Dodaj do ulubionych

Żel do ciała o zapachu kadzidła jak w kosciele

30.08.19, 20:55
Hey, szukam żelu do ciala/olejku do mycia o zapachu jak w kościele. Wiecie jak ksiądz macha tym czyms i zaczyna pachniec.
Ten zapach utknął mi w pamięci.
Ostatnio używam Molton Brown o zapach fiery Pink pepper. Jest trochę taki "koscielny" ale szukam czegoś bardziej jak kadzidło z kościoła.
Edytor zaawansowany
  • elle-joan 30.08.19, 21:05
    Znam tylko wode toaletową o takim zapachu- Messe de Minuit
  • newhabitat 30.08.19, 21:09
    Dziękuję, natomiast szukam raczej żelu, aby trochę nim popachniec w trakcie kąpieli i po, aniżeli w ciągu dnia.
  • elle-joan 30.08.19, 21:12
    Wiem, ale ja bardzo lubie ten zapach i nie moglam sie powstrzymac zeby o nim nie napisacwink Pewnie mozna by dac pare kropel tej wody do zelu bezzapachowego ale ta woda jest dosyć droga, to szkoda kupowac jezeli akurat nie szukasz perfum.
  • jasnoklarowna 30.08.19, 21:29
    A może kup sobie olejek eteryczny z kadzidłowca, albo takie granulki jakby, żywice z tego drzewa, ja kupowałam w necie. I dodawaj do żelu kapielowego albo wcieraj w nadgarstki.
  • eat.clitoristwood 30.08.19, 21:39
    mydło dziegciowe. Śmierdziało niemożliwie, aczkolwiek równie penetrująco, jak dym kadzielny. Może tego poszukaj?
  • elenelda 30.08.19, 21:46
    Kadzidłowiec z nutą rozmarynu marki Yope. Są w Superpharm. Nie jest mocno kościelne, ale kadzidło dość mocno wyczuwalne.
  • alaveda 30.08.19, 21:58
    Po jakiemu to hey?
  • newhabitat 30.08.19, 22:09
    Wyobraź sobie, że literówka
  • alaveda 30.08.19, 22:20
    Thak mhysle...
  • australijka 30.08.19, 22:49
    Na 100% perfumy Donny Karan Black Cashmere i takiż żel pod prysznic. Mam, kościelny jak tylko może być. Zimą do wełen, tweedów i .... kaszmirowych sweterków.
  • newhabitat 30.08.19, 23:55
    Dziękuję
  • newhabitat 31.08.19, 00:12
    Wygląda na to że, żel jest niedostępny już, ale dziękuję za propozycję. Może gdzieś na niego trafie
  • aerra 30.08.19, 23:34
    Ludzkość nie przestaje mnie zadziwiać.
    Ja bym się chyba pocięła jakby mi żel do mycia śmierdział kadzidłem.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • australijka 30.08.19, 23:45
    A ja nienawidzę zapachu lawendy. Wszyscy albo prawie wszyscy lubią. Próbowałam kilka razy, bo mam w ogrodzie. To kadzidło latem bez sensu ale zimą naprawdę robi klimat. Byle nie przesadzić z intensywnością, bo to ciężkie perfumy.
  • ginger.ale 31.08.19, 14:44
    Też nie znoszę kosmetykow o zapachu lawendy.
    Jednak przy opcji kadzidła wybrałabym już tę nieszczęsną lawendę.

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • beverlyja90210 30.08.19, 23:48
    No ja to samo to już podchodzi pod jakieś zboczenie smile
  • elle-joan 30.08.19, 23:55
    aerra napisał(a):

> Ja bym się chyba pocięła jakby mi żel do mycia śmierdział kadzidłem.
    >
    Nie lepiej po prostu kupić taki jaki Ci odpowiada? Taka duza oferta, tyle zapachów, dla kazdego, co kto lubi..
  • aerra 31.08.19, 00:14
    Toteż nigdy w życiu nie kupiłam czegoś o zapachu kadzidła i nie zamierzam, a mój post należy czytać jako przenośnię obrazującą bezmiar zdziwienia tym, że ludzie mają tak różnorodną wrażliwość zapachową oraz jednocześnie wyraz mojej niechęci do tego konkretnego zapachu, o którym mowa w tym wątku.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • jak_matrioszka 31.08.19, 15:16
    Ja kadzidło bym zniosła, ale ostatnio dziecie wybrało płyn pod prysznic o zapachu jogurtu limetkowego i wyprułam spod prysznica ociekajaca woda, dopadłam muszli i zwróciłam śniadanie sad Mam nauczke na przyszłość, żeby najpierw sprawdzać zapach w otwartym i przewiewnym pomieszczeniu, a nie w zamknietej kabinie 🤢
  • bialeem 30.08.19, 23:59
    Możesz szukać nut paczuli. One częściowo z tego co wiem tworzą kadzidła. Mnie osobiście duszą.

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • newhabitat 31.08.19, 00:12
    Dziękuję za informację
  • ciszej.tam 31.08.19, 07:59
    ktorys z balsamow Korres mial taka nute ale nie pamietam ktory.
  • tryggia 31.08.19, 08:19
    Montale Full Incense. Samo kadzidło, jak na wyborach papieża.
    Ale to nie balsam.
    Czasem robię taki myk, że biorę bezzapachowe mazidlo (mam np ziaji), wpsikuje parę kropelek i rozprowadzam.

--
    Hope
  • taniax 31.08.19, 10:28
    Mi się tak kojarzy Angel Mugler, niektórzy twierdzą że to jest nugat dla mnie to kadzidło, żele z tej linii zapachowej są łatwo dostępne.
  • newhabitat 31.08.19, 12:13
    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
  • konsta-is-me 31.08.19, 12:24
    Jest z Ziaji taki zel pod prysznic w kremowym/bezowym opakowaniu.
    Sory nie pamietam nazwy, trzeba by organoleptycznie posprawdzac.
    Jakas taka egzotyczna nazwa.
    Ale zapach bardzo kadzidlano/dymny jak dla mnie.
  • konsta-is-me 31.08.19, 14:24
    Jedwabisty krem/zel do mycia ciala-jakos tak sie nazywa.
  • elenelda 31.08.19, 12:43
    A zapachy (perfumy) wchodzą w grę? Piękne kadzidło ma Olivier Durbano (Rock Crystal - zapach czystego, boskiego kadzidła i mokrych kamieni, Black Tourmaline - tu kadzidło jest mroczne połączone z wonią palonych liści). Typowo kościelne to Cardinal (zimny sukinsyn), Zagorsk (kadzidło cerkiewne), Avignon (kadzidło w katedrze).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka