Dodaj do ulubionych

Strój Rafała Zawieruchy i jego partnerki

30.08.19, 13:51
www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/zawierucha-i-krolikowski-na-pogrzebie-woznika-staraka-ubrali-sie-godnie-aa-M12B-zRZ4-DBJo.html

...na pogrzebie. Tym razem wszyscy ubrali się mniej lub bardziej właściwie, nawet Małgorzata Rozenek pozakrywała co trzeba. Oprócz Rafała Zawieruchy i jego partnerki...
Edytor zaawansowany
  • argentea 30.08.19, 13:52
    Może tak: Tekst linka
  • ichi51e 30.08.19, 15:59
    O jezu... moze wpadli po drodze..?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • gaskama 30.08.19, 13:55
    Widziałam i zastanawiałam się, czy nie są to przypadkowo wklejone zdjęcia z innej imprezy. Bo to chyba niemożliwe, by tak się ubrać na pogrzeb.

--
    "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
  • argentea 30.08.19, 13:58
    Tak jakby przypadkiem przechodzili obok.
  • mrs.solis 30.08.19, 14:04
    Pomyslalam to samo.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • la_mujer75 30.08.19, 13:55
    Zwłaszcza ta panna - żenada!
  • madami 30.08.19, 13:58
    No ubrali się nie stosownie, potwierdzam
  • bergamotka77 30.08.19, 14:37
    Niestosownie. Zgadzam się. Zawierucha taki swiatowiec i nie spotkal się z tym ze na pogrzeb nalezy sie elegancko ubrać i w ciemnych barwach, najlepiej w czerni? Chyba ze inne bylo życzenie zmarłego. Ake tu takiej wskazówki nie zauwazylam. Panna ubrala sie tragicznie, chyba ze nie wiedziała gdzue idzie.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • pulcino3 30.08.19, 14:43
    Dla mnie ubiór panny to pokłosie wychowania typu "ale kto powiedział,że strojem galowym w szkole nie może być mini i biała koszulka na ramiączkach?" I tak baba mająca więcej niż 18 wiosen, nie odczuwa później sama wewnętrznego zgrzytu, że coś jest nie halo z jej strojem w danej sytuacji.

--
    ..............................................................
    Jeśli zrobiłeś błąd, to Cię młodość rozgrzeszy.
  • iwoniaw 30.08.19, 14:44
    O to to! Zaraz początek roku, w wielu szkołach będzie można znów obejrzeć kreatywne podejście do kwestii "strój galowy" big_grin

--
    "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
  • ultimate.strike 30.08.19, 21:17
    Raczej przejawy feministycznego dogmatu o wyższości spodni.

--
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • triss_merigold6 30.08.19, 14:50
    Wiele dojrzałych ematek też nie odczuwa takich wew. zgrzytow vide wątki modowo okolicznościowe.
  • krisdevalnor 31.08.19, 08:39
    triss_merigold6 napisała:

> Wiele dojrzałych ematek też nie odczuwa takich wew. zgrzytow vide wątki modowo
    > okolicznościowe.
    Wlasnie to samo mi sie przypomnialo. Byl taki watek dawno temu o stroju galowym w szkole, nie pamietam czy na zakonczenie roku czy na egzamin i nie widziano problemu ani zwiazku z "jak cie widza, tak cie pisza".
  • katja.katja 31.08.19, 11:16
    Też pamiętam jak ktoś się zastanawiał czy w mniej oficjalnym stroju pójść na rozmowę kwalifikacyjną i tam były odpowiedzi typu, że ktoś poszedł na całkowitym luzie bo i tak jest dobry w tym co robi i go przyjęli, a jak kogoś nie przyjmą z powodu stroju to nawet lepiej bo... "po co pracować w takiej firmie".

--
    Nie dam się wygasić!
  • mildenhurst 30.08.19, 16:30
    Poklosie również pozwalania na bieganie po muzeum. Potem nie potrafi się zachować.
  • ultimate.strike 30.08.19, 21:18
    Muzeum to takie miejsce, gdzie wystawili do wglądu publicznego to, co pokazywali mody wymyślili/ubzdurali 30 lat temu, czyli obecny Dress Code?

--
  • ultimate.strike 30.08.19, 21:19
    Errata, co rojektanci mody wymyslili, ubzdurali w swoich trutniowych mózgownicach.

--
  • ultimate.strike 30.08.19, 21:12
    Jakby ją wcześniej solidnie w szkole linijką spałowali to by wiedziała, że strojem najstosowniejszym jest burka.

--
  • ultimate.strike 30.08.19, 21:13
    W ciemnych barwach, oczywiście. No i apaszka, jak wsiada do samolotu, bo to luksus.

--
  • hanusinamama 30.08.19, 13:58
    Rozenek to akurat wyglądała bardzo odpowiednio do sytuacji. Ja myslalam ze to zdjecie Pana Zawiercuhy i partnerki to komus sie pomyliło i to fotka z monciaka....natomiast kilka innych kiecek tez moim zdaniem było nie na miejscu. Odkryte ramiona zony Kraśki, Chodakowska w przeswitach...o stroju wdowy nie wspone bo moze nie wypada...
  • mamablue 30.08.19, 14:03
    Ostatnią rzeczą, o jakiej myśli wdowa na pogrzebie męża, jest strój. Więc daj jej spokój.
  • daniela34 30.08.19, 14:08
    Z tym różnie bywa. Ktoś ostatnio wspominał o koleżance, która obsesyjnie (z pomocą koleżanek) wybierała rajstopy na pogrzeb męża. Ale masz rację- tu należy dać spokój, każdy reaguje inaczej, jednej osobie jest wszystko jedno, a druga obsesyjnie dobiera dodatki, a jedno i drugie może być reakcją na stratę.
  • amast 30.08.19, 14:08
    Ale ona akurat wygląda, jakby bardzo starannie przejrzała szafę przed wyjściem i wybrała najbardziej niepasującą do sytuacji sukienkę (no, spośród czarnych...).
  • hanusinamama 30.08.19, 14:11
    To samo pomyślałam...
  • alpepe 30.08.19, 14:14
    Ja sądzę, że taka by się podobała mężowi, gdyby był wśród żywych, mniej cyrkowo, niż najsłynniejsza córka z atrakcyjną woalką.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • rosapulchra-0 30.08.19, 20:37
    Jaka córka?

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • alpepe 31.08.19, 09:04
    Pochowanych na Wawelu

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • basiastel 30.08.19, 14:26
    Ma taki gust widocznie, dla mnie koszmarkiem była też ta jej czerwona suknia na ślubie czy tam weselu. Za żadne pieniądze bym się tak nie wystroiła.
  • hanusinamama 30.08.19, 14:10
    Dlatego nie napisałam co o tym sądze...chociaz akurat wyglądał na dośc wyszukany...moze ona opd tego ma ludzi.
  • alpepe 30.08.19, 14:15
    A mnie u Kraśkowej nie spodobały się dwie rzeczy, pierwsze odkryte ramiona, druga to torebka będąca reklamą CD, normalnie tak bez wyczucia smaku epatować bogactwem na pogrzebie? To bogactwo jest i tak względne w stosunku do Staraków.

--
  • quilte 30.08.19, 14:24
    Ona pewnie nawet nie widzi tego logo i do głowy jej nie przyszło, że epatuje bo innych torebek po prostu nie ma. Pogrzeb, to wzięła czarną.
  • alpepe 30.08.19, 15:56
    No co ty. Ja, co na nią patrzę, mam odmienne zdanie. Romans jej męża z Rodzenkową podrasował ją, ale to epatowanie bogactwem było chyba już wcześniej.

--
  • quilte 30.08.19, 16:06
    Ja za bardzo nie kojarzę jej strojów, ale wydaje mi się, że ona może mieć tylko takie. Bo w takich sklepach kupuje. Jeden kupuje na bazarze, drugi w Zarze, trzeci u Diora. Co z tego, że na torbie ma wielkie logo? Nic. Przecież w tamtych kręgach nawet jak logo dyskretne, albo wręcz niewidoczne, to i tak wiadomo, CO TO ZA TORBA/CIUCHY smile
  • alpepe 30.08.19, 18:33
    Właśnie, a tu bije po oczach. Ja zwykle noszę swoją torebkę na odwrót, tak, że logo jest do ciała, z tyłu. No, ale u mnie to też ze względów praktycznych, bo wolę mieć otwieranie z przodu, łatwiej upilnować.

--
  • katja.katja 31.08.19, 11:20
    A młody Królikowski musiał być na naszym forum i posłuchać dojrzałych mateczek, że ubiór na pogrzebie nie jest istotny bo bliscy i tak pogrążenie w głębokiej żałobie i im wszystko jedno jak wyglądają żałobnicy, ma się ubrać "tak jak mu wygodnie".
    Wygląda jakby wyszedł po bułki do piekarni.

--
    Nie dam się wygasić!
  • ichi51e 30.08.19, 16:02
    Podwojnie niestosowne. Tradycyjnie do stroju zalobnego nie zaklada sie bizuterii (chyba ze zalobna)

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • nolus 30.08.19, 14:45
    hanusinamama napisała:

> Rozenek to akurat wyglądała bardzo odpowiednio do sytuacji. Ja myslalam ze to z
    > djecie Pana Zawiercuhy i partnerki to komus sie pomyliło i to fotka z monciaka.
    > ...natomiast kilka innych kiecek tez moim zdaniem było nie na miejscu. Odkryte
    > ramiona zony Kraśki, Chodakowska w przeswitach...o stroju wdowy nie wspone bo m
    > oze nie wypada...

LOL. Z ust mi to wyjelas, to odnośnie Zawieruchy i jego partnerki - wczoraj oglądałam te zdjęcia i pierwsze co mi przyszło do głowy to to, ze to jakaś parka przechadzajaca się po Monciaku, trudno uwierzyć że ktoś mógł przyjść w takich ciuchach na pogrzeb.
    Niesamowita żenada - wyglądają jakby ze spaceru "przypadkiem" zaszli.

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • pani-nick 30.08.19, 17:15
    Żona Kraski powinna zatrudnić stylistkę. Mimo wielkiego CD bijącego po oczach, wyglada nieco przaśnie, a ubiór ma totalnie niedobrany do figury. Strasznie jej proporcje zaburza.
    Choda i Lewa - tak bym się ubrała ja.

Co do wdowy - czekałam na teksty o okazaniu tą mini braku szacunku dla zmarłego ... 😜
    I jak dla mnie, w jej sytuacji, zalozylabym jeszcze krótsza kiecke...
  • zlota.ptaszyna 30.08.19, 17:19
    No wlasnie a jak sie ubrala pani Ewa z lodki?
    No bo ostatnia widziala zmarlego, nie wierze ze pogrzeb odpuscila i go nie pozegnala?????
  • katja.katja 31.08.19, 11:20
    Ubrała się w te same rzeczy w których znaleźli ją w sitowiu.

--
    Nie dam się wygasić!
  • alpepe 30.08.19, 18:35
    O, też mi się podoba to o kiecce wdowy, też się nie oburzam.

--
  • rosapulchra-0 30.08.19, 20:20
    Co masz do stroju wdowy? IMHO wyglądała bardzo dobrze i odpowiednio do okazji.

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • kropka_kom 30.08.19, 13:59
    mnie tam już nic nie zdziwi jeśli chodzi o to środowisko
  • delauras 30.08.19, 17:08
    Ależ dokładnie, patrzę na nich wszystkich i tak samo pomyśłałam, czego innego można spodziewać się po tym środowisku
  • rosapulchra-0 31.08.19, 08:12
    No własnie. Możecie napisać, czego?

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • anika772 30.08.19, 13:59
    Może to jakieś przypadkowe zdjęcia z innego miejsca. Nie mogę uwierzyć, że można się tak ubrać na pogrzeb.
    Jeszcze bym się czepnęła mini, przezroczystości, braku biustonosza i gołych ramion. Ale w sumie, co to ma za znaczenie w obliczu śmierci.
  • mamablue 30.08.19, 14:01
    Chyba nie ma o czym dyskutować. Ubrali się niestosownie. Nie wiadomo, czy z braku wychowania, czy może chcieli coś (CO?) zamanifestować?
  • gaskama 30.08.19, 14:06
    A może przylecieli specjalnie ze stanów i im walizki ukradli. Przyszli więc, w czym przylecieli.

--
    "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
  • argentea 30.08.19, 14:15
    Może, ale mogli tez wejść do pierwszej lepszej sieciówki i kupić coś bardziej odpowiedniego.
  • ultimate.strike 30.08.19, 21:21
    O, witamy pracownicę sieciówki. smile A do której sieci mieli wejść, uchylisz rąbka?

--
  • iwoniaw 30.08.19, 14:14
    No cóż, wiele emam w takich okolicznościach uważało, że "nie będzie przecież specjalnie kupować nowych rzeczy", więc na pogrzeb zakładają to, co mają akurat w szafie - może p. Rafał i jego pani też tak mają big_grin

Faktem jest, że część strojów na tym pogrzebie była kuriozalna, oprócz plażowo-deptakowej stylizacji z linka część wyglądała, jakby się na sylwestra wybierała, a nie na pogrzeb...

--
  • argentea 30.08.19, 14:15
    Albo na Helloween
  • isa_bella1 30.08.19, 14:31
    a czego się spodziewać po tvnowskich celebrytach?
  • chlodne_dlonie 30.08.19, 14:48
    iwoniaw napisała:

> No cóż, wiele emam w takich okolicznościach uważało, że "nie będzie przecież sp
    > ecjalnie kupować nowych rzeczy", więc na pogrzeb zakładają to, co mają akurat w
    > szafie - może p. Rafał i jego pani też tak mają big_grin

Trochę ciężko w to uwierzyć, że dorosłe osoby nie mają w szafie NIC w kolorze czarnym uncertain
    W przypadku dziewczyny podwójnie trudno, a faceci - wystarczyłaby biała koszula i ciemna marynarka. Nikt nie mówi o specjalnych zakupach.

--
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • iwoniaw 30.08.19, 14:52
    Ależ ja się z tym zgadzam! Odniosłam się tylko do wypowiedzi w wątkach z cyklu "w czym na pogrzeb", gdzie nie brakuje wypowiedzi w stylu "to nieważne, co założysz, ubierz się tak, jak lubisz i w co masz" wink

--
  • pulcino3 30.08.19, 14:58
    Zerknęłam sobie na jego instagram, bo szczerzy nie wiedziałam wcześniej kto to jest. Na zdjęciach występuję dosyć często w czarnej koszulce, pojawia się też ciemny garnitur, więc nie wiem , co to chciał zamanifestować tym swoim ubiorem na pogrzeb.
    Poza tym w necie jest filmik w tych samych strojach jakby jadą na pogrzeb i jeśli to jest nagranie przed taka poważną uroczystością to wrzucanie tego typu filmików w sieć jest już mega żenujące, przyćmiewa nawet te ubrania.

--
    -------------------------------------------------------------
    Pewnych rzeczy się nie mówi, to sprawa dobrego tonu.
  • hungaria 30.08.19, 14:58
    Dlaczego? Ja nie mam, w czerni wyglądam okropnie i nigdy nie noszę.
    Tyle że jak zdarzył się niespodziewany pogrzeb, zadałam sobie trud zakupu odpowiedniej garderoby.

Najbliższej rodziny bym się nie czepiała, bo mają na głowie ważniejsze zmartwienia niż dobór odpowiedniej stylizacji. Ale niektóre zdjęcia tez mnie zdziwiły, tym bardziej że mówimy o ludziach, dla których nagły zakup odpowiednich ubrań lub butów (jeśli akurat nie mają) nie jest problemem i nie zrujnuje budżetu.
  • chlodne_dlonie 30.08.19, 15:53
    hungaria napisał(a):

> Dlaczego? Ja nie mam, w czerni wyglądam okropnie i nigdy nie noszę.
    > Tyle że jak zdarzył się niespodziewany pogrzeb, zadałam sobie trud zakupu odpow
    > iedniej garderoby.

Kupiłaś i podejrzewam, że masz nadal gdzieś w szafie schowane, bo chyba nie wyrzuciłaś zaraz po tym jednym pogrzebie, nieprawdaż..?
    Oby tych okazji jak najmniej, ale życie uczy, ze wszystko zdarzyć się może..

>
    > Najbliższej rodziny bym się nie czepiała, bo mają na głowie ważniejsze zmartwie
    > nia niż dobór odpowiedniej stylizacji. Ale niektóre zdjęcia tez mnie zdziwiły,
    > tym bardziej że mówimy o ludziach, dla których nagły zakup odpowiednich ubrań l
    > ub butów (jeśli akurat nie mają) nie jest problemem i nie zrujnuje budżetu.

Ano właśnie uncertain

--
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • solejrolia 30.08.19, 14:23
    Żenada,
    jakby przechodzili obok, bo tak ogólnie to szli do parku na spacer....
    Nawet jeśli nie mieli NIC czarnego, to chyba nie problem kupić w najbliższej sieciówce czarny T-shirt za 19.90?!

--
    Biorąc pod uwagę, że mogło być gorzej, to może lepiej, że jest lepiej niż wtedy, gdy wydawało się, że jest doskonale, a w rzeczywistości, jak zwykle, było jak zwykle, czyli byle jak...
  • kropkacom 30.08.19, 14:32
    Pytanie: komu te wszystkie stroje zrobiły różnicę?
  • wies-baden 30.08.19, 21:06
    Nikomu. Chodzi o stosowność, ulica uczy się, jak należy ubierać się stosownie do okazji. Brawo Lewandowska!
  • katja.katja 31.08.19, 11:22
    Lewandowska pokazuje bieliznę (choć na tle gwiazdeczek i gwiazdorów w jasnych koszulkach na ramiączkach i dżinsowych koszulach i tak wyróżnia się pozytywnie) - czarny stanik w pełnej krasie.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kk345 31.08.19, 19:56
    Sugerujesz, ze powinna być bez stanika?
  • kowala50 30.08.19, 14:34
    A ja myślę że ubrali sie tak specjalnie. I dzisiaj wszyscy o nich piszą. Takie środowisko i tyle
  • pulcino3 30.08.19, 14:34
    Brak szacunku, mega ignorancja lub/i próba wzbudzenia taniej sensacji.
    Kulturę wynosi się z domu, tutaj dom przede wszystkim panny się nie spisał.

--
    --------------------------------------------------------------
    Chociaż runął Ci świat... Wiosna przyjdzie i tak.
  • kaskaz1 30.08.19, 14:44
    A ten wianek na głowie matki to też próba wyróżnienia się ? Jako matce bardzo współczuję ale tej dekoracji nie rozumiem.
  • iberka 31.08.19, 08:21
    To opaska. Mogła założyć fascynator, toczek czy co tam chce. Wyglądała dobrze. Widać po niej, że przeżyła tragedię sad
  • bye-bye 30.08.19, 14:40
    Myślę, że to zdjęcie wykonano w innych okolicznościach i omyłkowo znalazło się w galerii. Innego wyjaśnienia nie ma.
    Albo gdzieś po drodze się przebrali. Nie bardzo wierzę w taką bluzkę w charakterze stroju na pogrzeb.
  • annajustyna 30.08.19, 14:42
    www.plotek.pl/plotek/7,154063,25136640,wiemy-kim-jest-dziewczyna-rafala-zawieruchy-to-poczatkujaca.html#s=BoxOpImg10

Co to jest klaps?! Ta tabliczka przed kreceniem kolejnej sceny?
  • daniela34 30.08.19, 14:49
    Oczywiście. "Dzis pierwszy klaps na planie filmu..."
  • annajustyna 30.08.19, 14:57
    Nie wpadlabym, ze to oddzielny zawod...
  • elenelda 30.08.19, 17:28
    Też się właśnie do wiedziałam. Zawód: klapserka. Pięknie brzmismile
  • elenelda 30.08.19, 17:29
    Dowiedziałam oczywiście
  • iberka 31.08.19, 08:23
    Oj tam, pan lubi klapsy 😋 i nie mam tu na myśli gruszek 😂
  • konsta-is-me 30.08.19, 18:59
    To raczej nie jest tak, ze ona tylko "klapsuje", prawdopodobnie tez zapisuje ktore sceny nakrecono, ile razy,pilnuje scenariuszy (w sensie tych papierowych) itp.
    Zalezy od wielkosci "produkcji".
  • annajustyna 30.08.19, 19:30
    Aha.
  • argentea 30.08.19, 14:53
    I już z Instastory pod zalinkowanym artykułem widzimy gdzie byli i co robili przed pogrzebem oraz w jakich byli nastrojach. Myślę, że nie tylko strój jest tu niestosowny ale i wstawienie tej relacji na IG.
  • milka_milka 30.08.19, 16:02
    Paskudne to. Rozbawieni, jakby do tej Warszawy na imprezę jechali. I strój i zachowanie niestosowne.

I jeszcze jedno - czy ten pan prowadzi i sam tak sobie filmiki kręci?

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • argentea 30.08.19, 16:12
    Nie, jakiś starszy pan prowadził.
  • milka_milka 30.08.19, 16:17
    Fakt, teraz zwróciłam uwagę, że kierownica po prawej stronie.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • katja.katja 31.08.19, 11:24
    A czemu mają płakać? Przyjaźnie w tym światku są fałszywe, chodzi tylko o to by zaistnieć, więc i nie przejmują się bo najwidoczniej to wcale nie był ich dobry przyjaciel czy "brat".

--
    Nie dam się wygasić!
  • bei 30.08.19, 14:57
    A to nie są zdjęcia z Gdańska?

www.plotek.pl/plotek/7,154063,25136640,wiemy-kim-jest-dziewczyna-rafala-zawieruchy-to-poczatkujaca.html#s=BoxOpImg10
  • bei 30.08.19, 14:59
    A później może przebrali się?
    Trudno mi uwierzyć, ze tak poszli na pogrzeb....
  • argentea 30.08.19, 15:28
    On mówi, że Gdańsk żegna, za chwilę Warszawa. Czyli w tych strojach z Gdańska wystąpili na pogrzebie.
  • majenkir 30.08.19, 15:47
    Mysle, ze to zdjecie nie jest z pogrzebu. Ktos je wrzucil dla draki wink.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • potworia116 30.08.19, 15:54
    Co za niefart. O czym mają teraz deliberować biedne eciotki?
  • zlota.ptaszyna 30.08.19, 17:21
    nieee, ale w sumie… maz chodakowskiej tez jest w tshircie
  • z_lasu 30.08.19, 15:53
    No przecież pod Twoim linkiem stoi jak byk, że tak byli na pogrzebie.
  • iberka 31.08.19, 20:31
    No przecież widać ochronę, fotografa i na innych zdjęciach też + nawet krzaki identyczne.
  • kermicia 30.08.19, 16:03
    Stroje strojami, ale jakiego fajnego pana ma Bachleda. Idę pogooglować kto to.
  • kariwitch00 30.08.19, 16:08
    Moim zdaniem najlepiej na tym pogrzebie wyglądała matka woźniak starak
  • mildenhurst 30.08.19, 16:16
    Ale chyba śmierć syna bardzo ją postarzala. Szok odbił się wizualnie.
  • kariwitch00 30.08.19, 16:30
    mimo szoku ciągle dobrze, przecież ona ma z 70 lat
  • mildenhurst 30.08.19, 16:32
    Oglądają inne jej zdjęcia mam wrażenie, że bardzo lat jej przybyło. Faktycznie, tutaj pewnie nie jest zrobiona. Bardzo trudno oglądać te zdjęcia.
  • kariwitch00 30.08.19, 16:33
    jak ją smierć syna postarzała? nie wygląda na 100 latkę.
  • zlota.ptaszyna 30.08.19, 17:20
    No wlasnie, kto to ?
  • elenelda 30.08.19, 17:33
    Ten pan to jej brat. Fajnysmile
  • zlota.ptaszyna 30.08.19, 17:53
    Od kiedy z bratem chadza się za rączkę ?
  • elenelda 30.08.19, 18:01
    Zapytaj Alicji
  • elenelda 30.08.19, 18:04
    Alicję
  • katja.katja 31.08.19, 11:25
    Brat ubrany odpowiednio, za wyjątkiem butów na białej podeszwie.

--
    Nie dam się wygasić!
  • bei 31.08.19, 08:00
    To brat Bachledy
  • ichi51e 30.08.19, 16:12
    Starszne sa te zdjecia. Niektore podpisane normalnie a niektore jako „trumna z cialem Staraka” - a na zdjeciu zadnej trumny tylko jakis zalobnik...

--
  • zlota.ptaszyna 30.08.19, 17:18
    Ja jestem w szoku jak wygladala przetakiewicz i rusin, zawsze gdzies na zdjeciach gladziusienkie buzie nastolatek a tu twarze babc….
    A chodakowska to nie wiem, bo jej profil sledze na insta i caly czas sie udziela , sesje zdjeciowe, batoniki sprzedaje, lajfy zobi z domu kiedy ona zdazyla pojechac na Mazury i wrocic i wsrod tej dzialalnosci marketingowej znalezc miejsce na pogrzeb?
  • katja.katja 31.08.19, 11:26
    Naprawdę prawdziwy szok, że kobiety w wieku babcinym mają twarze .... babcine.

--
    Nie dam się wygasić!
  • sniyg 30.08.19, 17:49
    Wypada hejtować i obrabiać d..ę zmarłemu i jego rodzinie na forum, ale nie wypada przyjść niestosowne ubranym na jego pogrzeb. To się nazywa umiejętność odróżniania rzeczy ważnych od tych mniej ważnych.
  • alpepe 30.08.19, 18:36
    hahaha, zajebiste podsumowanie.

--
  • kropkacom 30.08.19, 18:39
    To samo mnie ujęło big_grin
  • potworia116 30.08.19, 18:59
    Oglądanie relacji z pogrzebu pod kątem detalicznego omawiania szczegółów stroju żałobników, też świadczy o swoistym hieniźmie.
  • premeda 30.08.19, 18:46
    Z galerii Onetu to zdjęcie już wyleciało, a wyglądało faktycznie na zrobione w innym miejscu 🤔
  • antyideal 31.08.19, 07:52
    Nie wyleciało.
  • ultimate.strike 30.08.19, 19:19
    Obaj w spodniach, znaczy się, że chcieliby na tym cmentarzu zamieszkać jak najszybciej.

--
  • annajustyna 31.08.19, 08:06
    ?!
  • ultimate.strike 31.08.19, 20:17
    Chodzi mi o dwóch panów z pierwszego planu. Udowodniono już, że strój, w jakim wystąpili przyśpiesza mężczyznom drogę do lokum na cmentarzu. Stosowną publikację już kilkukrotnie na tym forum linkowałem w różnych wątkach, dlatego nie chce mi się aż tak często powtarzać.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka