Dodaj do ulubionych

Remonty szkół

30.08.19, 13:00
Szkoła syna w wakacje przechodziła remont. Zaczął się pierwszego dnia wakacji. Już koniec roku był skrócony (i dobrze!) ze względy na to, że w hali sportowej, na trybunach leżał sprzęt.
Wczoraj dostaliśmy plan zajęć na najbliższy tydzień. Co dziennie wycieczki (oprócz rozpoczęcia roku). Bo remont jeszcze nie zakończył się.....

A ja w szkołach Waszych dzieci?
Edytor zaawansowany
 • slonko1335 30.08.19, 13:02
  remont sie kończy, plan tymczasowy na wrzesień będzie ale lekcje będą się odbywać tyle, że w słabych godzinach

  --
  Sygnaturka się zgubiła....
 • jak_matrioszka 30.08.19, 13:09
  Pierwszego dnia szkoły zaczeto robić dochodzaca do niej ścieżke rowerowa. Ponieważ lało, wiec dużo rodziców podwoziło swoje dzieci do szkoły, co powodowało cudny młyn na jednej ulicy dojazdowej smile
 • iwoniaw 30.08.19, 13:09
  Remonty były, już zakończone.


  --
  "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
 • bei 30.08.19, 16:00
  W starej szkole przez ośmioletnią edukację aż cztery lata trwały dwie rozbudowy. W nowej (średnia szkoła) nie budowy, jest całkowicie niepotrzebna.
 • aerra 30.08.19, 17:02
  U nas rok temu była rozbudowa (w związku z reformą), o ile pamiętam, dwie dobudowywane sale skończyli, w trzeciej trwała wykończeniówka jeszcze we wrześniu, ale prace ciche i przy zamkniętych drzwiach, nie było utrudnień. Było trochę przed wakacjami, bo sprzęt i materiały zaczęli zwozić wcześniej (remont zaczynali w dniu zakończenia roku szkolnego, jak się tylko skończyło rozdanie świadectw), bo zajęli sporą część parkingu.
  W tym roku nie wiem czy coś robili, wątpię.


  --
  super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
  <*>
 • zazou1980 30.08.19, 17:58
  Sama szkola nie, ale basen przylegajacy jest w remoncie od czerwca. Przy pomyslnych wiatrach zakonczenie przewidywane jest na koniec roku.
  Corka jest w klasie plywackiej i przez ten czas codziennie beda jezdzic na basen zastepczy oddalony kilka km od szkoly. W zeszlym roku tez byl kilkumiesieczny remont i tez tak jezdzili. Trener zajecia konczyl rowno z dzwonkiem i prawie zawsze spozniali sie na kolejne lekcje, bo oczywiscie basen jest w srodku dnia, przed jedna z dlugich przerw obiadowych. Czasu na ubranie i transport jednak nie starczalo...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka