Dodaj do ulubionych

Czy ktoras emama zna Kolobrzeg?

28.08.19, 20:47
Czy sa tu emamy z Kolobrzegu albo znajace miasto i moglyby odpowiedziec na pare pytan? Za pare tygodni jade tam na dlugi weekend, po raz pierwszy w sumie.

1. Czy jest jakis ryneczek ze swiezymi owocami i warzywami, czy tylko sklepy typu Zabka/biedronka itp?
2. Sklep z dobra wedlina "bez konserwantow"?
3. Miejsca do potanczenia dla osob 40+, czyli dyskoteka chetnie, ale raczej nie dla malolatow. Wiem, ze sa sanatoria, domy wczasowe itd, ale tam raczej mocno starsze osoby przychodza?
4. Gdzie mozna dobrze zjesc, niekoniecznie wydajac majatek?

Z gory dziekuje.
Edytor zaawansowany
  • erzulie 28.08.19, 22:54
    We wtorki i piątki jest targ na Trzebiatowskiej, w inne dni tygodnia chyba tez można tam jakieś warzywa i owoce kupić. Poza tym latem jest pełno straganów w całym mieście, nie wiem jak poza sezonem. W innych kwestiach nie pomogę, bo byłam tam jakiś czas temu.
  • m.y.q.2 28.08.19, 23:05
    Kołobrzeg to spore miasto, wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz na pewno. Byłam tam sporo lat temu, ale i wtedy nie było żadnych trudności z kupnem dobrej jakości artykułów spożywczych, warzyw i owoców. Mnie osobiście w Kołobrzegu przeszkadzają wieżowce z betonu, ale przecież kilkadziesiąt tysięcy ludzi musi gdzieś mieszkać. Nie martw się, potańczyć można w wielu miejscach.
    Zakupy najlepiej robić w miejskiej części Kołobrzegu, cała część wypoczynkowa służy rozrywce m.in.

--
    Ci, co mają ideę wciąż w gębie, mają ją zazwyczaj i w pobliskim nosie,
    St. Jerzy Lec
  • kwiatuszek305 29.08.19, 20:55
    Wlasnie nie wiedzialam, na ile duzym miastem jest Kolobrzeg... Wyglada na to, ze z glodu nie umrzemy smile
  • kwiatuszek305 29.08.19, 20:54
    To sie przejdziemy na Trzebiatowska, moze i w sobote beda cos mieli...
  • larix_decidua77 29.08.19, 00:36
    Nie robiłam w Kołobrzegu zakupów na ryneczku ani nie chodziłam tańczyć. Byłam w kilku restauracjach i najbardziej smakowało mi w Grill House Wichłacz oraz w Trattorii Corleone.
  • kwiatuszek305 29.08.19, 21:01
    Dziekuje za namiary na restauracje smile
  • m.y.q.2 29.08.19, 21:12
    I w soboty i w niedziele nawet w czasach PRL - u Delikatesy były czynne.
    Kiedyś była fajna restauracja rybna "Barka".

--
    Przez większość czasu ludzie zwyczajnie się sprzeczali, a choć to bardzo irytujące, to przecież o wiele lepsze, niż mieć przebitą mieczem wątrobę.
    Terry Ptatchett
  • kwiatuszek305 29.08.19, 21:26
    m.y.q.2 napisała:

> I w soboty i w niedziele nawet w czasach PRL - u Delikatesy były czynne.

Delikatesy to dosc oczywiste... mnie bardziej chodzilo o jakis mniejszy sklep.
  • m.y.q.2 29.08.19, 21:50
    Sklepów tam od groma, napisałam, jak było kilkanaście lat temu. Teraz na pewno lepiej to wszystko funkcjonuje.
    Nie martw się, Kołobrzeg, jak pisałam, to pięćdziesięcotysięczne miasto, wszystko kupisz, co Ci potrzeba. Nie wiem jednak, czy w niedzielę sklepy czynne, dawniej były, ale teraz mamy dobrą zmianę. Zorientujesz się na miejscu.

--
    Przez większość czasu ludzie zwyczajnie się sprzeczali, a choć to bardzo irytujące, to przecież o wiele lepsze, niż mieć przebitą mieczem wątrobę.
    Terry Ptatchett
  • m.y.q.2 29.08.19, 22:11
    Wklejam, co znalazłam.
    www.zumi.pl/supermarkety+Ko%C5%82obrzeg,namapie.html
    --
    Ślepej wierze źle z oczu patrzy.
    St. Jerzy Lec
  • m.y.q.2 29.08.19, 22:24
    Jeszcze to:
    okkolobrzeg.pl/markety-spozywcze/
    --
    Ślepej wierze źle z oczu patrzy.
    St. Jerzy Lec
  • mariola233 29.08.19, 22:58
    Może na fb spotted Kołobrzeg napisać
  • marta.graca 30.08.19, 12:57
    Ja mogę polecić knajpę z rybami- Fishka Fiszka, nie jest najtaniej, ale za to przepysznie 🙂
  • kwiatuszek305 31.08.19, 08:19
    Dzieki wszystkim za poswiecony czas smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka