Dodaj do ulubionych

powiadomienia o newsach - jak ten shit wylaczyc?

31.08.19, 07:54
czy to jest w ogole legalne, ze te syfne powiadomienia o newsach nie maja normalnego x jak reklamy i nie da sie ich zamknac?

ktos moze juz pisal do gazeta.pl w sprawie tego shitu?

Edytor zaawansowany
  • zazou1980 31.08.19, 08:18
    To chyba kwestia telefonu jaki używasz. U mnie na Sony się chowa do paska na dole, ale na iPhone zajmuje ponad pół ekranu i nie da się tego nijak zamknąć. Teraz piszę z tableta Huawei i w ogóle nie ma tego paska.
    Ja przestałam używać iPhone'a, ale chętnie dołączę do grupy niezadowolonych z wprowadzenia tego szitu...
  • ira_08 31.08.19, 08:24
    Jak dostajesz powiadomienia od gazeta.pl to sobie je musiałaś włączyć. Wyguglaj sobie: jak wyłączyć powiadomienia push.
  • profes79 31.08.19, 16:31
    Jeżeli korzysta z aplikacji to wyłącza się to normalnie w ustawieniach aplikacji...

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • kryzys_wieku_sredniego 31.08.19, 16:45
    Z jakiej aplikacji?
  • profes79 31.08.19, 16:59
    Gazety. Kiedyś używałem ale w końcu mnie zaczęła wkurzać i odinstalowałem.

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • rosie 31.08.19, 17:29
    najgorzej jak w środku nocy budzi cię brzęczenie komara, zapalasz latarkę w telefonie i polujesz na dziada. Oślepiona światłem latarki nie możesz zasnąć. Odpalasz forum a tam sam Starak patrzy na Ciebie. Tak się wystraszyłam, że zostawiam telefon w innej części domu, tak żeby było słychać budzik ale żeby nie był w zasięgu ręki. Przeżyłam horror :p

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka