Dodaj do ulubionych

czas spedzony naforum

30.08.19, 19:37
Zachecona tematem o braku czasu i co mozna zrobic z czasem , ktorego sie nie ma pozwolilam sobie na zabawe.
Wzielam 5 forumek (stale niki) i policzylam wpisy przez ostanie 5 lat.
Jezeli policzymy
3 min na 1 post
3 minuty na przeczytanie posta towarzyszacego postowi
Zakladamy, ze jest jeszcze conajmniej 50 % tej ilosci postow czytanych – nie odpowiadanych ( po 2 min na post )
liczac dzien 8h “pracy”
(Moim zdaniem zalozenia sa bezpieczne )
Te 5 forumek spedzilo przez ostatnie lata - liczac srednio na 1 rok :
3.7; 13.1; 13.7; 9.6; 7.6 tygodni na forum
Biorac pod uwage , ze wymiar urlopu w zaokrageniu to 5 tygodni – to jak wy macie czas gdzies wyjezdzac i jeszcze do tego ogladac seriale na netfliksie….? 😂

Taka moja zabawa zamiast gotowania obiadu i ogladania telewizji… 😉
Edytor zaawansowany
  • malia 30.08.19, 19:47
    Czytasz jeden post ( nie wątek ! ) trzy minuty???? To jak ty czytasz??
  • alpepe 30.08.19, 19:48
    Ale to te same?

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • ajriszka 30.08.19, 19:49
    O matulu...smile
    A jakie to forumki? Czy ja zostałam uwzględniona?!
    Ps. ja nie mam netfliksa, mało podróżuję...
  • ajriszka 30.08.19, 20:01
    A nie, to nie ja.
    Regularnie przesiaduję tutaj od końca 2016/początku 2017.
    3 lata...
  • qs.ibidem 30.08.19, 19:50
    Na forum jak na forum.
    Właśnie sobie uświadomiłam, że rocznie spędzam około 5 godzin stojąc przy krawężniku na czerwonym świetle. Jak pajac normalnie.
  • piataziuta 30.08.19, 19:52
    big_grin
  • bi_scotti 30.08.19, 20:01
    Nihil novi sub sole, co roku pod koniec roku ktos robi liste najbardziej aktywnych nicks. Poczekaj do grudnia, sama zobaczysz wink Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • ga-ti 31.08.19, 00:22
    big_grin
  • bialeem 31.08.19, 00:06
    Forum jest trochę odpowiednikiem serialu. Mogę obejrzeć sztuczną historię i aktorów którym za to zapłacono i mogę przeczytać taką (patrz czy nie troll) w której pani wyzywa szefa swojego męża od patologii, bo chciałby zapalić na balkonie, a nie kilka pięter niżej. Mozna poczytać o kocie, którego trzeba nosić do kurczaka (co mi przypomniało, że muszę przerobić kurczaka) i o rózicach. Cmon. Najlepsza rozrywka ever. Forum jest najlepszą częścią internetu. Ostatnio znalazłam tu wątek o pikocelebrycie instagramowym, który się wytatuował calutki na czarno i uciął sobie jajka i penisa twierdząć przy tym, że jest trychologiem i psychologiem. Gdzie można znaleźć coś lepszego?

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • ga-ti 31.08.19, 00:20
    Takich rewelacji nie wyczytałam, ale właśnie mi przypomniałaś, że mam w lodówce piesi z kurczaka nieposolone! Biegnę do kuchni! I jak to nie usiąść do forum?
  • bialeem 31.08.19, 00:54
    Forum rządzi, forum radzi, forum nigdy cię nie zdradziwink
    Mam stąd jedne z lepszych przepisów, kilka niezłych rad i listę książek fantasy do przeczytania. To już wolę forum od netflixa

--
  • marta.graca 31.08.19, 06:41
    Całkowicie się zgadzam! Mój mąż się zawsze dziwi, co takiego fajnego może być na tym forum (czasem zdarza mi się głośno śmiać z jakiegoś wpisu), a jak mu tłumaczę, że ematka uczy i bawi, to ma oczy jak 5 zł #facecinierozumiejo
  • bywalec.hoteli 31.08.19, 00:37
    dużo

--
    Lato smile
  • jola-kotka 31.08.19, 00:51
    Raczej nikt nie jest na forum siedzac i nic zero wszystkiego. W dobie smartfonow itd. Mozna tu byc zawsze i wszedzie. A nawet jesli ktos siedzi plackiem i tylko czyta, pisze na forum te iles godzin dziennie to, to nie jest zmarnowany czas. Forum pozwala poznac tok mylenia, osobowosc ludzi ktorych w realu nie mamy okazji poznac. Pozwala poznac troszke zycie innych bo nie kazdy zyje tak samo. Ja nie wiem czy mozna powiedziec ze czas na forum to zmarnowany czas.
  • bialeem 31.08.19, 00:55
    W ogóle to się martwiłam trochę, że cię nie ma. Dobrze cię jednak widzieć piszącą.

--
  • jola-kotka 31.08.19, 01:41
    Dzieki.
  • mikams75 31.08.19, 00:54
    ja tam na seriale nie mam czasu
  • taki-sobie-nick 31.08.19, 01:10
    Rozumiem, że jestem w tej czołówce, ale żeby czytać post 3 minuty? Post w ojczystym języku...?
  • taki-sobie-nick 31.08.19, 01:13
    3 minuty to ja czytam kilometrowe produkcje w postach otwierających, takie bez akapitów, a za to poświęcone skomplikowanym relacjom między dużą ilością osób plus pies.

Zwykły post to kilka sekund, do dwudziestu, w porywach poniżej minuty.

• ajaksiowa 31.08.19, 06:46
    Emama jest jak ciasteczko do kawy(dla mnie)😊

--
    ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
  • ajriszka 31.08.19, 10:25
    Współczuje.
  • ajriszka 31.08.19, 10:28
    taki-sobie-nick napisała:

> Rozumiem, że jestem w tej czołówce

Skąd ta pewność?
  • czarniejszaalineczka 31.08.19, 07:44
    czytasz jeden post 3 minuty ??big_grinbig_grinbig_grinbig_grin

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • edelstein 31.08.19, 10:21
    3 minuty na przeczytanie posta i 3 na napisane go. Popatrzylam na zegarek przeczytanie i napisane zajelo mi 45sekund.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • ajriszka 31.08.19, 10:27
    A bo to wiadomo co Autorka ma na myśli...?
  • asia_i_p 31.08.19, 11:05
    Twój post czytałam minutę. Odpisywałam 20 sekund. Popraw rachunki.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • sarah_black38 31.08.19, 14:06
    mauricella napisała:

> Biorac pod uwage , ze wymiar urlopu w zaokrageniu to 5 tygodni – to jak wy maci
    > e czas gdzies wyjezdzac i jeszcze do tego ogladac seriale na netfliksie….? 😂

Największy ruch na forum jest między 8.00 a 16.00 w dni powszednie. Na forum większość to wąskie specjalistki, pracujące zadaniowo więc maja czas na forumowanie w robocie big_grin
    --
    Poddasze...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka