Większość 18 latek ma w nosie takich tatusiów i większość 40 też.
    >

Ale kto tu o lataniu za młódkami a tym bardziej o stosunku młódek do starych pierdzieli? Ja o odruchowo, intuicyjnej i pierwotnej ocenie atrakcyjności. A ta wypada na korzyść kobiet młodych, niezależnie czy ocenia starszy pan, czy młody chłopak.

--
  • larix_decidua77 30.08.19, 09:56
    Ale uważasz, że zdrowy na umyśle, żonaty 40 latek łazi i gapi się na nastolatki oceniając icg atrakcyjność? Mam złe zdanie o facetach ale żeby aż tak. No nawet jeśli, to raczej się tymi spostrzeżeniami nie dzielą. Niech im się podoba, na zdrowie.
  • aandzia43 30.08.19, 10:14
    Nie, nie łazi ale wzrok ms i widzi, męski instynkt ma i czuje co czuje. Poza tym chwała mu za to ze nie dzieli się z polowicą odczuciami.

--
  • larix_decidua77 30.08.19, 10:29
    aandzia43 napisała:

> Nie, nie łazi ale wzrok ms i widzi, męski instynkt ma i czuje co czuje.

Tak czy siak, jeśli jest taki egzemplarz, który jest niezadowolony bo mu żona utyła, to rozgląda się raczej za szczupłymi kobietami a nie nastolatkami z nadwagą.
  • chlodne_dlonie 30.08.19, 10:13
    lot_w_kosmos napisała:

> Młode grube dziewczyny mają jędrne ciało, zwarte.
    > Brzuchy choć grube, czyli otłuszczone są często płaskie a już na pewno jędrne.

Gruby brzuch jędrny..??
    Płaski może i tak, ale jędrny..??
    Chyba mamy inną definicję jędrności..

--
    Together is me
    Only me

And now, weak or strong, I can only go
    And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
    Even if I feel something in me died
  • majenkir 28.08.19, 21:03
    bistian napisał:
    > Młode osoby nawet ze sporą nadwagą mogą być bardzo atrakcyjne fizycznie.

A co dla Ciebie jest "spora nadwaga"?
    Bo zgodze sie, ze z +10 kg mozna byc dalej ladnym, ale juz z +50 kg raczej nie.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • bywszy 28.08.19, 21:19
    "Nadwaga spora, ale wciąż OK", czyli taka, która jeszcze nie zakłóca proporcji sylwetki.
    Oczywiście ważny jest sposób, w jaki nadmiarowe kilogramy rozkładają się na ciele. I nie ma sprawiedliwości - o "jabłku" szybciej powiedzą, że jest gruba, niż o "klepsydrze".
  • asia.sthm 28.08.19, 16:43
    Pani doktor nadal nie zrozumie dlaczego ciegi zebrala. Przeprosila ale za chwile wali: wy tez mnie oceniacie po jednym poscie.
    Rozdarta jest ta pani doktor, taka co to uwaza slusznie bo ma tytul przed nazwiskiem. Tak czy siak powinna nauczyc sie gryzc w jezyk i palce.

--
    - Halo, pralnia?
    - Sralnia, k... Ministerstwo Kultury, słucham.(podobno autentyczne)
  • daniela34 28.08.19, 16:48
    Weszłam na jej profil na FB. Głównie zajmuje się wychwalaniem diety ketogenicznej.
  • edelstein 28.08.19, 17:58
    Ona nie jest ani specjalnie szczupla ani tez naturalna.Botoks jej sie powoli uszami wylewac zaczyna.Z czym do ludzi🤣

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • alpepe 28.08.19, 23:29
    Edel, nie przesadzaj, gruba nie jest, tylko ta twarz, nie wiem, ile ona ma lat i mnie to nie interesuje, wygląda sztucznie, widać ingerencje.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • edelstein 29.08.19, 08:51
    Nie napisalam, ze jest gruba, napisalam,ze nie jest szczupla.To roznica.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • alpepe 29.08.19, 09:51
    specjalnie...

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • saszanasza 28.08.19, 18:01
    No sama raczej też chudzinką nie jest i na dodatek chyba przekombinowała z botoksem😏

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • black.emma 28.08.19, 18:34
    Ale może ma brzydkiego męża, jak bóg przykazał 😂
  • elenelda 29.08.19, 10:17
    Albo jedt poszukującą desperatką i dlatego tak zwraca uwagę na panów i ich partnerki.
  • chlodne_dlonie 30.08.19, 10:16
    saszanasza napisała:

> No sama raczej też chudzinką nie jest i na dodatek chyba przekombinowała z boto
    > ksem😏
    >

Hmm..no cóż..nie od dziś wiadomo, że najwięcej krytycznych uwag względem bliźnich mają ci, którym sporo do ideału brakuje tongue_out

--
    Together is me
    Only me

And now, weak or strong, I can only go
    And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
    Even if I feel something in me died
  • katja.katja 30.08.19, 10:46
    Nie ma takiego przełożenia, natomiast popełniasz powszechne i popularne zjawisko znane z psychologii, ale nie prawdziwe: podświadomie uważasz brzydsze osoby za gorsze (także pod względem charakteru), gdyż mamy zakodowane w mózgach, że atrakcyjna osoba ma z góry przypisane miłe cechy, a brzydsza - odpowiednio mniej miłe.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 28.08.19, 18:27
    Myślałam, że takie "cuda" to tylko na potrzeby forum. No cóż, szybko koryguję myślenie. Pani życzę zdrowia...
  • sniyg 28.08.19, 18:36
    memphis90 napisała:

> Dramat uncertain
    >
    Ale dlaczego dramat? Pani neurolog poczyniła dokładnie takie same obserwacje jak tu na ematce są często serwowane z tą drobną różnicą że płeć się nie zgadza bo na ematce to zawsze facet wygląda źle.
  • memphis90 28.08.19, 22:23
    Naprawdę? Na ematce pisze się "co szczupła ematka widzi w tych grubasach, którzy są jej partnerami, cos poszło nie tak"?

--
  • sniyg 28.08.19, 23:18
    Nie no, partnerzy ematki to sami przystojniacy, szczupli jak i ematki, wiadomo. Niemniej wątki o brzydkich kartoflanych łysych i brzuchatych facetach pojawiają się dość regularnie.
  • memphis90 28.08.19, 23:20
    No, ale nie ma ostentacyjnego zdziwienia, że ktoś może chcieć być w związku z grubym facetem...

--
  • turzyca 29.08.19, 10:39
    >Niemniej wątki o brzydkich kartoflanych łysych i brzuchatych facetach pojawiają się dość regularnie.

Wobec tego bez problemu zacytujesz choć że trzy rozpoczęte latem. Bo ja regularnie widzę wątki o facetach typu brat samiec, o popranie w głowie chodzi, ciało jest drugorzędne. Powiedziałabym wręcz że np w wątkach józkowych regularnie ematki chórem mówią, że to doprawdy nie wygląd decyduje o powodzeniu Józka. Ale skoro masz inne doświadczenia, to pokaż, o jakie wątki Ci chodzi.

PS Przy czym ubolewanie, że faceci łażą w upały nago nie wlicza się do tej kategorii.

--
    "Mój sąsiad uczy się grać na klarnecie, teraz już mu to jakoś wychodzi, ale wcześniej byłam przekonana, że to jakiś dziwne zwierze wydaje odgłosy godowe. " by Mondovi
  • pade 29.08.19, 11:19
    sniyg napisał:

> Nie no, partnerzy ematki to sami przystojniacy, szczupli jak i ematki, wiadomo.
    > Niemniej wątki o brzydkich kartoflanych łysych i brzuchatych facetach pojawiaj
    > ą się dość regularnie.

Nieprawda.
    Chciałabym, żeby wreszcie odwalono się od kobiet, od tego czy są "zrobione/nastarane/wylaszczone" i skupiono się na facetach.
    Nie tak dawno ktoś tu wklejał linka, z plotka czy innego pomponika, o parze aktorów w wieku 60+/-. Szczupłej kobiecie dopatrzono się zwisów, wałków czy czego tam jeszcze, a facet z brzuchem został "pochwalony" przez plotkarza za zgrabną sylwetkęuncertain Kuźwa, gdyby kobieta wyglądała jak ten pan, musiałaby się odziać w burkę, a i tak by jej hejt nie ominął. Od ematek również.

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • hanusinamama 28.08.19, 22:54
    Ja sie nie dziwie co szczupła laska widzi w facecie grubym..ale faktem jest ze co roku na plazy widzę babki z 2-3 dzieci (małych) i są naprawde w formie...a obok pan tata z ciąża piwną...
  • katja.katja 29.08.19, 10:30
    A ja widzę, że większość nie jest jednak w formie: rozstępy, obwisłe brzuchy (nawet jeżeli nie spasione jakoś bardzo), większość w jednoczęściowych kostiumach lub tych chustach takich do przepasania w biodrach (jak to się nazywa?), zapewne oczywiście wybór takiego stroju to ze skromności by nie zawstydzać całej plaży pięknym własnym brzuchem smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • mary_lu 28.08.19, 20:24
    No proszę, już wk..wia całą Polskę, wystarczyło poczekać na rozwój jej działalności „literackiej” big_grin

Specyficzna osoba suspicious
  • ichi51e 28.08.19, 20:36
    Pani zakrecona - zadzwiona ze ludzie ocenili zdanie ktore swiadomie publicznie wyartykuowala... no niespodzianka! Nistety ludziom odwala jak prowadza “poczytny kanal na fb” bo najczesciej albo ludzie komentuja z litosci albo zeby sklonic na wejscie na ich wlasna strone - wiec idbiera sie same pochlebstwa az do momentu az sie kogos wkurzy tak bardzo swoim “kontrowersyjnym”zdaniem ze nie zdazysz wszystkich negatywow kasowac...

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 28.08.19, 20:41
    Swoja droga... babka neurolog, profil “doktor Agnieszka” a na stronie o keto! Przeciez babka nie jest dietetykiem a neurologiem o keto tylko sie powinna wypowiadac w kontekscie neurologii.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • memphis90 28.08.19, 22:26
    Oj no, bo to tylko na ematce takie niuzyte nieogary, co to jak są z sądowki, to czekają, aż pacjent wejdzie
    (nieodwracalnie) w ich obszar działania, a wcześniej to jezyny rwą 😋 Ta się produkuje ku chwale ludzkości, a nikt nie docenia!

--
  • bistian 28.08.19, 20:57
    ichi51e napisała:

> az sie kogos wkurzy tak bardzo swoim “kontrowersyjnym”zdaniem ze nie zdazys
    > z wszystkich negatywow kasowac...

Świadczy to o tym, że babka ma rację, problem jest duży, skoro odzew jest duży. Marna prowokacja, ale pokazała skalę problemu i nie jest to powód do żartów.
  • memphis90 28.08.19, 22:29
    Naprawdę problemem jest to, że chudzi w najlepsze uprawiaja seks z grubymi, zamiast poddać ich ostracyzmowi społecznemu? Dla mnie to taka sama skala "problemu" jak to, że kolega nie chce uprawiac seksu z Madą, a chce z grubą z księgowości....

--
  • ichi51e 28.08.19, 22:34
    Ale myslisze ze odzew byl ze strony otylych wylacznie?

--
  • sniyg 28.08.19, 23:20
    Pewnie głównie, otyłość i nadwaga dotyczy już ponad 50% społeczeństwa.
  • katja.katja 28.08.19, 23:30
    To naprawdę straszne.

--
    Nie dam się wygasić!
  • pade 29.08.19, 11:23
    bistian napisał:

> ichi51e napisała:
    >
    > > az sie kogos wkurzy tak bardzo swoim “kontrowersyjnym”zdaniem ze nie zdaz
    > ys
    > > z wszystkich negatywow kasowac...
    >
    > Świadczy to o tym, że babka ma rację, problem jest duży, skoro odzew jest duży.
    > Marna prowokacja, ale pokazała skalę problemu i nie jest to powód do żartów.

PROBLEM???
    Przepraszam, ale pogięło Cię?
    Problemem społecznym jest różnica tuszy między partnerami??
    A dlaczego nie istniał ten problem, i nadal nie istnieje, gdy sytuacja jest odwrotna: normalna kobieta i facet w 10 miesiącu ciąży z bliźniakami?

--
  • bye-bye 28.08.19, 20:47
    Zawsze mnie dziwi, kiedy osoba średnio atrakcyjna fizycznie wygłasza takie opinie o wyglądzie innych osób. Aa, nie żeby miss świata mogła wg mnie krytykować urodę innych, ale mniej by mnie to zadziwilo😎
  • ichi51e 28.08.19, 20:56
    Przeciez ona sie uwaza za super laske

--
  • bye-bye 28.08.19, 21:02
    😄
  • mary_lu 28.08.19, 21:06
    Superlaska, wygląda swoim zdaniem młodziej od stażystek, a mężczyźni by się o nią zabijali, gdyby nie bali się jej intelektu. A tak to tylko pożerają ją wzrokiem i kochają się skrycie.
  • hanusinamama 28.08.19, 22:52
    Tylko ze sama ma sporą nadwagę. Serio foty na FB to mega podrasowana wersja...
  • katja.katja 29.08.19, 10:29
    To tym bardziej ma prawo o tym pisać bo jak mawiał znany mi gej "tylko gej może pisać o innym geju - pedał".

--
    Nie dam się wygasić!
  • rosapulchra-0 31.08.19, 19:29
    ichi51e napisała:

> Przeciez ona sie uwaza za super laske
    >

Może i się uważa, ale nie jest. Twarz spuchnięta, zęby (szczególnie dolne) paskudne, więc jej uważanie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • majenkir 28.08.19, 21:05
    bye-bye napisała:
    > Zawsze mnie dziwi, kiedy osoba średnio atrakcyjna fizycznie wygłasza takie opin
    > ie o wyglądzie innych osób.

Fakt big_grin.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • katja.katja 28.08.19, 23:34
    A gdyby była idealnie piękna grubasy by się nie wściekały o dokładnie to samo zdanie?

--
    Nie dam się wygasić!
  • katja.katja 29.08.19, 10:28
    Atrakcyjność fizyczna lub jej brak nie wpływają na zniekształcenie obserwacji czy problemy ze wzrokiem.

--
    Nie dam się wygasić!
  • aandzia43 29.08.19, 13:16
    bye-bye napisała:

> Zawsze mnie dziwi, kiedy osoba średnio atrakcyjna fizycznie wygłasza takie opin
    > ie o wyglądzie innych osób. Aa, nie żeby miss świata mogła wg mnie krytykować
    > urodę innych, ale mniej by mnie to zadziwilo😎

Bez przesady, ładna i apetyczna babka. Nie chuda, fakt, więc śmiesznie brzmi jej czepianie się osób z nadwagą. Tylko czemu nikt jej nie powiedział że czesanie się na gładko z natapirowanym czubem pośrodku czoła poszerza dolne partie twarzy? wink

--
  • araceli 30.08.19, 08:10
    aandzia43 napisała:
    > Bez przesady, ładna i apetyczna babka.

Ekhm jak się komuś nadmiar botoksu podoba... tongue_out

--
    Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
  • 18lipcowa3 28.08.19, 21:40
    okropna twarz, co faceci widzą w takich twarzach jak ona ma?

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • alpepe 28.08.19, 23:38
    usta do fellatio

--
  • aandzia43 29.08.19, 13:25
    A co w niej okropnego? Zajrzałam na youtuba: jak się rusza i nie pozuje sztywno do zdjęcia to się okazuje ze ma całkiem ładną i przyjemną twarz.

--
  • rosapulchra-0 31.08.19, 19:31
    O gustach się nie dyskutuje.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • ida_listopadowa 28.08.19, 22:09
    Co przystojni mężczyźni widzą w grubaskach? Nie wiem, moze widzą człowieka?... moze sami mają w nosie czy są przystojni czy nie są?
    Generalnie dla wiekszosci normalnych, niezaburzonych ludzi atrakcyjność fizyczna znajomych i przyjaciół jest niezauważalna lub nieistotna. Chcę mieć fajnych znajomych i to mnie interesuje, co mi to da, że ktoś jest obiektywnie piękny? czy z tego powodu ktokolwiek normalny utrzymuje związek?
    A pani jest ewidentnie mocno sfrustrowana.
  • beverlyja90210 28.08.19, 22:35
    Ja się z Pani zgadzam, uważam ze to do jakiego stanu doprowadza się sporo kobiet to dramat. Otyłość brzuszna wśród kobiet 30+ jest niepokojąca.Na plażach trudno szukać Lewandowskich czy Chodakowskich. Urazić nie można trzeba chodzić na paluszkach bo się zaraz grubaski obraza...
  • vessss 28.08.19, 23:10
    Nie trzeba, wystarczy nie komentować- bo komentujący też nie są idealni, patrz post mądrej pani doktor; ani nie pouczać, bo na pewno do osób z nadwagą/otyłych nie dotarła nowinka, że duży nadmiar ciała nie jest zdrowy, do palaczy, że palenie powoduje raka, a do kobiet chcących cesarkę, że to operacja..dlaczego nikt nie poucza i martwi się zdrowiem np alkoholików na ulicy/stole rodzinnym, % mają większe negatywne skutki, choćby społeczne.
  • katja.katja 28.08.19, 23:40
    O alkoholizmie jest akurat bardzo dużo, filmy dokumentalne i popularne, kampanie i ostracyzm społeczny.

--
    Nie dam się wygasić!
  • pade 29.08.19, 11:25
    big_grin

--
  • memphis90 30.08.19, 20:45
    A przypomnij mi z czego żyją pani Lewandowska czy Chodakowska?

--
  • hanusinamama 28.08.19, 22:51
    Dramatem jest to ze ta Pani sma ma troche nadprogramowych kilogramow. Tak sie skłąda ze znam babkę i serio rozmiar ma zacny ( na FB sie ostro maskuje). Pani ma chyba spore kompleksy..
  • elenelda 29.08.19, 10:21
    Skoro jest na diecie to może kiedyś ważyła więcej ii w swoich oczach jest megalaską.
  • chocolatemonster 28.08.19, 22:55
    Nie rozumiem zdziwienia postawa pani doktor. Szczegolnie na tym forum. Przeciez osoby otyle noe maja prawa do milosci i szczescia. Najlepiej gdyby zeszly do podziemia.
  • katja.katja 28.08.19, 23:00
    Nie jestem lekarką, a też się dziwię (mam na myśli oczywiście białych mężczyzn, bo pozostali mogą mieć w tym jakiś chytry i całkiem niegłupi plan smile ).

--
    Nie dam się wygasić!
  • delauras 28.08.19, 23:19
    Czy ta( brzydka) kobieta jest lekarzem neurologiem? Bo Poziom gimbazy.
  • ma-ura 28.08.19, 23:26
    Akurat wielu facetow uwaza, ze na kosci to pies leci i wola kobiety o bardziej kraglych ksztaltach. Inna rzecz, ze najczesciej kobiety tyja w trakcie trwania zwiazku i raczej z tego powodu facet sie nie rozwiedzie, bo nadal widzi ja tak jak na poczatku.
  • sniyg 28.08.19, 23:30
    ma-ura napisała:

> Akurat wielu facetow uwaza, ze na kosci to pies leci i wola kobiety o bardziej
    > kraglych ksztaltach.
    Taaaa, wielu.... i dlatego zdecydowana większość tych bogatych i znanych wybiera szczupłe. Bo tylko te zostały.
  • beverlyja90210 28.08.19, 23:34
    Taaa już widzę te tłumy które wybierają kobiety którym brzuszyska wylewają się ze spodni i maja podwójne podbródki. Otyłość to choroba nic pięknego
  • katja.katja 28.08.19, 23:36
    Oby tylko podwójne podbródku, bywa, że poczwórne.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 28.08.19, 23:47
    No przecież nie ma obowiązku bycia z grubą czy z grubym. O co więc chodzi? big_grin Ludzie poczuli się urażeni (słusznie), bo pani pozwoliła sobie na komentarz w stronę czyiś wyborów, związków.
  • katja.katja 28.08.19, 23:53
    Może masz rację, co innego gdyby skrytykowała ogólnie zjawisko otyłości u ludzi.

--
    Nie dam się wygasić!
  • marianna1960 29.08.19, 11:22
    100% racji wielu woli przy kości niż kości.
  • spanish_fly 29.08.19, 10:22
    A pani doktor to ma kogoś, bo brzmi jakby przemawiała przez nią zwykła zazdrość.
  • sattwaguna 29.08.19, 11:22
    Zakładam że widzą: ręce, nogi, głowę, włosy, palce, stopy, uśmiech, oczy, piersi, brzuchy, plecy itd.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka